Coinmama İncelemesi – Bu komisyoncu% 100 yasal mı?

Contents

Coinmama incelemesi – bu komisyoncu% 100 yasal mı?

Bitcoin’i bir kredi kartıyla hızlı bir şekilde satın almak istiyor, ancak Coinmama’nın kullanımının güvenli olup olmadığından emin değil misiniz? Bu rehber size bu web sitesini nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı öğretecek.

Coinmama, BTC’yi hızlı isteyen müşteriler için en uygunudur. Vaktinizi veya paranızı boşa harcamamak için SATIN ALMADAN ÖNCE incelemenin tamamını okuyun!

Coinmama saygın, güvenli ve kullanışlı bir Bitcoin komisyoncusu. Kredi kartıyla ve doğrulama olmadan anında BTC satın almanın en basit yollarından birini sunduğu için son derece popülerdir..

bitcoin broker

Sitede 500.000’den fazla memnun müşteri Bitcoin satın aldı. Temiz bir arayüze, basit satın alma kaydırıcısına ve nispeten kolay doğrulama sürecine sahiptir.

Şirketin şeffaflığıyla ilgili ilk endişelere rağmen, pazardaki en saygın şirketlerden biri haline geldi.

Bu, her şeyin mükemmel olduğu anlamına gelmez. Aldığın şey için çok para ödüyorsun. Yüksek fiyatların yanı sıra, yalnızca Bitcoin’i destekler ve Ethereum (rakip Coinbase’in aksine).

Coinmama ne için harika. Sorunsuz bir şekilde BTC satın almanın hızlı, basit ve güvenli bir yöntemidir.

Artıları:
 • Basit ve Kullanışlı
 • Küçük Alımlar için Doğrulama Yok
 • Son Derece Başlangıç ​​Dostu
 • Kredi Kartı ve Banka Kartı Satın Alımları
 • Güvenli, Saygın ve Şeffaf
Eksileri:
 • Çok pahalı
 • Sınırlı Para Seçenekleri
 • başparmak aşağı
 • başparmak aşağı 23 ABD Eyaleti ile sınırlı

Özellikleri

Güvenlik

Coinmama kayıtlı FINCEN ve kullanıcılar adına kripto tutmaz. Bu, onu saldırılara karşı daha az duyarlı hale getirir. Ancak, kredi kartı bilgi kayıtları tutulmaktadır. Değişim hiçbir zaman ihlal edilmedi.

Gizlilik

Doğrulama olmadan 150 $ ‘a kadar satın alabilmesine rağmen, şirket daha yüksek alımlar için belgelere ihtiyaç duyuyor. Kredi kartı kayıtlarını da saklarlar.

Kullanıcı deneyimi


Kullanıcı dostu satın alma mekanizmasından basit arayüze kadar her şey, Coinmama’daki UX’i muhteşem kılıyor.

Ücretler

Derinlemesine araçlar, ayrıntılı bir arayüz ve zengin piyasalar, Bitstamp’ın ticaret deneyimini iş dünyasının en iyilerinden biri yapar.

Destek

Müşteri desteğine e-posta yoluyla ulaşılabilir ve kapsamlı SSS’leri vardır. İncelemeler forumlarda karıştırılır, ancak genel olarak olumlu bakılır.

Genel

Bana göre, özellikle yeni başlayanlar için bir kartla BTC satın almak için harika bir değişim. Gerçi bu kadar. Diğer her şey için farklı bir takas deneyin.

Coinmama hakkında

Kredi kartı ile son derece hızlı, güvenli ve basit BTC alımları sunar. Ve 200’den fazla ülkedeki müşterileri ile neredeyse dünya çapında faaliyet göstermektedir. Ayrıca 23 ABD eyaletinde mevcuttur.

Müşterilere Bitcoin veya Ethereum satın almaları için geliştirilmiş bir mekanizma sağlar. Ek güvenlik için tüm satın alımlar doğrudan şirket ile kolaylaştırılır.

Coinmama, 2013 yılında kurulmuş bir kripto para birimi borsasıdır. Merkezlerinin İsrail’de olduğunu ancak Slovakya’da NBV International S.R.O.’ya kayıtlı olduklarını gördüm. Bu bazı kırmızı bayraklar ortaya çıkardı, ancak siteyi ziyaret ettiğimde korkularım anında ortadan kalktı..

Kredi kartı ile son derece hızlı, güvenli ve basit BTC alımları sunar. Ve 200’den fazla ülkedeki müşterileri ile neredeyse dünya çapında faaliyet göstermektedir. Ayrıca 23 ABD eyaletinde mevcuttur.

Müşterilere Bitcoin veya Ethereum satın almaları için geliştirilmiş bir mekanizma sağlar. Ek güvenlik için tüm satın alımlar doğrudan şirket ile kolaylaştırılır.

Piyasadaki en basit finansal hizmeti oluşturmak için 2013’ten beri her gün işe geldik ” 

– Coinmama

İyi destek, yeni başlayanlar için uygun bir arayüz ve hızlı işlemler, onu bir kredi kartıyla Bitcoin satın almanın en iyi yollarından biri yapar. Birçok rakibin aksine, doğrulama olmadan 150 $ ‘a kadar para birimi satın almanıza da izin verir..

Şeffaflığıyla ilgili ilk endişelere rağmen, şirket şu anda son derece saygın ve şeffaf. Yönetimi ve ekibi, ana şirketin adresi gibi Hakkında sayfalarında da açıkça görülebilir. Benim hissim, şirketin kendisini gerçekten güvenli, basit ve insan merkezli bir platform sağlamaya adamış olması..

Tüm olumlu sonuçlara rağmen, sınırlı seçenekleri ve çok yüksek ücretleri olan basit bir komisyoncu.

Sorunsuz Bitcoin satın alımları arayan yeni başlayanlar için bir eşleşme buldunuz.

Platformdaki ilk BTC’nizi satın alma hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

coinmama'nın takımı

Coinmama’nın pirinçleri sitelerinde açıkça görülebilir. Büyük bir istikrar ve güven işareti.

Coinmama Özellikleri:

 • KontrolKurulmuş: 2013
 • KontrolCEO: Asaph Schulman
 • KontrolPara birimleri: Bitcoin / Ethereum
 • KontrolÖdeme seçenekleri: Kredi / Banka Kartı
 • KontrolDoğrulama: 150 $ ‘a kadar doğrulama yok | Bundan sonra temel doğrulama
 • KontrolHız: BTC alımları – anında
 • KontrolUygulama: Hayır
 • KontrolCüzdan: Hayır
 • KontrolHQ: İsrail / Slovakya
 • KontrolÜcretler: YÜKSEK – Coinmama ücreti =% 5,5 | Kredi kartı ücreti -% 5

Coinmama Nasıl Çalışır?

Coinmama’nın gerçekte nasıl çalıştığı konusunda birçok kullanıcının kafasının karıştığını görünce şaşırdım. BTC satışı, diğer kullanıcılarla ticaret vb. Hakkında sorular sordular. Hatta “Coinmama üzerinden Ripple satın alabilir misiniz?” Diye sordular. Coinmama’nın nasıl çalıştığını göstererek kafa karışıklığını çözmeme izin verin.

Bitcoin Broker nedir?

Coinmama bir Bitcoin brokeridir. Resmi daha net bir şekilde resmetmek için, havaalanında bir döviz bozdurma gibi hareket ederler – paranızı borsaya götürür ve dövizle takas edersiniz. Coinmama, dijital bir varlık borsası olması dışında aynen böyle. Yani değiş tokuş yapıyorsun fiat para birimi (yalnızca USD veya EUR) kripto para birimi için (yalnızca BTC veya ETH).

Bu komisyoncu durumunda, onlardan doğrudan kripto para satın almak için kredi kartlarını veya nakit para yatırma işlemlerini kullanabilirsiniz. Bu, eşler arası bir değişimin (LocalBitcoins) veya gerçek bir dijital varlık değişiminin (Bitstamp) tersidir..

Coinmama, BTC’nin satışını kolaylaştırmıyor (bu özelliğin geleceğini iddia etseler de). Ve kripto ticareti yapamazsınız.

Coinmama Neden Bu Kadar Basit?

coinmama incelemesi

Coinmama’nın temiz satın alma mekanizması olabildiğince basit.

Basitlik ve rahatlık için çoğu kullanıcının Coinmama’ya çekildiğini buldum. Coinmama çok basit çünkü BTC’nin satın alınması dışında pek bir şey sunmuyor. Takas yok, cüzdan yok, uygulama yok, hiçbir şey yok. Para biriminizi satın aldıktan sonra, göndermeleri için bir cüzdan adresi sağlamalısınız. Coinmama sizin için tutmayacak.Önce bir cüzdana mı ihtiyacınız var? İşte BTC’nizi güvende tutmak için güvenebileceğiniz 9 Bitcoin cüzdanı.

Sadece BTC veya ETH için USD veya EUR ticareti yapabilirsiniz..

Coinmama% 100 Yasal mı?

Coinmama 2013’ten beri faaliyet gösteriyor. O zamanlar çoğu kişi güvenlik özelliklerine şüpheyle bakıyordu. Bunun temel nedeni operasyonun arkasındaki kişilerin gizemle örtülmesiydi. Birine size BTC gönderme vaadiyle binlerce dolarınızı alması için güvenmek ürkütücüdür, özellikle de kim ya da nerede olduklarını bile bilmiyorsanız.

Ancak 2018’de işler değişti. Coinmama, en güvenli, en güvenli ve şeffaf borsalardan biridir. Rakip Coinbase’in düzenleme düzeyinde değil, ancak çok güvenlidir. İnternette en çok sorulan sorular “Coinmama güvenli mi” ve “coinmama% 100 yasal mı?” İdi. Cevap Evet.

Güvenlik özellikleri:

 • checkFinCEN’e kayıtlı
 • checkKullanıcı şifresi yoktur
 • checkTüm satın alımlar doğrudan şirketten gelir
 • checkTransparent yönetim
 • iyi destek
 • checkTransparent ekip üyeleri
 • Check Kara Para Aklamayı Önleme ve Müşterinizi Tanıyın Önlemler (150 $ ‘dan fazla)

kripto para birimi incelemesi

Coinmama güvenlik sertifikalarını gururla ön ve ortada sergiliyor.

ABD Müşterileri Coinmama Kullanabilir mi?

Ayrıca, ABD müşterilerinin Coinmama kullanmalarına izin verilip verilmediğini merak eden birçok Amerikalı buldum..

değişir.

Coinmama dünya çapında 217 ülkede faaliyet gösteriyor, ancak yalnızca 23 ABD eyaletine hizmet veriyor. Birinde olacak kadar şanslıysanız, kredi kartı ile para yatırma dahil Coinmama hizmetlerine tam erişiminiz vardır..

coinmama desteği

Coinmama sürekli olarak yeni durumlar eklediği için tekrar kontrol ettiğinizden emin olun..

Coinmama’nın Kredi Kartı Ücretleri Rakiplerle Nasıl Karşılaştırılır??

Coinmama, piyasadaki en pahalı brokerlerden biridir. Rahatlık ve güvenlik için ödeme yaparsınız. Nereli olursanız olun, aynı iki ücreti ödersiniz. Onlardan BTC satın aldığınızda iki ücret ödersiniz:

 • KontrolCoinmama’nın% 5,5 ücreti (BTC fiyatına dahil edilmiştir)
 • KontrolKredi kartı işlemcisi Simplex’ten% 5 ücret

Karşılaştırma için Coinmama’nın “ücretinin”% 10,5 olduğunu varsayalım..

Rekabete şu şekilde karşılık veriyor:

 • KontrolCoinbase -% 3,99
 • KontrolBitstamp -% 5 -% 8 Hacim Bağımlı
 • KontrolBitpanda -% 2 Kredi Kartı +% 2 Bitpanda Ücreti

Bana göre Coinmama’nın ücretleri o kadar yüksek ki, yeni başlayan biri değilseniz onlardan BTC satın almayı haklı çıkarmak zor. BTC’yi ilk kez rahatça satın almak isteyen bir müşteriyseniz, kolaylık sağlamak için% 10,5 ödemeye değer. Tecrübeliyseniz, muhtemelen başka bir yer bulmalısınız.

Coinmama’nın Para Çekme Ücretleri Var mı?

Coinmama, cüzdan sunmadığı için para çekme ücreti almıyor. Coinmama, HİÇBİR kullanıcı para birimine sahip değildir. BTC’nizi satın alır almaz, oraya gönderilmesi için bir cüzdanın adresini girmelisiniz. Bu nedenle, para çekme ücretleri konusunda endişelenmenize gerek yok (sadece yüksek kredi kartı ücretleri konusunda durmaksızın strese girebilirsiniz!).

Coinmama’nın Doğrulanmamış Müşteriler için Satın Alma Limitleri Nelerdir??

Coinmama, doğrulama yapmadan onlardan BTC satın alabileceğiniz gerçeğinin reklamını yapmaktan hoşlanıyor. Doğru, ancak yalnızca çok sınırlı miktarlarda. Yalnızca 150 $ değerinde BTC veya ETH satın alabilirsiniz Coinmama sizin hakkınızda biraz daha bilgi sahibi olmak istemeden önce. Doğrulamaları diğer siteler kadar saldırgan değil ve görünüşe göre süreç kan dondurucu değil, ama yine de bir güçlük. Yine de Coinbase kadar düzenlenmiyorlar.

Coinmama doğrulaması

Coinmama Doğrulama Seviyeleri ve Limitleri

Coinmama hakkında çok sevdiğim şey, çeşitli doğrulama seviyeleri sunmaları ve doğrulama sürecinin oldukça kolay olmasıydı..

Bazı borsalar ticaret için çok sayıda belge gerektirir ve Bitstamp gibi bazıları distopik bir bilim kurgu Big Brother’a eşdeğerdir.

Coinmama en azından size biraz mahremiyet sağlar. 3 doğrulama düzeyi vardır:

Seviye 1

10.000 ABD Dolarına kadar BTC satın alabilirsiniz. 1 geçerli resmi kimlik ve bu kimliğe sahip olduğunuz bir selfie ve Coinmama ve bugünün tarihi yazan bir not gerektirir..

Kabul edilen kimlikler:

 • checkInternational (ABD DIŞI !!) Pasaportlar
 • checkDriver Lisansı
 • ulusal kimlik kartı

Coinmama yalnızca 23 ABD eyaletine hizmet vermektedir, bu nedenle bir ABD pasaportu sizin için kesmez. Hizmet ettikleri eyaletlerden birinde yaşadığınızı kanıtlamalısınız.

Seviye 2

50.000 $ değerine kadar BTC satın alabilirsiniz. İkincil bir kimlik ve bir elektrik faturası veya banka ekstresi göndermeniz gerekir. Elektrik faturası, kablo ve gaz faturaları, kredi kartı ekstreleri gibi kabul edilebilir.

3. seviye

1.000.000 $ değerine kadar BTC satın alabilirsiniz. Kısa bir form doldurmanız gerekiyor. Daha fazla bilgi edinmek için destekle iletişime geçin.

[e-posta korumalı]

Coinmama’nın doğrulama seviyelerinin günlük veya aylık harcama sınırlarınız üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Yalnızca satın alabileceğiniz toplam BTC miktarını artırır. Hala günlük 5.000 $ / aylık 20.000 $ harcama sınırına tabisiniz.

Coinmama Doğrulaması Ne Kadar Sürer?

Coinmama doğrulama süreleri için web’de çeşitli iddialar buldum. Şirket, mesai saatleri içinde sadece 2 saat kadar sürebileceğini iddia ediyor. Daha yüksek doğrulama seviyeleri 6 saate kadar çıkabilir.

Ancak, web aynı fikirde değil. Bunun nasıl bir “ALDATMACA” olduğu hakkında birkaç küfürle dolu, dünyanın sonu korkusu çığırtkanlığından fazlasını buldum. Bu biraz aşırı tepki; bazen doğrulanması biraz zaman alır.

Coinmama Doğrulaması Ne Kadar Sürer?

Coinmama, kelimenin tam anlamıyla kripto alanındaki diğer tüm platformlar gibi, baskı altında bükülüyor. Kendi başarılarının kurbanıdırlar. Doğrulama günler sürebilir. Bir haftadan biraz fazla. İşte Reddit’ten birkaç kullanıcının haber vermeden bir haftadan fazla beklediğini iddia ettiği bir ileti dizisi.

coinmama incelemesi

Bu ileti dizisi 1 Ocak’tan itibaren, bu nedenle bu kullanıcıların her ikisi de bir haftadan fazla bekliyordu.

Coinmama’dan Kredi Kartı ile Bitcoin Nasıl Satın Alınır?

Coinmama’nın satın alma deneyiminin beni biraz sersemlettiğini söylemekten utanmıyorum. O kadar basit ve rahattı ki uçup gittim. Basit kayıt, kullanışlı kaydırıcı ve büyük düğmeler her şeyi çocuk oyuncağı haline getirdi. Kusursuz tasarım, iyi renkler, kolay düğmeler – UX 10/10. Coinmama’dan bir kredi ile BTC ve ETH’yi nasıl satın alacağınız aşağıda açıklanmıştır..

1. Adım: Hesabınızı Oluşturun

Coinmama.com’a gidin ve kaydolun. Tam ön sayfada.

kripto para birimi incelemesi

Coinmama.com’a kaydolmak

2. Adım: E-postanızı Doğrulayın

E-postanızdaki doğrulama bağlantısını tıklayın. Şimdi siteye geri götürülecek ve tekrar giriş yapmanız gerekecek. E-posta adresinizi ve parolanızı giriniz.

coinmama doğrulaması

Eposta Doğrulama

Adım 3: Hesabınızı Doğrulayın

150 $ veya daha azını istiyorsanız, # 4’e geçin.

Büyük miktarlarda satın almak istiyorsanız Coinmama’nın sizin hakkınızda daha fazla bilgi sahibi olması gerekiyor. Hesabınızı doğrulamak için kontrol panelinin solundaki “Hesabınızı doğrulayın” sekmesini tıklayın.

kripto para birimi doğrulaması

Hesap doğrulama

Doğrulama seviyenizi seçin ve belgelerinizi yükleyin. Nasıl doğrulanacağına ilişkin web sitesinin destek sayfasının bir ekran görüntüsü..

coinmama doğrulaması

Nasıl doğrulanırsınız

Adım # 4: Bitcoin Satın Alın

harika bir kaydırma çubuğu ile

Coinmama’da Bitcoin satın almak, bir bebekten şeker almak gibidir. Bitcoin Satın Al sayfasında USD veya EUR’yu seçin ve ardından tutarınızı seçin. İstediğiniz miktarı bulmak için şık kaydırma çubuğunu kullanabilir veya sadece manuel olarak girebilirsiniz..

Coinmama İncelemeleri:% 100 yasal mı? Bitcoin satın almak için güvenli bir yer mi?

Coinmama, sektördeki en eski isimlerden biridir. Endüstrinin yasal bir dinozoru. Şirket 5 yıldır zaman aşımına uğradı! Coinmama’nın DNA’sı, katı temel değerler üzerine inşa edilmiştir ve “gizli sosu”, yani ekibi tarafından yönlendirilir..

Topluluk duyarlılığı güçlü. Genel olarak, güvenilir, dürüst ve saygın (pahalı da olsa!) Bir komisyoncu olarak görülür. Pek bir şey yapmaz, ancak yaptığı şey için güvenilir ve güvenlidir. Tüm Bitcoin borsalarında olduğu gibi, yazım ve dilbilgisi son derece zayıf olan kötü incelemeler bulmak için uzağa bakmam gerekmiyordu. Bence çoğunluğun sadece karalama kampanyaları ve kredi kartları reddedilen hoşnutsuz müşteriler olduğunu düşünüyorum. Hem forum kullanıcıları hem de güvenilir BTC inceleme sitelerinin söyleyecek güzel şeyleri vardı.

Olumlu Yorumlar

 • Hızlı
 • Basit
 • Güvenli
 • İyi destek

Olumsuz Yorumlar

 • Pahalı
 • Mevduatlar görünmüyor

Olumlu Yorum Örnekleri

olumlu inceleme madeni para anne

Reddit kullanıcısı MistaCoin (as adı, adam!) Düşüncelerimi tam olarak bir Coinmama soru dizisi Reddit’te.

coinmama olumlu inceleme

Olumsuz Yorum Örnekleri

Daha önce de söylediğim gibi, en yaygın şikayetler yüksek fiyatlar ve başarısız ödemeler / depozitoların görünmemesiydi. Birkaç farklı kullanıcı burada paralarını asla alamamaktan şikayet ediyor. Ancak web’de okuduklarıma göre, bu sorunların çoğu destek ekibiyle iletişime geçerek veya biraz daha bekleyerek kolayca çözülebilir..

negatif inceleme coinmama

Karar

Coinmama yasal. Son derece saygın ve güvenilirler. Bazı sorunlar var, ancak bunun nedeni aşırı yüklenmiş destektir. Onlarla veya Simplex’le (kredi kartı ödeme işlemcisi) konuşmak çoğu sorunu çözer.

Daha Düşük Kredi Kartı Ücretleri için En İyi 3 Coinmama Alternatifi

Kredi kartıyla Bitcoin satın almak harika. Kredi kartıyla Bitcoin satın almak ve% 10,5 ödemek harika değil. Coinmama, kripto satın almanın hızlı, güvenli ve kolay bir yolunu sunar, ancak yeni başlayanlar için en iyisidir. Aksi takdirde muhtemelen paraya değmez. % 5,5’lik ücretini% 5 kredi kartı ücretine eklediğinizde, en tuhaf harcama yapanlar bile ter dökmeye başlar. Daha düşük kredi kartı ücretleri arıyorsanız, işte Coinmama’ya en iyi 3 alternatif.

1 # Coinbase

kripto para komisyoncusu

Coinbase dünyanın en popüler komisyoncusu.

BTC, ETH ve LTC’yi satın almanın hızlı, kolay ve güvenli bir yoludur. Yeni başlayanlara yönelik başka bir komisyoncu örneğidir. Bu borsada 20 milyar dolar değerinde kripto alınıp satıldı. Genellikle yeni başlayanlar için Bitcoin dünyasına açılan bir kapı görevi görür. Kredi kartı ücreti% 3.99, yani Coinmama ile karşılaştırıldığında biraz tasarruf edersiniz.

2 # Bitpanda

Dünyanın en erişilebilir borsalarından biri.

Bitcoin’in evi, Avrupa’nın en popüler borsalarından biridir. Eskiden Coinimal olarak bilinen Bitpanda, dünyanın en erişilebilir borsalarından biridir. Tüm ödeme ve ödeme seçenekleri kontrol edilebilir İşte. Hızla Avrupa’nın en popüler borsalarından biri olarak ortaya çıktı ve ücretleri o kadar da kötü değil. Ücret yapısını bulabilirsiniz Bu makalede.

3 # Bitstamp

Bir kartla BTC satın almak için basit mekanizma.

Bitstamp, bir kartla BTC satın almak için basit bir mekanizma sunarak dijital para birimi yıldızlarına ulaşmanızı sağlar. İşlevsel olarak ne kadar satın alabileceğiniz / ticaret yapabileceğiniz konusunda hiçbir sınır yoktur. Sektördeki en iyilerden biri olan borsalarında dijital varlıklarınızı başkaları için de takas edebilirsiniz. AB’deki ilk tam lisanslı BTC borsasıydı, bu yüzden oldukça güvenlidir. Kredi kartı ücreti% 8’den başlar ancak ne kadar satın aldığınıza bağlı olarak% 5’e düşer. Ücret Coinmama’dan daha yüksek, ancak Bitstamp ayrıca fiyatlarında% 5,5’lik bir ücret uygulamıyor, bu yüzden hala daha az ödüyorsunuz.

Coinbase Vs Coinmama | Kredi Kartıyla BTC Almak İçin Hangisi Daha İyi??

Kredi kartıyla Bitcoin satın alabilmek modern bir mucizedir. Kripto dünyasını dünya için çok daha erişilebilir hale getirdi. Aslında para havale etmek ve günlerce beklemek yerine (oh, ıstırap!), Şimdi birkaç numarayı girebilir ve BTC’nizi anında yatırabilirsiniz. Daha yüksek ücretlerle bile, kolaylık için yine de buna değer.

“Visa’yı kabul eden en iyi Bitcoin komisyoncusu” unvanı için savaşan en büyük isimlerden ikisi Coinbase ve Coinmama’dır. Her ikisi de son derece saygın, kullanımı kolay ve kripto dünyasında olduğu kadar güvenlidir. Ama biri hala diğerinden üstün.

İkisini karşılaştırmadan önce, hadi alalım Coinbase’ler önce nabız:

 • KontrolPara birimleri: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash
 • KontrolÖdeme: Kredi Kartı, Havale, Banka Hesabı
 • KontrolDoğrulama: Evet
 • KontrolHız: Kredi kartları için anında | Banka veya havale için 1-5 gün
 • KontrolUygulama: Evet.
 • KontrolGDAX: Coinbase, lider bir borsaya bağlı olduğu için bir komisyoncu olarak benzersizdir. GDAX Coinbase ile bağlantılı olan ve diğer kripto para kullanıcıları ile ticaret yapabileceğiniz bir Bitcoin borsasıdır. Parayı ikisi arasında kolayca taşıyabilirsiniz
 • KontrolYönlendirme Programı: Tavsiye programları güzel bir bonus. Kazanırsın ÜCRETSİZ Bitcoin’de 10 $ BTC ile 100 $ veya daha fazla satın alan tavsiye ettiğiniz herkes için.

Coinmama vs Coinbase söz konusu olduğunda, hem son derece güvenli hem de itibarlı oldukları açıktır. Bitcoin brokerleri olarak, her ikisi de anında BTC satın almanın hızlı ve basit bir yolunu sunar. Ancak Coinbase’in açıkça kazanan olduğunu düşünüyorum. Yalnızca daha düşük bir kredi kartı ücretiyle daha fazla para birimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda size GDAX değişimine kolay erişim sağlar. Daha fazla yardıma ihtiyacı varmış gibi, bir cüzdanı ve bir uygulaması da var. Üzgünüm Coinmama, kaybettin.

Artıları

 • Hızlı
 • Kullanımı Kolay
 • Güvenli
 • Düşük Kredi Kartı Ücreti
 • Güvenilir
 • GDAX Borsası

Eksileri

 • Yüksek Düzenlemeye Tabi
 • Yoğun Doğrulama

kazanan

kripto para komisyoncusu

Coinbase dünyanın en popüler komisyoncusu.

Coinbase’in tam incelemesini buradan okuyun!

Coinmama SSS

Kredi kartı bilgilerinizi girmeden önce bir komisyoncudan emin olmak istersiniz. Coinmama hakkında internette en çok sorulan soruları bir araya getirdim ve sizin için burada cevapladım. BTC’nizi satın almadan önce bunları okuduğunuzdan emin olun.!

S: Coinmama Kasa?

C: Evet, Coinmama piyasadaki en güvenli ve saygın brokerlerden biridir.

S: Yapar Coinmama Kredi Kartını Kabul Et?

C: Evet, Coinmama ABD’de ancak yalnızca 23 eyalette faaliyet gösteriyor. Durumunuzun olup olmadığını kontrol edin listeyi yapar.

S: Coinmama Doğrulama Gerektiriyor mu?

C: Değeri 150 $ ‘ın altında olan BTC için doğrulama yok. Bunun üzerinde kimlik gerektiren her şey.

S: Coinmama’nın Bana Bitcoin’imi Göndermesi Ne Kadar Sürer?

C: Satın alma ve adres onaylandıktan sonra, transfer anında YAPILMALIDIR. Ancak, Ocak 2018 itibarıyla bazı kullanıcılar gecikmelerden şikayet ediyor..

S: Bitcoin’imi Coinmama’da saklayabilir miyim?

C: Hayır, Coinmama cüzdan sunmuyor.

S: Coinmama Bitcoin Satın Almak İçin Ne Kadar Ücretlendiriyor??

A: Coinmama ücretini% 5,5 +% 5 kredi kartı ücretini ödeyeceksiniz.

S: Coinmama bir aldatmaca mı?

C: Hayır. Coinmama% 100 yasaldır. FinCEN’e kayıtlıdırlar ve İsrail dışındadırlar.

S: Sadece Bitcoin Alabilir miyim?

C: Hayır, Coinmama ayrıca Ethereum da sunuyor.

S: Doğrulama Ne Kadar Sürer?

C: Normalde yalnızca birkaç saat sürer, ancak destek yoğun olduğunda birkaç gün sürebilir..

Cryptopositive Ne Seviyor / Beğenmiyor?

Coinmama fazla bir şey sunmaz ve son derece sınırlı işlevselliğe sahiptir, ancak amacına hizmet eder. Yaptığı şey için harika bir komisyoncu. Negatiflere odaklanmak kolaydır, ancak asla bir kredi kartıyla BTC satın almanın basit bir yolundan başka bir şey olmadığını iddia etmez. Yani, bu bakımdan,.

Kayıt ve doğrulama kolaydır, satın almak kolaydır ve para yatırma işlemleri anında yapılır. Temiz, kolay ve kullanışlı — Coinmama budur.

Yine de hoşlanmayacağınız çok şey var.

Seviyor

 • Kullanıcı deneyimi – Düzenden basitleştirilmiş satın alma mekanizmasına kadar her şey Coinmama’nın kullanıcı deneyimini harika kılıyor. İlk BTC’nizi almak hiçbir yerde daha kolay değil.
 • Şeffaflık – Coinmama’nın şüpheli olduğuna dair duyduğum tüm korkuya rağmen, sektördeki daha şeffaf şirketlerden biri olduğu ortaya çıktı. Yönetim ve ekipleri, kendi sayfalarının en önde ve ortalarında yer aldı.
 • Başlangıç ​​Dostu – Kaydolun, doğrulayın, Satın Al’a tıklayın ve ödeme ayrıntılarınızı girin. Deneseydin bunu berbat edemezdin.
 • Yüksek Limitler – Seviye 3 doğrulaması 1.000.000 $ değerinde BTC satın almanıza olanak tanır.

Beğenmeme sayısı

 • Ücretler – Coinmama, en pahalı brokerlerden biridir. Rahatlık için çok para ödüyorsun.
 • Sınırlı Seçenekler – Yalnızca BTC veya ETH satın alabilirsiniz. Coinbase bile bundan fazlasını sunuyor!
 • Coinmama Sadece Satıyor – Coinmama, müşterilerine yalnızca BTC satmaktadır. Size BTC’yi onlara satma seçeneği sunmuyor.

Nihai Karar

Coinmama, piyasadaki en güvenli, dürüst ve kullanışlı Bitcoin brokerlerinden biridir. Kredi kartıyla Bitcoin satın almanın basit ve kullanışlı bir yolunu sunar, ancak hepsi bu kadar. UX harika, satın almak oldukça kolay ve 150 $ değerinde BTC veya daha azı (ücret eksi) istiyorsanız doğrulanmanıza bile gerek yok.

Daha yüksek limitler için doğrulama sağlamanız gerekir ve yalnızca Bitcoin veya Ethereum’a erişiminiz vardır. İşlevsellik ve güvenlik mükemmeldir ancak seçenekleriniz sınırlıdır. Basitliğin bir avantajı var – sizi bir cüzdan kurmaya zorluyor!

Karar:

Coinmama, bir kredi kartıyla neredeyse anında Bitcoin satın almanın güvenli ve kullanışlı bir yoludur, ancak ödemeye hazır olun!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map