Günlük Kripto Piyasası (1.16) | BTC, 180 günlük hareketli ortalamanın altında baskı altında ve kısa vadede geri arama talebi var.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri1H-boğa

Bu, BTC’nin 1 saatlik grafiği, fiyatın 9000 $ ‘ı tekrar test edemedikten sonra bir konsolidasyon kanalında hareket ettiğini gösteriyor ve daha önce BTC’nin 8000 $ ~ 8200 $ arasında ilk konsolidasyon kanalına geldiğini görüyoruz ve Konsolidasyon sırasında hacim küçüldüğü ve hacim kırılırken keskin bir şekilde büyüdüğü için klasik bir biçimdir ve bu sefer hacim de düşüş şeklini gösterir, bu da fiyatın bu kanalda bir süre hareket aralığına kadar hareket edeceği anlamına gelir. hacim küçülüyor. Üst kenarı kırmak, yükselişin gelecekte daha yüksek olacağı anlamına gelirken, tersine, alt kenarı kırmak, daha fazla geri arama süresi gerektiği anlamına gelebilir. Yatırımcılar, arıza durumunda 8500 dolarlık destek pozisyonuna dikkat edebilirler.

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

BTC, Mayıs ve Ekim aylarında yoğun ticaret alanının orta bölgesini geçmesine rağmen, geçen yıl belirli bir referans öneme sahipti, ancak 8,800 ila 8,900 ABD Doları arasındaki en yüksek alanı sürekli olarak test edemedi. Başarısızlık, konumun yakınında çok sayıda fon satışı olduğu anlamına gelebilir. OKEx analisti Neo, fiyat önceki iki yoğun ticaret kutusunun tepesine yaklaştıkça, bazı boğaların kısa vadeli atılım beklentilerinin azalmaya devam ettiğine inanıyor. Kârlı fonların çıkması ve aktif satış fonlarının eklenmesi ile geri arama talebine ihtiyaç duyulmaktadır ve yatırımcılara günlük seviyeden 180 günlük fiyat hareketli ortalamanın etkili bir şekilde oynadığı görülebileceği hatırlatılmalıdır. direnç rolü, kısa vadede geri arama olasılığını artırıyor. 8.500 $ ~ 8.600 $ bölgesindeki desteğin etkinliğine dikkat etmek önemlidir. Geri aramadan sonra bölgede sabitlenirse, yine de yeni bir yüksek yaratma şansı vardır. Alan matının altına inmek yeni destek aramaya devam ediyor, aralık yaklaşık 8.300 $ ~ 8.450 $.

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç8700 $ Orta Vadeli Direnç8870 ABD doları

Kısa Süreli Destek8570 $ Orta Vadeli Destek8465 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 1H-konsolidasyon

Bu, ETH’nin 1 saatlik çizelgesidir, çünkü her bir toparlanma fiyatının düştüğünü ve geri aramanın her altının da düştüğünü görebiliyoruz. Tüm üstleri ve dipleri birleştirin, yükselen bir kama formu şekilleniyor. Hacim küçüldükçe, grafikte görüldüğü gibi, formun bir süre dayanabileceğinden ve takozun üst kenarının bir direnç olacağından emin olmak, satın alma hacminin büyük büyümesiyle fiyatın kırılması, bu yükseliş anlamına gelir. kama başarılı. Aksi takdirde, ETH alt sınırın altına düşerse 152 $ ‘a yakın olan bir sonraki güçlü desteği test edebilir..

Gün içinde yatırımcılar, kısa vadede kırılma meydana gelse bile, fiyat kamanın üst veya alt kenarında sabit duramıyorsa bunun yanlış bir kırılma olabileceğini fark etmelidir..


Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç162 $ Orta Vadeli Direnç167 ABD doları

Kısa Süreli Destek155 $ Orta Vadeli Destek152 $

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik seviyede XRP, 0.2457 $ ‘a yakın yeni bir yüksek yarattıktan sonra düştü. Şimdi grafik bize fiyatın bir önceki dip seviyesinin boyun çizgisine doğru ilerlediğini gösteriyor, fiyat burada geri düşerse boyun çizgisinin her zaman bir destek işlevi vardır. Görünüşe göre düşme eğilimi pozisyonda duruyor.

Yatırımcılar, MACD’nin aşağıya doğru gittiğine ve destek alanının kısa vadede kırılabileceğine dikkat etmelidir. Bir sonraki destek alanı, grafikte gösterilen önceki dipteki toparlanmanın ardından geri arama alanındadır. 0,2100 dolara yakın. Eğer fiyat 0.2245 $ civarında boyun çizgisinde stabilize olabilirse, 0.2375 $ gelecekte test edilebilir, bu bir M top oluşturacaktır, ancak gerçekten yeni bir tepe oluşturmak zordur, ikinci tepe her zaman bu formdaki ilkinden daha düşüktür..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2310 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2370

Kısa Süreli Destek: $0.2245 Orta Vadeli Destek :$0.2100

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map