Günlük Kripto Piyasası (2.4) | Konsolidasyon trendine düşen risk eşlik ediyor, 8,920 dolar ve 8,650 dolar yakın zamanda önemli destek seviyeleri olabilir.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

BTC dün konsolide trendini korumaya devam etti. OKEx analisti Neo, atılımın başlamamasının birçok nedeni olduğuna inanıyor. Bunlardan biri, ana fonların hala sayaçları emmesi. Perakendeci tüccarlar bu fırsatı en çok satan ve en düşük emici ile kısa dalga operasyonları yürütmek için kullanırlar, böylece konsolide kutusunun üst ve alt kenarlarının gücünü güçlendirirler. Ana fonlar harekete geçmeden önce, konsolidasyon eğiliminin ortadan kaldırılması genellikle zordur ve kısa bir süre içinde ortaya çıkan yanlış çıkış modeli, açıkça bir girişimdir. Uzun gölge ve daha sonra daralan ticaret hacmi bunu kanıtlıyor ve hacim artışı olmadan trendin sürekliliği yok. Bununla birlikte, mevcut trendden, 9.200 $ ‘lık destek defalarca doğrulanmış olsa da, önceki kar pozisyonları tamamen kapatılmadığında kısa vadeli yükseliş beklentisi yetersiz kalıyor. Bu nedenle, yatırımcılar, geri çekilmelerin bu iki alanda destek ve toparlanma olasılığının yüksek olduğu yerlerde 8,920 $ ve 8,650 $ civarına dikkat edebilirler..

Seviye Karakteri1D – boğa

Bu, boğaların ve ayıların son zamanlardaki gücünden gelen BTC’nin günlük seviye çizelgesidir, orta ve uzun vadeli eğilimler, genel alım hacmi satışla karşılaştırıldığında daha güçlü bir pozisyonda olduğundan hala yükseliş eğilimindedir. Bununla birlikte, kısa vadede, piyasa bir önceki kazancı düzeltmek için geri çekilmeye ihtiyaç duyar ve teorik olarak, yükseliş duygusu o anda değişmezse geri çekilme 8650 $ ‘ın üzerinde duracaktır. Bu destek alanının yakınında konumlar oluşturmak için iyi bir fırsat. Geri tepme, gelecekteki toparlanmada 9600 doları kolayca kırarsa, gerçek yükseliş piyasasının başladığı ve bir sonraki direnç alanının muhtemelen 9900 dolar ve hatta 10500 dolar civarında olduğu anlamına gelir.

Yatırımcılar, geri çekilme 8650 $ ‘da durmazsa ve düşmeye devam ederse, düzeltmenin daha fazla zamana ihtiyaç duyduğu anlamına gelebileceğini ve yükselişin gecikeceğini, ancak küçük bir olasılık olsa da, yatırımcıların görmezden gelmemesi gerektiğini de fark etmelidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç9600 $ Orta Vadeli Direnç9900 ABD doları

Kısa Süreli Destek9200 $ Orta Vadeli Destek8950 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-boğa

Bu 4 saatlik ETH grafiği, fiyatı kısa vadede tekrar 195 doları test etmenin zor olduğunu görmek çok açık, BTC ile aynı, ETH de bu günlerde benzer eğilimi gösteriyor ve bir geri çekilme gerekiyor. Bugünün hareketli trendi, 187 doların saatlik etkili bir destek pozisyonu haline geldiğini ve önümüzdeki bir veya iki gün içinde çift tepe formasyonunun oluşmasının mümkün olduğunu gösteriyor. Gün içinde 187 Dolarlık destek gücüne bağlıdır, günün geri kalanında fiyatın altına düşerse, formasyon oluşmazsa, tek üst formasyon bu durumda şekillenir, bu da 178 $ civarında bir alan anlamına gelir ve 183 dolar mümkünse sağ omuz olacak. Geri çekilme durabilir ve bu bölgenin yakınında istikrar sağlayabilirse, yükseliş eğilimi buradan başlayabilir. Grafikte imzaladığım gibi, orada konsolide olurken yanlış kırılma olabilir. Yatırımcılar, pozisyonunuzu oluşturmak için sabırlı olmalı ve tuzaktan etkilenmemelidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç195 $ Orta Vadeli Direnç205 ABD doları

Kısa Süreli Destek187 $ Orta Vadeli Destek178 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik grafik seviyesi, bu sabah 0.2500 $ destek seviyesinin kolayca kırıldığını gösteriyor ve bunu geçersiz bir destek olarak ele alıp bu seviyeyi görmezden gelebiliriz. Fiyatın 0,2465 dolar civarında düşmesi durdu, bu pozisyon önceki baş ve omuz modellerinde başka bir baştı. Piyasanın tüm trendi boyunca, çoğu altcoin, BTC’nin yakın zamandan daha fazla geri çekilmesi gerektiğini içeriyor. XRP, özellikle altlar arasında nadasa ticaret yapıyor. Bu, geri tepmesinin bazı güçlü paralardan daha geç olabileceği anlamına gelir..

Kendi fikrime göre, tarihte birçok kez test edildiği için 0.2365 dolar en olası istikrarlı destek alanı olacak. Bu seviyeyi kırmak veya kırmamak, bir sonraki trendin sinyali olacaktır. Yatırımcılar, kısa vadede 0,2465 $ kırılırsa, 0,2365 $ ‘ı doğrudan fark edebilirler. Piyasa duygusu gelecekte yeterince olumluysa, 0,2465 ABD dolarının güçlü olabileceği ve yeni bir zirve yaratmanın mümkün olduğu anlamına gelir.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2630 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2640

Kısa Süreli Destek: $0.2465 Orta Vadeli Destek :$0.2365

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map