Crypto.com’a (CRO) Yatırım – Kapsamlı Bir Kılavuz

Crypto.com (CRO) nedir?

Crypto.com bir kripto bankasıdır ve benzersiz değere sahip çeşitli ürünleri kapsayan kapsamlı bir blockchain ekosistemi oluştururlar. Bu özellikler arasında bir metal kripto Visa kartı, entegre bir uygulama platformu, bir kripto değişimi, DeFi özelliklerine sahip bir gözetim dışı cüzdan, borç verme hizmetleri ve kripto para yatırma kazancı bulunur. Böylece, Crypto.com kullanıcılara merkezi olmayan ekonomiye başarılı bir şekilde katılmak için ihtiyaç duydukları her şeyi sağlar.

Crypto.com, kripto para biriminin benimsenmesini yeni boyutlara taşımak istiyor. Şu anda, yeni yatırımcılar, kripto alanına girmenin, birden fazla platform ve yeni teknolojilerle etkileşime girmelerini gerektiren kafa karıştırıcı bir süreç olduğunu görebilirler. Tüm bu eylemler, blockchain sektörüne aşina olmayan yeni kullanıcılar için can sıkıcı olabilir..

Ek olarak, dünya çapında hesapların çekilmesi gibi temel finansal araçlara erişimi olmayan milyarlarca insan var.. Crypto.com bu kişilere mevcut duruma göre daha verimli ve erişilebilir bir alternatif sunar. Tartışma platformların genel hedefleri, Kris Marszalek, Crypto.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su şunları söyledi:

Kris Marszalek, “Paranızı, verilerinizi ve kimliğinizi kontrol etmenin temel insan hakkınız olduğuna inanıyoruz” dedi.,

Crypto.com'a (CRO) Yatırım - Kapsamlı Bir Kılavuz

Kris Marszalek Crypto.com CEO’su

Crypto.com’un (CRO) Tarihçesi

2016 yılında kuruldu, Crypto.com dünyanın kripto para birimine geçişini hızlandırma misyonuna sahip öncü ödeme ve kripto para birimi platformlarından biridir. Daha önce Monaco olarak bilinen bu platform, küresel bir blockchain finans kurumu kurmaya çalışan ilk platformlardan biriydi. Platform hızlı bir başarıydı.

Özellikle, şirket bu premium alana açıklanmayan bir miktar harcadı. Gelişmiş ekosistemi ile şu anda bu platformu dünya çapında kullanan 3 milyon kullanıcı var..

Crypto.com Metal Visa Kartı

Crypto.com Metal Visa Kartı

Crypto.com Borsası

Crypto.com, 2019 yılında borsasını başlattı ve ekosistemine bazı yeni işlevler ekledi. Şu anda ISO / IEC 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019, PCI: DSS 3.2.1, Seviye 1 uyumluluğu ve CCSS dahil olmak üzere güvenlik konusunda çok sayıda endüstriyel en yüksek standartlara sahip ilk kripto platformudur. Bu yeni nesil platform, yatırımcılara piyasaya modern bir yaklaşım sunuyor. Kullanıcılar artan likiditenin, daha düşük ücretlerin ve demokratikleştirilmiş bir nicelik ticaret sistemine erişimin keyfini çıkarır.


CRO Jetonlarının Faydaları

CRO Token, Crypto.com ekosistemi için yardımcı program belirtecidir. Crypto.com Zinciri, bir kripto para birimi projeleri ağı oluşturmak ve tüccarların kriptoyu bir ödeme şekli olarak kabul etme becerilerini geliştirmek için oluşturuldu. Crypto.com Chain, kripto kullanıcıları ile kriptoyu kabul eden tüccarlar arasındaki işlem akışlarını sorunsuz, uygun maliyetli ve güvenli hale getirecek yüksek performanslı bir yerel blok zinciri çözümüdür..

Bu, platformdaki hizmetlere erişmek, ikramiye almak, ücret ödemek ve ticaret yapmak için kullanılan jetondur. Hevesle, bu ERC-20 uyumlu tokenlar, sektörde benzersiz birlikte çalışabilirlik sunar. Örneğin, CRO belirteçlerinizi herhangi bir ERC20 uyumlu cüzdanda saklayabilirsiniz. Bu seçenek, Crypto.com tarafından sunulan özel çoklu para cüzdanı kullanma yeteneğinin üstündedir..

Yıllık% 20 kazanın CRO’yu borsada stake ederek

Kullanıcıların yılda% 20 (günlük ödenir) kazanmalarına olanak tanıyan stake etme avantajları, en az 6 ay boyunca minimum 5.000 CRO hissesi olan kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Örneğin, 180 gün boyunca 5.000 CRO yatırdıysanız, faiz olarak her gün kabaca 2.7397 CRO alırsınız..

CRO’yu stake etmek, yıllık% 20 dışında size daha fazla fayda sağlayacaktır. dahil:

  • İşlem ücretleri% 100’e varan indirim
  • The Syndicate’e erişim (aşağıda açıklayın)
  • Crypto.com Pay’i kullanarak mobil uygulama üzerinden ödül ödeyin
  • Yeni kullanıcı kayıt bonusu

CRO ticareti yaparak kazanın: Stake-To-Take

Crypto.com borsasında en az 5.000 CRO hissesi olan perakende tüccarlar, Borsada işlem yaptıklarında alıcı ücretlerinden% 0,10’a kadar kazanabilirler. İade şeklindeki ek ticaret indirimleri, bahis konusu CRO miktarı ile artar ve uygun olabilmek için ücretlerin CRO’da ödenmesi gerekir..

CRO Jetonları Nasıl Elde Edilir

CRO jetonlarını almak kolaydır. İlk adım indirmektir Crypto.com Uygulama üzerinden indirirseniz, iOS veya Android’de burayı tıklayın kayıt bonusu olarak 50 USD alacaksınız. Kayıt işleminin tamamlanması yalnızca 5 dakika sürer. Bu platformun banka kartı özelliğini kullanmayı düşünüyorsanız kimliğinizi ve adresinizi vermeniz gerekecektir. Kaydınız tamamlandığında, CRO, Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto para birimlerini kredi kartı, banka kartı, banka havalesi ile satın alabilir ve doğrudan platformda CRO için BTC veya ETH ticareti yapabilirsiniz..

Crypto.com Platformunun Faydaları

Crypto.com Benzersiz protokolü ile sektöre birçok fayda sağlar. Birincisi, platform kullanıcılara derin bir likidite havuzu sağlar. Bu platformda her zaman ticaret eylemi bulabilirsiniz. bunlara ek olarak, Crypto.com çok düşük bir ücret yapısına ve şu anda piyasadaki en rekabetçi uygulama fiyatlarına sahiptir. İşte diğer bazı önemli özellikler:

Çok Yönlü Uygulama

Crypto.com Uygulaması, piyasadaki en gelişmiş ve kullanımı kolay arayüzlerden birine sahiptir. Kullanıcılar, kripto para birimlerini doğrudan akıllı cihazlarından zahmetsizce izleyebilir, takip edebilir ve satın alabilir. Hepsinden iyisi, çok sayıda madeni para var. Şu anda, Crypto.com uygulaması, kullanıcıların bir kredi kartı, banka kartı, fiat veya kripto ile 55’ten fazla kripto para birimini gerçek maliyetle alıp satmasına izin veriyor, doğru kullanıcılar Eylül sonuna kadar% 0 kredi kartı promosyonuyla kripto satın almanın keyfini çıkarabilir. 2020.

Uygulama, kullanıcılara ekosistemin en önemli tüm işlevlerine erişim sağlar. Örneğin, Crypto.com kartınıza banka havalesi, banka kartı veya kredi kartı veya doğrudan kripto ile yükleme yapabilirsiniz. Bu güçlü finansal araç, size ücretsiz ATM’den para çekme olanağı sağlar ve yıllık ücretler ve hesaplar için minimum bakiye gereksinimi yoktur..

Crypto.com Kazanmak

Crypto.com Earn, bir bankada bulabileceğiniz vadeli mevduat gibi çalışır, ancak bunun yerine yıllık% 8’e kadar kazanabilirsiniz. (haftalık olarak ödenir) kriptolarınızda. Para yatırma stablecoins, yıllık bazda% 12’ye kadar daha yüksek bir faiz oranı kazanabilir. En yüksek faiz oranı, yıllık bazda% 18’e kadar kazanabileceğiniz yerel token CRO’dur. Seçebileceğiniz 3 terim vardır: esnek, 1 ay ve 3 ay ve 31 jetonu destekler. Tüm yargı alanları desteklenmez, lütfen Crypto.com Kazanç sayfasındaki ayrıntıları kontrol edin.

Crypto.com Kredisi

Crypto.com Credit, Crypto.com tarafından sağlanan kredi verme hizmetidir ve kullanıcılara kripto varlıklarını satmadan para kazanma şansı verir. Teminat olarak BTC, CRO, XRP, ETH, LTC, EOS, XLM’yi destekler ve% 50’ye kadar LTV sağlarken, borçlanma için yıllık faiz oranı (APR), CRO’nun stake edilmesi durumunda% 8 olacaktır..

Crypto.com Pay

Kullanıcılar, ödeme yöntemi olarak CRO kullanarak Crypto.com Uygulaması aracılığıyla hediye kartları (% 20’ye kadar) veya mobil yayın süresi (% 5’e kadar) satın alarak Pay ödülü (CRO geri ödemeleri) kazanabilirler. Ayrıca% 10’a kadar Crypto.com Uygulaması aracılığıyla arkadaşlarına CRO göndererek de Pay ödülünü kazanacaklar (aylık maksimum 5 USD kullanıcı başına). Kullanıcılar, ödeme yöntemlerinden biri olarak Pay Checkout’u destekleyen çevrimiçi mağazalar aracılığıyla çevrimiçi bir işlem yaptıklarında ödeme ödülleri kazanılabilir. Ödeme QR kodunu uygulama ile taramanız yeterlidir ve para iadesi anında cüzdana gider.

MCO Visa Kartları

Crypto.com’un bir diğer popüler özelliği de metal banka kartıdır. Bu Metal Visa Card, kullanıcıların Visa’nın kabul edildiği her yerde kriptolarını gerçek zamanlı olarak harcamalarına olanak tanır. Sistemin çalışma şekli, banka kartınızı her kaydırdığınızda kripto para biriminiz doğrudan itibari para birimine dönüşür. Sattığınız kriptodan gelen bu fonlar anında karta yüklenir. Bu sayede kripto paranızı her zamankinden daha kolay çekebilir veya harcayabilirsiniz..

Kart Avantajları & İadeler

Gerçek DeFi tarzında, Crypto.com banka kartı, kesinlikle başarılı olacağından emin olan bazı yeni müşteri kontrol özelliklerini sunar. Kullanıcılar, saniyeler içinde para çekme, kartlarını dondurma ve çözme ve kripto para birimlerini fiat eşdeğerlerine dönüştürme becerisine sahiptir. Varlıklarımızdan bazılarını sattıktan sonra depozitonuzun temizlenmesini beklemeye gerek yok. Artık bu fonlara anında erişebilirsiniz.

MCO Visa Card; Spotify, Netflix ve Amazon Prime’da% 100 indirim, belirli kartlar için havalimanı bekleme salonu erişimi, ücretsiz ATM’den para çekme, dokun ve öde işlevi ve rekabetçi bankalar arası fiyatlar gibi çeşitli avantajlar sunar. MCO Visa Card, sadece kripto sektöründe değil, her alanda rekabetçidir. Kullanıcılar yıllık ücretlerden ve uygun bankalar arası ücretlerden yararlanmazlar. Özellikle, uluslararası kart kullanıcıları, uluslararası alışverişlerde ortalama% 5-8 oranında tasarruf sağlar..

Senin anahtarların

Varlıklarınıza erişimi olan tek kişinin siz olduğunuzdan emin olmak için Crypto.com’un cüzdanı, özel anahtarlarınızı cihazınızda güvenle saklamanızı sağlar. Blok zinciri sektöründe yaygın bir söz, “Anahtarlarınıza sahip değilseniz, kriptonuzun sahibi değilsinizdir.” Crypto.com ile kullanıcılar kendi kriptolarına sahip olurlar.

Crypto.com (CRO) Nasıl Kullanılır

Kullanma Crypto.com kolaydır ve ne olursa olsun hiçbir teknik bilgi gerektirmez. İlk adım, platformun Kayıt sayfasına gitmektir. Tüm gereksinimleri tamamladığınızda, bir e-posta onayı alacaksınız. Metal banka kartını kullanmayı düşünüyorsanız, geçerli bir gönderim adresi sağlamanız gerekecektir..

Kartınız postaya ulaştığında, onu etkinleştirmeye ve yüklemeye hazırsınız. Bu işlem yalnızca beş dakika sürer ve platformun arayüzünden yapılır. Kartınız bir bakiye gösterdiğinde, kripto paranızı Visa’nın kabul edildiği her yerde harcayabilirsiniz.

Crypto.com (CRO) – Öncü DeFi

Crypto.com her cüzdanın bir günlük kripto para birimi ile ilgili vizyonunu gerçekleştirme yolunda ilerliyor. Şimdilik, bu her şey dahil platform, piyasanın rekor sayıda yeni kullanıcıları çekmek için ihtiyaç duyduğu şeydir. Sonuç olarak, Crypto.com dünyadaki en hızlı büyüyen tam spektrumlu blockchain platformlarından biridir..

Crypto.com’u Ziyaret Etmek İçin Buraya Tıklayın – Yönlendirme Kimliği: SECURITIESIO, 50 $ CRO bonusu talep eder.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map