Günlük Kripto Piyasası (2.24) | Kısa vadede 9.500 $ ~ 10.050 $ BTC alanına dikkat edin ve keskin dalgalanmaların neden olduğu risklere karşı önlem almanız gerekiyor.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

BTC, hafta sonu 9.850 dolarlık direnci kısa bir süre kırsa da, hemen 10.000 dolar civarında büyük miktarda satış fonunun baskısı altında kaldı ve fiyat hızla yaklaşık 9.700 dolara düştü. OKEx analisti Neo, boğaların hafta sonları sayaçları absorbe etme davranışının BTC’nin bir sonraki yükselişini başlatmak için yeterli olmadığına inanıyor. Birkaç saat önce yaşanan hızlı düşüş, önceki dönemdeki karlı fonların hala likide etmek ve piyasayı terk etmek için fırsatlar aradığını doğruladı. Bu nedenle, uzun veya kısa baştan çıkarıcı modeller ortaya çıkma olasılığı yüksektir. Bu form bir yandan kar alma davranışının bir yansıması, diğer yandan perakende yatırımcılardan büyük balinalara sayaçlar çıkarmak için el değiştirme davranışıdır. Mevcut trendden, 9.500 $ ‘lık destek hala geçerli. Fiyat bu noktaya yakın bir yerde istikrar kazanırsa, giriş için iyi bir şans olabilir. Üst direnç 10.050 dolara yakın. Fiyat burada sürekli olarak bloke ediliyorsa, yatırımcıların düşme riskine karşı uyanık olmaları gerekir..

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Bu, BTC’nin 1 Günlük grafiği, çünkü grafik, fiyatın geçen hafta sonu MA (30) tarafından desteklendiğini gösteriyor, bu şu anda yükseliş eğiliminin yok olmadığı anlamına geliyor. Bununla birlikte, yükseliş hacmi, trendin bu günlerde hala düşük bir seviyede olduğu için kısa vadede yeni bir zirve yaratamayacağına dair bir sinyal veriyor..

Bu hafta yatırımcılar, fiyat 9000 $ ~ 9100 $ ‘ın altına düşmedikçe düşüşün gelmeyeceğini hatırlatmalıdır. Bir önceki pompanın konsolide olması için hala bir döneme ihtiyaç duyduğundan, yükseliş kısa vadede gelmeyebilir ve bu dönemde, büyük balinalar perakende yatırımcıları dışarı atmak için yöntemlerini kullanacaklarından yatırımcılar dar bir aralıktaki dalgalanmayı daha fazla önemsemelidir. sayaçlarını almak için. Kısa vadeli tüccarlar, saatlik grafik ile üstte satış ve altta satın alma yöntemini kullanabilirler..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç9850 $ Orta Vadeli Direnç10050 ABD doları

Kısa Süreli Destek9700 $ Orta Vadeli Destek9550 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1H-teselli

Bu, ETH’nin 1 saatlik grafiği, boğalar için iyi bir yenilik, şu anda fiyatın geçici olarak 262 $ ‘da dengelenmesi, ancak işlem hacmi hala öncekine kıyasla kesinlikle daha düşük bir seviyede. Bu, konsolidasyon eğiliminin başka bir dönemde devam edeceğinin bir işaretidir.

Tarih, 262 $ ~ 264 $ arasındaki alanın, fiyat temas ettiğinde etkili bir direnç ve destek olduğunu gösteriyor, ancak bu, gelecekte kırılamayacağım anlamına gelmiyor, aslında, daha güçlü destek seviyesi 245 $ civarında. 245 doların altına fiyat düşüşü veya büyük yükseliş seviyesi çıkışlara kadar. 280 ila 290 dolar arasındaki direnç, gelecekteki yükselişin gelip gelmeyeceğini belirleyen önemli bir alan olacak..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç278 $ Orta Vadeli Direnç287 ABD doları

Kısa Süreli Destek262 $ Orta Vadeli Destek245 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakter : 1H-konsolidasyon

OKEx XRP sürekli sözleşmesi: Grafikten, saatlik baş ve omuz tepesinin başarıyla oluşturulduğunu açıkça görebiliyoruz ve hacim, sağ omuz oluşturulduktan sonra, tüm hacim seviyesinin bu günlerde en düşük seviyeye düştüğünü gösteriyor. Trend bu seviyeye göre sınırlı bir aralığın ötesine geçemez.

Kısa vadede 0,2670 ile 0,2885 dolar arasında fiyat şoku yapmak mümkündür. Boğalar bu alanda yeterince sayacı emdikten sonra kırılma gerçekleşecek. İki omuzun alt kısmı 0,2670 ABD doları olduğundan, destek gücü zor olacak ve kırılması kolay olmayacaktır. Sonraki iki direnç sol omzun üstü ve sağ omzun etrafındadır, hepsini kırarak başın üstünü test edebilirsiniz.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2885 Dolar Orta Vadeli Direnç: 0,3090 Dolar

Kısa Süreli Destek: $0.2670 Orta Vadeli Destek :$0.2450

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map