Günlük Kripto Piyasası (1.20) | BTC’nin saatlik toparlanmasının 8.800 dolarda sabit durup durmayacağı kısa vadeli eğilimler için çok önemli olabilir.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-boğa

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, bize dün akşam 19: 00’dan 20: 00’ye büyük bir düşüşün bu günler için yükseliş eğilimini kırdığını gösteriyor. Şamdanın alt gölgesi bir zamanlar 8400 dolara dokundu ve ardından 8600 doların üzerine çıktı. Kısa süre sonra başka bir alt gölge 8450 $ ‘a dokundu ve yine geri döndü, iki uzun alt gölge, ayıların fiyatı bastırmaya istekli olduğu, ancak yaklaşık 8600 $’ a giren boğalar tarafından desteklendiği anlamına geliyor. Bununla birlikte, bu pozisyonun yakınındaki boğalar, daha düşük bir fiyata giren ve satmaya istekli olan karlı boğalardan çok daha azdır, bu, 8600 $ ‘a yakın desteğin birkaç saat içinde yeterince etkili olmayabileceği anlamına gelir. Grafik, destek 1’in kırılması durumunda yatırımcıların 8400 $ ~ 8450 $ civarında olan 2’yi desteklemeye daha fazla dikkat edebileceğini gösteriyor. Kişisel olarak, 8200 $ ‘lık destek alanı, yakınlardaki konsolidasyon süresi daha uzun olduğu için gün içindeki en güçlü destek olabilir..

8750 $ ~ 8800 $ ‘ı kırma olasılığını dışlayamayız, ancak hacim yatırımcıların yanlış kırılma riskini önemsemelerini gösteriyor.

Seviye Karakteri1D – boğa

Bu, BTC’nin günlük seviye grafiği, OKEx analisti Neo, fiyatın 6.800 dolardan yükselmeye başladığından bu yana, 8 Ocak’tan 10 Ocak’a kadar olan dönemde sadece bir resmi geri çekilme yaşadığına inanıyor. Sonraki eğilim konsolidasyonla yükseliyor olsa da, her konsolidasyonun 1 saatlik seviyedeki tabanının bir önceki dalganın başlangıcından çok daha yüksek olduğu gözlemlenebilir. Bu, yükseliş fonlarının yüzdesinin daha fazla olduğu ve fonların daha az aktif olarak satıldığı anlamına gelir. Bununla birlikte, iyimserliğin aşırı genişlemesi nedeniyle, piyasadaki yükseliş fonlarının büyüklüğü giderek azalmaktadır. Bu durumda, eğilim belirli bir güçlü direnç aralığına dokunduğunda, duyarlılık hızla tersine dönecek ve erken yükseliş fonları, kar alanının yeterli olduğunu hissedecek ve ardından satmaya ve piyasayı terk etmeye başlayacak ve bu da çok sayıda zincirleme satış davranışı ve büyük bir düşüşle sonuçlanan.

Bu geri çekilme eğilimi, 1. dalganın tepesinden daha yüksek olan konumdan stabilize olabilir ve geri tepebilirse, bir sonraki pompa eğiliminin yine de gelecekte olma şansı olabilir, aksi takdirde günlük toparlanmanın sona erdiği anlamına gelir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç8750 $ Orta Vadeli Direnç9200 ABD doları

Kısa Süreli Destek8600 $ Orta Vadeli Destek8450 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-teselli

Bu 4 saatlik ETH çizelgesidir, 177 dolar civarındaki direncin daha fazla yükseliş için çok önemli olduğunu anlamak açıktır, ETH’nin düşüş aralığı BTC’den daha yüksektir, çünkü fiyatın MA’yı (30) kırdığını ve bastırıldığını görebiliriz. şimdi BTC ile karşılaştırıldığında, ETH’nin önceki pompayı sindirmek için daha fazla zamana ihtiyacı var ve 158 Dolar, son birleştirme kanalının en altında olduğu için kısa vadede nispeten güçlü bir destek. Yatırımcılar, fiyat 158 ​​Dolar ile 167 Dolar arasında sabitlenebilse bile, yükselişin devam edebileceği anlamına gelmediğini, ancak 167 Dolar’a geri dönüldüğünde 170 Dolar’ın tekrar 177 Dolar’ı test etme şansı olabileceğini fark etmelidir. Grafikte gösterilen boyun çizgisi desteğine geri dönmek, trendin belki de yükselişe döndüğü anlamına gelir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç167 $ Orta Vadeli Direnç173,5 ABD doları

Kısa Süreli Destek164 $ Orta Vadeli Destek158 ABD doları

XRP kalıcı sözleşme

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik grafik seviyesi, bu günlerde yükseliş kanalının kırıldığını ve trendin geri çekildiğini gösteriyor, dün işaretlediğim destek pozisyonu kırıldı ve şimdi 0,2360 $ ‘a yakın bir dirence dönüştü, ve son destek pozisyonu 0.2300 $ ‘a yakın ancak alım hacmi zayıfladığından uzun süre etkili olamayabilir, yatırımcılar bu pozisyon önceki yoğun ticaret bölgesi olan bölgeye yakın olduğu için 0.2230 $ destek alanına daha fazla dikkat edebilirler. her zaman yeterli destek gücü verebilir. Burada dengelenebilirse trendin toparlanma şansı olabilir, aksi takdirde fiyat 0.2165 $ olan alt kısmın boyun çizgisini test edebilir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2360 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2430

Kısa Süreli Destek: $0.2300 Orta Vadeli Destek :$0.2230

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map