Günlük Kripto Piyasası (1,17) | 1 saatlik BTC seviyesi, konsolidasyon kanalının üst kenarını hafifçe kırdı ve atılımın gün içinde etkili olup olmadığına dikkat edin.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-boğa

Bu, 1 saatlik BTC çizelgesidir, 2 saat önce fiyat 9000 $ ‘dan düşmüş olmasına rağmen, satın alma gücünün zayıfladığına dair bir sinyal gibi göründüğünü, ancak önümüzdeki 2 saat içinde kanalın üst sınırının nihayet kırıldığını gösteriyor. Yatırımcılara, kırılmanın artan hacmin eşlik etmediğini hatırlatın. 9000 $ şu anda hala sert bir direnç gösteriyor. Hacim çemberinde gösterilen satış hacmi, buralardaki satış gücünün nispeten güçlü olduğu anlamına gelir, bu nedenle, fiyat kanalın üst kenarında sabitlenebilse bile, kısa sürede yeni bir yüksek oluşacağı anlamına gelmez. terim, kanala geri dönmek veya üst kenara yakın konsolide etmeye devam etmek mümkündür.

Yatırımcılar, konsolidasyon kanalının üst kenarının destek gücüne daha fazla dikkat edebilirler.

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

BTC, konsolidasyon kanalının üst sınırını ancak bugün kısa vadeli bir dönemden sonra kırdı. Mevcut fiyat 9.000 doların altında. OKEx analisti Neo, bu atılımın beklenenden daha erken olduğuna ve piyasanın önceki dönemdeki kazanımları tam olarak sindirmemesinin ardından piyasanın yeniden başlayacağına inanıyor, bu da aşırı ısınan yükseliş hissini bir dereceye kadar yansıtıyor. Bununla birlikte, tüm kripto pazarındaki son kargaşa mantıksız. Bir yandan, BSV’nin ani başlangıcı bu tura öncülük etti. "irrasyonel" yükselmek. Öte yandan, yarılanma etkisinin aşırı yorumlanması, birçok yeni spekülatif fonun kripto pazarına akmasına neden oldu. Gelecekte de bu tür bir eğilim devam edecek, ancak hızla yükseldikten sonra bir düşüş olması gerektiği tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle yatırımcılara kısa vadede piyasa tahmini konusunda fazla iyimser olmamaları hatırlatılıyor. BTC için, grafik, alanın 2019’da yükseliş piyasasının başlangıcında ve bir konsolidasyon döneminden sonra geri çekilmenin alt kısmı ve ilk yükselişin direnci olduğunu gösterdiğinden, 8900 $ ~ 9000 $ ‘ın kolayca kırılması zordur. kırmaya çalışmak için fırsatları olabilir.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç8900 $ Orta Vadeli Direnç9000 $

Kısa Süreli Destek8850 $ Orta Vadeli Destek8560 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-boğa

Bu, ETH’nin 4 saatlik çizelgesidir, fiyat 160 ~ 167 $ arasındaki yükseliş kama formunun üst kenarından geçtikten sonra, ETH 172 $ ~ 177 $ civarında sert bir dirençle karşılaştı, çünkü bu alan Ekim ayında yoğun sayaç bölgesi. Bu bölgenin kırılması, ETH’ye büyük bir yükselişin geleceği anlamına gelebilir, bundan önce yatırımcılar hafta sonu gerileme trendine dikkat etmeli ve hatta daha uzun sürmelidir. İlk destek 167 dolara yakın, eğer fiyat buralarda dengelenebilirse, boğaların gücü hala güçlü demektir ve dokunma desteği 2, hatta 3’ü desteklerse, boğaların gücünün zayıfladığı anlamına gelir, geri çekilme süresi daha uzun olur. Hacim göstergeleri ayrıca önceki pompaya kıyasla en son pompa gücünün daha zayıf olduğunu gösterir.


Hafta sonu yatırımcılar, 172 $ ~ 177 $ ‘lık direnç etkinliğini fark etmelidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç172 $ Orta Vadeli Direnç177 ABD doları

Kısa Süreli Destek167 $ Orta Vadeli Destek159 $

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1D-boğa

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 1 günlük seviyede XRP, önceki dip seviyesinin 0.2240 $ olan boyun çizgisi tarafından desteklendi, bu, geri çekilme gücünün yeterince güçlü olmadığı ve fiyat çok önemli bir seviyeye ulaştığı için yükseliş duygusunun hala yüksek olduğu anlamına geliyor. 0,2360 $ ‘a yakın bir konumda, bu pozisyonun Eylül sırasında etkili bir destek ve Aralık 2019’da sert bir direnç olduğunu görebiliriz. Bir sonraki direnç 0,2507 $’ a yaklaşacağından, bu direnç kırılabilirse daha fazla konsolidasyon dönemi gerekir ve bu iki önemli noktayı kırar direnç bir sonraki büyük yükseliş dönemine sahip olabilir.

Tersine, burada fiyat birçok kez bastırılırsa, yatırımcılar gelecekte bir geri çekilme eğiliminin gelebileceğini fark etmelidir. Bu sefer destek 1 ve destek 2’nin etkinliği test edilecektir. Fiyat destek 2’ye göre stabilize olabileceğinden, satış sonrası pazar, en azından bir önceki ilk sıraya geri dönerek daha fazla pompalama şansına sahip olacak.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2360 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2507

Kısa Süreli Destek: $0.2240 Orta Vadeli Destek :$0.2100

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map