OKEx’te tavsiye ödülleri ve ortaklık komisyonları nasıl kazanılır?

OKEx Yönlendirme ve OKEx Ortaklık programları ile ödül ve komisyon kazanma kılavuzu

Bugün popüler olmalarına rağmen, kripto para piyasaları finansal alanda nispeten yenidir. Büyümelerini desteklemek için OKEx, kullanıcıları kripto alanını teşvik etmeye ve ödüller ve komisyonlar karşılığında farkındalık yaymaya teşvik eden OKEx Yönlendirme ve OKEx Ortaklık programlarını sunar. Yeni kayıtlar, yeni başlayanların çeşitli görevleri ve etkinlikleri tamamlayarak 80 $ ‘a kadar talep etmelerine olanak tanıyan OKEx Rewards programıyla da memnuniyetle karşılanmaktadır..

Bu kılavuz, kişilerini OKEx’e katılmaya ve kripto ticaretine başlamaya davet ederek ödül ve komisyon kazanmak isteyen kullanıcılar için yararlı olacaktır..

OKEx Tavsiye programı

OKEx Tavsiye programı ile, arkadaşlarınızı OKEx’te hesap oluşturmaya ve ticarete başlamaya davet ederek ödüller kazanabilirsiniz. Tavsiyelerinizden biri kayıt olduktan sonraki 180 gün içinde aşağıdaki üç görevi tamamladığından, her biri için 10 $ ödül kazanacaksınız:

  1. Kripto satın alın: Hakeminiz ilk siparişinde en az 100 $ değerinde kripto satın almayı tamamladığında BTC’de 10 $ alacaksınız.
  2. Kripto yatırın: Hakeminiz KYC doğrulama seviyesi 2’yi geçtiğinde ve kriptoda en az 100 $ değerinde ilk para yatırdığında 10 USDT indirim kartı alacaksınız.
  3. Ticaret: Hakeminiz ticaret kilometre taşlarını tamamladığında BTC’de 10 $ alacaksınız ve bu da onlara BTC’de 50 $ kazandıracak.

Yönlendirme ödüllerinin yalnızca ertesi gün 18: 00’da (UTC +8) birincil hesabınıza yatırılacağını unutmayın..

OKEx Ortaklık programı

OKEx Affiliate programı, yönlendirilen kullanıcılarınızdan herhangi biri OKEx’te işlem yaptığında size ücretsiz Bitcoin ve minimum% 30 komisyon kazanma fırsatı verir. Davet edilen arkadaşlarınızdan 10’u Ödüller ana sayfasındaki ilk görevi tamamladıysa OKEx üyesi olabilirsiniz: BTC’de 10 $ kazanın.

Bir OKEx üyesi olarak, ticaret komisyonlarından ayrı olarak bir dizi avantaj elde etme hakkına sahipsiniz. Örneğin, derinlemesine içerik ve airdrop ve AMA oturumları gibi topluluk işbirlikleri konusunda OKEx’ten destek alacaksınız..

Ayrıca, ağınızı genişletmenize yardımcı olacak çeşitli konferanslarda ve yıllık etkinliklerde OKEx’in düzenli bir ortağı olacaksınız. Son olarak, OKEx tarafından kutlanan yerel ve uluslararası festivaller için özel hediyeler de alacaksınız..

Bununla birlikte, bir OKEx üyesi olduğunuzda, artık OKEx Tavsiye programı aracılığıyla ödül almaya uygun olmadığınızı lütfen unutmayın..

Aşağıdaki adımlar, hem OKEx Tavsiye hem de OKEx Ortaklık programlarına başlamanıza yardımcı olacaktır..

1. Adım: OKEx’te bulunan ödülleri inceleyin

OKEx ana sayfasına gidin, şuraya gidin: "Daha" üst menüde ve tıklayın Ödüller altında "Diğerleri" sekme.

OKEx’e yeni başlayanlar, aşağıdaki görevleri tamamlayarak 80 $ ‘a kadar ödül kazanabilirler:

  1. BTC’de 10 $ kazanın ilk siparişte en az 100 $ değerinde kripto satın alarak.
  2. USDT 20 tutarında bir indirim kartı alın ilk siparişte en az 100 $ değerinde kripto yatırdıktan sonra.
  3. BTC’de 50 $ kazanın KYC doğrulamasının 2. düzeyini tamamladıktan ve ticaret görevlerini bitirdikten sonra ticaret için.

Yeni başlayanların ticaret ortamına alışmalarına yardımcı olmak için, tıkladıklarında bir Demo Ticaret hesabında 5 BTC verilir. Ticarete başla Ödüller ana sayfasında.

2. Adım: Yönlendirme bölümüne gidin ve arkadaşlarınızı davet edin

OKEx’teki mevcut ödülleri inceledikten sonra, Daha ve Seç Referans altında "Diğerleri" OKEx ana sayfasından.

Aşağı kaydırın "Günlük Görevler" bölümüne tıklayın ve tıklayın Arkadaşlarınızı şimdi davet edin.

Bu, arkadaşlarınıza davet göndermek için e-posta adreslerini girebileceğiniz yeni bir sayfa açacaktır. Alternatif olarak, referans bağlantınızı da kopyalayabilir ve doğrudan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz..

3. Adım: OKEx üyesi olun ve komisyon kazanın

Bir OKEx üyesi olarak, 10 kullanıcı davet bağlantınızı kullanarak kaydolduğunda komisyon kazanabilirsiniz. Davetlilerinizin alım satım faaliyetlerinden üç şekilde% 40’a varan komisyon kazanabilirsiniz:

  1. Yeni kullanıcılardan% 30 ticaret komisyonu.
  2. Tekrarlayan kullanıcılardan% 30 ticaret komisyonu.
  3. Alt iştiraklerden% 10 işlem komisyonu. Bu, davetlileriniz OKEx üyesi olduğunda geçerlidir.

OKEx Ortaklık programı için ticaret komisyonları

OKEx Affiliate programı kapsamındaki alım satım komisyonlarının kapsamı spot ticaret, marj ticareti ve opsiyon ticaretini içerir. USDT cinsinden ifade edilen ticaret komisyonları, T + 1 gün içinde fonlama hesabınıza yatırılacaktır. Alt hesapların OKEx ortaklık programı için uygun olmadığını ve ticari komisyon planının VIP müşteriler için geçerli olmadığını lütfen unutmayın..

OKEx tüccarı değil misiniz? Ticarete nasıl başlayacağınızı öğrenin!

OKEx Insights, pazar analizleri, derinlemesine özellikler ve orijinal araştırmalar sunar & kripto uzmanlarından seçilmiş haberler.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map