OKB Küresel Ekosistem Aylık Raporu – Haziran 2020

OKB Haziran raporu görseli

Haziran ayında OKB bir dizi kayda değer dönüm noktasına ulaştı. Birincisi, OKB tek günlük işlem hacmi 300 milyon doları aşmaya devam etti. Ayrıca OKB Ecosystem, dijital para cüzdanları ve büyük veriler gibi halihazırda popüler olan birçok uygulama alanını kapsayan altı yeni küresel ortakla çalışmaya başladı. Ayrıca, OKB ekibi art arda Spot Trading ve Buy Crypto’da iki tanınmış kanal açtı..

OKB tek günlük işlem hacmi 301 milyon dolara ulaştı

Haziran 2020 için temel OKB benimseme metrikleri. Kaynak: OKEx

OKB Ekosistemi, dünyadaki 154 ülke ve bölgeden takipçilere sürekli olarak yüksek kaliteli hizmetler sunmuştur. Bunlar arasında, bu ayın en aktif sahipleri Avrupa ve Güneydoğu Asya’dan geldi. Ek olarak, geçtiğimiz ay, en yüksek işlem hacmine sahip OKB ticaret çiftleri, Bitcoin (BTC) ve stablecoins USD Coin (USDC) ve Tether (USDT) gibi büyük kripto para birimleriyle yapıldı..

Haziran ayında OKB Piyasaları

Aşağıda, Haziran ayı boyunca OKB’nin fiyatına (yüksek, düşük ve kazançlar dahil) genel bir bakış sunulmuştur..

Haziran 2020’de OKB piyasaları. Kaynak: OKEx

 

Piyasa yorumları 

Kripto veri toplayıcı Coincodex’e göre OKB, Haziran ayında piyasanın odaklanması gereken üç büyük token arasında ilk sırada yer aldı. Coincodex, geri satın alma ve yanma gibi önemli ekolojik yapıların uygulanmasıyla OKB’nin değerinin daha da artacağını belirtti..

OKB ekosistemine altı yeni ortak katıldı

Kullanıcılar için sürekli olarak değer yaratmak, OKB Ekosisteminin inşası için en önemli hedeflerden biridir. OKB sahiplerinin faydaları için sürekli olarak en değerli uygulama senaryolarını ve en uygun ticaret kanallarını seçiyoruz.

Haziran ayında OKB Global Ecosystem, toplam altı yeni ortağı memnuniyetle karşıladı. Yeni ortaklar, kripto cüzdanları, blockchain oyunları, büyük veri ve API işlemleri gibi birçok temel alanı kapsıyor.

OKB Ekosistem ortaklıkları Haziran 2020’de


  •  3 Haziran’da OKB, milyonlarca kullanıcıya ve 168 fiat ticaret kanalına sahip olan ve küresel OKB kullanıcıları için varlık depolama ve ticaret seçeneklerini büyük ölçüde genişleten büyük kripto cüzdanı Coinomi ile ortaklık kurdu..
  • 10 Haziran’da OKEx, Flipside Crypto’nun FCAS’sini (Temel Kripto Varlık Puanı) platformuna entegre eden ilk kripto para birimi borsası oldu. Metrik, kripto para birimlerinin genel sağlığını ve performansını kullanıcı etkinliği, geliştirici davranışı ve pazar olgunluğuna göre değerlendirir ve yatırımcıların doğrudan OKEx platformundan daha iyi bilgilendirilmiş kararlar almasına olanak tanır. OKEx’in yardımcı program jetonu OKB, jeton sahiplerine tam şeffaflık sağlayan FCAS’ta da listelenmiştir..
  • 15 Haziran’da blockchain oyun devi Enjin resmen OKB Global Ecosystem’e katıldı. OKB kullanıcıları artık Enjin aracılığıyla desteklenen oyun varlıklarını takas edebilir ve depolayabilir.
  • 20 Haziran’da OKB, tanınmış bir Avrupalı ​​kripto cüzdan geliştiricisi olan Guarda ile stratejik bir işbirliği ilişkisine girdi. Guarda cüzdanları aracılığıyla OKB kullanıcıları varlıklar arasında daha rahat bir şekilde saklayabilir ve işlem yapabilir.

Şimdiye kadar, OKB’nin toplam 65 küresel ortağı var ve dünya çapında milyonlarca kullanıcıya birinci sınıf hizmetler sunmaya devam ediyor. Güvenilir ortak hizmetlerimiz, ödemeler, ticaret, cüzdanlar, krediler ve finansal yönetim, teknik güvenlik, turizm, yaşam hizmetleri, eğlence, sosyal ağlar, elektronik sözleşmeler ve daha fazlasını içeren düzinelerce endüstri alanını kapsamaktadır..

OKChain’in Hackathon Kampanyası ve OKB kullanıcılarının haklarını genişletme

Tüm OKB kullanıcılarının iç haklarını sürekli olarak optimize etmek ve zenginleştirmek, Haziran ayında hala temel görevlerimizden biriydi. Şu anda, özellikle merkezi olmayan blok zinciri OKChain ve kripto para toplama platformu OKEx Jumpstart ile ilgili olmak üzere, kullanıcı haklarında birkaç önemli adım attık. OKB sahipleri, OKChain’in yerel belirteci olan OKT’yi airdrop olarak alacaklar. 

OKChain’in Hackathon Kampanyası

OKChain test ağı 0.10 sürümüne yükseltildiğinden, topluluk OKChain kararlılık testini tamamladı ve iki ana işlev ekledi: süper düğümler için onay oyları ve merkezi olmayan bir değişimin bağımsız yapısı. Cosmos’ta Bölgeler Oyunu Zincirler arası test yarışması, OKChain mükemmel ve tatmin edici sonuçlar aldı.

OKChain’in ekolojik yetkilendirmesini ve kullanıcı haklarını daha da artırmak için topluluk, 20 Temmuz’dan önce tüm kullanıcılar için bir Hackathon Kampanyası düzenlemeye ve 5.000 $ değerine kadar olağanüstü ekip ve geliştiricilere ödül vermeye karar verdi..

Hackathon Kampanyası, bunlarla sınırlı olmamak üzere, geliştirici araçları, emanet edilen düğüm hizmetleri, piyasa bilgi işlem eklentileri, SDK ve stake etme gibi yenilikçi uygulamaları içerir..

OKEx Hızlı Başlangıç

OKB, OKEx Jumpstart kullanıcılarının haklarını daha da genişletmek için WaykiChain ile Jumpstart platformunda yönetişim jetonu WGRT’nin satışı için işbirliği yaptı..

OKB şimdiye kadar kullanıcılara işlem ücreti indirimleri, OKB kaldıraçlı alım satım, küçük varlık dönüştürme, OKB tasarrufları, OKEx Jumpstart ve daha fazlası dahil olmak üzere toplam 14 dahili hak yarattı. Amacımız, OKB kullanıcıları için genişletmeye ve daha fazla hak ve fayda yaratmaya devam etmektir..

Fayda sağlamak için daha fazla promosyon kampanyası

Toplum yararına kampanyalar

OKB, 1-5 Haziran tarihleri ​​arasında Uluslararası Çocuk Bayramı’nı kutlamak için özel etkinlikler açtı..

Aynı dönemde OKB, tanınmış blok zinciri projesi Metaverse ile birlikte, 1 milyon Metaverse’nin Çift Zincirli Ağ Mimarisini (DNA) OKB kullanıcılarına havadan düşürdü. Katılımcıların 1.000 DNA elde etmek için yalnızca 10 OKB satın alması gerekiyordu. Yeni kullanıcılar ayrıca ek bir 500 DNA airdrop alabilir. 

Ek olarak, OKB kampanyayı yürütmeye devam etti "USDT almak için OKB satın alın" dünyanın her yerinden kullanıcılar için. Kalifiye kullanıcılar, 100 USDT değerinde OKB satın aldıklarında 10 USDT ödül alacaklar..

Topluluk etkileşimleri

OKB, 11-30 Haziran tarihleri ​​arasında, BitTorent, Neo, TRON, Bitcoin Diamond, Bytom, Lambda ve SatoshiClub dahil olmak üzere birçok tanınmış blockchain projesi, kuruluşu ve grubu ile birlikte yedi canlı yayın etkinliği düzenleyerek yüz binlerce aktif blockchain kullanıcısına ulaştı..

OKEx Yaz Süper Ödülleri Sezon Takvimi

26 Haziran’da OKB’nin resmi Telegram topluluğu, OKB’nin inşası ve gelecekteki stratejik planlaması ve düzeni hakkında rapor vermek için “OKB’nin Bugünü ve Geleceği” başlıklı bir canlı yayın düzenledi..

Yeni bir ayı dört gözle bekliyorum

Sonuç olarak, geçtiğimiz birkaç ay içinde gelişen OKB uygulamalarının sayısında kademeli bir artış gözlemledik. Geliştirme ekibimiz ve OKB sahiplerinin desteği ile birlikte, OKB’nin önümüzdeki aylarda ve yıllarda uygulamalarının kapsamını genişletmeye devam etmesini bekliyoruz..

Gelecekte, OKB ekibi daha fazla kullanıcıya en kaliteli hizmeti sunmak için çaba gösterecek ve OKB Ekosisteminde ve blok zinciri endüstrisinde genel olarak fikir birliği oluşturmaya yardımcı olacaktır..

OKB veya OKChain ekipleri için herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, lütfen aşağıdaki kişiler aracılığıyla iletişime geçin:

OKB E-postası: [email protected]

OKChain E-postası: [email protected]

OKChain https://t.me/okchaintech

OKB Ekibi

Temmuz 2020

OKEx’i takip edin

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map