OKB Ekosistem Aylık Raporu (Kasım – Aralık 2019)

2019 sona ererken, gelişmiş OKB ekosistemi ile yeni bir on yıla giriyoruz.

Aralık 2019’da, OKB için daha fazla uygulama sunmak için 5 ortakla işbirliği yaptık. Bunların yanı sıra, Endonezya’nın en büyük kripto borsası olan Indodax’ta da OKB listelendi ve Endonezya Rupiahı (IDR) için yeni bir OKB satın alma kanalı açtık. Ortaklıkları kutlamak amacıyla kullanıcılarımız için dört promosyon düzenledik. Ayrıca OKB de geri satın alındı ​​ve altıncı kez yakıldı, enflasyonunu daha da dengeledi ve değerini pekiştirdi..

OKB ekosistemi, küresel kapsamını sürekli olarak genişletiyor. Bugün itibariyle OKB, ABD, İngiltere, Almanya, Kore, Japonya, Rusya, Singapur ve Endonezya dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden ve bölgelerinden 29 ortakla ödeme, ticaret, çevrimiçi uygulamalar, blockchain cüzdanları, kredi ve borç verme, teknoloji güvenliği, seyahat, yaşam tarzı, eğlence, sosyal, dijital sözleşmeler, O2O vb..

1. Beş Yeni Ekosistem Ortağının Tanıtımı

Aralık 2019’da OKB, finans ve uygulama endüstrilerindeki beş işletme ile blok zinciri cüzdanı, sosyal platform, ödeme, e-sözleşmeler, C2C vb..

OKB, 3 Aralık 2019’da, müşterilerin OKB ile FirmaChain’de hizmet satın almaları için blockchain tabanlı bir e-sözleşme platformu olan FirmaChain ile ortaklık kurdu..

OKB, 13 Aralık 2019’da cüzdan hizmetleri için OKB’de ödeme yapılmasını sağlamak için Dapp Pocket ile ortaklık kurdu..

OKB, 16 Aralık 2019’da OKB kullanıcılarının hizmetler için ödeme yapmaları ve OKB’de kırmızı paketler göndermeleri için bir blockchain sosyal medya platformu olan BiYong ile ortaklık kurdu..

OKB, 18 Aralık 2019’da, kullanıcıların OKB ile çevrimdışı hizmetler için ödeme yapmasına olanak tanıyan uluslararası bir C2C iş platformu olan Cercle ile ortaklık kurdu..

OKB, OKB kullanıcılarının küresel olarak hibrit fiat ve kripto ödeme sistemlerini kullanarak OKB ile ödeme yapmasına izin vermek için 23 Aralık 2019’da Singapur’un önde gelen kripto para birimi ödeme teknolojisi sağlayıcısı Alchemy ile ortaklık kurdu..


OKB, çeşitli toplulukların desteğiyle, ABD, İngiltere, Almanya, Kore, Japonya, Rusya, Singapur, Endonezya vb. Dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden ve bölgelerinden 29 ortakla, ödemeden ödemeye kadar birçok uygulamayı kapsayan ortaklık kurdu. ticaret, çevrimiçi uygulamalar, blok zinciri cüzdanları, kredi ve borç verme, teknoloji güvenliği, seyahat, yaşam tarzı, eğlence, sosyal, dijital sözleşmeler, C2C, vb. Kullanıcılarımız için daha fazla OKB uygulaması geliştirmek için OKB ekosistemini genişletmeye devam edeceğiz ve OKB değeri.

2. OKB, Endonezya’nın En Büyük Dijital Varlık Borsası Indodax’ta Listelendi

OKB, Kore borsaları Probit ve Bitsonic’in listelenmesinin yanı sıra, 10 Aralık 2019’da Endonezya’nın en büyük kripto para birimi borsası olan Indodax’ta listelendi ve OKB için Endonezya Rupiahı’nın (IDR) yeni bir fiat ticaret kanalı açılıyor.

Endonezya topluluğunun büyük desteği sayesinde, OKB’nin ticaret hacmi 24 saatin biraz altında Indodax’ta artmaya devam etti. Bu nedenle, müşterilerin yanan sorularını yanıtlamalarına, öneriler toplamalarına ve farklı fikir alışverişinde bulunmalarına yardımcı olmak için bir paylaşım oturumu düzenledik..

Bugün OKB, OKEx C2C piyasası, Bitfinex, ALINIEX ve Bvnex (Vietnam’daki en büyük iki borsa), Probit ve Bitsonic (Kore’nin en büyük iki borsası) ve Indodax’ta listeleniyor ve USD kabul eden toplam 7 C2C ticaret kanalı sunuyor. , Vietnam Dongu, Kore Wonu, Endonezya Rupiahı vb..

Küresel kapsamını genişletmek, OKB ekosisteminin her zaman en önemli önceliği olmuştur. OKB’nin uluslararası gelişimine daha fazla odaklanacağız, böylece dünya çapındaki tüm kullanıcılar, getirdiği avantajlardan yararlanabilirler..

3. Dünya Çapında 1.000.000’dan Fazla Topluluk Kullanıcısına Hizmet Vermek

OKB ekosistemini büyütürken, neşeyi toplumla paylaşıyoruz.

OKB’nin Endonezya pazarına girişini kutlamak için 11 Aralık 2019’da, kullanıcıların OKB ve OKEx ticaret platformunu tanımalarına yardımcı olmak için Indodax ile bir buluşma ve bazı promosyonlar düzenledik ve topluluğa 4.000 OKB bonusu verdik..

17 Aralık 2019’da, kullanıcılarımızla OKB ekosistemi gelişimi ve OKB geri satın alma ve yakma planını tartışmak için BiYong ile el ele verdik ve birçok harika fikir ve öneri aldık.

Noel’den hemen önce, topluluktan OKB uygulamaları ve ABD, Rusya, Kore ve Japonya’dan kullanıcılar hakkında eğlenceli videolar oluşturmalarını, OKB’yi depolamak için Ledger cüzdanını kullanmak, OKB ile BitTorrent hizmetlerine abone olmak da dahil olmak üzere OKB ile deneyimlerini paylaşmalarını istedik. ve OKB ile Cryptomall’da alışveriş vb..

4. 6. OKB Geri Alımı & Yanma: 5,945,273,91 OKB Yanmış

Bu ay 6. OKB geri satın alma ve yakma planını tamamladık ve 5,945,273,91 OKB yakıldı. 4 Mayıs 2019’dan bu yana, OKB geri satın alma ve yakma planı, toplam dolaşımdaki miktarın (300.000.000 OKB)% 4,7’si olan toplam 13,978,364,45 OKB’yi yaktı..

OKB kullanıcılarından gelen önerilerle geri satın alma ve yakma şemasını mükemmelleştirmeye devam edeceğiz, böylece tüm OKB destekçileri piyasadaki toplam OKB dolaşımını azaltmanın getirdiği avantajlardan yararlanabilsin..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map