Her Ciddi Kripto Para Tüccarı (veya Sahibi) İçin En İyi 12 Araç

Her Ciddi Kripto Para Tüccarı (veya Sahibi) İçin En İyi 12 Araç

Kripto para piyasalarını takip ediyorsanız, bu piyasaların ne kadar karlı olabileceğini hiç şüphesiz biliyorsunuzdur. Bu pazarlardaki fırsatların sayısı akıllara durgunluk veriyor. Bu varlıkların değerlenme oranı şaşırtıcıdır.

Önceki ifademi perspektife oturtmak için size birkaç rakam vereyim. Bitcoin’leri hepimiz biliyoruz, o yüzden oraya gitmeyelim. En popüler ikinci kripto para birimi olan Ether, yalnızca 2017’de% 10.000 değer kazandı. Piyasa değeri açısından daha küçük bir kripto para birimini dalgalayın, Ether’in büyümesini yalnızca 2017’de ikiye katladı. Bu rakamlar kendileri için konuşuyor.

Ancak piyasaları anlamadan paranızı sadece yatırım yapamazsınız. Tüccarlar olarak, para kazanmak için riski kabul etmeye hazırız. Finansal riski nasıl kabul edeceğimiz konusunda akıllı olmalıyız ve bu, güvenilir bilgilere dayanarak bilinçli kararlar vermemizi gerektirir.

Bilgiye dayalı kararlar verme becerimiz, bilgi kaynaklarımıza ve kullandığımız araçlara bağlıdır. Bu araçlar, piyasadaki hakim eğilimleri, yatırımcı duyarlılığını vb. Anlamamızı sağlar..

Bu yazıda, her ciddi kripto para birimi yatırımcısının emrinde olması gereken en iyi ticaret araçları hakkında konuşmak istiyorum..

Oku: Cryptocurrency Trading: 2018 için Adım Adım KILAVUZ

En İyi Pazar Bilgileri Kaynakları

1. CoinMarketCap

Evet, muhtemelen CoinMarketCap’i bildiğinizi biliyorum, ancak kripto para piyasalarına giren çok fazla yeni insan var ve bu yüzden bunun hakkında konuşmalıyım. Ayrıca, görünüşte basit bir piyasa bilgisi kaynağı olmanın ne kadar önemli olabileceğini vurgulayamam.

Kripto para piyasalarındaki tüm hayati bilgileri bir araya getiren web sitesidir. Var olan tüm yatırım yapılabilir varlıklar hakkında iyi bir resim elde edebilirsiniz ve Tek bir bakışta, kendinizi piyasa değeri, toplam işlem hacimlerindeki değişiklikler hakkında güncel tutabilir ve hatta 7 günlük fiyat tablolarına sahip olabilirsiniz..

2. CryptoWatch

CryptoWatch bilmeniz gerektiğini düşündüğüm başka bir web sitesi. CoinMarketCap ve BitcoinWisdom’un bir melezidir ancak daha iyidir. Tüm kripto para birimleri için etkileşimli grafikler sunar ve son derece sezgisel grafikleri aracılığıyla tüm pazarlara genel bir bakış elde etmenin mükemmel bir yoludur..

kripto para birimi ticaret yazılımı

CryptoWatch ile tüm kripto dünyası ekranınızda

Gerçekten sevdiğim şey CryptoWatch, NinjaTrader’a benzer takas edilebilir grafikler sunmasıdır, yani aynı zamanda bir kripto para birimi ticaret yazılımıdır.. Elbette ücretli bir hizmettir ama son derece değerlidir. Ve hatta 30 günlük ücretsiz deneme sürümüyle ücretsiz olarak deneyebilirsiniz..


Oh, takas edilebilir grafiklerin ne olduğunu bilmiyorsan diye, Satın almak istediğiniz fiyat seviyesine tıklayarak doğrudan grafiklerden işlem yapabilirsiniz ve hatta durdurma emirleri gibi bekleyen siparişlerinizi ayarlamak için tıklayıp sürükleyebilirsiniz..

3. Icostats

İlk madeni para teklifleri veya ICO’larla ilgileniyorsanız ve buna benzer bir şeye sahip olmaktan başka bir şey istemiyorsanız ICO’lar için CoinMarketCap o zaman aradığınız şeyin Icostats olduğunu söylemekten memnuniyet duyuyorum.

kripto para birimi ticaret yazılımı

Icostats’ın ön sayfası

Teklifin arkasındaki tüm temel bilgilerle birlikte tüm güvenilir ICO’ları web sitesinde bulacaksınız. Ayrıca, yaklaşan tüm satış öncesi satışlardan haberdar olmanıza da olanak tanır. Ama en önemlisi, ayrıca ICO’lar için karlılık hesaplayıcıları sunar Bu, mevcut veya potansiyel yatırımlar için bazı analizler yapmak istiyorsanız kullanışlı olabilir.

En İyi Analiz ve Ticaret Araçları

4. TradingView

TradingView, tüccarlar ve yatırımcılar için grafik hizmeti ve bir sosyal medya platformudur. Çoğu profesyonel grafik platformuyla aynı seviyede olan harika grafikler sunar. TradingView aynı zamanda bir sosyal medya platformu olduğu için, farklı tüccarların geçmişlerini inceleyebilir ve onları takip edebilir ve onların deneyimlerinden ve uzmanlıklarından öğrenebilirsiniz..

ticaret aracı

TradingView, en güçlü grafik platformlarından biri

Ayrıca akla gelebilecek her tür gösterge, osilatör ve ticaret stratejisini bulabilirsiniz. Ayrıca şunları sunar: ticaret araçlarının oluşturduğu en büyük topluluk kütüphanelerinden biri ticaret deneyimimizi daha da geliştirmek için. Araçlar, fikirler açısından devasa bir bilgi bankası ve yeni tüccarların profesyonel tüccarlarla etkileşime girdiği bir yer..

5. Coinigy

Coinigy, bir kripto para birimi ticaret yazılımıdır. Tümüne bağlanır büyük kripto para birimi borsaları ve bu platformu kullanarak doğrudan grafiklerden ticaret yapmanızı sağlar. Grafikleri takas etmeyi seviyorsanız veya çoğu ticaret platformu gibi bir çubukta fiyat seviyelerini girmeyi tercih ediyorsanız, bu gerçekten bir tercih meselesidir..

kripto para birimi ticaret yazılımı

Kripto para birimleri için lider ticaret platformu

TradingView, çoğu kripto para birimi borsası için grafik ticareti sağlayana kadar, Coinigy rakipsiz kalacaktır. Grafik analizi için en iyi platform olmayabilir, ancak kesinlikle en güçlü yürütme araçlarından bazılarını sunar ve günlük tüccarlar veya sık tüccarlar için inanılmaz derecede değerlidir.

6. BlockFolio

BlockFolio, kişisel favorilerimden biridir. Oluşturmak için bir mobil uygulama çok platformlu yatırım portföyü izleme. Nasıl çalıştığını açıklayayım. Uygulamayı, tüm yatırımlarınızı birden çok borsa ve platformda izleyen bir portföy oluşturmak için kullanabilirsiniz..

çok platformlu yatırım portföyü izleme

BlockFolio ile tüm kripto para portföyünüz avucunuzun içinde

Diyelim ki CoinBase’de Bitcoin, Bitfinex’te Ethereum, Poloniex’te Ripple ve Monero ve Bittrex’te Nxt ve Bytecoin var. Bu güzel, küçük bir portföy ama bir dizi borsada geçerli. Değişimle ilgili riski azaltır, ancak hepsini takip etme çabasını önemli ölçüde artırır.

Blockfolio burada devreye giriyor. Tüm yatırımlarınızı tek bir uygulamada görüntülemenizi sağlayacaktır. Hatta fiyat çizelgelerini görüntüleyebilir, uyarılar ayarlayabilir, sipariş defterlerini, hacimleri vb. İnceleyebilirsiniz.. Yatırımlarımızı yönetmeyi çok daha kolay hale getiriyor. Bu yüzden onu seviyorum ve senin de seveceğini biliyorum.

7. GitHub

Şimdi bu listede GitHub’ı bulduğunuzda şaşırmış olabilirsiniz ama bana güvenin, listede olmasının çok geçerli bir nedeni var. Her şeyden önce GitHub, uygulamalar, kodlar, algoritmalar vb. İçin açık kaynaklı bir havuzdur. Anlamı, bir şeye ilgi varsa, arşivde göze çarpan bir aktivite bulacaksınız.

github

Burada iki şeye odaklanabilirsiniz. Birincisi, gerçekten bir şeye ilgi veya etkinlik anlamına gelen taahhütlerin sayısıdır. Gözlerinizi en sevdiğiniz kripto para birimlerinde tutabilir ve web sitesindeki taahhütlerin sayısını kontrol etmeye devam edebilirsiniz.. Kaydetme sayısı önemli ölçüde artarsa, topluluğun kripto para birimine ilgisinin arttığından emin olabilirsiniz, bu da potansiyel olarak fiyatını etkileyebilir.

Gelecekteki fiyatın öngörücü bir göstergesi olarak kullanmanın yanı sıra, aramızdaki teknik olarak üstün yetenekliler için başka kullanımlar da var. Bulabilirsin binlerce farklı ticaret algoritması türü, bot entegrasyon API’leri ve daha fazlası.

En İyi Soğuk Hava Deposu Donanım Cüzdanı

8. Defter Cüzdanı

Yatırımınızı ve karınızı korumaktan daha önemli bir şey yoktur. Ve bunu yapmanın yatırımınızı veya karınızı soğuk depoya taşımaktan daha iyi bir yolu yoktur. Bilmiyorsan diye, soğuk depolama, kripto para birimlerinizi çevrimdışı saklamak anlamına gelir, bu da onları siber saldırılara ve saldırılara karşı bağışık hale getirir.

donanım cüzdanı

En sevdiğim donanım, Ledger Cüzdanı

Mütevazı görüşüme göre Ledger Cüzdan, kripto paralarınızı çevrimdışı saklamak için bir donanım cüzdanı arıyorsanız sahip olduğunuz en iyi seçenek. Sadece 63 $ ‘lık bir başlangıç ​​fiyatı ile paranızın karşılığını en iyi şekilde verdiğine inanıyorum..

Bunun yanı sıra, aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere neredeyse tüm popüler kripto para birimlerini destekler:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Ethereum
 • Ethereum Klasik
 • Litecoin
 • Kısa çizgi
 • Dogecoin
 • Zcash
 • Dalgalanma
 • Neo

Ve biliyor musunuz, kendi tehlikeli eğilimlerimize karşı korunmanıza da yardımcı olur. En azından benim için bu çok doğru. Bu sefer donanım cüzdanını düşürdüm ve kırdım. İçimden neler geçtiğini hayal et. Ama neyse ki sen Cüzdandaki tüm kripto para birimlerini alabildim.

Kaybetseniz, kırsanız da aklınıza gelebilecek herhangi bir şey, Ledger Cüzdan sizi her şeye karşı korur. Mükemmel bir donanım cüzdanıdır. Kripto para birimlerini güvende tutacak. Sana bunu garanti edebilirim. 

Bilgi için En İyi Sosyal Araçlar

9. Bolluk

Slack, eminim hepinizin bildiği bir çevrimiçi ortak çalışma ortamıdır. Slack’in bir dizi grubu vardır. profesyonel yatırımcılar ve ciddi tüccarlar piyasalar, strateji ve yeni kripto para birimleri hakkında konuşmak için gelirler. Ben kendim bu gruplardan birkaçına aitim ve kişisel deneyimlerime dayanarak bu gruplarla ilgili bilgilerin sadece vazgeçilmez olduğunu söyleyebilirim..

Şahsen bu iki grup, deneyim düzeyine bakılmaksızın herkesin katılması gerektiğini düşünüyorum:

 • Cryptominded
 • Kripto Akvaryumu

Unutmayın, kendinizi sadece size söylediğim gruplarla sınırlamamalısınız. Kârlılığınızı artırmanıza yardımcı olabileceğini düşündüğünüz daha fazla grup bulun. Ve gerçekten değerli bir şey bulursanız, kesinlikle yorum yapmalı ve geri kalanlarımızla paylaşmalısınız..

10. Telgraf

Telegram bir anlık mesajlaşma hizmetidir ve Slack gibi, Telegram’da da kripto para birimi tabanlı gruplar bulabilirsiniz. Aslında, Telegram’da çok daha fazla grup var, bu yüzden biraz ödev yapmalısın gerçekten değerli olanları bulmak için.

Bunlar mükemmel olduğunu düşündüğüm gruplardan bazıları ve kesinlikle kontrol etmelisiniz:

 • @Filmdenkare
 • @Filmdenkare
 • @AugerProject
 • @Filmdenkare

11. Reddit

Reddit, internetin ilk sayfası. Kripto para ticareti konusunda ciddiyseniz, Reddit sizin için ikinci doğa olmalı. Reddit’in tüm çatlaklarını avucunuzun içi gibi bilmelisiniz.

Reddit, kripto para birimleriyle ilgili tüm haber ve bilgilerin orijinal kaynağı.

Her yeni kripto para biriminin Reddit’te yayınlanan beyaz bültenleri vardı ve bilgilerinizi kaynaktan almak istiyorsanız gittiğiniz yer orasıdır..

Reddit’te en ciddi kripto meraklılarını bulacaksınız, yaratıcıları yeni kripto para birimlerini veya mevcut kripto para birimlerindeki güncellemeleri anlamaları için kızdıracaksınız. Haber çıkarken bile döngüde olmak istiyorsanız, Reddit olması gereken yer.

İlgilendiğiniz kripto para birimleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, adını Google’a yazın ve sonuna Reddit yazın. Resmi Reddit sayfasını kripto para birimleriyle ilgili diğer birçok sayfayla birlikte bulacaksınız..

12. Facebook Grupları

Söylemeye gerek yok, Facebook en büyük ve en yaygın kullanılan sosyal ağ platformudur. Doğal olarak, senin ve benim gibi bir çok iyi insan bulacaksın kripto piyasalarında ağ oluşturma ve konuşma Facebook grupları. Bu konuya çok fazla girmeyeceğim, çünkü Facebook’un ne olduğunu ve nasıl çalıştığını biliyorsunuz..

Size, ilgilenip ilgilenmediğinizi kontrol edebileceğiniz birkaç grup vereceğim:

Özet

Büyük Wall Street tüccarlarının süslü ticaret araçlarına bu kadar çok para harcamalarının bir nedeni var. Elimizdeki araçlar, işin sonucunda büyük bir rol oynar ve bu, ister uzun vadeli bir yatırımcı ister kısa vadeli bir tüccar olun, bu doğrudur.

Bu araçlar sizin için başarıyı garanti etmeyebilir, bu tamamen size bağlıdır. Ancak üretkenliği ve verimliliği gerçekten artıracaklarını garanti edebilirim. İş süreçlerinizi düzene koymanıza yardımcı olur ve önemli olan şeylere daha fazla zaman ayırmanızı sağlar..

Oku: 2018’de Kripto Ticareti için 9 Kripto Para Birimi Platformu

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map