Günlük Kripto Piyasası (1.10) | BTC 1 saatlik seviye baş ve omuz modeli şekillendi, 7.700 doların altına düşerek önceki zayıf trende dönebilir.

BTC kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

Bu 4 saatlik BTC grafiği, 8000 doların üzerindeki kritik pozisyonun altına düştükten sonra, önümüzdeki birkaç saat boyunca neredeyse hiç bir toparlanma olmadı, bu bize boğaların gücünün zayıfladığına dair bir sinyal veriyor. Fiyat 8000 $ ‘ın altına düştüğünde iyimser duygu yavaş yavaş ortadan kalktığı için, gittikçe daha fazla sayıda uzun pozisyon satmayı ve ayrılmayı seçti, bu eylem boğaların toparlanmasına çok fazla baskı yapıyor..

Fiyat MA’nın (30) altına düştü ve 7600 $ ~ 7700 $ arasında destek alanına gidiyor. Yatırımcılar, bu pozisyonun hafta sonu etkili olamaması durumunda, önceki yoğun ticaret alanının üst kenarının kullanılamayacağı anlamına gelebilir, fiyatın önümüzdeki dönemde 7450 $ ~ 7550 $ ‘ı test edeceğini hatırlatmalıdır..

Fiyat geçici olarak 7700 $ ‘ı dengeleyebilse de, yatırımcılar toparlanma konusunda o kadar iyimser olamazlar, 7750 $ ~ 7800 $ ilk direnç olacak.

Seviye Karakteri1D – konsolidasyon

OKEx analisti Neo, dün 00: 00’dan 01: 00’e kadar gerçekleşen patlayıcı satışların boğaların gücünün tükenmesini ve yukarıdaki alanın karamsar beklentilerini yansıttığına inanıyor. Bu toparlanmanın 7.700 $ ‘ı geçtikten sonra konsolidasyon trendi olmadan güçlü bir şekilde 8.460 $’ a yükseldiği gerçeği göz önüne alındığında, 6.800 $ ‘ın üzerindeki büyük miktarlarda uzun pozisyonlar henüz kar etmedi ve bu dönemde pozisyonu kapattı, bu da devam edebileceği yanılsaması yaptı konsolide ettikten sonra yeni bir yüksek yaratın. Hacim fiyatının aynı anda yükselmediğine dair bir sinyal geldiğinde, panik büyümeye başladı, karamsar beklentiler az sayıda boğanın pozisyonlarını kapatmayı seçmesine neden oldu ve düşüşün neden olduğu zincirleme reaksiyon, çok sayıda kişinin ayrılmasına neden oldu. piyasa, fiyatı daha da baskılayarak.

Yatırımcıların, bu hafta sonu 7,650 $ ~ 7,700 $ alanında fiyatın düşmeyi durdurup durdurmayacağını fark etmeleri gerekiyor. Eğer öyleyse, gelecekte hafif bir toparlanma için hala yeri var, aksine, 7450 ~ 7550 $ ‘lık destek gücünü doğrudan test edecek..

Kısa Süreli Direnç7750 $ Orta Vadeli Direnç7850 ABD doları

Kısa Süreli Destek7700 $ Orta Vadeli Destek7650 ABD doları

ETH kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri 4H-konsolidasyon


Bu 4 saatlik ETH grafiği, fiyatı beklenen şekilde 138 dolardan kırıldı. Grafikten, dün gece mum çubuklarının çok büyük üst ve alt gölgeler bıraktığını görebiliyoruz, bu, bir kez denge seviyesinde olmak için boğaların ve ayıların güçlülüğü anlamına geliyor, ancak sonunda ayılar kazandı. Artık ETH, 3 kez test edildiği için MA (60) tarafından desteklenmektedir. Trend, bu hareketli ortalama üzerinde bir süre şok edebilir ve ardından MA (90) ve MA (180) test edebilir. Bu iki hareketli ortalama çakışan bir trend içinde ilerliyor, kombinasyonları fiyata güçlü bir destek verecek ve muhtemelen tekrar 138 $ ‘ı test etmek için bir toparlanma olacak..

Yatırımcılar sadece 138 dolarlık direnci ve hareketli ortalamaların destek gücünü fark ettiler..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Süreli Direnç138 $ Orta Vadeli Direnç139,5 ABD doları

Kısa Süreli Destek138 $ Orta Vadeli Destek135 ABD doları

XRP kalıcı sözleşmesi

Seviye Karakteri4H-konsolidasyon

OKEx XRP kalıcı sözleşmesi: 4 saatlik seviyede, XRP MA’nın (30) altına düştü ve şu anda düşmeye devam ediyor, çünkü fiyat MA’ya (180) doğru hareket ederken, destek gücü daha da güçleniyor. Desteğin MA (180), MA (90) ve alt alanın üst kenarını içereceğini dün bu destek seviyesinden bahsetmiştik. Pazar hafta sonu istikrara kavuşursa XRP muhtemelen bu alanda toparlanacak. Geri tepme hedefi ilk olarak yaklaşık 0,2050 $ ‘ı bulacak, bu da 0,21 $’ ı test edebilir..

Yatırımcılar, 0.197 $ ~ 0.200 $ ‘lık bir kırılma olursa, trendin alt kenarın 0.1840 $’ a yakın olan alt kenarına doğru hareket edebileceğini fark etmelidir..

Direnç ve Destek seviyesi:

Kısa Vadeli Direnç: 0,2075 Dolar Orta Vadeli Direnç: $0.2107

Sorumluluk Reddi: Bu materyal, yatırım kararlarının alınmasında temel alınmamalı ve yatırım işlemlerine girişmek için bir tavsiye olarak yorumlanmamalıdır. Dijital varlıkların ticareti, önemli risk içerir ve yatırdığınız sermayenin kaybına neden olabilir. İlgili riski tam olarak anladığınızdan ve deneyim seviyenizi, yatırım hedeflerinizi dikkate aldığınızdan emin olmalı ve gerekirse bağımsız finansal tavsiye almalısınız..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map