Günlük Kripto Piyasası (2.12) | 10200 $ ve 10500 $ BTC’ye odaklanın, trend büyük bir geri arama veya yükseliş seviyesine gelebilir

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-boğa

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, grafiğin gösterdiği gibi, 9700 $ efektif destek seviyesi oldu ve fiyat geri aramayı orada bitirdi ve ardından bir sonraki yükseliş aşamasına başladı..

Gün içinde BTC neredeyse 10500 $ ‘a yükseldi ve sonra düştü, şimdi şok bölgesinde 10200 $ ve 10500 $ arasında hareket ediyor..

Aslında, resimde işaret ettiğim gibi, gelecek için neredeyse iki koşul var, yön 1 ve 2. Yön 1, yükseliş gücünün ve piyasa duygusunun yüksek bir seviyede kalacağı ve kısa vadeli bir konsolidasyondan sonra fiyatın düşebileceği anlamına geliyor. Bir sonraki direnç için 10500 dolar, 10930 dolar civarında. Yön 2, dün gecenin ve bugünün pompasının boğaların son gücü olduğu anlamına gelir, gelecekte hemen geri arama için geri gelebilir. Yatırımcılar 10200 dolarlık destek seviyesine ve 10500 dolarlık dirence dikkat etmelidir. Unutmayın 10500 ABD doları kırılma geçerli bir kırılma olduğu anlamına gelmese de geri aramanın 10500 ABD dolarında sabitlenmesini bekleyin ve sonra girebilirsiniz.

Seviye Karakteri4H – boğa

4-H grafiğinden, eğilimin 5. dalganın sonunda bu yükseliş aşamasına geldiğini görebiliyoruz, yükseliş duygusu ve gücü güçlü olduğundan, bu kurşun 5. dalga bir uzatma dalgası haline geldi. Bu nedenle, bu dalgayı 5 alt dalgaya böldüm, şimdi alt dalgaların sonuncusu sona geliyor, bu, eskisinden daha büyükse geri arama olasılığı anlamına geliyor.

Bununla birlikte, fiyat hala 10200 $ ‘da sabitlenirse, piyasa duygusunun gerçekten yüksek olduğu ve yükseliş hacmi iyi bir seviyedeyse geri dönüş olmayabileceği anlamına gelir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç10050 $ Orta Vadeli Direnç10930 ABD doları

Kısa Süreli Destek10200 $ Orta Vadeli Destek9700 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1D-boğa

Bu, ETH’nin 1-GÜNLÜK grafiği, son trendden, ETH bu günlerdeki en güçlü kripto paralardan biri, BTC’den farklı, bu yükselen aşamadaki yükseliş hacmi hala nispeten iyi bir seviyede, bu tür bir yükseliş olabilir. arı sağlıklı bir yükseliş trendi olarak görülüyor.

Güçlü yükseliş enerjisi, son zamanlarda ani düşüşün veya büyük geri arama seviyesinin gerçekleşmesinin zor olduğu anlamına gelir, bu nedenle yatırımcılar ilk etkili olan 230 dolarlık destek seviyesini kısa vadede fark edebilirler. Üst direnç, 2019’un ortasında baş ve omuz deseninin boyun çizgisi olduğu için 260 ~ 265 dolar civarında. Pazar her zaman rasyonel ve kalıplara geri döneceğinden, fiyatın kısa vadede doğrudan orada kırılmayacağına inanıyorum. o anda düzeltecek.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç260 $ Orta Vadeli Direnç265 ABD doları

Kısa Süreli Destek230 $ Orta Vadeli Destek225 ABD doları

BSV üç aylık sözleşme

Seviye Karakteri4H-boğa

OKEx BSV’nin üç aylık sözleşmesi: BSV dün geceden 400 $ kırsa da, gün içinde hemen tepeden düştü ve şimdi fiyat yine 395 $ azaldı.

Dün gece piyasa pompası olmadan, yükseliş hacmi en düşük seviyeye gittiğinden BSV’nin 395 doları kırma şansı olmadığına inanıyorum ve fikrimi kanıtlamak için BSV’nin pompa aralığı altcoinler arasında neredeyse en kötüsüdür. ve sadece BSV geçirgen direnç seviyesinin altına düştü, bu boğaların zayıflığını gösterir..

Bununla birlikte, irrasyonel piyasa duygusunda, çoğu kripto para yükselmeye devam edebilir, ancak yalnızca gücün farkı. Piyasa konsolidasyona döndüğünde, BSV düşmeye başlayabilir ve orta vadeli bir geri arama trendine girebilir, yatırımcılar 350 $ ‘a daha iyi odaklanırlar, bu durumda etkili bir destek olabilir ya da olmayabilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 395 Dolar Orta Vadeli Direnç: $406

Kısa Süreli Destek: $375 Orta Vadeli Destek :$360

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map