Günlük Kripto Piyasası (1.9) | Üst alan son zamanlarda sınırlı, 7750 $ ‘da stabilize ~ 7850 $ son toparlanmaya sahip olabilir

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-konsolidasyon

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, 8460 $ ‘dan yeni bir yüksek oluşturduktan sonra, fiyat şu anda 8000 $’ ın altına düştü..

Grafikten 1 saatlik hareketli trendin baş ve omuz üstü şeklinde şekillendiğini görebiliyoruz. Bu form her zaman bir aşama geri tepmesi veya pompanın sona ereceği anlamına gelir. Grafikte işaretlediğim gibi, geri aramanın toparlanması (omuz 2) ilkinden (omuz 1) daha düşük. Bu, bir sonraki ribaundun ikinciden daha zayıf olacağı anlamına gelir. Fiyat MA’nın (60) altına düştükten sonra, bu hareketli ortalama, toparlanma gerçekleştiğinde bir direnç haline gelecektir..

Satın alma hacmi eskisi kadar güçlü olmadığından yatırımcılar bir sonraki toparlanma konusunda çok iyimser olmamalıdır. Birçok karlı pozisyon kademeli olarak orada tezgahları satmaya başladı. Yatırımcılar düşen riske daha fazla dikkat etmelidir.

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Günlük grafikten, BTC’nin toparlanmanın neredeyse% 70’i için geri dönüş yaptığını görebiliriz ve bu, bu günlük toparlanma gücünün zayıfladığı bir derecedir ve boğalara iyi haber, MA (90) etkili olabilir. Hafta sonu için fiyat istikrara kavuşursa, kısa vadede destek. Trend hala bir sonraki toparlanmaya başlama şansına sahip ancak üst alan 8500 $ ~ 8600 $ civarında sınırlı olacak..

Yatırımcılara, bu toparlanmanın ardından piyasanın toparlanmayı ve geri dönüşü pekiştirmek için zamana ihtiyacı olduğunu hatırlatın. Bu nedenle, trend pekişmeye başlarsa girmek iyi bir seçim değildir. Bir alt veya üst olmasını bekleyin, girmek için iyi bir fikir olabilir.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç8020 $ Orta Vadeli Direnç8130 ABD doları

Kısa Süreli Destek7850 $ Orta Vadeli Destek7750 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-konsolidasyon


Bu 4 saatlik ETH grafiği, fiyat MA (30) üzerinde stabilize olamadı ve gün içinde aşağıyı kırdı. Şimdi 138 dolar geçici, etkili bir destek. Alım hacminden de görebileceğimiz gibi trend toparlanmanın sonuna doğru gidiyor, bu toparlanma aşamasından önce ETH zayıf bir trend içindeydi ve para alımının sınırlı olması ve kar fonlarının piyasayı terk etmesinden sonra 138 Dolar bir artış olmayacak. o anda güçlü destek. ETH’nin MA (60), MA (90) ve hatta MA (180) içeren destek aramak için hareketli ortalamaları bulması büyük bir olasılıktır..

Yatırımcılar, üst trend çizgisi kırılamazsa, ETH’nin tekrar 138 $ ~ 140 $ ‘ı kırma ve 150 $’ ı test etme şansı olacağını hatırlamalıdır. Kısa vadede, fiyat 138 dolarda sabitlenirse, fiyat önce 145 doları test edebilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç141,6 $ Orta Vadeli Direnç145,3 ABD doları

Kısa Süreli Destek138 $ Orta Vadeli Destek135 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik seviyede XRP, önceki karşı yoğun bölgenin alt sınırı olan 0,2105 dolarlık destek alanının altına düştü. Bu, satış hacminin güçlendiği anlamına geliyor ve Hacim göstergesi gösteriyor ki, MA (30) da artık herhangi bir destek olmadan kırıldı, yatırımcılar orta ve uzun vadeli hareketli ortalamaların döngülerine dikkat etmelidir. Bunlar arasında MA (180), şok bölgesinin son üst kenarı da buraya yakın olduğu için ilk etkili destek olacak, 0.1975 $ ~ 0.2000 $ arasındaki alan son zamanlarda en güçlü destek alanı olacak..

Yatırımcılar, fiyat 0,2000 $ civarında istikrar kazanabilirse, bir toparlanma karı kazanma şansının yüksek olabileceğini, ancak üst alanın 0,2100 $ civarında olacağını, şu anda bu kadar açgözlü olmayın, konsolidasyon eğiliminin muhtemelen ağır hacmin ardından ortaya çıkacağını fark etmelidir. bitmiş.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2075 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2107

Kısa Süreli Destek: $0.1990 Orta Vadeli Destek :$0.1974

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map