OKEx Akademisi: En Sevdiğiniz Yatırımcı ile Bir Konuşma Özelliği Coin Buster ile röportaj

OKEx Academy’nin yeni röportaj dizisine hoş geldiniz “En sevdiğiniz tüccarla bir konuşma. Bu seride size kripto tüccarları içeren kısa röportajlar sunacağız, onların görüşlerini, bakış açılarını, diğer tüccarlara tavsiyelerde bulunan sözleri ve onlar hakkında muhtemelen hiç bilmediğiniz bazı eğlenceli gerçekleri açıklayacağız.

Kimi arayacaksın! Bu sefer sahibiz Coin Buster (Twitter’da @Coin_Buster), tüccar ve kurucu arasında @CryptoALaCarte bazı tavsiyelerini paylaşmak. 

Lütfen güne nasıl başladığınızı topluluğumuzla paylaşın! Sabah ilk iş olarak ne yaparsınız? Zamanınızın çoğunu nasıl geçiriyorsunuz? Ticaret ve kripto dışında ne tür şeylere odaklanıyorsunuz??

Her gün sabah 6:30 civarında uyanıyorum. Erken kalkmak ve piyasanın gün boyunca nasıl davranacağına dair harika bir genel bakışa sahip olmak önemlidir, bu yüzden uyandığımda ilk yaptığım şey BTC fiyatını, bir gecede ne yaptığını ve alım satımlarımın nasıl olduğunu kontrol etmektir. (devam eden herhangi bir şey varsa).

Bir pozisyonu hızlı bir şekilde yönetmem gerekirse (büyük hareketler genellikle uyandıktan bir saat sonra gerçekleştiğinden), bilgisayarımı açıyorum ve TradingView’i ve işlem yaptığım borsaları açıyorum.

Sonra güzel bir kahvaltı yapacağım, haberleri okuyacağım ve diğer iyi fırsatları görüp göremeyeceğimi görmek için grafiğe geri döneceğim.

Yaklaşık altı ay önce arkadaşım ve ortağım Rubot ile kurduğum bir proje olan Crypto A La Carte’da gün boyunca çok zaman geçiriyorum. Ekibe katılabilecek yeni yetenekli tüccarları tespit etmek için çok dikkat, yönetim, müşteri desteği ve araştırma gerektirir..

Genellikle öğleden sonraların çoğu ticarete ayrılmıştır (çoğunlukla gün içi ticaretler).

Bence rahatlamak için zamana sahip olmanın gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum çünkü bu pazar 7/24 ve biri kolayca tükenebilir, bu yüzden klavyeyi 19:00 gibi bırakıyorum ve akşam 22: 00’ye kadar biraz zaman geçiriyorum. Sonra, eğer hala bir takas halindeysem, yatmadan önce pozisyonumu yönetmek için çizelgeleri son bir kez kontrol ediyorum. Dinlendirici bir gece geçirmek için genellikle saat 11’den önce yatarım.

İnsanların beklemeyeceği, sizinle ilgili şaşırtıcı bir gerçek nedir??

Her gün bir kase dondurma yerim. Günde bir dondurma doktoru uzak tutar… ugr!

Bir ticaret kariyeri için size ilham veren oldu mu??

Twitter’da @Elisa_Crypto, ticaret kariyerimdeki en etkili yatırımcılardan biri ve aynı zamanda şimdiye kadar tanıştığım en iyi yatırımcılardan biri.

Bu günlerde kripto para birimini (veya kripto dışı) çevreleyen başlıkları yakından takip ediyorsunuz?

Şu anda pek çok insan olduğu için, COVID-19 krizinin neden olduğu ekonomik durumu takip ediyorum. Çoğu ülke işletmeleri yeniden açarken ve kilitlemeleri kaldırırken, bundan sonra ne olacağını gerçekten merak ediyorum. Sanki ikinci bir dalga olacak mı? Makro ekonomi ve piyasalar vb. Üzerinde herhangi bir etkisi var mı?.

Ayrıca, Trump’ın yeniden seçilmesinin veya yenilgisinin (açıkça COVID-19 krizlerine bağlı) piyasalar üzerinde büyük bir etkisi olabileceğine inandığım için Amerikan durumu hakkında çok şey okuyorum.

Topluluğumuza her zaman öğrenmenin sorun olmadığını söylüyoruz! Deneyimlerinizden ve bilgilerinizden bazılarını yatırımcı arkadaşlarımızla paylaşırsanız harika olur..

En sevdiğiniz / en çok kullanılan teknik gösterge nedir?

Göstergeleri çok az kullanıyorum çünkü onları gecikmeli buluyorum, ancak en çok kullandığım RSI, satın almak veya satmak için bir seviyede daha fazla onay almak istediğimde.

Ticaretteki en büyük başarısızlığınız ne oldu? Ondan nasıl kurtuldun ve ondan ne öğrendin??

Teminatla ilk işlem yaptığımda, riskimi hiç yönetmedim. Tasfiye edilmek üzereydim ve o kadar kötü hissediyordum ki kendimi tanıyamıyordum.

Bu benim için bir dönüm noktasıydı. Bu andan itibaren risk yönetimi üzerinde gerçekten çalıştım ve artık çok katı kurallara sahibim..

Çaylak tüccarlar için bilmeniz gereken herhangi bir beceri seti var mı? Ve teknik analiz yaparken nelerden kaçınılmalı / yaygın hatalar?

Ekran süresi en önemli şeydir. Yeni yöntemlerle kitaplarda TA hakkında bilgi edinmek veya videoları izlemek için binlerce saat harcayabilirsiniz. Öğrenilecek çok şey var ve 10 hayat bile çevrimiçi olarak sunulan materyallerin% 5’ini okuyup izlemek için yeterli olmayacak.

Bir strateji hakkında bilgi edinin, grafikleri izleyerek ve işlemlerinizi günlüğe kaydettiğinizde yaptığınız kendi gözlemlerinizle onu geliştirmeye çalışın. Yeni stratejileri izleyerek binlerce saati boşa harcamayın!

Ticaret fikirleri nasıl / nereden alınır?

Kripto A La Carte! Bu yüzden bu platformu yarattık. Tüccar, borsa,% ve R istatistiklerine göre kilidini açmak istediğiniz işlemleri istediğiniz zaman seçebilirsiniz.Aylık abonelik yoktur ve bilgiler tamamen şeffaftır, böylece tümüyle kilidi açıp açmayacağınıza karar verebilirsiniz. ihtiyacınız olan bilgi!

Günlük ticarete karşı orta / uzun vadeli yatırım, hangi yolu tercih edersiniz?

Çoğunlukla günlük tüccarım çünkü hızlı sonuçlar almayı seviyorum ve en önemlisi, bir gecede ticaret yapmaktan hoşlanmıyorum (yönetemediğimde).

Ayrıca bakmadığım soğuk cüzdanlarda olan uzun vadeli yatırımlara da sahibim.

Yatırım, ticaretten gerçekten farklıdır ve tuzak, uzun vadeli yatırımınızı günlük olarak ticaret yapmaktır. Çoğu zaman, bunu yaparken zaman ve para kaybedersiniz..

Paylaştığınız için çok teşekkür ederim! Şimdi size eğlenceli bir sorumuz var! Kaç gün var $ BTC 10000 $ ‘lara geri döndü?

Yaklaşık bir hafta kadar söyleyebilirim. Önyargım, grafiğe bağlı olarak haftada birkaç kez değişiyor..

Son olarak, lütfen topluluğumuza nasıl iyi bir tüccar olunacağına dair son bir öneride bulunun!

“En büyük tehlike zafer anında ortaya çıkıyor” – Napoléon Bonaparte

Bizimle sohbet etmek için zaman ayırdığınız için Coin Buster’a teşekkürler! Kripto ticareti hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, onu takip ettiğinizden emin olun. Twitter ve Crypto A La Carte Telegram grubu!

Bizim için herhangi bir sorunuz varsa Twitter’da takip edin!

3 USDT yeni kullanıcı ödülü kazanmak için bugün kaydolun ve minimum 10 USDT yatırın veya ticaret yapın!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map