Tezos ICO Yaklaşımlarını İçeren 2+ Yıllık Saga

Yerleşme

Tezos Vakfı, birkaç yıl boyunca zeminini ayakta tutup çeşitli davaları engellemeye çalıştıktan sonra, duyuruldu tüm taraflarla anlaşma yapma kararları.

Çeşitli taraflar adına ortak bir çabayı temsil eden dava, Tezos’u 25 milyon dolara kadar potansiyel olarak kancada görüyor..

Bu karar Tezos Vakfı tarafından verilmiş olsa da, bu uzun süren destanın sonu olmak zorunda değil. Bu noktada, kararın resmiyet kazanması için mahkemelerden onay beklenmektedir..

İnkar

Tezos Vakfı, kendilerine karşı çeşitli davaları çözmenin kendi menfaatine olduğuna karar verirken, masumiyetlerinde kararlı kaldıklarını belirtmek gerekir..

Vakıf, kararını açıkladıktan sonra bu inancın altını çizme fırsatı buldu.,

“Tezos Vakfı, tüm iddiaları çözmeyi seçti çünkü Tezos Vakfı, bunun Tezos projesinin ve bir bütün olarak topluluğun çıkarına en uygun olduğuna inanıyor. Vakıf, davaların haksız olduğuna inanmaya ve herhangi bir suçu reddetmeye devam ediyor. Bununla birlikte, davalar pahalı ve zaman alıcıdır ve bir çözümün tek seferlik mali maliyetinin, mahkemelerde savaşmaya devam etmenin dikkatini dağıtan unsurlara ve yasal maliyetlere tercih edilebilir olduğuna karar verildi. “

Kovuşturmadan Kaçınma

Aktif davaları çözme kararlarından kaynaklanan sonuçlar, sadece zaman ve para tasarrufunun ötesine geçiyor. Tezos Vakfı, mahkemelerin potansiyel olarak tokenlarını menkul kıymet olarak etiketlediğini görebilecekleri bir durumdan kaçındı..

Böyle bir durum meydana gelirse, gelecek için bir emsal oluşturacak ve potansiyel olarak proje için büyük bir felakete yol açacaktır..

Tartışmalı Rife

Tezos hayranları ve Tezos Vakfı’nın başarmaya çalıştığı şey için, bu karar kuşkusuz açık kollarla karşılanacaktır..

Teknolojinin arkasındaki potansiyel ne olursa olsun, Tezos maalesef ilk günden itibaren tartışmalarla doludur. ICO sonrası token dağıtımının gecikmiş bir şekilde dağıtılmasına atıfta bulunup bulunmamasına bakılmaksızın, fonların etrafındaki çatışmalar, yüksek profilli yatırımcılar tarafından oynanan roller veya bugün burada tartışılan dava nedeniyle, Tezos sadece hayatta kalmanın bir yolunu bulmak için takdire şayan bir iş çıkardı. ama gelişmek.


Kullanım Durumları

Tezos Vakfı’nda 1. günden beri süregelen sorunlara rağmen, projenin kullanım ve benimseme oranları artmaya devam etti. Son aylarda, bu en çok gelişen dijital menkul kıymetler sektörü aracılığıyla belirgindir..

Kullanıcılarına yüksek düzeyde işlevsellik sağlayan Tezos blok zinciri sayesinde, kendimizi aşağıdaki örnekler de dahil olmak üzere çeşitli durumlarda kullanımı hakkında raporlar bulduk:

22 Projenin Tokenizasyonu için Kullanılacak Tezos

Vertalo, Security Token için Tezos’u Seçti

Tezos’u Dijital Menkul Kıymetler için Kullanmak için Yüksek Getiriler ve Menkul Kıymetleştirme

Wave Financial ile Kentucky Bourbon’a Yatırım Yapmak

BTG Pactual ve Dalma Capital Tarafından Token İhracı İçin Seçilen Tezos

Zarar Yok

Tezos Vakfı, bir konsey, fon kullanımını ve ürün geliştirmeyi denetler. Bugüne kadar vakıf kabaca yönetiyor Varlıklarda 635 milyon dolar, milyonlarca hibe yoluyla platformlarının gelişimini desteklemek için üzerlerine düşeni yaptı.

Kabaca 232 milyon dolar toplayan ve yasal engellerin üstesinden gelmek için birkaç yıl harcayan bir proje için, bu süre zarfında Tezos Vakfı tarafından alınan sağlam kararlara puan büyütme yetenekleri.

Tezos

2017’de düzenlenen bir ICO’dan yola çıkan Tezos, geliştiricilere yeni nesil hizmetler oluşturmak için gereken esnekliği sağlamak üzere tasarlanmış bir risk kanıtı blok zinciridir..

Tezos blok zinciri aslen kurucu ortaklar Arthur ve Cathleen Breitman tarafından oluşturuldu..

Diğer Haberlerde

Tezos ICO tamamlandığında, türünün en büyük olaylarından birini temsil etti ve 232 milyon doları aştı. Doğal olarak, bu zammın büyüklüğü nedeniyle tüm gözler üzerlerindeydi. Bununla birlikte, bu kadar yüksek düzeyde incelemeye tabi tutulanlar sadece onlar değil. Benzer sorunlarla uğraşan böyle bir şirket KIK olarak bilinir. Çeşitli vesilelerle, ikisi geçmiş ICO’ları için ‘ittifak kurarken’, onlar ve SEC arasında devam eden savaşı belgeledik..

Kik Davasında Erken Yargılama için SEC Dosyaları

Kik Hunkers SEC ile Mücadele İçin Düştü – Mesajlaşma Uygulamasını Kapatır

Popüler Mesajlaşma Uygulaması Kik, Kin ICO Üzerinden Mahkemede SEC ile Mücadele Edecek

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map