On Yılın Yatırımı: Genesis Technology Blockchain Hisse Senetleri Raporu

on yılın teeka yatırımı blok zinciri oluşum teknolojisi

Palm Beach Araştırma Grubu, finansal e-posta bülteni The Palm Beach Letter için yeni bir pazarlama kampanyası başlattı. Pazarlama kampanyası, Teeka Tiwari tarafından tespit edilen “on yılın yatırımını” anlatıyor.

“On Yılın Yatırımı” raporunda Teeka, önümüzdeki yıllarda% 295.000 büyüyen blok zinciri endüstrisinin bir bölümünü ele geçirmesi beklenen üç blok zinciri teknoloji şirketini listeliyor..

Bu sözde “on yılın yatırımı” nedir? Ünlü Jetinar’ın gerçekleşmesine birkaç hafta kala, Teeka Tiwari’nin On Yıl Yatırımı, olağanüstü kazançlar yayınlamaya devam eden kazananları seçmedeki kanıtlanmış başarısı nedeniyle kripto para birimi ve blok zinciri dünyasında vızıltı yaratıyor. Palm Beach Research Group’un yeni “On Yılın Yatırımı” raporu hakkında bilmeniz gereken her şeyi açıklarken okumaya devam edin.

On Yılın Yatırımı Nedir?

Palm Beach Araştırma Grubu, On Yılın Yatırımı adlı çevrimiçi yeni bir rapor yayınladı.

The Palm Beach Letter’a bugün abone olursanız, raporun ücretsiz bir kopyasının yanı sıra 5 Jetondan 5 Milyon Dolara veya Kripto Gelir Üç Aylık Bülteni gibi birkaç diğer bonus raporunu alacaksınız.

On Yılın Yatırımı aslında üç yatırımdır: Rapor, önümüzdeki yıllarda muazzam kazançlar elde etmesi beklenen üç “sahip olunması gereken hisse senetlerini” tanımlamaktadır..

On Yılın Yatırımı’nda listelenen üç hisse senedinin tamamı, Teeka’nın “Genesis” olarak adlandırdığı bir endüstriyle bağlantılı. Teeka, bu endüstrinin önümüzdeki yıllarda% 295.000 büyümesini bekliyor:

“Bugün sizinle paylaşacağım icat – kısa süre sonra netleşecek bir nedenle” Genesis “diyorum – 5G’den 32 kat daha fazla büyüyecek.”

Teeka, Amerika’nın en büyük şirketlerinden bazılarının bu “Genesis” teknolojisine yatırım yaptığını iddia ediyor. Warren Buffett’in dünyanın en iyi Genesis destekçilerinden biri olduğunu ve Apple’ın kısa süre önce Genesis için iki patent aldığını anlatıyor..

Raporda, bu gizemli “Genesis” teknolojisinin basitçe blockchain olduğunu öğreneceksiniz. Teeka Tiwari, bitcoin ve blockchain’e büyük bir inanır. Teknolojinin önümüzdeki yıllarda muazzam bir şekilde büyümesini bekliyor..

On Yılın Yatırımı’nda Teeka, ilk üç blockchain teknolojisi şirketini paylaşıyor. Her şirketin önümüzdeki yıllarda blok zinciri pazarının büyük bir bölümünü ele geçirmesi bekleniyor. Teeka’ya göre bugün bu şirketlere yatırım yapmak, Dot Com patlamasından önce Amazon veya Google satın almak gibidir..

Teeka Neden Blockchain’de Büyük Büyüme Bekliyor??

on-yılın-yatırım-blok zinciri-hisse senetleri


Blockchain gizli bir teknoloji değildir. Yıllardır blockchain ve bitcoin hakkında bir şeyler duyuyoruz. Öyleyse Teeka neden sektörün büyümek için çok daha fazla alana sahip olduğuna inanıyor??

Teeka Tiwari, blok zincirinin birden çok sektörde “geniş ve çeşitli” kullanımlara sahip olduğuna inanıyor. Blockchain’in geliştirebileceği belirli alanlardan bazıları şunları içerir:

 • 217 trilyon dolarlık gayrimenkul sektörünün modernizasyonu
 • Her yıl satılan 1,7 trilyon dolarlık sahte mallarla mücadele
 • Seçim oylama sisteminin iyileştirilmesi
 • Sağlık hizmeti maliyetlerini düşürmek
 • Gıda arzını güvence altına almak

Gıda şirketleri, gıdanın kaynağından son varış noktasına kadar izini sürmek için blok zinciri kullanıyor, örneğin, malzemeleri bitmiş ürüne kadar takip etmelerine yardımcı oluyor. Perakendeciler, gerçek ve sahte malları ayırmak için blockchain kullanıyor.

Teeka ayrıca büyük finans endüstrilerinin “tüm blok zinciri üzerinde” olduğunu açıklıyor. Örneğin Depository Trust Clearing Corporation’ın (DTCC) blok zincirine 10 trilyon doları nasıl taşıdığını anlatıyor..

Açıkçası Teeka, blockchain teknolojisinde büyük bir potansiyel olduğuna inanıyor.

Teeka Tiwari’nin e-posta bülteni The Palm Beach Letter’a bugün kaydolursanız, On Yılın Yatırımı’nın ücretsiz bir kopyasını alacaksınız..

Palm Beach Mektubu Nedir?

Palm Beach Mektubu, Palm Beach Araştırma Grubu tarafından yayınlanan alternatif bir finans bültenidir..

Haber bülteni, yatırımcılar için kazanç potansiyeli hakkında büyük iddialarla çevrimiçi olarak tanıtılır. Minimum riskle hızlı bir şekilde zengin olmak istiyorsanız, Palm Beach Araştırma Grubu ihtiyacınız olan yatırım tavsiyesine sahip olabilir..

Palm Beach Araştırma Grubu, model portföyünün son birkaç yılda son derece iyi performans gösterdiğini iddia ediyor:

“2011’den bu yana, Palm Beach Letter’ın model portföyü rakipsiz performans gösterdi … yılda ortalama% 89.”

Tiwari ayrıca 2016 yılında portföyü devraldığından beri getirilerin daha da iyileştiğini ve yıllık ortalama% 154 olduğunu iddia ediyor..

The Palm Beach Letter’a abone olarak, bu model portföyüne erişim elde edeceksiniz. Ayrıca en son finansal tavsiyeler, piyasa hareketleri ve hisse senedi ipuçlarını içeren düzenli e-posta bültenleri alacaksınız..

Teeka Tiwari kimdir?

on yıllık-doğuş-teknoloji-yatırımı

Teeka Tiwari, şu anda Palm Beach Araştırma Grubu’nda çalışan bir finansal analisttir. Bankacılıkta geçmişi var.

Tiwari, The Palm Beach Letter’ın editörüdür. Ayrıca kripto odaklı bir e-posta bülteni olan Palm Beach Confidential’ı da yayınlıyor..

Tiwari, “5 jetondan 5 milyon dolara kadar” tahmini için Bitcoin topluluğunda manşetlere girdi. The Investment of the Decade raporunda gördüğünüz gibi Tiwari, kripto ve blok zinciri teknolojisine büyük bir inanır..

Palm Beach Mektubuna Neler Dahil??

Yeni promosyonun bir parçası olarak, The Palm Beach Letter’a aboneliğiniz, blockchain raporu, On Yılın Yatırımı da dahil olmak üzere bir dizi bonus raporla birlikte geliyor. Yeni aboneliğe şunlar dahildir:

 • Palm Beach Letter’a bir yıllık abonelik
 • Bonus Rapor # 1: On Yılın Yatırımı: Blockchain’in% 295.000 Devrimine Güç Katacak Üç Sahip Olması Gereken Hisse
 • Bonus Rapor # 2: Blockchain “Moonshots”: 1.000 Dolar’ı 1,6 Milyon Dolara Çevirmek İçin Üç Şans
 • Bonus Rapor # 3: Davos Manifestosu
 • Bonus Raporu # 4: Özel Fırsatlar İncil’i: Küçük Yatırımlardan Büyük Kazançlar Nasıl Elde Edilir
 • Bonus Rapor # 5: Her Biri 50 $ ‘a Kadar Düşük Bir Fiyata Klasik Otomobil Filosu Sahibi Olma

Teeka Tiwari’nin Genesis Teknolojisi hakkındaki On Yıldaki Yatırımını ve Palm Beach Mektubundan Blockchain Hisse Senetleri raporunu izlemek için şimdi buraya tıklayın..

The Palm Beach Letter Fiyatlandırması

The Palm Beach Letter’a bir yıllık abonelik 49 $ ‘dır..

The Palm Beach Letter’ı bugün 49 $ ‘a satın alırsanız, otomatik olarak yenileme sistemine kaydedileceksiniz. Kredi kartınızdan bugünden itibaren 129 $ tahsil edilecek ve siz iptal edene kadar The Palm Beach Letter’a abone olmaya devam edeceksiniz..

The Palm Beach Mektubu İade Politikası

Tüm satın alımlar 60 günlük para iade garantisiyle birlikte gelir. 60 gün içinde satın alma işleminizde tam bir geri ödeme alabilirsiniz..

Para iadesi talep ederseniz, artık The Palm Beach Letter’a abone olmayacak olmanıza rağmen, ücretsiz raporları saklamaya devam edebilirsiniz..

Son söz

Teeka Tiwari, On Yılın Yatırımı adlı bir rapor yayınladı. Raporda Teeka, en iyi üç blockchain hissesini paylaşıyor. Teeka, blok zinciri büyümeye devam ederken bu hisse senetlerinin önümüzdeki yıllarda önemli ölçüde büyüyeceğine inanıyor..

Genesis Teknoloji yatırım içgörülerine ve On Yılın Yatırımı raporuna erişmek için Teeka Tiwari’nin Palm Beach Letter e-posta bültenine abone olmanız gerekir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map