OKB nedir? Başladığımız Noktaya Bir Bakış

15 Şubat 2020’de, borsa jetonumuz OKB’nin piyasaya sürülmesinden iki yıl sonra, jetonumuzun fiyatı şimdi yeni zirvelere ulaşıyor. Bu hafta aldığımız tüm heyecan ve ilginin ortasında, bu fırsatı, buraya nasıl geldiğimizi düşünmek ve bu yardımcı program jetonuna yönelik vizyonumuzu açıklamak için kullanmak istiyorum..

Kuşkusuz uzun ve engebeli bir yolculuk oldu. Son iki yılda, tüm hızlı büyüyen şirketler gibi iniş çıkışlarımız oldu. Birkaç yıl içinde 1000’den fazla insanı vuran çalışan büyümesi, geçici bir sistem kapanması ve hatta asılsız dolandırıcılık suçlamaları ile artan ağrılar. Ancak, kullanıcılarımızın ve topluluğumuzun desteği sayesinde, OKB 2020’de harika bir başlangıç ​​yaptı. Son iki yıl boyunca bu çarpmalarla yanımızda duran her OKEx kullanıcısına ve OKB’deki yatırımcıya minnettarız. Yıla bu güçlü başlangıcın, kullanıcılarımıza değer yaratma yönündeki bitmek bilmeyen çabamızın bir sonucu olduğuna inanıyorum ve çabalarımızın destekçilerimize ve kullanıcılarımıza meyvesini verdiğini görmekten heyecan duyuyorum.

OKEx için bu önemli dönüm noktasına ulaştığımızda, OKB’nin son iki yılda çıktığı yolculuğu sizlerle paylaşmak istiyorum..

OKB, OKEx ve kullanıcıları arasında bir köprü

Kripto para biriminin ve fayda belirteçlerinin doğuşundan bu yana, meşruiyetlerine yönelik çeşitli görüşler ve tutumlar var. Tamamen hype ve buhar mı? Bir değişim jetonu, kullanıcılarına gerçek değer ve fayda sağlayabilir mi? Geçtiğimiz iki yıl, OKB aracılığıyla değer yaratmada bizim için aralıksız bir keşif oldu. Uzun bir yol kat ettik ve artık OKB aracılığıyla kullanıcılarımıza değer katma yeteneğimize son derece güveniyoruz, bunu ticaret ekosistemimiz için temel bir temel ve OKEx’i değerli kullanıcılarımıza bağlayan bir köprü olarak görüyoruz..

Ekibimizin devam eden çabaları sayesinde, OKB’nin uzun vadeli sahipleri bizimle birlikte büyüyebilecek ve gelişimimizin meyvelerini gelecekte paylaşabilecek..

Paramızı ağzımızın olduğu yere koymak: OKB geri satın alma ve jeton yakma

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, bu ölçekte bir geri satın alma ve simge yakma işlemini neden ve nasıl gerçekleştirebileceğimize dair sayısız soru aldım. Bu, hafife aldığımız bir karar değildi ve kısa vadede, bunu yapmanın şirket olarak kısa vadeli kârımızı azaltacağını iddia edebilmemiz için bariz nedenler görebiliriz. Türünün en büyük belirteci yakmasında, 700 milyon ihraç edilmemiş OKB yakıldı ve gelecekteki tüm üç aylık OKB yanıkları tamamen ikincil piyasadan geliyor. Bunun da ötesinde, OKEx’in kendisi herhangi bir OKB tutmayacaktır, yani personelimize dağıtılan gelecekteki tüm OKB’ler de ikincil piyasadan geri alınacaktır. Ancak OKB mutlak deflasyona ulaştığında OKB sahipleri platformun geliştirilmesinden gerçekten faydalanabilir. Bunun paramızı ağzımızın olduğu yere koymanın ve gerçekten hepsi bir arada dünya standartlarında bir ticaret ekosistemi yaratma konusundaki uzun vadeli vizyonumuza söz vermenin bir yolu olduğuna inanıyorum..

Neden daha büyük OKB varlıkları için işlem ücreti indirimleri sunmuyoruz??

OKEx’te OKB sahipleri için tek bir işlem ücreti indirim programı vardır ve bu programda kullanıcıların ücret indirimlerinden yararlanmak için yalnızca 500 OKB tutması gerekir. Maksimum indirimi almak için, kullanıcıların yalnızca maksimum 2000 OKB’ye sahip olması gerekir. Aynı zamanda, ticaret hacmine dayalı ve sektördeki en yüksek ücret indirimlerini sunan kademeli bir ücret indirim planı sunuyoruz..

Aldığımız geri bildirimlere dayanarak, bunun bugün piyasadaki diğer birçok borsa jetonundan çok daha adil bir sistem ve ücret programı olduğunu kabul ediyoruz. Belirli bir işlem ücreti indiriminden yararlanmak için müşterilerimizi asla yüz binlerce takas jetonumuzu tutmaya zorlamayacağız. OKEx’te büyük hacimli alım satım yapan profesyonel ve kurumsal kullanıcılar, herhangi bir noktada OKB’nin fiyatı hakkında endişelenmek zorunda kalmadan ve fiyat dalgalanmaları riskini üstlenmeden daha düşük ücretlerin tadını çıkarabilecekler..

Lütfen fiyat hakkında spekülasyon yapmayın OKB

Evet, dünyanın en büyük borsalarından birinin CEO’sundan gelmek kulağa zengin gelebilir. Burada belirtmeye çalıştığım nokta, her alım satımın riskli olduğu ve kripto para biriminin farklı olmadığını söylemeye gerek yok..

Tüm kullanıcılarımıza bağlı kalmalarını tavsiye ettiğim bir ilke, OKEx’in uzun vadeli büyümesine tam olarak inanmıyorsanız, lütfen OKB ticareti yapmayın. İşimizi anlıyorsanız ve uzun vadeli bakış açımız hakkında iyimser iseniz, sizi bazı OKB’ler düzenlemeye ve bizimle birlikte büyümeye davet ediyoruz. Tüm OKB sahiplerinin her ticarette rasyonel olabileceğini ve asla kaybetmeyi göze alabileceklerinden daha fazla ticaret yapamayacağını umuyorum..


OKB’nin gelecekteki gelişimi

OKEx’te kullanıcılarımız için sürdürülebilir değer yaratmak her zaman öncelik olmuştur. Bu sektörde lider bir borsa için nispeten düşük profilimiz olmasına rağmen, OKB fiyatlarındaki artış nedeniyle son zamanlarda aldığımız ilginin şirket olarak değerlerimize ışık tuttuğuna inanıyorum. Geri bildirimlerinizi her zaman özenle dinleyecek ve ürün tekliflerimize yansıtacağız. Hype azaldığında ya da biz ayı pazarı ile karşılaşmak, ekibimiz, platformumuzda sessizce inşa edecek ve geliştirecek. Bu yıl OKB ekosistemini geliştirmek en büyük önceliğimiz olacak. OKB sahipleri, aşağıdaki durumlarda çok daha çeşitli avantajlardan yararlanacaktır:

OKEx’te ticaret yapmak ve sürekli desteğiniz ve geri bildirimlerinizle değerinizi daha da artırın.

Büyük blockchain devrimini ilerletmek için bizimle bu yolculuğa çıktıkları için herkese içtenlikle teşekkür ediyorum.

Jay Hao

OKEx CEO’su

16 Şub 2020

OKEx’i takip edin:

Web sitesi: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map