Günlük Kripto Piyasası (1.13) | BTC’nin saatlik toparlanması kademeli olarak zayıfladı, yatırımcıların azalan kısa vadeli dalgalanma riskine karşı tetikte olması gerekiyor.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

Bu, BTC’nin 4 saatlik grafiği, fiyatın yakınsak bir üçgende ve son zamanlarda sonuna doğru hareket ettiğini görebiliriz. Herhangi bir zamanda kırılma olacak, ancak hareket aralığı büyük olmayacak çünkü 7700 $ ~ 7800 $ etkili olacak ve MA (60), MA (90) da fiyat düşerse destek olacak.

Son zamanlarda, fiyat MA (30) üzerinde hareket ediyor, ancak kısa vadeli hareketli ortalama her zaman kolayca kırılacak. Yatırımcılar gün içinde doğrudan MA’ya (60) odaklanabilir. Düşme riskinin daha yüksek olduğuna ancak pompalama olmadığına inanmamın nedeni, toparlanmanın başlangıcından son 8460 $ ‘a kadar olan hacim, alım hacmi giderek küçülüyor, bu toparlanma sinyalinin sonu. Fiyat üçgenin üst kenarını aşsa bile 8460 $ kıramazsa trend devam etmeyecek.

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

Bu, BTC’nin 1-GÜNLÜK grafiği, OKEx analisti Neo, üçgen modelin, geri tepmenin sürekli yüksek noktası ve tabanın kademeli yukarı doğru hareketi tarafından oluşturulduğuna inanıyor, bu da esasen bu dönemin uzun ve kısa kuvvetlerinin küçük olduğu anlamına geliyor. ve ticaret aktif değil. Desen kırılsa bile, 8.200 $ ~ 8.500 $ ‘ın üzerindeki direnç ve 7.600 $ ~ 7.900 $ arasındaki destek gücü, dar bir alanda kısa vadeli eğilimi devam ettirebilir. Mevcut fiyat günlük düşüş kanalının üst kenarına yakın olduğundan, tarihsel eğilim bu pozisyondaki güçlü direnci açıkça gösteriyor. Yarılanma etkisi piyasaya yansımadan önce, üst kenarı kırmak pek olası olmayan bir olaydır..

Yatırımcılar 7600 $ ~ 7900 $ arasındaki destek alanına daha fazla dikkat etmeli, kırılma eğilimi aşağıya dönecek ve 7000 $ ‘ı tekrar test edebilir..

Kısa Süreli Direnç8200 $ Orta Vadeli Direnç8400 ABD doları

Kısa Süreli Destek7950 $ Orta Vadeli Destek7850 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-konsolidasyon

Bu 4 saatlik ETH grafiği, MA (60) etkin destek verdiği için geçen hafta sonu fiyat dampingi durduruldu. Ayrıca, bu toparlanmanın tepesinin, 150 $ ‘a yakın olan sonuncudan daha yüksek olmadığını da görebiliriz, bu, buradaki direncin boğaların beklediğinden daha güçlü olduğu anlamına gelir. Gün içindeki toparlanma da 147 dolara ulaştı ve ardından geri düştü. Hacim göstergesi de bize bu toparlanma döneminde boğaların gücünün zayıfladığını gösteriyor. Şimdi duruma göre yeni bir tepe yaratmak zor. MA (30) fiyatı geçici olarak desteklese de, kırılması yine de kolay.


Yatırımcılar, bu hareketli ortalama bir zamanlar etkili olduğu için MA (60) çevresindeki desteği fark etmelidir. Break through MA’yı test edebilir (90).

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç145 $ Orta Vadeli Direnç147

Kısa Süreli Destek142 $ Orta Vadeli Destek139

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik seviyede XRP, geçen Cuma günü beklendiği gibi MA (180) tarafından desteklendi, bu, son alt kutunun üst kenarının şu anda nispeten güçlü olduğu ve ayrıca hareketli ortalamalar, fiyatı 0,2 doların altına düşürmek kolay olmayacak.

Grafikten, son toparlanmanın 0,2198 $ ‘da olduğunu görebiliyoruz, bu da önceki zirveden 0,2255 $’ dan daha düşük ve XRP gün içinde 0,2150 $ ‘ı bile kırmadı. Fiyat, geçen yılın sonunda alım satım yoğun kutunun alt kenarında dengelendi. Fiyat bu hafta dengelenebilirse, yeni yüksek seviyeyi yaratma şansı var ancak son zamanlarda en güçlü direnç 0,2325 dolar olacağı için üst alan sınırlı. 0,2110 ABD doları kırılırsa, ayı gücü güçlüyse 0,2 ABD doları destek alanı tekrar test edilecektir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2170 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2200

Kısa Süreli Destek: $0.2110 Orta Vadeli Destek :$0.2000

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map