Günlük Kripto Piyasası (2.7) | BTC, gün içinde tekrar kısa vadeli bir konsolidasyon piyasasına giriyor, 10.000 doların altında geri dönüş olasılığı yüksek.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-boğa

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, eğilim geçici olarak gün içinde konsolide oluyor ve bu zaman ile geçmiş arasındaki fark, her toparlanma sırasında tepenin alçalması ve alt kısmın yükselmesidir. Bu eğilim muhtemelen grafikte çizdiğim üçgen bir desen gibi gidebilir. Son piyasa yarılanmanın etkinliğinde, duyarlılık daha da artıyor, bu nedenle yukarı doğru kırılma olasılığı düşmekten daha yüksek.

Bununla birlikte, yatırımcılar, şok sırasında fiyatın üçgen alanın üst veya alt kenarını kırabileceğini, 9650 $ destek seviyesi ve kırılmanın doğru veya yanlış olduğuna karar vermek için 9870 $ direncinin fark edilmesi gerektiğini fark etmelidir..

MACD sıfırın altına girildi ve bu, boğaların geçici bir zayıflığı anlamına geliyor. Hacim, önceki yüksek seviyeyi kırmak için hacmin geceleri yükselebileceğini, ardından konsolide etmek için azalabileceğini gösterir. Hacim eskisi gibi değişemiyorsa, trendin gelecekte değişeceği anlamına gelebilir.

Seviye Karakteri1D – boğa

Son zamanlarda, BTC’nin yükselişi her zaman gündüz konsolidasyonu ve akşam atılımları kuralını takip etti. Bununla birlikte, diğer güçlü altcoin kazançlarıyla karşılaştırıldığında, BTC şu anda 9.800 ila 10.000 dolar arasında güçlü bir dirençle karşı karşıya. OKEx analisti Neo, yılın başından bu yana rallinin güçlü olmasına rağmen, günlük seviyenin her zaman dibe vuran bir toparlanma aralığında olduğuna inanıyor. Yukarıda belirtilen alan, BTC’nin kırılırsa yeni bir yükseliş turu açabileceği son dirençtir. Saatlik seviyedeki birkaç uzun üst gölge modeli de direncin güç seviyesini doğruluyor. Yatırımcıların, geri çekilmeden son zamanlarda sürekli yükselişin boğaları ciddi bir aşırı para durumuna soktuğunu ve 10.000 $ ‘ın haftalık bir direnç seviyesi olarak bile görülebileceğini not etmeleri gerekiyor. BTC’ye etkili bir geri çekilme eşlik edemezse, mevcut seviyeyi aşmak zor olacaktır. 9.850 dolara yakın satış baskısı, boğalar için sessizlik işaretleri gösterdi. Fiyat gün içinde 9.800 $ ‘ın üzerine çıkmadığı veya konsolidasyon için muhtemelen 9.650 $’ a düşeceği sürece..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç9800 $ Orta Vadeli Direnç9870 ABD doları

Kısa Süreli Destek9650 $ Orta Vadeli Destek9500 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1H-boğa


Bu 4 saatlik ETH grafiği, son direnç alanı 221 dolar ile 224 dolar arasında. Trend şu anda net bir geri arama sinyali göstermiyor, çünkü 224 ABD doları civarında başka bir sert direnç alanı nedeniyle fiyat, karşılık gelen ses seviyesi olmadan onu kıramaz.

Geceleri artan hacim yoksa, trendin gidecek iki yolu olabilir, ilki sarı oklardır çünkü ilk geri arama destek alanı 210-215 $ arasında olmalıdır. 215 $ ‘da stabilize olursa, fiyat kısa vadede yeni bir yüksek yaratabilir. Piyasa davranışı rasyonaliteye geri dönerse, geri arama, 200 $ civarında desteklenecek olan kırmızı ok gibi gidebilir..

MACD, boğaların her zaman geceleri ürettiği için, boğa güvertesinin düşük olanı için daha zayıf bir pompa enerjisi sinyali verir, geçici hacim referansı yoktur..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç221 $ Orta Vadeli Direnç224 ABD doları

Kısa Süreli Destek215 $ Orta Vadeli Destek210 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1D-boğa

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: Son zamanlarda, XRP’nin gelecekteki eğilimini değerlendirmek için küçük bir grafik seviyesi kullanmak zor, ancak şu anda fiyat seviyesi 0.2884 $ civarında gözlemlenerek sert bir dirençle karşılaştığından günlük grafik bize daha net bir sinyal gösterebilir..

Yatırımcılar, fiyat 0,3100 doları kıramazsa 0,2884 ABD doları ile 0,3100 ABD doları arasındaki alanın her zaman etkili direnç olacağını hatırlatmalıdır, Bu durumda geri arama gerçekleşebilir ve 0,2674 ABD doları ilk destek alanı olmalıdır..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2884 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.3100

Kısa Süreli Destek: $0.2674 Orta Vadeli Destek :$0.2590

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map