Günlük Kripto Piyasası (1.8) | Temel bilgiler BTC’nin güçlü toparlanmasını artırdı, yukarıdaki direnç 8.800 $ olarak görülebilir.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-boğa

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, geçtiğimiz birkaç gün içinde söylediğim gibi, saat seviyesindeki toparlanma şu anda günlük seviye toparlanmasına dönüşüyor, çünkü grafikte satın alma hacminin çok arttığını görebiliyoruz. 7700 $ ve 7850 $ ‘ı kırarken, bu, boğaların gücünün güçlü olduğu, yükselişin güveninin yükseldiği anlamına geliyor. Kısa sürede 8200 dolarlık direnç de kırıldı ve bu kırılma büyük miktarda hacme de eşlik etti..

Yatırımcılar, net bir düşüş sinyali ortaya çıkmadan önce, yukarıdaki bariz direncin neredeyse 8800 $ civarında olduğunu, bu direncin bu durumda etkili olmayacağını ve stop loss’un hala güvenli bir alanda olması gerektiğini fark etmelidirler. büyük miktarda karlı fon bırakılması nedeniyle düşme.

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Dün, BTC, 7.750 $ ‘lık destekle ilgili kısa bir geri aramadan sonra yoğun alım hacmiyle pompalamaya devam etti ve şimdi sadece iki adet 1 saatlik seviyeli geri aramayı geçtikten sonra 8.460 $’ ı test ediyor..

Gün içindeki iki kilit direnç seviyesinin her iki atılımına da büyük miktarda hacim eşlik ediyor ve geri arama süresi kısadır, bu da mevcut uzun fon miktarının nispeten bol bir durumda olduğu anlamına gelir, yükseliş hissiyatı kademeli olarak sıcaktır. yukarı. OKEx analisti Neo, devam eden fon akışının temel faktörlerden bir dereceye kadar fayda sağladığına inanıyor. İran-ABD. Çatışma uluslararası gerilimlere yol açtı ve piyasanın riskten kaçınma durumu yeniden alevlendi ve mevcut piyasa katılımcılarının görüşlerine göre, BTC’ye “dijital altın” çağrısı kabul edilmese de, riskten korunma varlıkları genel olarak yükseldi, BTC bir riskten korunma olarak görülüyordu. varlık. Bununla birlikte, bazı boğalar hala 6.400 $ ~ 6.800 $ civarını uzun vadeli bir dip olarak gördüğü için, sahaya büyük miktarda fonun katılımıyla artış mevcut seviyeye ulaştı. Tam da şu anda temel faktörler, bu toparlanmayı beklenenden daha fazla yapmak için bir katalizör görevi görüyor. Grafik perspektifinden bakıldığında, yatırımcılar üst direnci doğrudan 8,800 $ civarında görebilirler..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç8460 $ Orta Vadeli Direnç8630 ABD doları

Kısa Süreli Destek8150 $ Orta Vadeli Destek8010 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-boğa


Bu 4 saatlik ETH grafiği, açıkça şu anda pompalama aralığı ve gücünün zayıfladığı görülüyor, kritik direnci yaklaşık 148 dolardan kırmak için BTC’yi takip edemiyor, uzun üst gölge birçok satış olduğunu gösteriyor. bu alana yakın pozisyonlar. Boğalara iyi haber, son zamanlarda her pompanın alım hacminin artmasıdır..

148 $ ~ 150 $ ‘ın üzerinde yeni bir yüksek yaratılabilirse, ETH’nin bir konsolidasyon dönemine ihtiyacı vardır. Aynı zamanda yatırımcılar MA’nın (30) destek etkinliğine daha fazla önem vermelidir, eğer fiyat kırılırsa 140 dolarlık destek alanı kısa vadede test edilebilir. 4 saatlik trend, yoğun hacim olmadan fazla dalgalanmayacaktır.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç145 $ Orta Vadeli Direnç150 $

Kısa Süreli Destek142,5 $ Orta Vadeli Destek140 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik seviyede XRP, 0.2255 $ ‘lık yeni yüksek seviyeden düştü, aşağıdaki geri arama bir kez 0.2106 $’ lık ilk yoğun ticaret alanının alt desteğinin altına düştü. Önümüzdeki birkaç saat içinde bir toparlanma devam etse de, fiyat önceki yüksek noktaya gelmedi, sadece 0,2185 dolara dokundu ve sonra tekrar düştü. Hacim grafiği bize alım hacminin zayıfladığını ve satış hacminin şu anda güçlendiğini gösteriyor, ancak iyi haber şu ki, satış hala satın almaktan daha küçük ve BTC’nin yükselmesi nedeniyle piyasa duygusu daha da ısınıyor..

Yatırımcılar gün içinde 0.20 ~ 0.21 $ arasındaki destek alanına dikkat etmelidir, kırılma, ikinci yoğun ticaret alanının üst kenarının test edileceği anlamına gelebilir. Aksi takdirde, toparlanma 0,2255 doları ve ardından 0,2325 doları test etmeye devam edebilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2185 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2255

Kısa Süreli Destek: $0.2105 Orta Vadeli Destek :$0.2070

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map