Günlük Kripto Piyasası (2.28) | 8.500 $ ‘a yakın destek alanı kısa vadede etkili olursa, BTC saatlik seviyedeki toparlanma fırsatını kullanabilir.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

Bu 4 saatlik BTC grafiği, bize 8500 $ ‘a düştükten sonra fiyatın 9000 $’ ın hemen altına geri döndüğünü ve dirençle karşılaştığını, düşük alım hacmi seviyesiyle birleştiğini, kısa vadede 9100 $ ‘a geri çekilmenin kolay olmadığını gösteriyor..

8500 $ şu anda etkili destek olmasına rağmen, en güçlüsü 8250 $ civarında olduğu için trend bunun altına düşebilir. Görüşümüzü Aralık 2019’a geri döndürün, BTC 6500 $ ‘dan büyük bir alt kalıp oluşturdu ve geri aramanın ilk alt kısmı yaklaşık 8250 $’ dı, bu, her zaman fiyat için sert bir destek gücüne sahip olan alt kısmın boyun çizgisidir..

Bu destek seviyesi de bozulursa, fiyatın 7K’ya geri dönmesinin mümkün olduğunu hayal etmek de kolaydır. Yatırımcılar, hafta sonu satış hacminde bir düşüş sinyali yoksa, düşme riskinin yükseldiğini, o anda 8250 $ ‘ın test edileceğini fark etmelidir..

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Dün, BTC 9.100 doların kritik dibine yakın yeterli desteği alamadı ve sadece birkaç saat içinde 8.500 dolara düştü – şimdi geçici olarak bir konsolidasyon trendine giriyor. OKEx analisti Neo, 9.000 $ ‘lık düşüşün, mevcut yükseliş turunun bir dereceye kadar sona erdiği anlamına geldiğine inanıyor, ancak dün kapanıştan sonra oluşan uzun alt gölge, boğaların hala 8.500 $’ ın üzerinde üstlenmek için belirli bir kabiliyete sahip olduğunu yansıtıyor. Kritik noktanın kırılmasının yükseliş duygusu üzerinde büyük bir olumsuz etkisi olduğu göz önüne alındığında, bu pozisyonun destek gücü henüz test edilmemiştir. Saatlik eğilim açısından, fiyatın hafta sonu 8.500 dolarda istikrar kazanması durumunda önümüzdeki hafta belirli bir toparlanma olabilir. Bununla birlikte, mevcut piyasa toparlanmaya istekli değil ve kısa vadede aşağı düşmesi muhtemel ve 8.250 $ civarında güçlü destek aldı (Geçen yılın sonunda alt boyun çizgisi). Bu pozisyon bir önceki yükselişin başlangıç ​​noktası olduğundan, düşüşü durduramazsa fiyat 7.000 $ ‘a geri dönebilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç8850 $ Orta Vadeli Direnç9100 ABD doları

Kısa Süreli Destek8500 $ Orta Vadeli Destek8200 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1H-düşüş


Bu 1 saatlik ETH grafiği, ETH dün BTC’den daha güçlü toparlandı. MA’yı (30) 1 saat seviyesinde yukarı kırdıktan sonra, fiyat artık MA (60) tarafından bastırıldı. Konsolidasyon alanı giderek daraldıkça, herhangi bir zamanda atılımlar meydana gelebilir. Yatırımcılar 215 $ ‘lık destek etkinliğine dikkat etmeye devam edebilirler, bu hafta sonu etkili olursa kısa vadeli bir çift dip toparlanma paterni oluşturacaktır. Aksi takdirde, belirli bir olasılıkla 200 $ ‘ı test etme olasılığı olacaktır..

Ayı hacmi, en yüksek noktaya ulaştıktan sonra düşüyor, bu muhtemelen geçici dinlenme sinyali taşıdığı anlamına geliyor.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç230 $ Orta Vadeli Direnç245 ABD doları

Kısa Süreli Destek215 $ Orta Vadeli Destek$200 dolar

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-düşüş

OKEx XRP’nin kalıcı sözleşmesi: XRP, her ikisini de kısa bir süre kırdıktan sonra tekrar MA (60) ve MA (30) altına düştü, bu boğaların toparlanmasının bir zayıflığı, toparlanmanın daha uzun süre dayanmasını sağlamak için yeterli fon akışı olmaması.

Boğaların iyi haberi, son düşüş aşamasındaki satış hacmi seviyesinin yukarıdan düştüğünde önceki seviyeden daha düşük olması, eğer hacim artamazsa XRP’nin 0.2240 $ civarında ikinci tabanı oluşturma şansı var, bu da toparlanmanın olabileceği anlamına geliyor. önümüzdeki hafta gel. Ancak kısa vadede satış hacmi artarsa, 0,2240 ABD doları etkili olmaz ve Ocak ayındaki geri aramanın en altında olduğu için bir sonraki destek düzeyi 0,2130 ABD doları olmalıdır.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2470 Dolar Orta Vadeli Direnç: 0,2670 Dolar

Kısa Süreli Destek: $0.2240 Orta Vadeli Destek :$0.2130

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map