AMA Özeti: Crypto Joker ile COVID-19 salgınının ortasında kripto piyasasına bir bakış

8 Mayıs’ta, Crypto Joker ile kripto piyasası ile hüküm süren koronavirüs salgını arasındaki karmaşık ilişki üzerine bir Sor-Bana-Her Şeyi (AMA) tartışması için heyecan duyduk..

Youtube’da 140.000’den fazla abonesi bulunan Crypto Joker, operasyonlarına göz atmanıza izin vermek için ICO’lardan / STO’lardan kripto şirketleriyle görüşmeye kadar kripto para birimi ile ilgili konuları gözden geçiriyor. Crypto Joker, 2015’ten beri kripto alanında aktiftir ve 100’den fazla kripto projesinin incelenmesi ile ilgilidir..

Bu AMA, Crypto Joker’den mevcut kripto piyasası hakkındaki görüşünü paylaşmasının istendiği ve ardından tutkulu bir canlı Q’nun takip ettiği iki bölüme ayrılmıştır.&Grubumuzda bir.

Bölüm 1:

Q1. [e-posta korumalı]: Şimdi, birçok kişinin ilgilendiği son günlerdeki sıcak konuyla ilgili soruyla başlayalım. Bu dönemde dünya borsaları ile hareket eden kripto piyasası hakkında ne düşünüyorsunuz??

Kripto Joker: Bu sefer borsayı takip eden kripto piyasasına gelince, S gibi geleneksel varlık sınıfını buldum.&P 500 ve Dow Jones, COVID-19’dan kripto pazarına kıyasla çok ciddi şekilde etkilendi. BTC’yi, endeksi, fonları veya borsa ile ilgili herhangi bir şeyi tutan birine kıyasla tutarsanız, hisse senedi sahibinin karşılaştığı zarar çok daha fazla olacaktır. Hisse senedi kadar BTC’ye karşı güvenli sayılması biraz komik, ancak COVID-19 salgını geldiğinde ve her şeyin stok alanında azaldığını gördünüz. Aslında, BTC bir süre kaldı ama şimdi COVID-19’dan önceki önceki fiyat seviyesine kıyasla daha da yükseliyor. Her şey düşerken BTC’nin güvenli bir yatırım olduğunu düşünüyorum..

S2. [e-posta korumalı]: Pekala, Twitter’dan seçilen ikinci soru şu: COVID-19 salgını, dünya piyasalarına ve ülkelere verdiği zarar düşünüldüğünde kripto piyasalarına zarar vermedi. Bunun sebebi nedir sence?

Kripto Joker: Evet kesinlikle. 2016 yılına veya 2015 yılından önce hatırlarsanız, insanlar BTC’yi güvenli bir cennet varlığı olarak görür, bu da ekonominin ve her şeyin düştüğü ve kripto’nun güvenli yatırımınız olduğu anlamına gelir. Bundan sonra, kripto ile ekonomi arasındaki ilişki bir şekilde değişti ve ekonomi çöktüğünde kripto paranın yükseleceğini söyleyemedik. Ancak, COVID-19’un gerçekleşmesinin kripto’nun itibarını geri kazanmasına gerçekten yardımcı olduğunu ve insanların kripto paranın altın gibi güvenli bir cennet varlık olduğunu borsa ve ekonomiye karşı bir hedge yatırımı olarak düşünmesini sağladığını buldum. İnsanlar artık kripto paranın hala yükselirken veya en azından sabit kalırken ekonomi düşerken bile güvenli bir varlık olduğunu düşünüyorlar, bu nedenle kripto yatırımcısı borsada tüm hayatını kaybeden bazı yatırımcılara kıyasla ne çok para kazanıyor ne de para kaybediyor. Örneğin, COVID-19 salgını sırasında birçok büyük şirket, özellikle de bazı havayolu şirketlerinin hisse senedi değeri yaklaşık% 70 azaldı ve birçoğu tüm tasarruflarını buna yatırdı..

Q3. [e-posta korumalı]: Evet. Şüphesiz, fiat ince havadan baskı yaparken kripto pazarına itibar getiren COVID-19 salgını. Bildiğimiz gibi, borsada çember kırıcı, Mart ayında COVID-19 salgınından etkilenerek birkaç kez tetiklendi. Soru 3 şu: Koronavirüs hastalığının mevcut durumunda, küresel ekonomi çok değişken, bu yüzden gelecekte kripto para piyasasının geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz??

Kripto Joker: Yakın gelecekte kripto para biriminin çok parlak olacağını görüyorum. Şu anda nerede olduğumuza bakarsanız, tüm dünya bir blockchain teknolojisine doğru ilerliyor. Bunun boğa koşusu için sadece bir başlangıç ​​olduğuna inanıyorum, çünkü covid 19, ekonominin çöktüğü bir dönemde kripto paranın ne kadar güvenilir olduğunu gerçekten gösterdi. Blockchain teknolojisine doğru ilerlememizin yanında güvenli bir liman varlığı olarak ün kazanan kripto karışımının parlak bir gelecek gösterdiğine inanıyorum..

Q4. [e-posta korumalı]: Evet, blockchain teknolojisi günümüzde birçok büyük şirket tarafından benimsenmiştir. İşte soru 4 geliyor: COVID 19 küresel bir sorun haline geldikçe, kripto para birimi projelerine yatırım yapmayı planlayan bazı yatırımcılar, bire bir görüşmeler ve planlar için proje sahipleriyle buluşma sorunları yaşıyor, Video bu numarayı yapmak için yeterli mi? ve değilse, her şeyin planlandığı gibi gitmesini ve bu salgından etkilenmemesini sağlamak için ne gibi önlemler alınabilir??

Kripto Joker: Beyler, bunu bir kez söyledim ve tekrar söyleyeceğim. Bu alanda şeffaflık HER ŞEYDİR. proje sahipleri yüzlerini göstermiyorsa, video görüşmesi yapmak istemiyorlarsa YATIRIM YAPMAYIN. yatırımcı olarak yapabileceğiniz 1 numaralı şey, gerekli özeni göstermektir. Proje sahibinin söylediği her şeyin gerçeklerini kontrol edin ve size söylenenleri her zaman kendi araştırmanızı yapın. Günümüz teknolojisinin yaygın olduğu bir salgın döneminde bile şeffaf zoom, Google Hangouts vb. Olmak çok kolaydır. Gerçek bir CEO ve Kurucu, paranızı alıp ayrılmak yerine, her adımda tüm yatırımcılarla iletişim halinde olacaktır. , bu aynı zamanda benim alanım, youtube alanı için de geçerli. Kripto Youtuber’lara aşina olanlar için, şu anda alandaki en büyüğü bir sonraki kripto. Bunun nedeni TAM şeffaflık sunmalarıdır. Her zaman yüzlerini göstermek ve hayranlarıyla her gün iletişim halinde olmak. (Gönderilen bağlantı: https://www.youtube.com/channel/UC3d5XyOZR2-HQOL8O5uS7Hg ) Şeffaflık HER ŞEYDİR.

Q5. [e-posta korumalı]: Evet. Bir şeye yatırım yapmadan önce DYOR = Kendi Araştırmanızı Yapın konuğumuzdan önemli bir hatırlatma. 5 numaralı soru, kripto piyasasının mevcut endişesiyle ilgili: Covid-19 salgınının finansal durum üzerinde önemli bir etkisi var, sizce bunun kripto piyasasına yeni sermaye için bir engel olduğunu düşünüyor musunuz??

Kripto Joker: Elbette. Her iki şekilde de bakılabilir. bir yandan covid 19 salgını nedeniyle birçok kişi işten çıkarıldı. Yaşadığınız ülkeye bağlı olarak devletten tazminat alıyor olabilirsiniz, ancak çoğu ülke için almıyorsunuz. Yani bu elde birçok insanın yatırım yapacak daha az parası var. Ama öte yandan, zaten sahip olduğunuz paraya sahip olmak yerine orada oturun ve sizin için hiçbir şey yapmayın. Kripto piyasasına yatırım yaparak ve ihtiyaç anında size gerçekten yardımcı olmak için kendinize pasif bir gelir elde ederek kendi durumunuza yardımcı olabilirsiniz..


Q6. [e-posta korumalı]: Evet, COVID-19 salgını nedeniyle işsiz oranı artarken pasif gelirin çoğunluk için önemli olduğuna inanıyoruz. Eminim buradaki herkes, özellikle gruptaki yeni başlayanlar # 6 sorusuyla ilgilenecektir: Ünlü bir kripto Youtuber olarak, kripto pazarına yeni gelenlerle hangi deneyimleri ve deneyimleri paylaşabilirsiniz??

Kripto Joker: Bu tür, kendi araştırmanızı yapmak için geri döner. Çok uzun zamandır bu alanda olmak ve binlerce projenin gelip gittiğini görmek, pek çok yeni gelenin kripto pazarına yavaşlamak yerine acele ederek, btc ve blockchain teknolojisi kavramlarını öğrenerek, kendi araştırmalarını yaptıklarını fark ettim. proje, şeffaflığı değerlendirmek ve ardından yatırım yapmak. Yatırım yapanların ilk adım değil son adımınız olması gerektiğini unutmayın..

Q7. [e-posta korumalı]: Pekala, 7 numaralı soruda, kullanıcı “Benim gibi $ OKex tüccarları için, herhangi bir başlatma jetonunun listesi olacak diğer borsalar yerine $ OKEx ile işlem yapmam gerektiğine inandığınız nedenler nelerdir”

Kripto Joker: Kendi adıma konuşursak, zaman içinde birçok borsa kullandım ve OKEX kesinlikle benim favorim. Birincisi, OKEx’in boyutu, en büyük borsalardan biri olmaları, itibarlarının ve güvenilirliklerinin ne kadar büyük olduğunu gösteriyor. Yaptıkları işin en iyisi olmadan bu tarafa hiçbir değişim gelemez. Zincir cüzdanlar üzerinde, spot ve türev ticaretini destekleyen geniş bir ürün yelpazesine sahipler. Ayrıca benim için çok önemli olan en iyi güvenlik teknolojilerinden birine sahipler..

Q8. [e-posta korumalı]: Bunu sizden duyduğumuza sevindik. Aşağıdaki soru, sizin gibi harika bir kripto etkileyicisine yönelik sorudur. Soru 8: "Daha fazla insanın kripto para birimi platformunu, teknolojisini ve benimsemesini kullanmasını sağlamak için Crypto topluluğu arasında eğitmek ve farkındalığı artırmak için planlarınız nelerdir??"

Kripto Joker: videolar yapmaya devam edin. Şu anda sadece farklı projeler hakkında inceleme videoları yapıyorum ve abonelerimi bu şekilde eğitmeye çalışıyorum ancak yakın gelecekte onları bir projeye bağlamak yerine kriptoda farklı konularda youtube’da tam eğitim kursları yapmayı planlıyorum. Bunun için hazır olun !! :)

Q9. [e-posta korumalı]: Vaov! bu sizden harika bir haber! Yakında daha fazlasını öğrenmek için sabırsızlanıyoruz. Ardından soru # 9- "Pandemi geldiğinde kripto para piyasası nasıl olacak??"

Kripto Joker: Harika gidiyor !! Tabii ki bunun bir kısmı btc’nin yarıya indirilmesi ile ilgili, ancak geri kalanı bunun güvenli bir sığınak varlığı olmasıyla ilgili. Şu anda kripto para piyasasını HERHANGİ BİR başka pazarla (emlak, hisse senedi vb.) Karşılaştırırsanız, pandemi için en iyisini yapıyor. Bu, btc’nin ne kadar güçlü ve güvenilir olduğunu ve aya gitmesini bekleyemeyeceğini gösterir.!!!

Q10. [e-posta korumalı]: Evet, kripto piyasası, varlık türlerinin çoğuna kıyasla harika bir performans sergiliyor. Ve son olarak, bir Twitter kullanıcısının son sorusu. "Evet Pek çok insan, salgın COVID-19’un hükümetin kitlesel işten çıkarmaları nedeniyle birçok kişinin işini kaybettiği mevcut durum hakkında endişeli. Bazı insanlar kripto dünyasına Uzun Vadeli yatırım yapmayı tercih ediyor çünkü bu durumda tüm piyasa borsalarının ve madeni paraların şiddetli düşüş yaşadığını düşünüyorlar. Mevcut durum söz konusu olduğunda düşük fiyatlarla kripto satın alarak gelecek için tasarruf etmeye başlayın. Çözüm vermek için nasıl yeterli olduğunu düşünüyorsunuz? Gelecekte kripto fiyatları nasıl olur? Çünkü Pandemik COVID-19’un ne zaman sona erdiğini bilmiyoruz. Düşük toplum ve daha fazla varlığa sahip olan ve kriptoda hisse yatırımı yapan insanlar için kriptoya yeterince etkili ve buna değer yatırım yapıyor mu??"

Kripto Joker: % 10000. Özellikle düşük toplumdaki insanlar için. Bu salgın, kriptoya yatırım yapmanın güvenli olduğunu gösterdi, bu da size daha da fazla sebep veriyor. Tabii ki kısa vadeli dalgalanmalar olacak, yani kısa vadede paraya ihtiyacı olan biriyseniz, tüm hayatınızı buna koymamalısınız .. çünkü kısa vadede paraya ihtiyacınız varsa, fiyatını bilmiyorsunuz. btc olacaktır, bu nedenle bu kategoride iseniz sadece kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapın. Daha uzun vadeli bir yatırımcıysanız, satın almak ve varlıklarınızın büyümesini izlemek için mükemmel bir zaman.

2. Oturum:

S 1: Kripto dünyasında yeni bir yatırımcıyım, ne yapmalıyım?

Kripto Joker: Herhangi bir şey yapmadan önce, kendinizi BTC ve blok zincirinin arkasındaki temel teknoloji hakkında gerçekten eğitin. Bunu yaptığınızda ve AMACI gördükten sonra, sadece kar elde etmek yerine, kriptoda ne taradığınızı görün ve o noktada ilgi alanlarınız en ağır olanıdır ve yatırım yapmaya başlayın. Farklı projeler hakkında bilgi edinmek için kanalımı kullanabilirsiniz (gönderilen bağlantı: https://www.youtube.com/channel/UCKQHUlMFSAyeAItF5auC04w )

S # 2: Diyelim ki COVID-19 bir yıl daha devam ediyor, bunu kripto için bir tehdit olarak görüyor musunuz??

Kripto Joker: Bunun kripto için iyi olacağını düşünüyorum. COVID 19 bir yıl daha uzun sürerse, diğer varlık sınıfları kesinlikle yok edilecek ve yatırımcıların paralarını bu varlık sınıflarından çekip bunun yerine kriptoya yatırım yapmalarına neden olacak. Sadece btc’nin geçen ay yaptığı performansa bakın ve kendinize sorun, bunun bitmesini istediğinizden emin misiniz;)

S # 3: Neden merkezi YouTube kullanıyorsunuz, neden blockchain tabanlı bir deme gelmiyorsunuz??

Kripto Joker: Youtube’da çok daha fazla içerik var, aklınıza gelebilecek her konuda 1000 video var .. zamanla steem daha fazla popülerlik kazandıkça bu potansiyel olarak bir seçenek olabilir, haklısınız, blok zinciri tabanlı

S # 4: Belki de Covid 19 durumu takım için çok zor. Bununla birlikte, özellikle işlem hizmeti misyonunun iyi devam etmesini sağlamak için projenin geliştirilmesine doğrudan etkisi olan başka etkiler yok mu? Şirketlerin, BTC’nin şu şekilde çalışıyor gibi görünmesini sağlamak için atması gereken uyarlanabilir adımlar var mı??

Kripto Joker: Covid 19, fiziksel işletmeleri en zor, havayolu endüstrisi, restoran endüstrisi, otelcilik sektörünü etkiliyor. Bu kripto projelerinin çoğu çevrimiçi olduğundan ve altta yatan bir teknolojiye dayandığından, pek etkilenmiyorlar.

S # 5: Birçok borsa, yüksek düzeyde güvenliğe sahip olmalarına rağmen saldırıya uğradı. Covid-19 salgını hakkında endişelendiğim tek şey bu.

Kripto Joker: Pek çok proje, yüksek düzeyde güvenliğe sahip olduklarını söylüyor .. Ancak durum böyle değil. Durum tespiti yapmalı ve ne tür bir güvenlik kullandıklarını görmelisiniz. OKEX’in saldırıya uğradığı kadar büyük ve güvenli bir borsa görmedim

S # 6: Kripto üzerindeki yasağın kaldırılmasıyla birlikte Hindistan, 1 milyardan fazla nüfusa sahip potansiyel bir pazar gibi görünüyor, bu kek parçası hafif ve tatlı. OKEx bu pazardaki işini büyütmeye nasıl odaklanacak, WazirX ve Binance ise 50 milyon dolarlık “Covid için Blockchain – 19” fonu başlatacak?

Kripto Joker: Bu kesinlikle OKEX için bir sorudur, çünkü bunlar yeni fikirlerin ve ürünlerin yayılmasında en aktif borsalardan biridir. Eminim ki büyük bir genişlemeye sahip olacaklardır.

S # 7: Covid-19 salgınının kötü durumunda, her kripto para birimi projesi ağır bir şekilde etkilendi. Hangi girişimin harika bir çözüm olacağını düşünüyorsunuz??

Kripto Joker: Hepsi ağır bir şekilde etkilenmiş olsa da, birçoğu diğerlerinden daha fazla etkilendi. Yapılması gereken ilk şey, farklı kripto projelerini sektöre göre ayırmak ve çok fazla etkilenmeyen ancak fiyatı çok düşmüş olanlara odaklanmak. Bu büyük bir satın alma fırsatını gösteriyor çünkü aşırı tepki gösteriyor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map