Günlük Kripto Piyasası (2.26) | BTC kritik bir dönüm noktasıyla karşı karşıya, 9.100 dolar boğaların son savunması olabilir.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

Bu 1 saatlik BTC grafiği, destek alanına 9100 dolar ve 9500 dolar arasında düştükten sonra, trendin düşüşü durduracağına dair bir sinyal yoktu. Gelecek trendi bu hafta netleşecek, sanki fiyat bir veya iki gün içinde 9100 $ ‘da sabitlenebilir, buralarda toparlanma başlayabilir, en önemli faktör, yükseliş fonu hacminin büyük bir seviyeye çıkıp çıkmayacağıdır. trendin yeni bir yükseliş veya sadece bir toparlanma olacağını belirlemek.

MACD ve fiyat endeksi, altta bir sapma modelini gösterir ve bu aşamanın satış hacmi, açıkça öncekinden daha düşüktür. Bu aynı zamanda düşüş fon seviyesinin zayıfladığının bir işaretidir. Yatırımcılar, piyasa herhangi bir zamanda değiştiği için 9100 $ ‘dan daha derine düşmenin mümkün olduğunu, ancak toparlanma olasılığının düşmekten daha büyük olduğunu hatırlatmalıdır..

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Dün, BTC 9.500 $ ‘ın üzerinde kısa süreli konsolide edildikten sonra istikrar kazanmadı. Ayılar, fiyatı 9.100 $ ‘a yakın güçlü destek alanının altına indirmeye devam etti. Şimdiye kadar hala durma sinyali yok. OKEx analisti Neo, son iki gündeki BTC’nin aktif satış fonlarının büyük ölçekli bir düşüş eğiliminin başladığının bir işareti olarak görülemeyeceğine inanıyor. Saatlik hacim analizine göre, satış hacminin çok yüksek olması değil, çok az aktif alım emri olması, fiyatın belirli bir kilit noktaya düşmesi ve üstlenmek için inisiyatif almamış olması. Sonuç olarak, hala piyasada bulunan bazı bireysel yatırımcılar Kapanış ve ayrılma seçimini yaptı ve ardından bir "dokun ve daralt" boğaların durumu. BTC şu anda kilit bir konumda, 9.100 $ ‘a yapılan düzeltme son yükselişi bir dereceye kadar absorbe etti. 9.100 doların altına düşerse, son düzeltmenin sona erdiği ve yükselişin başlayacağı anlamına gelebilir. Aksi takdirde, geri aramanın sona erdiğinin ve bir sonraki yükselişin geldiğinin bir işaretidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç9500 $ Orta Vadeli Direnç9700 ABD doları

Kısa Süreli Destek9100 $ Orta Vadeli Destek8900 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1H-teselli

Bu, 4 saatlik ETH çizelgesidir, bir süre boyunca 290 dolar ve 235 dolar arasında konsolide edildikten sonra, eğilim bu konsolidasyon alanından çıkma sinyaline sahiptir, ancak BTC ile aynı değildir, 230 doların altına düşmesi bu eğilim anlamına gelmez. En güçlü destek alanı, pompa sırasındaki yoğun ticaret alanı olduğu için 215 ile 230 dolar arasında olduğu için düşüş eğilimi gösteriyor. Sadece bu destek alanının altındaki 215 doları kırın, büyük bir düşüş seviyesinin geldiği anlamına gelir veya mevcut trendi bir geri arama olarak adlandırabiliriz..


Bence fiyat gün içinde 230 dolarda sabitlenirse, trendin yeşil ok gibi toparlanma şansı olabilir. Aksi takdirde fiyat bir sonraki destek alanına düşebilir ve bir sağ omuz deseni oluşturabilir. Satış hacmi bu aşamada önceki ilk iki aşamadan daha düşük, 230 doların üzerindeki toparlanma yüksek olası bir olay..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç245 $ Orta Vadeli Direnç255

Kısa Süreli Destek230 $ Orta Vadeli Destek215

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-düşüş

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: XRP’nin bu 1 saatlik grafiği, iki omuzun altını 0,2690 $ ‘dan kırdıktan sonra düşüş eğiliminin devam ettiğini ve durma sinyalinin olmadığını gösteriyor..

MACD ve fiyat endeksi, alttaki sapmanın, bahsettiğimiz diğer altcoinlerden daha uzun XRP olduğunu gösteriyor..

Bir sonraki etkili destek, Ocak ayının sonunda çift dipli yaka olduğu için 0,2340 dolar civarında. Yatırımcılar, bu desteğin pazar ısınamayacakmış gibi güçlü olmayabileceğine dikkat etmelidir. Böyle bir durumda 0,2130 doların test edilmesi imkansızdır, kısa vadede 0,2340 dolar civarında etkinliğe daha fazla dikkat edin..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2470 Dolar Orta Vadeli Direnç: 0,2610 Dolar

Kısa Süreli Destek: $0.2340 Orta Vadeli Destek :$0.2130

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map