Günlük Kripto Piyasası (2.19) | 10.200 $, BTC’nin önceki yüksek seviyesini test etmesi için kilit bir pozisyon haline geldi, trend 10.050 $ ‘ın altına düşerse konsolide olmaya devam edebilir.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

Bu, 1 saatlik BTC çizelgesidir. BTC dün gece hafifçe artmış hacimle 9.700 dolar civarında pompaladı ve 10.200 dolar tarafından bloke edildikten sonra konsolidasyona girdi. OKEx analisti Neo, 9.500 ABD Doları ile 9.700 ABD Doları arasındaki alanın şu anda etkili destek olarak bir kez daha doğrulandığına inanıyor. Bununla birlikte, geri tepme hacmi miktarı, büyük ölçekli trendin yükselişini teşvik etmek için yeterli değildir. Bu nedenle, 10.200 $ ‘lık sert direnç seviyesinin kırılması hala sayaçları absorbe etme sürecine ihtiyaç duyuyor. Gün içinde fiyat 10.050 doların üzerinde durabilirse, kısa vadede artan hacimle birlikte kırılma olasılığı yüksektir. Tersine, tekrar 10.000 $ ‘ın altına düşerse, bu haftanın önümüzdeki yarısında birleşme düzeni devam edebilir. Yatırımcılar 10050 dolarlık destek gücüne dikkat etmeye devam edebilirler. Bu noktanın birkaç saat içinde kırılması zorsa, uygun bir giriş noktası olabilir..

Seviye Karakteri1D – boğa

Bu, BTC’nin günlük grafiği, 9500 $ civarında olan alt seviyeye dokunduktan sonra, trendin önceki yüksek seviyeye geri dönme sinyali verdiği görülüyor. Bununla birlikte, mevcut toparlanma hacmi nispeten zayıf bir seviyeye işaret ediyor ve 10200 $ ‘ı kırmak kolay değil, 10500 $ civarında zirveden bahsetmeye gerek yok..

Günlük trendden analiz edildiğinde, bu yükseliş aşaması devam edemezse, yükselen alanın 10200 $ ~ 10500 $ arasında durması mümkündür. Bu durumda, bir çift tepe paterni oluşturulabilir ve orta vadede bir geri arama gelecektir..

Yatırımcılar, 10200 $ ‘daki fiyat istikrarının yükselişe yönelik bir ön koşul olduğunu ve yeni bir yüksek yaratıp yaratamayacağının boğaların gücüne bağlı olduğunu belirtiyorlar. Boğaların 10200 $ ~ 10500 $ arasındaki sayaçları konsolide etmek ve absorbe etmek için zamana ihtiyacı olduğu için kırılmanın kısa vadede gerçekleşmemesi gerektiğine inanıyorum..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç10200 $ Orta Vadeli Direnç10500 ABD doları

Kısa Süreli Destek10050 $ Orta Vadeli Destek9850 ABD doları

ETH daimi sözleşme

Seviye Karakteri 1H-teselli


Bu, dün beklendiği gibi 1 saatlik ETH grafiği, 260 doların üzerindeki boyun çizgisinde desteklendi ve birkaç saat boyunca toparlanmaya devam etti. Bir önceki yüksek olan 287 $ ‘a yakın bir konsolidasyona girdi ve 275 $’ ın üzerinde stabilize olması da boğaların güçlü kabulünü yansıtıyor. Bununla birlikte, bu aşamada, yükseliş fonlarının büyüklüğü bir önceki yükseliş döneminden önemli ölçüde daha zayıftır. Kısa vadede en son zirveyi kırabilse bile, 300 doları kırmak zor. Bu nedenle, ticaret hacmi seviyesi piyasa görünümünü belirleyecektir..

Akşam yatırımcılar, fiyat 275 doların altına düşerse, bu eğilimin konsolide olabileceğinin ve düşüşe eşlik edebileceğinin bir işareti olduğunu unutmamalıdır..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç284 $ Orta Vadeli Direnç287 ABD doları

Kısa Süreli Destek275 $ Orta Vadeli Destek260 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

OKEx kalıcı sözleşmesi: XRP, tabanın boyun çizgisi olan 0.2930 $ ‘lık alanda stabilize oluyor ve bu, bu ters dönüşün geçerli olduğu ve kısa vadeli eğilimin yükselişe geçeceği anlamına geliyor. Bununla birlikte, grafiğin ortasına bakalım, 0,3030 dolarlık direncin de yaklaşık iki hafta önceki bir zirvenin bir başka boyun çizgisi olduğunu görebiliriz, direnç gücü 0,2930 dolarlık destek gücünden daha güçlü, bu nedenle daha uzun olacağına inanıyorum. başka bir yükseliş başlamadan önce konsolidasyon.

2 hafta önceki geri arama eğilimi dönemiyle karşılaştırın, ticaret hacmi kesinlikle düşüyor ve bu, bazı büyük balinaların sayaçları absorbe etme süreci olduğu anlamına geliyor, hacim kademeli olarak artıyorsa, bu bir kırılma sinyalidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2980 Dolar Orta Vadeli Direnç: 0,3030 Dolar

Kısa Süreli Destek: $0.2930 Orta Vadeli Destek :$0.2885

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map