OKT Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

Merkezi olmayan ticari halka açık zincirimiz olan OKChain’in yakın zamanda piyasaya sürülmesinin ardından, yerel token’ı OKT’yi de duyurduk. Bu yeni jetona yönelik dünya çapındaki önemli ilgilerle, benzersizliğini ve OKT ile OKB arasındaki farkları anlamanıza yardımcı olacak bazı yaygın sorulan soruları sıraladık..

OKT mi & OKB aynı şey mi? OKT, OKB’nin çatal parası mı?

Hayır, onlar aynı değil. TAMAM T & OKB, temelde tamamen farklı özelliklere sahip iki farklı jetondur.

Yeni yayınlanan OKT, OKChain’in DPoS fikir birliği için temel jeton görevi gören OKChain’in yerel belirtecidir. İlk olarak kendi oluşum bloğunda yayınlanacak ve daha sonra her yıl% 1-5 oranında ek düzenleme yapılacaktır..

OKB, OKEx ekosisteminin gelişimini destekleyen OKEx’in yardımcı program belirtecidir. 2018’de 300 milyon OKB’lik bir defaya mahsus bir ihraç tamamlandı ve gelecekte başka bir ihraç olmayacak. Geri alımına ek olarak & yakma planı, toplam 700 milyon OKB ihraç planına son verildi. Böylece, OKB artık dünyanın ilk tamamen dolaşan platform jetonu haline geldi ve deflasyona girecek.

OKT, OKB’nin fiyatını etkileyecek mi??

Cevap hayır. Ve fiyatları farklı faktörlere göre belirlenecektir..

OKT fiyatı, DEX, DeFi uygulamaları ve gelecekteki gelişimi dahil OKChain ekosisteminin gelişimine dayanmaktadır..

OKB’nin fiyatı, OKEx’in iş performansı, ekosistem altyapısının geliştirilmesi, ticaret kanallarının genişletilmesi ve OKB Geri Alım ve Yakma planı tarafından belirlenir. İşte detaylar:

Ekosistem altyapısının geliştirilmesi: OKB’nin dahili ve harici uygulama senaryolarının genişletilmesi. Bu noktada 11 dahili ve 32 harici uygulama kullanım durumu vardır..

Ticaret kanallarının genişletilmesi: ABD doları, Euro, Kore wonu, Endonezya rupisi ve Vietnam dong dahil olmak üzere 8 büyük para birimi için fiat ağ geçitleri açtık.

OKB Geri Alım ve Yazma şeması: OKB’nin toplam ihracı 300 milyon olup, bunun 13.978.364 OKB’si zaten yakılmıştır. Mevcut dolaşımdaki miktar 286.021.636 OKB’dir. OKB’nin başka bir ihracı yoktur ve dünyanın ilk tamamen dolaşan platform jetonudur.

Neden OKT oluşturmalıyız?

OKChain, çalışması için yerel bir token gerektiren DPoS fikir birliği mekanizmasını benimser.


Dahası, OKChain ekosisteminin ve OKEx ekosisteminin doğası çok farklıdır, ilki teknoloji merkezlidir, ikincisi ise ticaret merkezlidir. OKChain’deki son derece özerk ekosisteme daha iyi hizmet vermek ve bunu sürdürmek için, esnek bir teşvik sisteminin yanı sıra yerel belirtecinin sürekli olarak verilmesine ihtiyaç vardır..

Ancak, OKB’nin deflasyonunu sürdürme hedefimizi sürdürmemiz ve sahiplerinin uzun vadeli çıkarlarını korumak için OKB’nin değerini sulandırmaktan kaçınmamız gerektiğinden, OKB’yi OKChain’in yerel simgesi olarak kullanamayız. Bu nedenle OKT’yi OKChain’in yerel token’ı olarak yarattık..

OKB değerini artırmak için gelecekteki hamleler

Çıkarılan yeni jetonla, OKB ekosistemimizi geliştirmeyi ve halihazırda cüzdanları, finans ve kredi hizmetlerini, ağ güvenliğini, seyahati, yaşam tarzını, yardımcı programı ve daha fazlasını kapsayan kullanım durumlarının kapsamını genişletmeyi asla bırakmayacağız..

Ayrıca, daha fazla ticaret ve para yatırma kanalı ekleyeceğiz. Şu anda, bir dizi büyük fiat para birimi için fiat geçitleri açtık ve piyasalarda bulunan büyük paralara karşı 40’tan fazla işlem çifti ile onlarca büyük kripto borsasında OKB listeledik..

Son olarak, OKB Geri Satın Alma ve Yazma şemasını mükemmelleştirmeye devam edeceğiz. Belirtildiği gibi, ihraç edilmemiş 700 milyon OKB’yi yakacağız ve herhangi bir OKB tutmayacağız. Yandı ve yakılacak olan tüm OKB’ler tamamen ikincil piyasadan geliyor.

OKB sahipleri için faydalar

OKB topluluğumuza inanılmaz destekleri için bir minnettarlık göstergesi olarak, OKB varlıklarına göre tüm OKB sahiplerine genesis bloğu OKT’nin% 100’ünü eşleyeceğiz. Gelecekte hem OKB hem de USDK, Ethereum ERC-20 ağından OKChain ana ağına taşınacak. OKChain ana ağı yayına girdiğinde, OKT ticareti yapılabilecektir. Bu, OKB sahiplerinin OKChain yönetimine katılma ve bir süper düğüm olma şansına sahip olacaklarıdır..

OKB ve OKT birçok yönden farklı olsa da OKChain’de birbirinden ayrılamazlar. OKT sadece OKChain’in gelişimini desteklemekle kalmaz, aynı zamanda OKB ekosisteminin gelişimini de güçlendirir..

OKEx’i takip edin:

Web sitesi: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map