Günlük Kripto Piyasası (2.3) | BTC’nin kısa vadeli bir geri çekilme talebi var ve 9.200 $ ‘a yakın destek gücü endişelenmeli

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-boğa

OKEx analisti Neo, 1 saatlik seviye perspektifinden bakıldığında, BTC’nin yılın başında yaklaşık 6.850 dolardan, 9.200 dolardan 9.600 dolara konsolide olana kadar yükselmeye başladığına inanıyor. Trend, standart 5 yükselme dalgasının 5. dalgasını tamamladı ve mevcut konum, yükselişten sonraki ilk geri çekilme dalgası aralığında olarak kabul edilebilir. Fiyat yaklaşık 9,650 $ ‘a yükseldikten ve sabahları hızla düştüğünde, bu sadece mevcut boğaların kısa vadede ulaşabileceği üst limiti ortaya çıkardı. Gelecekte büyük seviyeli geri çekilme olasılığı hala yüksek. Bununla birlikte, trend şu anda her zaman 9,200 $ ‘ın üzerinde sabittir; bu, bir dereceye kadar aktif para satışının hala küçük bir hacimde olduğunu yansıtır, bu da, birden fazla kesinti olduğunda, hala piyasadan ayrılmamış çok sayıda karlı fon olduğu anlamına gelir başarısız olursa, fonların bu kısmı gönüllü olarak ayrılmayı seçebilir.

O zaman, yatırımcıların 8.950 $ ile 9.100 $ aralığındaki destek etkinliğine dikkat etmeleri gerekiyor. Fiyat bu aralığın altına düşerse, bir sonraki desteği 8.750 $ civarında bulabilir ve bir sonraki yükseliş eğilimi muhtemelen bu pozisyonda başlayabilir..

Seviye Karakteri1D – boğa

Bu, BTC’nin günlük seviye çizelgesidir ve trend, son duruma göre 9200 $ ve 9600 $ arasında sonsuza kadar konsolide etmeye devam etmeyecektir, fiyat geçen ay yükseliyor, ancak grafiğin gösterdiği gibi daha büyük bir satın alma hacmi olmadan, hacim tam tersi Geçen hafta küçülüyor, 9600 dolar civarında sert dirençle birleşiyor, şu anda geri çekilme ihtiyacı var ve bu gerçekleşirse 9200 dolarlık destek alanı kolayca kırılacak ve yatırımcılar doğrudan 8950 dolar olan destek 2’yi daha iyi fark edecek. Fiyatın son güçlü direnç alanını kırma ve 9900 $ ‘ı test etme şansı olabilir, çünkü bu, 2019’daki bir önceki boşaltma alanının alt kısmıdır..

Yatırımcılara 9900 $ ‘ı kırdığını hatırlatın, gerçek yükseliş piyasasının başlayacağı ve 8750 $’ lık desteği kıracağı, daha uzun bir geri çekilme olacağı ve 8300 $ ‘ın test edilebileceği anlamına gelebilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç9600 $ Orta Vadeli Direnç9900 ABD doları

Kısa Süreli Destek9200 $ Orta Vadeli Destek8950 ABD doları

ETH daimi sözleşme

Seviye Karakteri 4H-boğa

Bu, ETH’nin 4 saatlik çizelgesidir, çünkü 195 $ civarındaki alanın fiyata kesinlikle sert bir direnç gösterdiğini görebiliriz. MACD, 178 dolar olan son zirveden 190 dolara yakın olan son zirveye kadar, fiyatın yükseldiğini ancak MACD’nin tepesinin düştüğünü, bunun klasik bir üst sapma sinyali olduğunu gösteriyor. Bu sinyal net bir kanıt olamazsa, hacmi bir araya getirelim, yükseliş hacminin tam olarak küçüldüğünü görmek zor değil, bu da satın alma gücünün zayıflığı anlamına geliyor. Bu nedenle, şu anda geri çekilme talebine ihtiyaç var ve 188 dolara yakın alanın tarihte çok fazla test edilmediği için etkili bir destek olamayacağını söylemeliyim. İlk etkili destek alanı 178 $ ~ 183 $ arasındadır, eğer fiyat burada dengelenebilirse, boğaların gelecekte yeni bir zirve yaratmak için hala yeterli güce sahip olduğu anlamına gelir. Aksi takdirde, 160 ABD dolarına yakın bir alana geri çekilmek de mümkündür.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç195 $ Orta Vadeli Direnç205 ABD doları

Kısa Süreli Destek183 $ Orta Vadeli Destek178 ABD doları

XRP daimi sözleşme

Seviye Karakteri4H-boğa

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik grafik seviyesi, 0.2500 $ ‘ı kırdıktan sonra, bu pozisyonun bir zamanlar tarihte çok sert bir direnç olduğu için bu pozisyonun etkili bir destek alanı haline geleceğini gösteriyor ve trend, geri çekilmenin stabilize edildiği gerçeğini veriyor. burada ve bu, burada bir konsolidasyon döneminden sonra, fiyatın bir önceki zirveyi test etme fırsatına sahip olabileceği anlamına gelir. Son direnç alanı 0,2630 ila 0,2640 dolar civarında. Düşük yükseliş hacmi ve MACD’nin sapması, konsolidasyonun daha uzun süreceğine dair bir sinyal veriyor. Yatırımcılar, 0,2500 ABD doları kısa vadede daha uzun süre destekleyemezse, fiyatın önce destek 2’yi, ardından 3’ü destekleyebileceğini fark etmelidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2630 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2640

Kısa Süreli Destek: $0.2500 Orta Vadeli Destek :$0.2425

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map