Günlük Kripto Piyasası (1.7) | BTC’nin yeni fonları büyük miktarda satın almaya neden oldu, 8.000 $ ‘da sabit bir şekilde durarak günlük seviyelerde bir toparlanma bekleyebilir.

BTC kalıcı sözleşmesi :

Seviye Karakteri1H-boğa

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, açıkça görülüyor ki, dün alım hacmi çok büyük bir miktara yükselmiş olsa da, 8000 $ şu anda kesinlikle güçlü bir dirençtir, çünkü bu pozisyon genel olarak Ekim’deki şok tabanının alt sınırıdır. , bunun gibi sayaçların yoğun olduğu alan, fiyata yeterince direnç gösterecek ve bu nedenle fiyat gün içinde hala bir geri arama eğiliminde hareket ediyor. Dikkat etmemiz gereken bir başka sinyal de geri aramanın 7830 $ tarafından desteklendiğidir, bu da aktif satış pozisyonlarının düşük, şu anda daha fazla boğa olduğu anlamına gelir..

Mum grafiğini MACD ile birleştirin, şu anda bir üst sapma şekli bulabiliriz, ıraksak seviyesi hafif olsa da, bu aynı zamanda toparlanmanın gün içinde dinlenebileceği anlamına gelir..

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Dün, büyük miktarda satın alma fonu, BTC’nin 60 günlük hareketli ortalama direncini kırmasına ve fiyatı yaklaşık 8.000 $ ‘a çıkmasına yardımcı oldu, şimdi üç aylık (90 günlük) hareketli ortalama tarafından bastırıldı..

OKEx analisti Neo, yüksek BTC hacmi ile 7.850 $ ‘lık en yüksek toparlanma noktasını bir dereceye kadar kırmanın, günlük konsolidasyon trendinin sona erdiği anlamına geldiğine ve yeni bir günlük toparlanma turunun başlayabileceğine inanıyor. 7.850 $ ‘lık atılımın nispeten güçlü hızı ve hacmi göz önüne alındığında, yanlış bir atılım olasılığı azaltıldı. Bununla birlikte, Ekim ayında 8.000 $ ‘a yakın karşı yoğun alan olduğu unutulmamalıdır. Aynı zamanda, 90 günlük hareketli ortalama da fiyata önemli bir direnç yaratıyor. Birleştirilmiş iki direncin gücü, yükseliş fonlarının geçici olarak bastırılmasını sağlar. Yatırımcılar, saatlik geri aramanın 7.800 doların üzerinde durması durumunda, daha az aktif satış hacmi ve güçlü bir yükseliş hissinin olduğunu yansıttığını belirtmelidir. Tersine, fiyat bu pozisyonun altına düşerse, 1 saatlik seviyedeki 30 saatlik hareketli ortalamanın etkili bir destek oluşturup oluşturmayacağına dikkat etmeliyiz. Eğer geçerliyse, gelecekte hala toparlanma için yer vardır, aksi takdirde bu atılımın yanlış olduğu anlamına gelir.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç7940 $ Orta Vadeli Direnç8010 ABD doları

Kısa Süreli Destek7830 $ Orta Vadeli Destek7700 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-boğa


ETH, 4 saatlik grafikten 116 $ ‘lık dibe ulaştığı için üst trend çizgisinde ilerliyor, ETH’nin standart bir yükseliş trendinde yükseldiğini, alt kısmın yükseldiğini ve üst kısmın da yükseldiğini görebiliyoruz. Piyasanın toparlanması nedeniyle, ETH nihayet 140 dolarlık direnci kırdı ve şimdi fiyat 145 dolar bastırıldı..

Grafik bize 145 $ ~ 150 $ ‘ın önceki konsolidasyon alanı olduğunu gösteriyor, bu alan birçok sayaçla doldu, böylece direncin güçlü olacağı tahmin edilebilir..

Yatırımcılar gün içinde geri aramaya dikkat etmelidir, eğer 140 $ kısa vadede etkili bir destek olabilirse, gelecekte 145 $ ~ 150 $ ‘ın kırılma şansı olması beklenebilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç145 $ Orta Vadeli Direnç150

Kısa Süreli Destek140 $ Orta Vadeli Destek135 ABD doları

EOS kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-boğa

OKEx EOS kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik seviyede EOS, grafiğin gösterdiği gibi 2,85 $ civarında önemli bir konuma geçiyor. Bu pozisyon eskiden önceki çift tabanın alt kenarıydı, aynı zamanda fiyat da yukarı kanalın üst rayına temas ediyor, normalde ağır bir satın alma hacmi olmadan atılım yapmak zor, son hacimle birleşiyor, eğilimin kısa vadede konsolidasyona dönüşmesi ve tüm zaman dilimlerinin hareketli ortalamalarının şu anda yükselmesi olasıdır, bu sabit bir 4 saatlik yükseliş eğilimi.

Yatırımcılar 2.78 $ ve 2.72 $ destek alanını fark etmelidir, eğer 2.78 $ ‘da stabilize olursa, toparlanma olasılığının yükseldiği anlamına gelir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 2,86 Dolar Orta Vadeli Direnç: $2.90

Kısa Süreli Destek: $2.78 Orta Vadeli Destek :$2.72

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map