Günlük Kripto Piyasası (2.25) | BTC dalgalanmaya devam ediyor, 9.150 $ ~ 9.500 $ ‘lık destek alanı testi karşılayabilir.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

Bu, 1 saatlik BTC grafiği, ancak bu günlerde alım satım aktivitesi pozitif olmasa da, her toparlanmanın tepesi düşüyor, bu daha uzun bir geri dönüşün sinyali. Destek alanını son zamanlarda 3 defadan fazla 9150 $ ile 9500 $ arasında test etmek için kullanılan trend, bu alana girdikten sonra her zaman toparlanma oluyor, bu da buraya girilen çok sayıda uzun pozisyon olduğu anlamına geliyor. Fiyatın kolayca altına düşmesine izin vermezler, bu nedenle mevcut satış hacmi ile birleşir, kısa vadede bu alanın altına düşmek mümkün değildir.

Yatırımcılara, fiyatın 9500 dolar civarında destek alabilmesine rağmen, toparlanmanın ancak ilk önce MA’yı (30) kırabilirse devam edebileceği hatırlatılıyor. MA (30) gün içinde sert direnç haline gelirse, trend şu anda olduğundan daha fazla düşebilir..

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Dün, BTC 10.000 $ ‘ı kırmanın başarısız olmasının ardından hızlı bir şekilde 9.700 $’ ın altına düştü ve önceki yoğun ticaret alanının üst sınırı olan 9.150 $ ~ 9.500 $ tarafından geçici olarak desteklendi. OKEx analisti Neo, son BTC piyasası ticaret faaliyetinin olumlu olmadığına ve ana fonların sürekli sayaçların emilimi aşamasında olduğuna inanıyor. Piyasada hala aktif olan az sayıda yüksek frekanslı tüccar dışında, çok sayıda muhafazakar tüccar ana gücün piyasaya sürülmesini bekliyor. Bu nedenle, ana fonlar başlamadan önce büyük ölçekli bir eğilim ortaya çıkarmak zordur. BTC şu anda 9.500 $ civarında destekleniyor olsa da, fiyat son zamanlarda bu noktanın altına birkaç kez düştü ve toparlandı. Bu nedenle, 9.150 – 9.500 ABD Doları destek alanı olarak değerlendirilmelidir. Bu alandaki herhangi bir pozisyonun istikrarı, Etkili bir destek kazanmaya aittir, 9.500 $, destek alanının sadece üst kenarıdır. Bozulsa bile, trendin tersine döndüğünü göstermez. Yatırımcılar, kısa vadede yeniden yanlış kırılma riskini önemsemelidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç9700 $ Orta Vadeli Direnç9850 ABD doları

Kısa Süreli Destek9500 $ Orta Vadeli Destek9400 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1H-teselli

Bu 1 saatlik ETH grafiği, 262 $ ~ 264 $ destek alanını kırdıktan sonra zayıf bir trende giriyor. Son birkaç saat içinde, fiyat 255 dolar civarında destek aldı ve bu konum geçmişte etkili bir destek olarak test etmek için kullanıldı, grafik orada iki tabanın oluştuğunu ve ardından toparlanmaya başladığını gösteriyor. Bununla birlikte, toparlanma artan bir yükseliş hacmine eşlik edemezse, fiyatın 264 $ ‘a geri çekilmesi kolay olmayabilir ve yatırımcılar, MA (30)’ un şu anda sert bir dirence dönüştüğünü fark etmelidir, sadece MA’yı kırın (30) ilk olarak 280 $ ‘ı tekrar test etme fırsatı bulabilir.

Satış hacmi seviyesi şu anda alım hacmi seviyesinden açıkça daha büyük, yatırımcılar girmek için bir ara beklemeli ama şimdi değil.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç264 $ Orta Vadeli Direnç270 $

Kısa Süreli Destek255 $ Orta Vadeli Destek245 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

OKEx XRP sürekli sözleşmesi: Grafik bize bu son baş ve omuz modelinin boyun çizgisinin kırıldığını ve fiyatın bir önceki düşük nokta olan 0,2615 $ ile desteklendiğini gösteriyor. Düşük satış hacmi seviyesinden, önemli desteğin etkisiz olmasına rağmen aşağı doğru boşluğun küçük olduğunu kolayca yargılayabilirdik..

Şimdi yatırımcılar, birkaç saat önce destekten dirence dönüştüğü için s0.2670 $ ‘lık direnç gücüne dikkat etmelidir. Fiyat önümüzdeki birkaç saat içinde kıramazsa, bu MA (30) ‘un test edilmesinin de imkansız olduğu anlamına gelir. MA’da (30) istikrar, gelecekte daha uzun toparlanmanın bir işaretidir veya eğilim 0,2465 $ ‘ı test etmek için daha fazla düşebilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2670 Dolar Orta Vadeli Direnç: 0,2885 Dolar

Kısa Süreli Destek:  $0.2615 Orta Vadeli Destek :$0.2465

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map