OKB Ekosistem Aylık Raporu – Nisan 2020

Nisan ayında, OKB’nin ekolojik yapısının tüm yönlerinde büyük ilerleme kaydettik – Küçük Bakiyeleri OKB’ye Dönüştür başlatıldı, 4 yeni ortak OKB ile bir araya geldi ve OKB, spot ticaret çiftleriyle tanınmış bir küresel ticaret platformunda listelendi, marj ticareti ve kredi hizmetleri.

OKBelievers’a geri vermek için,% 20 indirimle satışa toplam 2 milyon ABD Doları eşdeğeri OKB sunmak için 2 yıl dönümü kampanyası başlattık..

Aynı zamanda OKChain, Github’da açık kaynak haline geldi. Gelişmiş çapraz zincir teknolojisine dayanan OKChain, gelecekte Cosmos, BTC ve ETH gibi çeşitli ana akım halka açık zincirlerle sorunsuz entegrasyona izin verir. Yalnızca her zincirin bağımsızlığını, zincirler arası ekolojiyi ve katılan düğümlerin, işlemlerin ve zincirler arasında bilgi aktarımının özerkliğini sağlamakla kalmaz, herhangi bir OKChain düğümü tarafından bir DeFi çalıştırmak için herhangi bir değerlendirme gerekmeden artık mümkündür..

1. OKB, Nisan ayında% 40,5 artış kaydetti, piyasa değerinde ilk 10’da yer almaya devam etti

Nisan Ayında OKB Performansı

  • 1 Nisan’daki OKB fiyatı: 4,15 USDT
  • 30 Nisan’daki OKB fiyatı: 5.57 USDT
  • Nisan ayındaki en yüksek fiyat: 5.83 USDT
  • Nisan ayında anne artışı:% 40.5

OKB piyasa değeri sıralamada ilk 10’da yer almaya devam etti ve 2 Nisan’daki piyasa değeri, Nisan ayındaki en yüksek rekor olan 1.296 milyar dolara ulaştı. Ayrıca 4 Nisan’da 24 saatlik işlem hacmi 291 milyon ABD doları ile ayın en yüksek.

OKB ticaret çiftlerinin Nisan ayındaki işlem hacmi esas olarak BTC, ETH, USDT ve USDK gibi büyük kriptolara karşıydı; bunların% 65.39’u USDT ticaret çiftleri ve USDK% 2.17’yi oluşturuyordu..

Nisan ayında OKB adreslerinin sayısı istikrarlı bir büyüme kaydetti.

2. Yerleşik dört yeni ekosistem ortağı ve bir dahili ayrıcalık eklendi

Nisan ayında, 4 yeni ekosistem ortağı OKB ekosistemine indi ve cüzdanlar, işlemler, ödemeler, oyunlar vb. Alanlardaki işbirliği ve uygulamaları genişletti. Bugün itibariyle OKB ekosistem ortakları toplam 43 işletmeye ulaştı..

OKB, 2 Nisan’da, kullanıcıların e-spor bahislerinde OKB’yi kullanmalarını destekleyecek olan, blockchain oyunları için tanınmış temel protokol sağlayıcısı BetProtocol ile ortaklık kurdu. & BetProtocol tarafından geliştirilen oyun platformunda spor oyunları ve diğer ilgili hizmetler.

3 Nisan’da, dünyanın en büyük merkezi olmayan ticaret platformlarından biri olan WhaleEx, OKB’nin küresel ekolojik ortağı oldu ve OKB / USDT ticaret çiftini resmen başlattı. OKB tüccarları için marj ticareti, kredi, finansal yönetim ve diğer ticaret hizmetlerini başlatacak.

Nisan ayında OKB ve Dappbirds, OKB kullanıcılarına halka açık zincir geliştirme, cüzdan hizmetleri, Dapp zinciri yeniden yayınlama, Defi, DEX vb. Dahil olmak üzere birden fazla hizmet sunmak için ekolojik bir ortaklığa ulaştı. Aynı zamanda Dappbirds platformunda 4000’den fazla Dapps OKB kullanımını destekleyecek.

Cep telefonu kullanıcıları için tek noktadan güvenli, donanım cüzdanı çözümü sağlamaya odaklanan yeni nesil bir kripto donanım cüzdanı olan Ellipal ve tüm İnternet kullanıcılarının Facebook ve Twitter gibi sosyal ağ sitelerinde şifreli gönderiler oluşturmasını sağlayan bir tarayıcı uzantısı olan Dimension , Nisan ayında OKB’nin küresel ekolojik ortakları oldu.

7 Nisan’da OKEx, küçük miktarda varlığın (0,001 BTC’den az) OKB hesaplarına takas edilmesini desteklemek için Küçük Bakiyeleri OKB’ye Dönüştür hizmetinin lansmanını resmen duyurdu ve kısa sürede kullanıcılardan geniş destek kazandı..

8 Nisan’da OKB’nin dahili uygulamalarından biri olan 11. OKEx Hızlıbaşlangıç ​​projesi DEP aboneliğe açıldı. Satış başladıktan kısa bir süre sonra ilk fiyatı ikiye katlandı.

Resim

3. OKChain açık kaynak kodlu, ekosistem ortakları 5 ana alanı kapsıyor

Nisan ayında, yeni bir blockchain uygulamaları ekosistemi oluşturmak için konumlanan OKChain,% 100 açık kaynak elde etti. Gelişmiş çapraz zincir teknolojilerine dayalı olarak OKChain, "zincirler arası araç seti" BTC, ETH ve Cosmos gibi tüm ana akım kamu zinciri ekosistemleriyle sorunsuz entegrasyon sağlamak için gelecekteki diğer protokoller.

OKChain, tüm katılımcı düğümlere eşit statü ve haklar vererek açık ve merkezi olmayan bir sistemdir. Katılan her birey, yeteneklerini tam anlamıyla oynayabilir, yayınlayabilir ve çeşitli merkezi olmayan uygulamaları engel olmadan çalıştırabilir. Düğümlerin her eyleminin valiye bir teklif sunulmasını gerektirdiği geleneksel halka açık zincirlerin “teklif sistemi” nin aksine, OKChain “OpenDEX” konseptini benimseyerek bu kuralı çiğniyor. Düğüm koşucuları merkezi olmayan uygulamalar, DEX oluşturmak veya OKChain’de ticaret çiftlerini listelemek istediklerinde, herhangi bir öneri gerekmez. OKChain’e dayalı tüm DEX’ler, blok zincirinin eşler arası ağında çalışır ve onu gerçek bir izinsiz ekosistem haline getirir..

Zincirler arası teknoloji tasarımına dayanan OKChain, tamamlayıcı uygulamaların ekolojik uygulamasını teşvik etmeyi hedefliyor ve bir iş ittifakı konseptine öncülük etti. Blockchain teknolojisinin büyük ölçekli uygulaması teşvik edilecek. Şu anda, halka açık zincir, cüzdan, kaşif, madencilik havuzu ve diğerleri dahil olmak üzere 5 ana ekolojik işbirliği yönünü içeren ekolojik ortak inşaatının ilk aşaması tamamlandı..

4. OKB 2. yıl dönümünü% 20 indirimli indirimle kutluyor

Bu ay, OKB’nin 2. yıl dönümünü küresel kullanıcılarımız için% 20 indirimli ön sipariş promosyonu ile kutladık ve kullanıcılara son iki yıldır OKB’ye sürekli destek verdikleri için teşekkür etmek üzere pazardan 2 milyon ABD doları eşdeğer OKB teklif ettik..

OKEx Haftalık Güncellemesi: 11 Nisan - 17 Nisan | Şirket Güncellemeleri | OKEx ...

24 saatlik ortalama piyasa fiyatına göre OKB, ayın en yüksek OKB fiyatından (4,83 USDT) 1,31 USDT daha düşük olan 3,52 USDT’den indirildi..

5. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı için on topluluk etkinliği

OKB’nin% 20 indirimli satışının yanı sıra, küresel OKB kullanıcılarımız için 10 harika etkinlik düzenledik. OKEx CEO’su Jay Hao, CoinTelegraph ve diğer tanınmış medya ve topluluklarla röportaj yaptı.

Sonuç olarak, son birkaç ayda OKB kullanım vakalarının sayısında kademeli bir artış gözlenmektedir. Geliştirme ekibi ile ortak çalışmalarla OKB sahiplerinin desteği ile OKB’nin önümüzdeki yıllarda uygulama kapsamını genişletmeye devam edeceği öngörülmektedir..

OKEx ile ilgili herhangi bir öneriniz varsa, lütfen aşağıya bir yorum bırakın veya şu adresten bizimle iletişime geçin: [e-posta korumalı] veya [e-posta korumalı].

OKEx’i takip edin:

Web sitesi: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map