Günlük Kripto Piyasası (2.21) | Gün içinde 9.500 $ ‘da dengelenebilirse, BTC hafta sonu 9.700 $ ~ 9.850 $ direnç alanını test etme fırsatı sunuyor.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

9.200 dolar ile 9.500 dolar arasındaki alan tarafından desteklenen BTC, geçici olarak 9.500 dolarda sabitlendi. Ancak sabah toparlanma zayıftı ve 9.700 dolarlık direnç seviyesini etkili bir şekilde kıramadı. OKEx analisti Neo, BTC’nin 10.500 $ ‘dan geri çağrılmasından bu yana, karlı fonların aktif çıkışlarının artmaya devam ettiğine ve 9.500 $’ ın üzerindeki uzun pozisyonların kademeli olarak kapandığına inanıyor. 9.000 $ ‘ın altında açılan çoğu uzun pozisyon, zaten 9.200 $ ve 9.500 $ arasında mevcuttu. Bu nedenle, 9.500 $ ila 10.500 $ aralığındaki karlı fonlar, son geri aramada kademeli olarak ayrıldı. Bu hafta sonu yoğun hacimde düşüş olmazsa, düzeltmenin sona erdiği anlamına gelebilir. Bununla birlikte, yatırımcıların, boğaların sayaçları absorbe etmesi için hala bir süreye ihtiyaç duyduğuna dikkat etmesi gerekiyor. Bu nedenle, kısa vadede günlük düzeyde bir toparlanma olasılığı düşüktür. Hafta sonu trendleri, 9.500 $ ~ 9850 $ gibi dar bir aralıkta hareket edebilir ve şiddetli dalgalanmaların neden olduğu riski görebilir..

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Bu, BTC’nin 1 Günlük grafiği, sizlere geçmiş günlük stratejide söylediğim gibi, kısa vadeli hareketli ortalama bozulmadıkça yükseliş eğilimi yok olmayacak ve grafik, ilk geri arama döneminde, dip MA (30) üzerinde sabitlendi ve en düşük fiyat bir zamanlar bunun altına düşmesine rağmen günlük şamdanın sağlamlığı üzerinde durdu..

Bu sinyal, yükselişin gelecekte de devam edebileceği anlamına geliyor. Yatırımcılar, eğer trend haftasonu 9700 $ veya hatta 9850 $ ‘ı kırabilirse yükselişin devam edebileceğini hatırlatmalı, aksi takdirde fiyat MA’da (30) sabit kalmazsa veya hatta altına düşerse, 9150 $ destek seviyesi son savunma olduğu için düşünülmelidir. bu yükseliş aşamasının. Ek olarak, fiyatın önce aşağıya doğru kırılması, ardından kısa sürede hızlıca geri çekilmesi mümkündür, bu nedenle şu anda yanlış kırılmayı değerlendirmek, daha fazla izlemek ve daha az yapmak en iyi seçimdir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç9700 $ Orta Vadeli Direnç9850 ABD doları

Kısa Süreli Destek9550 $ Orta Vadeli Destek9150 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-teselli

Bu 4 saatlik ETH grafiği, ETH 245 dolara yakın güçlü bir destek aldı ve aynı zamanda düşük seviyeli işlem hacmine maruz kaldı, eğer fiyat kırılamaz ve burada istikrar kazanamazsa toparlanma 264 dolarlık sert dirençte baskı altındaydı. gün içinde, trend hafta sonu güçlenmeye devam edecek. Yatırımcıların kısa vadeli yanlış çıkış modelleri konusunda uyanık olmaları gerekir. İyi bir seçim beklemek için önemli noktaları referans olarak kullanmanız önerilir..


Satış hacmi, son iki döküm döneminde aktif olarak satış fonlarının hala yüksek bir seviyede olduğunu ve bir sonraki geri aramada düşerse, kârlı fonların neredeyse piyasayı terk ettiğinin ve toparlanmanın olabileceğinin bir işaretidir..

Hafta sonu 264 $ kırılabilse de, 290 $ seviyesine dokunursa trend tekrar düşebilir ve yeni yüksek, boğaların yeterli sayaçları absorbe etmeyi bitirdikten sonra ortaya çıkabilir, bu nedenle yükseliş hacmi kısa vadede fark edilmelidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç264 $ Orta Vadeli Direnç272 ABD doları

Kısa Süreli Destek254 $ Orta Vadeli Destek245 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: Grafikten, trendin şu anda bir baş ve omuz üstü modeli oluşturduğunu açıkça görebiliyoruz ve gelecekte oluşup oluşmadığını yargılamak zor değil. 0,2670 ABD doları destek seviyesi bozulmadığı veya bu modelin bir düşüş sinyali olduğu için oluşmadığı anlamına gelmediği sürece.

MACD ve fiyat grafiğini birleştirin, kısa vadeli bir dip ayrışmasının oluştuğunu görebiliriz, ayıların zayıflığının bir başka kanıtı da satış hacminin düşmekte olduğudur, bu nedenle 0,2670 $ şu anda çok güçlü bir destek olabilir. 0,2885 ABD Dolarını kırmak, toparlanmanın devam edebileceği veya eğilimin hafta sonu konsolide olmaya devam edebileceği anlamına gelir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2885 Dolar Orta Vadeli Direnç: 0,3090 Dolar

Kısa Süreli Destek: $0.2670 Orta Vadeli Destek :$0.2450

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map