OKB Ekosistem Aylık Raporu (Aralık 2019 – Ocak 2020)

Ay Yeni Yılı geçti. Hepinize sağlıklı ve müreffeh bir Fare Yılı diliyoruz! Ocak ayında OKB, depolama desteğini genişletmeye odaklandı ve OKB’nin güvenli depolanmasına izin vermek için 3 işletme ile ortaklık kurduk. Ayrıca OKB ticaret kanallarını genişlettik ve yeni bir EURO para yatırma kanalı ekledik. Dünya çapındaki milyonlarca OKB sahibimizin ihtiyaçlarını karşılamak için, değerli önerilerini ve geri bildirimlerini dinlemek için geçen ay 5 topluluk buluşmasına ev sahipliği yaptık..

Bugün itibariyle OKB, dünya çapında 32 işletme ile ekolojik ortaklıklar kurdu ve USD, EURO, Güney Kore Wonu, Vietnam Dongu ve Endonezya Rupisi dahil düzinelerce büyük ülke ve bölge için para yatırma kanalları açtı. Ekibimizin toplu çabaları sayesinde birçok büyük borsada OKB alım satım çiftlerini de listeledik. Daha heyecan verici olan ise OKB’nin Ocak ayında mükemmel bir performans kaydetmesidir! 2020’de OKB’yi yeni zirvelere taşımak için OKB ekosistemini mükemmelleştirmeye devam edeceğiz..

1. OKB, Ocak ayında% 25’lik bir artışla 3,42 USDT kaydetti

OKB, Ocak ayında pazarda büyük bir performans elde etti ve kullanıcılarından dünya çapında destek aldı.

Ocak ayında OKB% 24.9 artışla 2.61 USDT’den 3.26 USDT’ye yükseldi. Ocak ayında en yüksek 3,42 USDT oldu.

2. OKB depolama desteği ve sirkülasyonu

Geçen yıl bu yükselen sektörden pay almak için kripto pazarına daha fazla işletme ve borsa geliyor, dolandırıcılık ve dolandırıcılık da öyle; Bu nedenle, varlıkların korunması kullanıcılar için büyük bir endişe haline geldi. OKB, OKB kullanıcılarının güvenli depolama ve dolaşım konusundaki ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını arıyor ve bu, OKB’nin 2020’de değer yetkilendirmesini gerçekleştirmesi için önemli bir temel olacak.

Ocak ayında, kripto endüstrisindeki tanınmış işletmelerle ortaklıklar kurmaya ve donanım cüzdanları, sözleşme cüzdanları ve bulut depolama için OKB depolama desteğini genişletmeye odaklandık, böylece kullanıcılar varlıklarını güvenle saklayabilir..

7 Ocak 2020’de, OKB’nin cüzdanları Blocto’da depolanmasını desteklemek için Tayvanlı sözleşmeli bir cüzdan şirketi olan Portto ile ortaklık kurduk..

Blocto, kullanımı en kolay blockchain depolama hizmetlerinden biridir. Blocto aracılığıyla OKB sahipleri varlıklarını güvenli bir şekilde saklayabilir ve aynı zamanda şirketten harika bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarabilir..

9 Ocak 2020’de, OKB’nin depolanmasını desteklemek için küresel bir donanım cüzdanı şirketi olan Cool Wallet ile ortaklık kurduk..

Kullanıcıların varlık güvenliği konusundaki farkındalığını artırmak ve desteklerini sürdürdüklerine teşekkür etmek için, Cool Wallet ile ücretsiz bir OKB donanım cüzdanı promosyonu düzenledik ve farklı mağazalarda kabul edilen taşınabilir OKB cüzdan kartlarını şanslı kazananlara dağıttık.

10 Ocak 2020’de, Hoo’nun cüzdanında OKB’nin depolanmasını desteklemek için halka açık bir zincir varlık bulut değişimi olan Hoo ile el ele verdik..

Dolandırıcılar ve kimlik avı saldırıları, kripto tüccarları için her zaman 1 numaralı tehdit olmuştur. Pazara giren ve her gün OKB satın alan yeni kripto kullanıcıları ile OKB kullanıcılarının varlıklarını korumak için elimizden gelen en iyi önlemleri alıyoruz..

Bugün itibariyle OKB, Ledger Vault, Bitpie, Mirthril, Kcash, Pocket ve Cobo dahil olmak üzere 9 endüstri lideri cüzdan ile ortaklık kurdu..

3. Daha fazla OKB işlem kanalı

OKB’nin piyasadaki likiditesini ve rekabet gücünü artırmak için çalışıyoruz. Ocak ayında, OKB ticaret kanalları için değer değişiminin önündeki engelleri daha da aştık..

9 Ocak 2020’de OKB, Avrupa C2C borsası Bitlocus’ta resmen listelendi. Kullanıcılar artık OKB’yi doğrudan EUR ile takas edebilirler.

OKB, SEPA, SWIFT ve VISA gibi Avrupa’da çeşitli ana ticaret yöntemlerini desteklemektedir. Dünyanın en büyük üçüncü kripto pazarı olan EURO bölgesinde OKB ticaretinin başlatılması, OKB’nin ekolojik yapısı üzerinde derin bir etkiye sahiptir. Gelecekte Avrupa pazarını büyütmeye devam edeceğiz.

16 Ocak 2020’de OKB, OKB spot ticaret çiftlerini listelemek için CoinBene ile ortaklık kurdu..

Bugün itibariyle, USD, EUR, Vietnam Dong, Güney Kore Wonu ve Endonezya Rupisi vb. İle OKB satın alımını desteklemek için Bitfinex, ALINIEX, Probit ve Indodax dahil olmak üzere 8 büyük C2C borsasıyla ortaklık kurduk. OKB, şu anda Bitmax, Bitfinex ve BiKi gibi bir düzine ana borsada listeleniyor ve 40’ın üzerinde büyük varlık alım satım çifti mevcut.

4. OKB topluluğunu genişletmek

Topluluk, OKB kullanıcıları ve OKEx arasında önemli bir bağdır. Son zamanlarda, küresel kullanıcılarımızdan İngilizce, Korece, Japonca, Arapça, Kantonca, Malayca, Hintçe, Tamilce ve diğer ana dillerde çok sayıda iç açıcı yeni yıl tebrik videosu aldık.

6 ve 10 Ocak 2020’de, OKB araç rezervasyonu ve donanım cüzdan hizmetlerinin lansmanı ile ilgili kullanıcılardan değerli öneriler toplamak için ücretsiz OKB ve OKB cüzdan kartlarımızı vermek için promosyonlar düzenledik..

OKB ekosisteminin topluluktan ayrılamaz olduğunu anlıyoruz, bu nedenle, hizmetlerimizi geliştirmeye devam edebilmemiz için kullanıcılardan gelen yorumları ve önerileri her zaman doğrudan dinleyebileceğimiz kullanıcı merkezli bir topluluk oluşturmak istiyoruz..

Geçtiğimiz yıllardaki tüm desteğiniz için teşekkür ederiz, OKB ekosistemini sizin için mükemmelleştirebilmemiz için lütfen önerilerinizi ve geri bildirimlerinizi bize bildirin.!

Bize ne düşündüğünü söyle [e-posta korumalı]!

OKEx’i takip edin:

Web sitesi: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map