22 Projenin Tokenizasyonu için Kullanılacak Tezos

Dijital menkul kıymetlerde kümülatif 200 milyon doları temsil eden yirmi iki proje. Bunlar, bir çift şirket tarafından Tezos aracılığıyla üstlenilen yeni bir tokenleştirme girişiminin rakamlarıdır..

DealBox ve Vertalo, her biri girişime farklı yetenekler kazandırarak birlikte çalışacaklarını duyurdular..

Vertalo’nun dijital menkul kıymetlerin ihracı ve yönetimi ile ilgili görevleri yerine getirmesi bekleniyor. DealBox daha sonra bunları KOBİ’ler için sermayeye erişim sağlamak için bir araç olarak kullanacaktır..

Tezos

Bu süreçte ihraç edilecek dijital menkul kıymetlerin Tezos blok zincirine dayanması bekleniyor. Tezos’un popüler Ethereum üzerinde kullanılması ilk bakışta şaşırtıcı görünse de, ilkinin sunduğu faydalara daha yakından baktıktan sonra netleşiyor. Örneğin, Tezos POS kullanır, birden çok programlama dilini, hızlı işlem oranlarını ve daha fazlasını destekler..

Vertalo’nun tam olarak neden Tezos’a güvenmeyi seçtiği hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki makaleyi okuduğunuzdan emin olun..

Vertalo, Güvenlik Belirteçleri için Tezos’u Seçti

Büyük harfle yazılıyor

İlginç bir şekilde, Vertalo ve DealBox basın bültenlerinde duyurularının zamanlamasını vurgulamak için zaman ayırıyor.

SEC, yakın zamanda çeşitli fon toplama yöntemlerini çevreleyen kısıtlamaları gevşetmeyi önerdi. Eğer yürürlüğe girerse, bugün burada tartışılanlar gibi projeler büyük fayda sağlayacaktır..

Bununla birlikte, bu değişikliklerin şu anda sadece bir öneri olduğunu hatırlamak önemlidir. Vertalo ve DealBox, gerçekten uygun bir zamanda ortaklıklarını duyurmuş olsalar da, statükoya da tabi olabilirler..

Muaf Teklifler için Hoopla’nızı SEC Değişiklikleri Üzerinden HODL Edin

Yorum

Bu yeni gelişmeyi duyurduktan sonra, her birinden, Vertalo ve DealBox’tan temsilciler yorum yapmak için zaman ayırdı.


John Nance, Deal Box’ta Başkan ve CIO,,

“Deal Box’ta misyonumuz, girişimcileri geleneksel yatırım bankacılığı ve sermaye oluşumunun verimsizliklerinden kurtarmaya yardımcı olmak ve onların şirketlerinin büyümesine yardımcı olmak için daha verimli ve etkili sonuçlar elde etmelerini sağlamak için günümüzün sınıfının en iyisi teknolojileriyle onları mümkün kılmaktır. Vertalo ile lisans anlaşmamızın tamamlanmasıyla, Vertalo’nun sistemlerini ve Tezos blok zincirini kullanarak platformumuz genelinde dijital menkul kıymetler ihraç etmeye başladığımızda tam da bunu yapıyoruz. Deal Box x Vertalo ilişkisi, hepimiz bu sektörü basitleştirmek ve ilerletmek için çalışırken, kolektif ekosistemimizi geliştiren fırsatları belirleme becerimizi artırıyor. “

Dave Hendricks, Vertalo CEO’su,,

“Vertalo, Deal Box ve düzinelerce ihraççı müşterisine dijital varlık tekliflerinin yayınlanması ve yönetimi için en kapsamlı ve uyumlu platformu sağlamaktan heyecan duyuyor. Deal Box ekibi, dijital varlık ekosisteminin geleceğini temsil ediyor: portföy şirketlerine daha düşük maliyetle ve daha fazla basitlikle kaynak yaratma ve yatırımcı ilişkileri işlevlerinde yardımcı olan akıllı sermaye danışmanları. Vertalo, Deal Box’ı, kapsamlı sermaye piyasası deneyimine sahip bir ekibin desteğiyle desteklenen, kendi beyaz etiketli güvenlik jetonu ihraç çözümleriyle pazara girmelerini sağlayan platform araçları, teknolojileri ve teknikleriyle güçlendirmeye ve desteklemeye isteklidir. 2017’den beri düzenlenmiş dijital varlıklarla ilgileniyor. “

Yapı taşları

İyi niyet mutlaka verimli bir ilişkiyle sonuçlanmayacağı için bazı ortaklıklar gelir ve gider. Görünüşe göre DealBox ve Vertalo bundan kaçınmayı başardılar ve başarılı bir şekilde birlikte çalışmanın bir yolunu buldular..

Bu, son aylarda iki şirket arasında yapılan çeşitli anlaşmalarla kanıtlandı. Örneğin, bugün burada tartışılan, tokenleştirilecek 22 yeni menkul kıymet, başka bir turu temsil ediyor. Bu nedenle, bu, her şirketin, ilk tur şirketlerin tokenleştirilmesinden memnun olduğunu ve onları tekrar birlikte çalışmaya teşvik ettiğini gösterir..

Geçmiş ilişkilere böyle bir örnek Zapaygo ve STO’larıdır..

DealBox

2016 yılında kurulan DealBox, Kaliforniya dışında faaliyet göstermektedir. Her şeyden önce DealBox, gelecek vaat eden başlangıçlar için sermaye oluşumunu kolaylaştırır. DealBox ayrıca danışmanlık, yatırım paketleme ve daha fazlasını içeren yan hizmetler sunar.

Başkan, John Nance, şu anda şirket operasyonlarını denetler.

Vertalo

2017’de kurulan Vertalo, Austin, Teksas’ta faaliyet göstermektedir. Şirket, her şeyden önce dijital menkul kıymetler sektörü için bir hizmet sağlayıcı olarak çalışmaktadır. Bu hizmetleri vurgulayan, şirketlerin üst tablo yönetim yetenekleridir..

CEO Dave Hendricks şu anda şirket operasyonlarından sorumlu.

Diğer Haberlerde

Yeni ortaya çıkan dijital menkul kıymetler sektöründe çeşitli blok zincirleri küçük seviyelerde benimsenmiştir. Bununla birlikte, Tezos evlat edinme seviyelerinde kendilerini bir ön koşucu olarak kurmayı başarmış gibi görünüyor. Aşağıdaki makaleler, son aylarda Tezos’u çevreleyen haberlerin örnekleridir ve şirketlerin neden popüler blockchain’e yöneldiğine ışık tutar..

Binance Tezos Ticaret Çiftleri Ekliyor

TokenSoft, Güvenlik Jetonlarını Tezos’a Getiriyor

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map