Crypto News Web Siteleri: En İyi Bitcoin ve Blockchain Siteleri

en iyi kripto haber siteleri

Master The Crypto, yatırımcıların ve tüccarların sektördeki en iyi bitcoin başlıklarını ve trend olan blok zinciri hikayelerini bulmalarına yardımcı olmak için en iyi kripto para birimi haber web sitelerini sıralamaktadır..

Contents

Cryptocurrency Haber Web Siteleri: En Popüler 20 Bitcoin & Blockchain Medya Yayınları

bitcoin ve blockchain haber güncellemeleri

Bitcoin ana akım medya döngüsüne girmeye devam ederken ve merkezi olmayan blockchain finans çağı dünya çapında şekillenmeye ve kök salmaya başladığından, kripto haberleri oldukça ilgi çekici bir endüstri haline geldi..

Kripto para birimi alanında en yeni ve en iyi kılavuzları ararken aklınıza gelen ilk adın ve alan adının, Kriptoda Usta, Gelişmekte olan bitcoin dünyasında en çok trend olan tüm hikayeleri ve önemli başlıkları kapsayan en iyi kripto merkezli haber platformlarını incelemenin hayati önem taşıdığını düşündük..

Kılavuzları ve öğreticileri derleme konusundaki uzmanlığımızın yanı sıra, gerçekten zaman ayırmaktan ve size ortaya çıkan blockchain’den en son ve en iyi haberleri sunmak için çabalayan diğer premium çevrimiçi yayın portallarına çok ihtiyaç duyulan ışığı vermekten başka bir şey istemeyiz. temelli ekonomi.

Bu bağlamda bizim fikrimiz, değerlendirmelerimiz ve sıralamalarımız neden önemli? Dünyadaki en aktif kripto rehberi katılımcılarından biri olduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz ve bir gün günlük haber döngülerini ele alabiliriz, ancak şimdilik tüm aktif yatırımcıların, tüccarların ve kripto varlık kullanıcılarının kepçe alarak döngüde kalması önemlidir. gezegendeki en iyi haber yayıncılarından. Ekibimizin, cryptoverse’un tüm önemli sütunları ve temel parçaları hakkında zamansız, otantik ve kullanıcı dostu kılavuzlar sağlamaya çabalaması gibi, sevgiyi yaymak ve bunu en iyi yaptığını düşündüğümüz kişiyi her gün paylaşmak önemlidir. ve dışarıda.

Sonuçta, kripto haber döngüsü, duraklatma düğmesi, gece kapatma veya hafta sonu kapanışı olmadığından 24/7/365 çabasıdır..

Kripto alanını araştırmamız ve kavrayışımızla büyük bir gurur duyuyoruz, bu yüzden bu bitcoin haber sitelerine en iyi içgörüyü sağladığımızdan emin olabilirsiniz. Saygın haber sitelerini ararken figüratif buğdayı samandan ayırmada size biraz zaman kazandırmaya da yardımcı oluyoruz..

En iyi ve en popüler olanı bulma sürecini kolaylaştırmak için kripto ve blok zinciri web sitelerini okumalısınız. Bu kripto medya şirketlerini dışarıdaki diğer haber yayıncılarından ayırmaya yardımcı olan bazı temel kriterlere daha fazla odaklanılması gerektiğine karar verdik..

Bir kripto para birimi haber sitesini en iyi yapan faktörlerin bir listesini derledik, özellikle 2017 kripto boğa piyasası döngüsü başladığında, momentumu yakalamaya ve ‘anı yakalamaya’ çalışan düzinelerce web sitesi vardı (bitcoin’in fiyatı düştüğünde) bir yılda 1K’dan 20K’ya kadar) – yine de bazıları tamamen sahte, bitcoin dolandırıcılığını, sahte ICO jetonlarını ve zamanınıza veya ilginize değmeyen bir dizi sıra dışı konuyu teşvik ediyordu..

En iyi kripto haber sitelerinin bu listesi en son Kasım 2019’da güncellendi; bu, Google’ın en büyük kripto medya platformlarının çoğunun algoritma güncellemeleri ve gölgeli satışları denenmiş ve gerçek haber sitelerinden ayırmaya başladı.

Daha fazla uzatmadan, burada ana kriterleri vurgulayan kısa madde işaretleri içinde vurgulanan bazı kriterler ve bu web sitelerini diğerlerinden ayıran ortak özellikler verilmiştir..

En İyi Cryptocurrency Haber Web Siteleri Liste Sıralama Kriterleri:

 • Günlük Başlıklar (Etkinlik)
 • Alexa Sıralaması (Trafik Tahmini)
 • En Sık Yapılan Para Güncellemeleri
 • Twitter, Telegram, Facebook, Instagram ve Youtube Takipçileri
 • Başlangıç ​​Tarihi ve Sahipleri
 • Yazar Güvenilirliği ve Profil Şeffaflığı
 • Yönetici Ekibi
 • İçerik Politikaları
 • Zaman Hassasiyeti
 • Çok Fazla Reklam?
 • Çok Fazla Basın Bülteni (Sponsorlu Yayınlar)?
 • Bilinen En İyi Özel Parçalar, Kılavuzlar ve Op-Ed’ler
 • Genel Sektör İtibarı
 • Etkinlik Konferansı Kapsamı
 • Sosyal Medya, Reddit, Crypto Twitter Kapsamı
 • Kullanıcı Araçları, Başlıca Yerleşim Yerleri ve İşlevleri
 • Mobil Uygulama Kullanılabilirliği
 • En Büyük Güç
 • UI / Tasarım Düzeni Yapısı
 • Kapanış Düşünceleri İncelemesi

Değerlerimiz her zaman sürekli araştırmaya ve kripto para dünyasında gezinmek için size en iyi rehberleri getirmeye yönelik huzursuz bir yaklaşıma yöneliktir ve en üstteki kiraz, hızlı büyüyen bir sektörde sık sık ortaya çıkan trend haberler ve büyük duyurularla iletişim halinde kalıyor. Ve en iyi kripto haber siteleri listemiz kesinlikle bu standartlardan muaf değildir; Sonuç olarak, en yüksek düzeyde doğruluk sağlamak için bu listeyi sürekli olarak güncelleyeceğiz. Herhangi bir yorumunuz veya geri bildiriminiz varsa, MasterTheCrypto.com’da bize bildirmekten çekinmeyin..


Coindesk

 • Alexa Sıralaması: Küresel internet etkileşiminde 4,636. sırada
 • Başlangıç ​​Tarihi: 2013
 • Sahibi: Coindesk’i Ocak 2016’da satın alan Digital Currency Group

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter: 882,700 takipçi
 • Facebook: 81,732 takipçi
 • Instagram: 5,894 takipçi

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Her yazar bir fotoğraf (varsa), yazarla ilgili ayrıntılar ve CoinDesk ile yazılan makalelerinin tam listesine bir bağlantı içerir. Her yazarın kripto para birimi varlıkları olup olmadığını ve herhangi bir kripto para birimi şirketiyle ilişkisi olup olmadığını açıklaması gerekir..

Yönetici Ekibi

Kevin Worth (CEO)

İçerik Politikaları

CoinDesk, editörlük politikasının açık ve öz bir açıklamasını doğrudan web sitesinde sunar. Web sitesi, dünyayı kripto para dünyasındaki son olaylar hakkında eğitmeyi amaçlayan 7/24 web sitelerinde haberler, veriler ve etkinlikler sunar. CoinDesk’in sahibi DCG olmasına rağmen, şirketin tipik operasyonları üzerinde hiçbir “gözetimi veya etkisi” yoktur. Ayrıca, CoinDesk’teki personel, DCG ile ilgili kamuya açık olmayan herhangi bir bilgiye sahip değildir..

Zaman Hassasiyeti

CoinDesk, haftanın 7 günü, günde 24 saat, genellikle günde 10 ila 15 blog yazısı yayınlayarak, daha yoğun günlerde 20 ila 30 blog yazısı yayınlar..

Çok Fazla Reklam? Hayır

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Evet, Bitcoin Durumu / Blockchain Durumu raporu dahil.

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

CoinDesk, her yıl Consensus etkinliğine ev sahipliği yaparken, kripto ve blok zinciri endüstrisindeki en son olayların çoğunu rapor ediyor. 2018 Mutabakat konferansında, etkinlik dünya çapında 70’in üzerinde ilçeden 8.800 katılımcı ile satıldı. Ayrıca, kendi etkinliklerini ve diğerlerini önemli ölçüde kapsayan Consensus Invest’i çalıştırır..

Sosyal medya

Reddit, Twitter Hikayeleri: Bazı sosyal medya varlığı, ancak en çok 822.700 takipçisi ile Twitter’da öne çıkıyor.

Kullanıcı Araçları

Üç ayda bir ek raporlar mevcuttur, ancak kripto para birimi yatırımlarına veya ticaretine yardımcı olan hiçbir araç yoktur.

Mobil uygulamalar: Evet (iOS ve Android)

En Büyük Güç

Güvenilir kripto para birimi tabanlı içerik için en iyi beş web sitesinden biri, basın bültenlerine ve resmi şirket web sitelerine bağlantılar içeren iyi araştırılmış içerik sunar. Üç aylık Blockchain Durumu raporu ve yıllık Konsensüs etkinliğiyle tanınır.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Kullanıcı dostu blog arayüzü ile cesur siyah ve sarı tasarım. Günün en önemli haberleri sayfanın üst kısmında, en son haberler ise aşağıda yer almaktadır. CoinDesk hakkında ek bilgiler, gizlilik ilkeleri ve editörlük ilkeleri de dahil olmak üzere her sayfanın altındaki köprüler aracılığıyla edinilebilir..

gözden geçirmek

Halihazırda CoinDesk, kripto para birimi dünyasındaki şirketlerden son dakika haberleri ve basın bültenleri içeren makaleleri sürekli olarak yayınladığı için kripto para birimi dünyası için “gidilecek” bir bilgi kaynağıdır. 2013 yılında girişimci Shakil Khan tarafından kurulan haber medyası web sitesi, Bitcoin’in değeri yükselmeye başladıkça, sektöre ve CoinDesk’in itibarına geçerlilik kazandırdıkça 2013 ile 2014 yılları arasında popülerlik kazandı. CoinDesk, 2014 yılında, bugün hala aktif ve devam eden bir rapor olan “State of Bitcoin” adlı bir rapor oluşturdu..

Tüm kripto para birimi endüstrisindeki en büyük risk sermayesi şirketlerinden biri olan Digital Currency Group, Barry Silbert tarafından bir yıl önce piyasaya sürülmesinin ardından 2016 yılında CoinDesk’i satın aldı. DCG’nin, Grayscale Bitcoin Yatırım Ortaklığı yöneticisi Grayscale olan şu anda yalnızca bir yan kuruluşu daha var..

CoinDesk, 2016 yılında kripto alanındaki en büyük risk sermayesi şirketlerinden biri olan Digital Currency Group tarafından satın alındı. Yine New York’ta bulunan Digital Currency Group, Barry Silbert tarafından 2015 yılında başlatıldı. CoinDesk, dijital para yatırımı yapan bir firma olan Grayscale ile birlikte şirketin iki büyük yan kuruluşundan biridir..

Digital Currency Group ve CoinDesk arasındaki bağlantı, kripto para endüstrisinde bazı kişileri rahatsız etti ve seçtikleri hikayelerin şirketin üstlendiği tokenler ve blockchain projeleriyle ilişkili olduğunu iddia etti. Bununla birlikte CoinDesk, yazarlarının kişisel varlıklarını ve her bir makaleyle olan bağlantılarını açıklamalarını sağlayarak bu endişelerle mücadele etmeye çalışır..

Günümüzde CoinDesk, her yıl düzenlediği bir New York City Consensus konferansıyla da tanınıyor ve binlerce ziyaretçiyi en büyük girişimleri, yatırım şirketlerini, finans kurumlarını ve kripto para birimi endüstrisindeki diğer büyük oyuncuları tanımaya davet ediyor. En son yıllık Mutabakat etkinliği Mayıs 2019’da gerçekleşti.

CoinDesk’ten en son haberlerle güncel kalmak isteyen kullanıcılar, iOS ve Android’de bulunan uygulamalarını indirebilir veya web sitesini kontrol edebilir. Nihayetinde CoinDesk, kripto para topluluğu için çevrimiçi olarak en güvenilir yayınlardan biri olmaya devam etti. CoinDesk’in DCG projelerine yönelik önyargısına ilişkin herhangi bir sorundan bağımsız olarak, kripto gazetecileri ve editör ekipleri tarafından ortaya konan yüksek kaliteli çalışma, tüketicilerin her gün daha fazlası için geri gelmesini ve en iyi beş medya kuruluşundan biri olarak yerini korumasını sağlıyor..

PARA TELEGRAFI

 • Günlük Başlıklar – 15 ila 30
 • Alexa Sıralaması – # 3757
 • Sahipler: Özel mülkiyet
 • Başlangıç ​​Tarihi: 2013

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter: 460.000
 • Telgraf: 77.080
 • Facebook: 736.000
 • Instagram: 61.700
 • Youtube: 46.000

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Coin Telegraph ekibine katkıda bulunan tüm yazarlar, kendi yan profilleri ile adlarına ve soyadlarına göre, sosyal medya hesaplarına bağlantılar, kripto para varlıklarının tam olarak açıklanması, site içi avatarları ve diğerleri ile listelenir. önemli bilgiler. Bu yazarlar ayrıca kripto para birimi topluluğunun her yerinden önemli sayıda tanınmış ve büyük isimleri de içerir..

Yönetici Ekibi

Daniel Seman (CEO), Igor Belkin (Genel Yayın Yönetmeni), Catherine Ross (Baş Editör Yardımcısı, Marka Direktörü), Stephen Chase (Stratejik Ortaklıklardan Sorumlu Başkan Yardımcısı), Lucrezia Cornèr (Yönetici Editör), Olivia Capozzalo (Genel Yayın Yönetmeni), Addy Crezee (Blockshow CEO), Aleksander Raserei (Yayıncılar ve Sanatçılar Başkanı), Roman Lurie (İş Geliştirme Başkanı), Antony Kabatos (İş Geliştirme Müdürü), Ann Novello (İş Geliştirme Müdürü), Christina Anderson (İş Geliştirme Müdürü), Omer Dede (İş Geliştirme Müdürü), Robert Miller (İş Geliştirme Müdürü), Andrew Tareau (İş Geliştirme Müdürü), Mike Vishnevsky (Özel Projeler Müdürü) ve Sarah Clarke (Pazarlama Müdürü).

İçerik Politikaları

Coin Telegraph, diğer medya kuruluşları gibi, iddia edilene göre, şirketin ele almayı seçtiği tüm hikayelerin arkasındaki ana gerçekleri vurgulamaya çalışan bağımsız ve son derece objektif bir editörlük politikası sürdürmeye çalışıyor. Web sitesinin editörlük politikasına göre, “tarafsız haberler, derinlemesine analizler, kapsamlı kripto para birimi fiyat çizelgeleri, içgörülü fikir parçaları ve sosyal dönüşüm hakkında düzenli raporlar sunma tutkusuna” dayanıyor. Okuyucular, blok zinciri ve kripto para birimi haberlerinin oldukça önemli kapsamının yanı sıra, Artırılmış ve Sanal Gerçeklik, Nanoteknoloji, kuantum hesaplama ve diğer alanlar gibi yenilikçi alanları kapsayan çok çeşitli haber hikayeleri bulabilecekler..

Zaman Hassasiyeti

Köklü bir şirket olan Coin Telegraph, haftanın 7 günü 24 saat geniş bir yelpazede hikayeler yayınlayan yazar, editör ve yöneticilerden oluşan bir ekipten oluşmaktadır. Flaş haberler söz konusu olduğunda, bu hikayeler Coin Telegraph web sitesinde kırıldıktan hemen sonra bulunabilir ve şirket, sektördeki en büyük flaş haber sitelerinden biri olarak başarılı bir şekilde ün kazanmıştır..

Çok Fazla Reklam? Hayır

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Coin Telegraph, belirli kripto para birimi fiyatlarının gelecekteki hareketleri ve daha fazlası hakkında fikir parçaları da dahil olmak üzere bir dizi özel parçanın yanı sıra Bitcoin, Ethereum, Etc’nin nasıl kullanılacağı gibi bir dizi öğretici sunar..

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

Hem bir haber kaynağı olarak güçlü bir itibar hem de küresel olarak dağıtılmış bir yazar, editör ve yönetici ekibi kurmuş olan Coin Telegraph, ekibinin çok sayıda uluslararası kripto etkinliğinde bulunmasını sağlayarak olağanüstü kapsam sağlamalarına olanak tanır. Herhangi bir önemli haber ve olay Coin Telegraph Web Sitesinde bulunabilir..

Sosyal medya

Sosyal medyada raporlama ve etkinlik söz konusu olduğunda, kripto alanındaki diğer birçok haber kaynağı hem Twitter’a hem de Telegram’a daha fazla önem veriyor. Buna karşılık Coin Telegraph, Facebook, Twitter, Youtube ve hatta Instagram gibi daha çok sayıda sosyal medya platformunda aktif olan birkaç haber platformundan biridir..

Sosyal medyaya yönelik bu daha geniş yaklaşım, Coin Telegraph ekibi için oldukça başarılı olduğunu kanıtladı; 440.000 takipçisi ve Instagram’da 60.000 takipçisi ile Twitter’da bölünmüş 770.000’den fazla takipçi yetiştirmek.

Kullanıcı Araçları

Coin Telegraph sitesi, web sitesinin özel ‘Cryptopedia’ bölümünde ‘Bitcoin 101’ ve daha fazlası gibi kapsamlı kılavuzlar içeren bir dizi kullanışlı araca sahiptir. Coin Telegraph ayrıca güvenilir sayıda fiyat analizi parçası sağlamayı da başarıyor. Genel olarak, Coin Telegraph ekibi, ortalama kripto haber medya sitesine kıyasla oldukça fazla sayıda kullanıcı aracı sunuyor..

Mobil uygulamalar: Evet (iOS ve Android)

En Büyük Güç

Coin Telegraph’ın en güçlü yanlarından biri, kripto, blockchain ve teknoloji kapsamına yönelik son derece bağımsız bir yaklaşıma sahip olması ve aynı zamanda personelinin yüksek kalitesi sayesinde okunması kolay bir formatta sunmasıdır. dünyanın her yerinden yazarlar, editörler ve yöneticiler.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Web sitesi sarı, beyaz ve siyah tasarımıyla kolay anlaşılır bir format ve renk düzenine sahiptir. Görüntü dostu bir blog, kolayca erişilebilen kategoriler olması sayesinde arayüzü gezinmek daha da kolay hale getirildi. Kullanıcılar web sitesinde kolayca gezinebilir, günün ve haftanın en önemli hikayelerini bulabilir. Alternatif olarak, kullanıcılar sitenin üst kısmındaki gezinme çubuğunda özellikler, fiyat analizi, pazarlama araçları ve endüstri haberleri dahil olmak üzere belirli kategorileri de seçebilirler..

gözden geçirmek

Coin Telegraph, dünyanın en büyük kripto ve blockchain haber sitelerinden biri olarak biliniyor ve popüler bir takipçi kitlesi kazandı. 2013 yılında kurulan Coin Telegraph ekibi, Crypto ve blockchain alanında haftanın 7 günü 24 saat haber paylaşma konusunda oldukça uzun bir geçmişe sahiptir..

Coin Telegraph, 2013 yılında New York’ta kuruldu ve o zamandan beri sağlam bir itibar kazanmayı başardı. Web sitesinin merkezi New York City’de kalsa da, San Francisco, Memphis, Kanada, Londra, Paris, Roma, Madrid, Cape Town, Johannesburg ve Riga dahil olmak üzere dünyanın her yerinde bulunan bir yazı ekibine sahiptir. Yazarlardan, editörlerden ve yönetim ekibinin üyelerinden oluşan ekibi, Coin Telegraph’ın ana web sitesinde açıkça gösteriliyor, bu da söz konusu şirkete kimin dahil olduğunu bulmayı çok daha kolay hale getiriyor..

Coin Telegraph ile ilgili ilginç özelliklerden biri, çok farklı sanat tarzı, renk şeması ve web sitesi düzenidir. CoinTelegraph, her bir haber hikayesi için günlük olarak çok çeşitli son derece renkli ve benzersiz sanat eserleri yayınlayan oldukça yetenekli bir grafik tasarımcı ekibine sahiptir. Tipik olarak, web sitesindeki başlık resimlerinin her biri, söz konusu hikayenin temel özelliklerini özetleyen özel grafik sanatı içerir. Coin Telegraph ekibinin yazarlarından, editörlerinden ve yönetim ekibinin üyelerinden her bir üyesinin profil resmi olarak kendi benzersiz avatarları vardır..

Bağımsızlığına gelince, Coin Telegraph şirketi özel sektöre ait bir işletme gibi görünüyor. Şirketin, Risk Sermayesi firmaları veya blok zinciri şirketleri gibi kazanılmış menfaatlerle herhangi bir halka açık bağlantısı yok gibi görünüyor. Şu an için söylenebildiği kadarıyla Coin Telegraph, en son haberleri, olayları ve son dakika haberlerini bildirmeye adanmış önemli sayıda gazeteciye sahip bağımsız bir kripto haber medya şirketidir..

Coin Telegraph ayrıca, fiyat analizleri gibi bir dizi öğretici, blok zinciri ve kripto para birimi kılavuzları ve kripto alanındaki en son gelişmeler hakkında diğer tür bilgileri yayınlamak için ortak bir çaba sarf ediyor. Bu kılavuzlar ve kaynaklar, Bitcoin ve ötesi hakkında bilmek istediğiniz her şeyi öğrenmenizi çok daha kolay hale getirir. Öyleyse, kripto dünyasına ilk kez dalmak isteyen bir okuyucuysanız ve nereden başlamanız gerektiğinden emin değilseniz, Coin Telegraph kılavuzları kesinlikle başlamanız için gerçekten iyi bir yerdir.

Coin Telegraph, özel YouTube kanalında belgeseller gibi düzenli video içeriği yayınlamayı da başardı. Coin Telegraph, YouTube’u içerik için bir yol olarak kullanan birkaç kripto medya kuruluşundan biridir. Bunlar arasında Malta’nın blockchain teknolojisini uygulamasıyla ilgili olan ‘Blockchain Island’ gibi bir dizi belgeselin yanı sıra, alandaki önemli bir oyuncu haline gelmesine etkili bir şekilde izin veren blockchain ve kripto para birimi düzenlemeleri yer alıyor. Bu videolar Coin Telegraph’ı etkili bir şekilde kilit oyunculardan biri yaptı.

Coin Telegraph, çok sayıda medya kanalında hedef kitlesine özel bir odak noktası koyar. Kendi Instagram Kanalı, Coin Telegraph ekibi tarafından kullanılan bazı mükemmel ısmarlama sanat eserlerine özel bir vurgu yaparken, aynı zamanda birkaç mem paylaşıyor. YouTube kanalı, blockchain teknolojisi ve kripto para biriminin etkilerini ve çok sayıda haber ve analizin etkilerini tartışan röportajların yanı sıra çok çeşitli belgesellere sahiptir. Özel Facebook sayfası ayrıca sosyal ağınızda paylaşılmak üzere tasarlanmış bir dizi görsel dostu makale paylaşır. Ve son olarak, Twitter hesabı bir dizi son dakika haberi içeriyor.

Özetle Coin Telegraph, bir nedenden ötürü önde gelen kripto haber sitelerinden ve medya kuruluşlarından biridir. Şirket, 2013 yılından bu yana, web sitesinde ve çeşitli sosyal medya kuruluşlarında büyük miktarda yüksek kaliteli içerik yayınlayarak itibar kazanmayı başardı. Şirket, hikayelerinin her biri ile bir dizi benzersiz grafik görüntü yayınlamak için zaman ayırıyor. Şirket ayrıca uluslararası düzeyde çeşitli endüstri etkinliklerinde ve konferanslarda oldukça aktiftir. Tüm bu nedenlerden dolayı Coin Telegraph, kendisini bir bütün olarak sektördeki kripto ve blockchain haber kaynakları dünyasının en büyük isimlerinden biri olarak sunmaya devam ediyor.

Bitcoin Exchange Rehberi

 • Günlük Başlık: 25-40
 • Alexa Sıralaması: 54.000
 • Başlangıç ​​Tarihi: Haziran 2017
 • Sahibi: Özel Mülkiyet

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter: 4.100
 • Telgraf: 4,200
 • Facebook: 3.233
 • Instagram: 2,557

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Tüm yazarlar, biyografiler ve profil resimleri ile kripto ile ilgili haber içeriğini iyileştirme konusunda deneyime sahip görünüyor. Yazarlar, en son araştırma ve haberleri tamamlamak için dış kaynaklara ve sosyal medya kaynaklarına iyi bağlanır..

Yönetici Ekibi

Shiraz Jagati

İçerik Politikaları

BitcoinExchangeGuide editoryal politikaları, alandaki diğer güç oyuncularının çoğu ile aynı şekilde görünüyor. Kenar çubuğunda ve haber gönderisinin kendisinde, haberlerinin nasıl sunulduğu ve yayınlandığına dair basit, özlü bir anlayışla bağlantılıdır. “BEG” in başarılı olmasının nedeni, başlıkları altyazılı ve uygun görsellerle yayınlarken tutarlılık ve niceliktir..

Zaman Hassasiyeti

Belirtildiği gibi, Bitcoin Değişim Rehberi, günde en az 25-45 gönderi yazma konusunda uzmanlaşmıştır, diğer web sitelerinin çoğunun günlük ürettiklerinin yaklaşık 2 katı.

Çok Fazla Reklam? Hayır, toplamda üç başlık var gibi görünüyor; bu, aşağıda bahsedilen diğerlerinin yaklaşık yarısı kadardır.

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır, diğer kategori web sitelerine kıyasla ne yayınlayabilecekleri düşünüldüğünde çok düşük.

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Etkinlik kapsamı, birbiriyle bağlantılı uzun kılavuzlarından odaklanmak istedikleri bir şey gibi görünse de, asıl uzmanlık alanları, kripto twitter, reddit ve tüm ekosistemin youtube video eklemeleri, podcast arızaları ve birden fazla ticareti birleştirmek gibi konularda yazmaktan geliyor. analist perspektifi.

İtibar: 8/10

Etkinlik Kapsamı

Etkinlik kapsamlarının çoğu, İnternette yayınlanan etkinlik videolarının çoğunda söylenenleri izlemekten ve incelemekten geliyor..

Sosyal medya

Twitter ve telgraf, içerik sendikasyonu ve günlük güncellemeler için en aktif kanalları gibi görünüyor..

Kullanıcı Araçları

Web sitesi, kullanıcı özelleştirme veya kullanılacak araçlar açısından oldukça vanilyadır. En iyi kullanıcı araçları, kripto ekosisteminin tüm ana sütunları ve temel temel parçaları hakkında uzun ayrıntılı kılavuzlardır..

Mobil uygulamalar: Evet (iOS ve Android)

En Büyük Güç

Uzun manşetler ve günlük çok sayıda.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Görüntülenecek resimler, başlıklar, altyazılar ve içeriğe sahip çok sade ve basit bir web sitesi.

gözden geçirmek

BitcoinExchangeGuide kripto haberleriyle ilgili incelememizi çok yakında güncelleyeceğiz.

UºBugün

 • Günlük ortalama manşet – 10-20
 • Toplam Alexa Sıralaması – # 36408

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter: 31.000
 • Telgraf: 3.000
 • Facebook: 8.250

U.Today resmi olarak 2017’de kuruldu ve ofisleri Brooklyn, New York’ta bulunuyor ve özel bir girişimdir..

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Bugüne kadar, U.Today, kripto medya alanında çalışan en büyük ekiplerden birinden oluşuyor; tüm dünyada önemli sayıda yazar ve editörden oluşur. Bu yüksek düzeydeki çalışanlar, şirketin önemli sayıda kripto para birimi ve blok zinciri olaylarında sürekli bir varlık göstermesini sağladığı gerçeğini göz önünde bulundurarak çok mantıklı geliyor..

Siteye göre, daha spesifik olarak Hakkımızda ‘Sayfası, bir kapasiteye göre’ Editör ‘veya’ Yazar ‘olarak listelenen 50’den fazla kişi var. Bu aynı yazar havuzu, ana akım finans ve iş dünyası gibi sayısız farklı geçmişe ve beceri alanına sahiptir. Bu yazarların her biri, mesleki ve akademik geçmişlerinin yanı sıra deneyimlerine ve belirli kriptolara sahip oldukları potansiyel veya gerçek bağlantılara giren oldukça etkileyici bir biyografiye sahiptir..

Yazarlar açısından bu kadar şeffaflığa sahip olmak aslında oldukça güzel bir nefes, bu yüzden bu site için kesinlikle net bir pozitif. Bu yazarlar, uygun olan her yerde sosyal medya profillerini ekleyerek bu şeffaflığa katkıda bulunurlar..

Daha önce de belirtildiği gibi, bugün dünyanın her yerinde U.T. adına çalışan bu yazarlar havuzu, sitenin bir bütün olarak dünyanın hemen hemen her bölgesinde etkileyici bir kapsama sahip olmasına izin veriyor. Özetle, haber platformları olarak U.Today’ın arkasındaki yazı ekibi, kripto haber medyası alanında aktif olmasa da en kapsamlı ve çeşitli olanlardan biridir..

Yönetici Ekibi

Şu anda bildiğimiz kadarıyla tek icracı üye, platformun ilk kurulduğu günden bu yana Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni olan Cyris Gilson..

İçerik Politikaları

Şirket, bu içerik politikasının ana hatlarını oluşturduğundan ve bunu “Hakkımızda” sayfasında geniş kitlelere ulaştırdığından emin oldu. Şirket, kendisini uygun bir şekilde “yeni nesil teknolojiyi ve topluma getirdiği geleceği anlamanıza yardımcı olmaya adanmış küresel bir medya kuruluşu” olarak tanımlıyor.

Şirket, kripto ve blok zinciri alanında neler olup bittiğine dair en son haberleri, tartışmaları ve derinlemesine analizleri rapor etmeye kendini adamış olsa da, U.Today aynı zamanda “net düşünme, doğruluk” temel gazetecilik değerlerini de takip etmeyi ve bunlara bağlı kalmayı amaçlamaktadır. ve bağımsızlık ”, aynı zamanda hedef kitlesine” bilgi vermek, eğitmek, işbirliği yapmak ve herkesin yararına daha iyi uygulamaları desteklemek “için etkili bir araç sağlamayı amaçlamaktadır.

Bu değerlere çok sayıda yazar ve editör tarafından bağlı kalınsa da, haber platformunun kendisi sponsorlu içeriği ve üçüncü şahısların ücretli basın bültenlerini kabul etmektedir. Şirket, siteyi kullanmakla ilgilenen reklamverenlerin içeriklerinin “sponsorlu” veya “Basın Bülteni” olarak işaretlenmemesi için fazladan ödeme yapmalarına da izin vereceğini açıkça belirtti.

Zaman Hassasiyeti

Piyasadaki diğer haber platformlarıyla karşılaştırıldığında, U.Today ekibi günlük olarak ortalama gönderi sayısından daha fazla yayın yayınlamaya çalışıyor, bu da dünya çapındaki kullanıcıların en son haberler ve dünyanın uzman analizlerinden haberdar olmalarına olanak tanıyor. kripto para birimleri ve blok zinciri.

Platforma göre, günlük olarak en fazla 20 başlık yayınlıyor ve şirketin kendisi de büyük ve son dakika haberlerine anında ve anında yanıt verme eğiliminde. New York’ta kurulmuş ve yerleşik olmak, Amerika Birleşik Devletleri’nde çalışma saatlerine göre raporlama ve yayınlama konusunda bir önyargı olma eğilimindedir. Bununla birlikte, şirket giderek daha fazla küresel bir kitleye doğru ilerliyor ve tüm hafta boyunca düzenli olarak yayın yapıyor..

Çok Fazla Reklam: Hayır

Çok Fazla Basın Bülteni: Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

U.Today, haber hikayeleri, finansal tahminler ve analizler ile gelişen hikayeler hakkında düzenli güncellemeler içeren çok çeşitli makalelere ev sahipliği yapıyor. Sitede bunların yanı sıra bir dizi fikir parçası, kapsamlı kılavuzlar ve ürün incelemeleri de yer alıyor. Genel olarak fikir parçaları olarak kabul edilse de, bu aynı makaleler çoğunlukla fiyat tahminlerinin yanı sıra devam eden veya yaklaşan İlk Para Tekliflerinin analizlerinden oluşur..

Bu görüş ve analitik parçaların yanı sıra U.Today, “Kılavuzlar” bölümünde çok çeşitli kapsamlı kılavuzlara sahiptir. Bunlar arasında belirli coinlere dayalı olanlar, WikiCoin, kripto dünyasına nasıl başlanacağına dair kapsamlı tavsiyeler (“CryptoTips”), Ticaret ve Borsa Kılavuzları yer alıyor. Bu bölüm, hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tüccarlar için gerekli olan tüm yönler için içgörü sağlar..

Kılavuzlar, “En İyi Litecoin Cüzdanları” ve “Dünya Çapında En İyi 8 Blockchain Kursu” gibi makaleler içerir..

İtibar: 9/10

Etkinlik Kapsamı

U.Today, kriptoların ve blok zincirinin olaylar tarafında oldukça aktif. Onlara hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de uluslararası düzeyde güvenilir bir şekilde katılmış olmak. Etkinlik sırasında ve etkinlik sırasında, web sitesinin yazı ekibi, söz konusu olayla ilgili önemli yöneticiler ve etkileyicilerle röportaj yapmak için açık bir çaba gösterecektir. Şirket ayrıca, ekibinin hangilerine katılacağını kullanıcılarına bildirmek için uzun vadeli bir etkinlik takvimini güncellemek için oldukça sıkı bir çaba sarf ediyor..

Bunun bir sonucu olarak, U.Today’in kripto para birimi ve blockchain haberleri söz konusu olduğunda oldukça güçlü etkinlik kapsamına sahip olduğu anlamına gelir..

Sosyal medya

Etkinlikler ve konferanslar dünyasında çok aktif bir role sahip olmanın yanı sıra U.Today, Facebook, Twitter ve Telegram’da 65.000’den fazla ek takipçi sağlayan oldukça aktif bir varlığını kanıtladı. Sosyal medyadaki aynı güncellemeler, ana web sitesinde yeni yayınlanan yeni ve eskimeyen makalelerin bağlantılarını içerir..

Kullanıcı Araçları

U.Today, en iyi cüzdanı seçme kılavuzları da dahil olmak üzere çevrimiçi olarak yayınlanan bir dizi kılavuza sahiptir. Sitenin tepesinde en iyi kripto para birimlerini, mevcut fiyatlarını ve günlük hareketlerini gösteren bir fiyat takipçisi var. Bunun dışında, U.Today’de hiçbir kullanıcı aracı mevcut değil. Odak noktası haberleri bildirmektir.

Mobil uygulamalar: Hayır

En Büyük Güç

Haberler, analizler, fiyat tahminleri ve incelemeler dahil olmak üzere, kripto alanında deneyime sahip, küresel olarak dağıtılmış bir yazar ekibinden zamanında, sık güncellenen kripto haberleri ve analizi

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

U.Today, beyaz, gri ve siyah renk düzeninde profesyonel görünümlü bir tasarıma sahiptir. En son haberler sayfanın üst kısmında, ardından aşağıda öne çıkan hikayeler yer alır. Genel olarak, U.Today, görsellerin yerine metni vurgulayan ve kullanıcıların fotoğraflar tarafından bombalanmak yerine haberlere odaklanmalarını sağlayan minimalist bir kullanıcı arayüzünü tercih ediyor gibi görünüyor.

Gözden geçirmek:

U.Today olarak anılmadan önce, başlangıçta CryptoComes.com olarak faaliyetteydi. ve 2017’nin sonlarında yeniden hayata geçti. Alan adı ve adı şu anda ele alınmış olsa da, Şubat 2018’e kadar haber makaleleri yayınlamaya gerçekten başlamadı. Bu saatten sonra resmi olarak U.Today olarak yeniden markalandı. o zamandan beri güçten güce giden şirket.

New York, Brooklyn’de kurulan şirketin kendisi, aslında CoinTelegraph’ın eski Genel Yayın Yönetmeni Cyril Gilson tarafından kuruldu. Bugüne kadar, U.Today ve kurucusu, bir bütün olarak web sitesi için ara sıra haber hikayeleri yazmaya devam ediyor. Bu oldukça nadir görülen bir durum olsa da, yapılan yazıların çoğu oldukça çeşitli personeli tarafından halledilir..

Personel söz konusu olduğunda, yazı işleri ve haber ekibinin üyeleri olarak katkıda bulunan bir dizi personel söz konusu olduğunda, bugün aslında rekoru U.Today elinde tutuyor. Şirketin kendisine göre U.Today, şirketin “Hakkında” sayfasında 50’den fazla yazar ve editörden oluşan bir kadroya sahip. Bu aynı zamanda, akademik ve profesyonel olarak daha geniş bir beceri, deneyim yelpazesine ve siteye genel olarak dalgalı bir iş taahhüdüne sahip, dünyanın her yerinden bir dizi kişiyi içerir. Bu üyelerden bazıları, örneğin, günlük olarak katkıda bulunurken, diğerleri ayda veya haftada bir makale sağlar..

Genel olarak, sahip olduğu yazar ve editör ekibi, en çeşitli ve tüm kripto haber medyası dünyasında yetenekli olarak biliniyor. Genel olarak şirketin, endüstrinin her kesiminden ve dünyanın her yerinden çok çeşitli etkinlikleri kapsamasına izin verirken, her makaleye uzman bir dokunuş olmasını sağlar..

U.Bugün, yüksek bir standartlar çerçevesi sağlama konusunda çok iyiydi. Gazetecilik pratiği söz konusu olduğunda ve yazarlarının ve editörlerinin onlara bağlı kalması. Şirket, bir örnek olarak, referans verdiği kaynaklara her zaman tam anlamıyla atıfta bulunmayı garanti eder ve zaman ayırma ve haberleri son derece objektif bir şekilde bildirme konusunda başarılı olmuştur. Görüldüğü kadarıyla, U.Today gazetecilik tarafsızlığını sağlam bir şekilde sürdürüyor ve herhangi bir belirli blockchain şirketine veya kripto para birimine karşı kanıtlanabilir bir önyargı ifade etmedi..

Şirkete karşı kaldırılabilecek bir şikayet varsa, bu, yazarlarının kişisel veya mali motivasyonlarının hiçbir zaman web sitesinde tam olarak açıklanmamasıdır. Bu, her yazarın ve editörün web sitesinde sahip olduğu minyatür profillere atıfta bulunur, çünkü sahip olabilecekleri herhangi bir gerçek kripto para birimi yatırımını asla belirtmezler. Bununla birlikte, belirlenebildiği kadarıyla, U.Today bir platform olarak, genel olarak kripto ve blok zinciri alanında siyasi ve raporlama tarafsızlığını sürdürmede güçlü olmuştur..

Bugünkü diğer haber kaynaklarından ayırma eğiliminde olan diğer şeylerden biri de endüstri bağlantılarıdır. Ancak bu, sizin düşündüğünüz şekilde etkilemez. Site iyi bağlantılara sahip olsa da, bunları yalnızca özel röportajlar elde etmek için kullanıyor. Oradaki diğer haber kaynakları en son haberleri rapor etmeye odaklanma eğilimindeyken, U.Today en son haberleri ele alarak daha da ileri gidiyor, alandaki büyük bireylerin analizlerinin yanı sıra bilgilendirilmiş röportajlar da sağlıyor..

Bugün ABD’yi tartışırken gündeme getirilmesi gereken temel bir konu varsa, onun. basın bültenlerine ve sponsorlu içeriğe karşı oldukça ilginç bir yaklaşıma sahip olması. Şirketin kendisi, sitesi aracılığıyla üç farklı türde ücretli içerik sağlayan medya sponsorları olacaktır. Bunlardan ilki ve ikincisi sırasıyla Standart (200 $) ve Premium (400 $) çözümlerdir. Ancak şüpheleri artırma eğiliminde olan Haber Kapsamı (250 $) seçeneğidir. Bunlardan üçüncü seçeneği seçen bir reklamverenler, içeriklerinin sitede herhangi bir “Sponsorlu” veya “Basın Bildirisi” işareti olmadan gösterilmesini sağlayabilecek ve bu sayede sıradan bir haber olarak yer alabileceklerdir..

Bahsetilmeyen şey, bunu yaparken bu sponsorların olduğu gerçeğidir. ön sayfanın en üstüne çıkabilir, böylece içerikleri için spot ışığında onlara biraz daha zaman kazandırabilir. Bugün, diğer herhangi bir haber kaynağıyla karşılaştırıldığında, bu tür bir hizmet sunan çok az sayıdaki şirketten biri, ancak reklamverenlerin “Sponsorlu” olarak sınıflandırılmamalarını sağlamak için daha fazla ödeme yapmalarına izin veriyor.

Özetle, U.Today, kripto para birimi ve blok zinciri alanında daha yetkili haber medya kuruluşlarından birini temsil ediyor. Bu gerçek, oradaki diğer haber sitelerine kıyasla şirketin göreli ‘gençliği’ düşünüldüğünde daha da etkileyici hale getirildi. Göreceli gençlik bu nedenle bir kenara atıldı, şimdilik kendisini küresel, oldukça itibarlı bir haber kaynağı haline getirmeyi çoktan başardı. Bununla birlikte, şirketin Alexa sıralaması yaklaşık 27.000’dir ve aslında medya trafiği söz konusu olduğunda, rakiplerinden çok daha yüksek bir sırada yer almayı başarır..

Küresel olarak konumlanmış çok çeşitli yazarlar ve editörler tarafından desteklenen U.Today, halihazırda tartışılan bazı küçük sorunlara rağmen, kripto ve blok zinciri haber raporlama dünyasına hakim olmaya devam etmek için çok iyi bir konumda görünüyor..

DECRYPT

 • Günde şifalar: 5-10
 • Alexa Sıralaması: # 11655000

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Yazarlar, yazarın becerilerini, geçmişini ve deneyimini özetleyen bir veya iki cümlelik kısa bir biyografi ile birlikte her makalenin altında ad ve soyadına göre listelenir. Decrypt Media ayrıca, uygun olan yerlerde yazarın kripto varlıklarını da vurgular. Genel olarak, Decrypt Media, kripto alanındaki en büyük isimlerden bazılarıyla yakından bağlantılı yetenekli ve deneyimli bir yazma ekibine sahiptir. Decrypt Media’daki yazarların, diğerleri arasında Vitalik Buterin, Roger Ver, Craig Wright ve John McAfee gibi kripto A listecileriyle röportajları güvence altına alabilmelerinin bir nedeni var. Decrypt Media, tüm yazarları her makalenin altında ad ve soyadına göre açıkça listeler, ancak şirketin yazarları hakkında bir bütün olarak daha fazla bilgi edinebileceğiniz belirli bir “Ekibimiz” sayfası yoktur..

Yönetici Ekibi

Josh Quittner (Kurucu Ortak, Yazı İşleri Direktörü), Matt Hussey (Editör) ve Guillermo Jimenez (Editör).

İçerik Politikaları

Decrypt Media, ConsenSys tarafından finanse edilmektedir. Anlaşılır bir şekilde, kripto topluluğunun bazı üyeleri, büyük bir blockchain şirketi bir medya kuruluşuna doğrudan bağlandığında gerginleşiyor. Ancak, Decrypt Media, ConsenSys ile bağlantısı konusunda tamamen şeffaftır. “Hakkında” sayfası, blockchain teknolojisi devi tarafından finanse edilmesine rağmen şirketin iyi habercilik sunmaya nasıl kararlı olduğunu açıklıyor. Resmi web sitesi “Brooklyn, New York merkezli inkübatör ConsenSys tarafından finanse edilmemize rağmen, içerik açısından bağımsızız ve yalnızca karmaşık teknolojiyi tüm insanlar için anlaşılır hale getirmek için varız” diye açıklıyor. Yayın politikasının bir diğer önemli hedefi, girişimciler ve “olumlu sosyal etkiye sahip” ürünler geliştiren şirketler dahil olmak üzere “iyi aktörler” için bir platform sağlarken “alana şeffaflık ve hesap verebilirlik getirmektir”. Decrypt Media ayrıca politika, sanat, kültür, teknoloji, eğitim ve haberler dahil olmak üzere geniş bir hikaye yelpazesini kapsamayı amaçlamaktadır..

Zaman Hassasiyeti

Decrypt’in ekibinin çoğu Londra ve New York’ta olduğu için, şirket çoğu hikayeyi normal İngiltere ve ABD çalışma saatlerinde yayınlıyor. Bununla birlikte, Decrypt 7/24 son dakika haberleri yerine derinlemesine analiz yayınlamaya daha fazla odaklanma eğilimindedir..

Çok Fazla Reklam? Hayır

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Decrypt, hem ana Decrypt web sitesi hem de LitePaper öğrenme platformu aracılığıyla bir dizi özel parçayı, fikir parçalarını ve çevrimiçi kılavuzları vurgular. LitePaper, kullanıcılara blok zinciri, kripto para birimi ve merkezi olmayan teknolojinin arkasındaki temel özellikleri öğretmeye adanmıştır..

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

Decrypt Media, çok iyi bir olay kapsamına sahip olma eğilimindedir. Doğrudan ConsenSys’e bağlı ve Brooklyn’de bulunan Decrypt Media, New York City’deki çoğu büyük kripto olayları da dahil olmak üzere kripto alanında gerçekleşen büyük olayların ilk elden analizini sağlamasını kolaylaştırıyor. Bununla birlikte, Decrypt’in uluslararası tabanlı büyük bir yazar ekibi yoktur, bu nedenle dünya çapındaki bazı büyük kripto olayları için üçüncü taraf raporlarına güvenirler..

Sosyal medya

Decrypt Media, Facebook ve Twitter dahil olmak üzere büyük sosyal medya platformlarında etkindir. Her iki sosyal beslemenin şifresini çözme güncellemeleri, çoğunlukla resmi web sitesindeki hikayelere bağlanarak günde birkaç kez. Decrypt’in Facebook ve Twitter sayfaları arasında yalnızca yaklaşık 1000 takipçisi olmasına rağmen, şirket hala nispeten yenidir.

Kullanıcı Araçları

Decrypt Media, çoğunlukla haberleri bildirmeye odaklanır. Decrypt aracılığıyla kullanılabilen ana kullanıcı aracı, LitePaper öğrenme platformudur.

Mobil uygulamalar: Hayır

En Büyük Güç

Büyük kripto yatırımcıları, kripto para şirketleri veya diğer çıkar çatışmalarıyla belirgin bir bağlantısı olmayan bağımsız, düzenli olarak güncellenen kripto haber blogu.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Decrypt Media, sayfanın üst kısmında öne çıkan hikayeler içeren standart, görüntü ağırlıklı bir blog tasarımına sahiptir. Yazar isimleri yazım hatlarında açıkça listelenmiştir. Decrypt logosu siyah, beyaz ve minimalisttir. Sitenin daha aşağısında, büyük kripto projelerine ilişkin kılavuzlara bağlantılar da var. Decrypt Media, en son haberleri takip etmek yerine, kapsamlı kılavuzlarını öne ve merkeze koyuyor. Genel olarak, Decrypt Media’nın resmi web sitesi, en son haberleri vurgularken temiz ve düzenli bir görünüme sahiptir..

gözden geçirmek

Decrypt Media, temel gazeteciliği ve analizi herkesin anlayabileceği bir şekilde sunmak amacıyla kurulmuş, Brooklyn, New York merkezli bir medya şirketidir. Medya şirketi, blockchain teknoloji devi ve yine Brooklyn merkezli Ethereum geliştiricisi ConsenSys tarafından finanse ediliyor. ConsenSys ile doğrudan bağlantıya rağmen, Decrypt Media editoryal olarak bağımsız olduğunu iddia ediyor. Politika, sanat, kültür, teknoloji, eğitim ve en son haberler hakkında haber yaparken iyi gazetecilik uygulamalarını sürdürmeye çalışırlar. Decrypt, Brooklyn’deki bir konumun yanı sıra Londra’da da bir ofise sahiptir..

Resmi web sitesi “Biz, sofistike bir bakış açısına ve alana şeffaflık ve hesap verebilirlik getirme arzusuna sahip profesyonel gazetecilerden oluşan bir haber odayız” diye açıklıyor. “Ayrıca, en iyi iş uygulamalarına öncülük eden” iyi oyuncular “için bir platform sağlamak ve olumlu sosyal etki arayan girişimcilerin ve projelerin profilini çıkarmak istiyoruz.”

Başka bir deyişle, tüm büyük blockchain haberlerine odaklanmak yerine, Decrypt Media ayrıca olumlu bir etki yaratmaya çalışan blockchain ve kripto şirketlerini vurgulamak istiyor..

Decrypt Media, Alexa sıralamasına göre bugün çevrimiçi olarak en iyi 250.000 web sitesinin hemen dışında yer alan en büyük veya en çok ticareti yapılan kripto haber medya blogu değil. Bununla birlikte, Decrypt Media yalnızca 2018’de piyasaya sürüldü ve bu onu kripto sahnesinin en yeni üyelerinden biri yaptı, bu nedenle daha büyük ve daha köklü rakiplerinin bazılarının neredeyse aynı siciline sahip değil. Ayrıca, Decrypt Media’nın çok sayıda kopyala / yapıştır tarzı blog yazısı yerine her gün az sayıda yüksek kaliteli blog yayını yayınlamaya odaklandığını da unutmamak gerekir. Web sitesi çoğu gün 10’dan az gönderi yayınlıyor. Bununla birlikte, gönderilerin çoğu, blok zincir teknolojisindeki en son gelişmelerin derinlemesine analizleri veya bir projenin arkasındaki temellere derinlemesine dalışlar: fiyat hareketleri veya hevesleri parçalamazlar..

Ayrıca, bugün sektörün her yerinden manşetlere çıkan en önemli haber öykülerinden bazılarını içeren Decrypt’teki popüler “Günlük Bilgilendirme” yi de takdir ediyoruz. Günlük Bilgilendirme, e-posta gelen kutunuza gönderilebilir veya çevrimiçi olarak okunabilir. Her gönderi, bugün kripto dünyasında haber yapan 4 ila 5 ana hikayeyi kapsıyor.

Decrypt Media’nın resmi olarak iki ayrı şeyden oluştuğunu belirtmek önemlidir; burada tartıştığımız kripto haber medya sitesi Decrypt ve blockchain, kripto ve merkezi olmayan teknolojideki kılavuzları vurgulayan bilgiye dayalı bir öğrenme platformu olan LitePaper.

Bununla birlikte, Decrypt Media’nın ana avantajı mükemmel yazma ekibidir. Decrypt ekibi, The Next Web’in eski yazı işleri müdürü Matt Hussey gibi ödüllü gazetecilerin yanı sıra Fortune, Time ve Newsday yazarı ve editör Josh Quittner’dan oluşuyor. Bu arada Tim Copeland gibi yazarlar Vitalik Buterin, Roger Ver, John McAfee, Craig Wright ve diğer yüksek profilli kripto ünlüleriyle röportaj yaptı. Genel olarak, yazı ekibi, kripto dünyasının hem içinde hem de dışında başarılı ve deneyimlidir..

2018’de piyasaya sürüldüğünden bu yana, Decrypt basit bir hedefe odaklandı: kriptografi, ademi merkeziyetçilik ve blok zinciri dünyasının ‘şifresini çözmek’, okuyucuların bu büyüyen teknolojilerin gerçek etkisini anlamasını kolaylaştırmak. The Daily Debrief gibi popüler yayınlar, günümüzün kripto dünyasından en önemli hikayeleri özetleme konusunda mükemmel bir iş çıkarıyor ve rock yıldızı yazma ekibi, bu alandaki en başarılı yazarlardan bazılarını içeriyor. Decrypt yalnızca 2018’de piyasaya sürüldü ve daha büyük rakiplerinin bazılarıyla aynı takipte bulunmuyor, ancak bugün internetteki en iyi 10 veya 15 önde gelen kripto haber medya sitelerinden biri olarak büyümeye devam ediyor..

NewsBTC.com

 • Günlük başlık sayısı: 10 ila 20
 • Alexa Sıralaması: # 21197

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 39.000
 • Telgraf – 3.601
 • Facebook – 21.978
 • YouTube – 12.200

Şirketin kendisi Ekim 2013’te kuruldu, NewsBTC.com özel mülkiyetteydi ve hala da öyle..

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Şirketin yönetim ekibinin önemli üyeleriyle birlikte yazarlar, sosyal medya profilleri ile birlikte tam ad ve soyadıyla listelenir. Bu profillerin her biri, bu kişiler hakkında profesyonel ve akademik deneyimleriyle birlikte, sahip olabilecekleri kripto para birimi varlıkları hakkında kısa bir bilgi içerir..

Ekip bir bütün olarak diğer işletmeler kadar önemli değil, ancak oldukça kompakt ve dinamik bir ekip olmaya devam ediyor. Bugün itibariyle, NewsBTC özel ekip sayfası, yazarlar ve ekibinin editörleri ve yönetici üyeleri gibi 10’dan fazla farklı ekip üyesinden oluşmaktadır..

Yönetici Ekibi

İcra Kurulu Başkanı – Samuel Rae, Baş Editör – Martin J. Young, İş Geliştirme Müdürü – Jayamand Sagar, Kıdemli Yönetici Editör – Brian Yim, Şirket Operasyonları Başkanı – Yashu Gola, Sosyal Medya Müdürü – Himadri Saha, Proje Yöneticisi – Anayoliy Krasovskiy, ve son olarak Kıdemli Pazar Analisti – Aayush Jindal.

İçerik Politikaları

NewsBTC.com’un Hakkımızda sayfasından kullanıcılar, söz konusu şirket hakkında kuruluşuyla ilgili bazı temel bilgilere ve yazar ve editör ekibinin bağlı olduğu yayın politikasına erişebilirler. Özetle, NewsBTC haber haberciliği için bağımsız bir çıkış noktası olmayı hedefliyor ve bunu herhangi bir önyargı olmadan yapıyor..

Resmi web sitesinde objektifliği sağlama misyonuyla ilgili olarak ortaya çıkan “Bitcoin haberlerinde en güvenilir isimlerden biri olmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz”. Şirketin kendisi herhangi bir sosyal medya takipçisi satın almadığını iddia ediyor. Editöryal olarak konuşursak, şirket ayrıca sayfa görüntülemeleri elde etmek için tıklama yemli makalelerin kullanımından kaçınmaya çalışır. “Bitcoin haberleri hakkında yazıyoruz çünkü bitcoin’i seviyoruz. Bu kadar basit.”

Zaman Hassasiyeti

NewsBTC web sitesinin kendisi, 10’dan. Blok zinciri ve kripto para birimi alanında yeni olanlar için incelemeler, uzman analizleri, öğreticiler ve kılavuzlar dahil olmak üzere son dakika haberlerinin bir karışımı ile günlük olarak 20 kez. Web sitesinin kendisi etkileyici bir şekilde 7/24 güncellemeler geçiriyor gibi görünüyor. NewsBTC, flaş haberlere yanıt verme konusunda en dakik haber kaynaklarından biridir..

Çok Fazla Reklam? Hayır

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

NewsBTC, özel “Eğitim” segmenti içinde büyüyen bir dizi eğitim materyali içerir. Yeni gelenler, kripto alanına girmekle ilgili bilmeleri gereken her şeyi ve her şeyi öğrenebilecekleri yer burasıdır. Bunlar, çok çeşitli konular arasında madencilik, ticaret ve depolama, Kripto, blok zinciri, madencilik gibi Bitcoin ile ilgili kılavuzları içerir..

Web sitesinde ayrıca, genel olarak Bitcoin’in yasallığını ve olasılıklarını tartışan bir sayfa ve kullanıcıların daha fazla bilgi için alabilecekleri kapsamlı bir kitap listesi var. Ayrıca, kripto para birimleri, madeni para borsaları, blok zinciri destekli kumarhaneler, brokerlar, spor kitapları, İlk Para Teklifleri ve çok sayıda diğerleri ile uğraşan çeşitli işletmeler için çok çeşitli incelemeler bulunmaktadır..

Özetle, NewsBTC bir haber platformundan çok daha fazlasıdır ve kripto dünyasının tüm yönlerini yazmak ve gözden geçirmek isteyen son derece adanmış yazar ve editörlerden oluşan bir ekipten oluşur..

İtibar: 8/10

Etkinlik Kapsamı

NewsBTC’nin arkasındaki ekip, bugüne kadar kripto para birimi ve blok zinciri alanında gerçekleşen büyük etkinliklere, konferanslara ve forumlara katılmak ve / veya bunları tartışmak için ortak bir çaba harcıyor. Şirket, haber bölümü için ayırdığı aynı dakiklikte güncellenen ‘Etkinlikler’ sayfası aracılığıyla katılım listesini güncel tutar..

Sosyal medya

NewsBTC ekibi sosyal medyada oldukça aktiftir ve özellikle diğer türdeki satış noktalarına kıyasla bu platformların her birinde oldukça etkileyici bir takipçiye sahiptir. Yazma sırasında, Youtube, Twitter ve Facebook’ta on binlerce takipçi ve hayranın yanı sıra anlık mesajlaşma platformunda düzenli ve sadık bir topluluk olan Telegram’a sahiptir..

Şirket, takipçilerini bilgilendirmek için hem web sitesinde hem de sosyal medya akışlarında güvenilir bir şekilde makaleler ve periyodik güncellemeler yayınlıyor. NewsBTC, YouTube kanallarında daha fazla video içeriği yayınlamak için çaba gösteriyor.

Kullanıcı Araçları

NewsBTC’nin kullanıcıları için sunduğu, kapsamlı kılavuzlar ve diğer araçların yanı sıra bir dizi öğretici, platform incelemesini içeren çok sayıda araç vardır. Platform, tomurcuklanan yatırımcılar için bazı yararlı varlıklara sahiptir. ayrıca; fiyat analiz araçları, piyasa bilgi kaynakları ve alandaki belirli kriptolardan devam eden bir performansla hızlanmanızı sağlayan finansal tablolar dahil.

Mobil uygulamalar: Hayır

En Büyük Güç

Şirket, 6 yıldan fazla bir süredir düzenli olarak objektif bir bakış açısıyla haberler yayınlayan bağımsız ancak özel bir kuruluş olarak konumu sayesinde popülerlik kazanmıştır..

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Söz konusu blog tasarımı, başlığı için koyu mavi gibi oldukça profesyonel bir renk paletinden ve beyazın soğuk bir kontrastından oluşur. Ön sayfada gösterilen haberler, her biri ayrı bir başlık resmine sahip olacak şekilde kolayca görüntülenir. Kripto borsaları gibi şirketin aldığı incelemelerin her biri aynı sayfanın yan tarafında görünür..

Aynı başlık içinde, hızlı ve kolay gezinme için aynı sitedeki diğer kategorileri kolayca seçmenize olanak tanıyan bir sekme vardır..

gözden geçirmek

NewsBTC ilk olarak 2013’te Londra’da kuruldu ve aslında kripto ve blok zinciri topluluğu için haber haberciliği için güvenilir ve objektif bir çıkış sağlama konusunda oldukça sağlam bir geçmişe sahip. Şirketin kendisi, son dakika haberleri, kripto analizi, röportajlar, konferans raporları ve ayrıca borsalar, oyunlar, kumarhaneler ve daha fazlası gibi ürünlerin incelemeleri dahil olmak üzere çok çeşitli haber hikayelerini kapsıyor. İlk kurulduğundan beri, yalnızca etkisinin arttığını gördü.

Nesnel, dengeli bir haber kaynağı olarak ün kazanmasına rağmen, sponsorlu paylaşımların, çevrimiçi kumarın ve kumarhane incelemelerinin sayısında ve sponsorlu değişim incelemelerinin sayısında bir artış göstermiş ve bu da güvenilirliğini bir şekilde etkilemiştir. Tesellilerden biri, bu sponsorlu parçaların her birinin açıkça bu şekilde işaretlenmiş olmasıdır, bu da ortalama bir kullanıcının ayrımları açıkça fark etmesine olanak tanır..

Daha yakın yönetici ekibi ve yazar kadrosuyla ilgili olarak, NewsBTC oldukça objektif ve şeffaf bir duruş sergilemiştir. Şirket CEO’su, kariyerine Döviz dünyasında bir tüccar, ekonomi analisti ve yazar olarak başlayan Samuel Rae olarak kalır ve ardından 2013’te NewsBTC Media Group’a İş Geliştirme Başkan Yardımcısı olarak katılır. Kurs boyunca Rae, 2018’in başından beri şirketin CEO’su olarak görev yapıyor..

Bu sürenin üzerinde on üye daha işe alındı ​​ve resmi takım sayfasına eklendi. Bu, etkin bir şekilde bugüne kadarki personel sayısı olmakla birlikte, şirket diğer yazarların ve personelin yayınlarını ve katkılarını da kabul etmektedir. NewsBTC ekibinin her üyesi, kendileri, profesyonel ve akademik geçmişleri ve kriptodaki varlıkları hakkında bazı temel bilgileri içeren benzersiz bir biyografiye sahiptir..

Söylenebildiği kadarıyla NewsBTC özel sektöre ait bir kuruluştur. Durum böyle olsa da, şirketin web sitesinde inceleme yapan diğer şirketlerden gelen bağlı kuruluş gelirlerini kabul ettiği görülüyor. Sitede listelenen bu kripto para şirketlerinden bazıları, WCX ve SimpleFX gibi işletmeler için özel özellik kayıt bağlantılarına sahip NewsBTC ile örnek olarak “premium ortaklar” olarak anılır..

Bu yıl boyunca şirket, aslında bir ticaret platformu tarafından desteklenen kripto para birimleri ve blok zinciri teknolojisi konusunda daha fazla video içeriği sağlamak ve yaymak için çabaladı. Dışarıdaki diğer kripto haber platformları ile karşılaştırıldığında, NewsBTC daha önceki ‘bağımsız’ pozisyonunu boşaltmış ve sponsorlu haber raporları, ürün ve bolluğu sayesinde diğer haber kuruluşlarında yaygın olarak görülmeyen bir kapasiteye ‘satılmış’ gibi görünüyor. platform incelemelerinin yanı sıra analiz yoluyla.

Her ne olursa olsun, haber hikayelerinin ana türü çoğunlukla en son haberler ve kripto olayları etrafında nesnel haber raporları, analizler ve tartışmalar gibi görünüyor..

NewsBTC, endüstrinin tüm uzunluğu ve genişliği boyunca çok çeşitli hikayeleri ve hacimli bilgileri kapsama eğilimindedir. Sonuç olarak, yapabileceksiniz. sektörün her yerinden en son haberleri ve bilgileri daha spesifik bir temelde almak için. Bunun bir örneği, bir kullanıcının kripto alanının finansal durumuyla ilgili en son güncellemeleri kolayca alırken, aynı zamanda en son olayların kapsamlı dökümlerine de geçebilmesidir..

Kullanıcılar, temel olarak, web sitesini günde 10 ila 20 kez kripto alanındaki en son bilgiler, kılavuzlar, haberler ve daha fazlasıyla güncelleyen ekibine güvenebilirler..

Özetle NewsBTC ve ekibi, dünyanın en popüler kripto haber medya kuruluşlarından biri olduğunu kanıtladı. Ortaya çıkan en büyük sorunlardan biri, web sitesinde her yerde bulunan ve “sponsorlu” olarak etiketlenirken normal haber makaleleri gibi görünen sponsorlu parçaların her yerde bulunmasıyla birlikte gelen sorundur..

NewsBTC, öne çıkan borsalardan, platformlardan, sipariş kitaplarından ve şirket aracılığıyla sponsor incelemeleri yapan daha fazlasından bağlı kuruluş geliri kazanma eğilimindedir. Bu esasen bir anlaşma kırıcı olmasa da, kullanıcıları web sitesinde yayınlanan herhangi bir bilgi hakkında daha şüpheci olmaya zorlar..

CryptoSlate

 • Günlük Başlıklar – 10-20
 • Alexa Sıralaması – # 57930

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter: 7.210
 • Telgraf: 4,754
 • Facebook: 3.787
 • Instagram: 3.172
 • Youtube: 97

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

CryptoSlate, web sitelerinde tam yazar ve yönetici profillerine sahiptir ve bu da onları daha şeffaf hale getirir. Yazarları daha az deneyime sahip olsalar da, eserleri iyi yazılmış gibi görünüyor ve şirket genellikle sektördeki en güvenilir şirketlerden biri olarak görülüyor..

Yönetici Ekibi

CryptoSlate, Seattle, 2017’de Nate Whitehill (Kurucu Ortak ve CEO) ve Matthew Blancarte (Kurucu Ortak ve CTO) tarafından kuruldu. Diğer kilit üyeler arasında Mitchell Moos (Yazı İşleri Müdürü) ve ekibinin geri kalanı yazar veya proje olarak listeleniyor araştırmacılar.

İçerik Politikaları

CryptoSlate, “güven, şeffaflık, tarafsızlık ve yüksek kaliteli kaynak kullanımı” dahil olmak üzere ley hedeflerini özetleyen eksiksiz bir çevrimiçi editör politikası yayınladı. Titiz doğruluk kontrolü, telif hakkı ve atıf kurallarına uyma ve katı reklamcılık kuralları kullanma iddiasında bulunurlar. CryptoSlate, genellikle kripto medya alanının en kaliteli üyelerinden biri olarak görülüyor, hatta reklamları daha yüksek bir stoka sahip..

Zaman Hassasiyeti

CryptoSlate, Seattle’da yerleşiktir, ancak dünya çapında ofisleri ve ekip üyeleri olduğu için hala 7/24 bir kripto haber medya organıdır. Günde 10-20 makale yayınlıyorlar.

Çok Fazla Reklam? Hayır

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

CryptoSlate, iyi araştırılmış fikir parçalarına odaklanır. Yalnızca açıklayıcı kılavuzlar ve sık haber arıyorsanız bu site değildir.

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

CryptoSlate web sitesinde yaklaşan olaylara yer veriyor ve genellikle bunlardan çıkan en büyük hikayeleri rapor ediyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, takım nispeten yeni olduğu için, bu etkinliklerde düzenli bir varlığa sahip gibi görünmüyorlar..

Sosyal medya

CryptoSlate, daha köklü markalarla aynı şeye sahip değil, ancak Instagram, Twitter ve Facebook’ta aktif hesaplarla eksiksiz bir sosyal medya varlığına sahipler. Şubat 2019 itibarıyla düzenli videolar yayınlamaya başlayan bir YouTube sayfası da var..

Kullanıcı Araçları

CryptoSlate, kullanıcının yayınlara kolayca göz atmasını sağlayan bir ana kullanıcı aracına sahiptir..

Mobil uygulamalar: Hayır

En Büyük Güç

Güzel site tasarımı, sıkı içerik politikaları ve güçlü bir yazar ekibiyle 2017’de kurulan hevesli girişim.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

CryptoSlate, beraberindeki başlık görüntüleriyle sayfanın üst kısmında görünen öne çıkan hikayelerle minimalist ve şık bir tasarıma sahiptir. Etkinlikler, blockchain ürünleri ve blockchain şirket incelemeleri sayfanın ilerleyen kısımlarında bulunur, bu da onu düzgün bir şekilde organize edilmiş ve sezgisel hale getirir..

gözden geçirmek

CryptoSlate, okuyuculara nesnel ve şeffaf analizlerin sunulmasını isteyen bir blok zinciri ve kripto medya platformudur. Tasarımları, günümüzün en iyi görünen kripto haber medyası web sitelerinden biri olarak biliniyor ve kendine özgü kare kenarlıklara ve minimalist bir tasarıma sahip. Site düzenli ve kullanımı kolay.

Yazarlar, diğer büyük sitelerin tüm deneyimlerine sahip olmayabilir, ancak eserleri için araştırmadaki bütünlükleriyle tanınırlar. Ayrıca, kullanıcının konu veya bölgeye göre yeni makaleler aramasına olanak tanıyan harika bir sınıflandırma modu sergilerler..

CryptoSlate’in en iyi özelliği, her yazar ve yöneticiler hakkında eksiksiz bilgi içeren şeffaf ekip bilgileridir ve şirketin operasyonlarına ve standartlarına bir bakış sunar. Yazar, yazdığı her makalenin altında kendileri hakkında 2-3 cümlelik tek başına ya da adını tıklarsanız onlar hakkında tam profil.

Diğer kripto haber medyası web sitelerinin uzun geçmişine sahip olmamalarına rağmen (nispeten, kripto para birimleri zaten sadece on yıllık olduğundan), güvenilirlik, düzenli yayınlar ve temel haberler hakkındaki görüşlerden en iyi haberlere kadar yüksek kaliteli segmentlerle bunu telafi ediyorlar. derinlik analizi.

BLOK KRİPTO

 • Günlük başlık sayısı: 8-15
 • Alexa Sıralaması: # 51561
 • Başlangıç ​​Tarihi: Temmuz 2018
 • Sahibi: The Block Crypto, Inc.

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter: 28.900

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Her yazar, ayrıntılı biyografi sayfalarına bağlantı veren her makalede ad ve soyadına göre listelenirken, The Block’un şirket içindeki yazarları, editörleri ve yöneticileri vurgulayan tek bir “Ekibimiz” sayfası olduğu görülmemektedir. Bu, Business Insider’dan yazı yazan Frank Chaparro da dahil olmak üzere, kripto ve Blockchain alanındaki en güvenilir ve en iyi bilinen yazarlardan bazılarına sahip olma konusundaki şöhretleriyle daha da garip hale geldi.

Yönetici Ekibi

Mike Dudas (Kurucu ve İcra Kurulu Başkanı), Jake McGraw (Kurucu Ortak ve CTO) ve Mark Rogowsky (Genel Yayın Yönetmeni).

İçerik Politikaları

The Block’un misyonunu özetleyen bir “Hakkında” sayfası var: The Block’u kriptoda “ilk ve son” kelime olarak kurarken küresel bir kripto ve blok zinciri meraklıları topluluğu oluşturmak. Ayrıca, sadece buna yönelik bir sayfada belirtilen belirli içerik politikaları da yoktur..

Zaman Hassasiyeti

Blok, her gün, tüm gün makaleler yayınlayan 7/24 bir haber kaynağıdır. Diğer haber web siteleriyle aynı sayıda makaleyi dışarı pompalamıyor. Bununla birlikte, Blok genellikle büyük kripto olaylarının meydana geldiklerinde iyi düşünülmüş analizlerini yayınlar. Ayrıca, blok zinciri ve DLT alanındaki yeni gelişmeleri ayırmada en iyi haber sitelerinden biridir..

Çok Fazla Reklam? Hayır

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Evet, blockchain ve dağıtılmış defter teknolojilerinin nasıl çalıştığına dair kılavuzlar, büyük kripto ve blockchain şirketlerinin incelemeleri ve The Block Genesis üyelerine sunulan kapsamlı araştırma belgeleri dahil.

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

Blok, blok zinciri ve kripto alanında gerçekleşen büyük kripto olaylarını iyi bir şekilde kapsıyor. Genel olarak The Block, sektör genelinde gerçekleşen büyük kripto olaylarından ilk elden raporlama sunabilir..

Sosyal medya

Blok, sosyal medyada diğer kripto web siteleri kadar aktif değildir. The Block’un Twitter’ı yaklaşık 20.000 takipçiye sahip ve her gün yeni içerikle güncelleniyor. Ancak The Block’un Telegram, YouTube, Instagram veya Facebook kanalları yoktur. Blok, ana akım sosyal medya platformlarının aksine küratörlüğünü yaptığı haber bültenine (The Block Genesis) odaklanma eğilimindedir..

Kullanıcı Araçları

The Block, kapsamlı araştırma makaleleri, öğreticiler ve çevrimiçi kılavuzlar yayınlar. Bununla birlikte, bunların çoğu yalnızca The Block Genesis aboneleri tarafından kullanılabilir..

Mobil uygulamalar: Hayır

En Büyük Güç

Bir bütün olarak kripto ve blok zinciri alanı için yüksek kaliteli, yetkili haber yayınları.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Basitleştirilmiş bir düzen, net ve okunması kolay başlıklar ve müdahaleci reklam içermeyen minimalist, mavi ve gri tasarım.

gözden geçirmek

Temmuz 2018’de başlatılan BlockchainCrypto.com, internetteki kripto ve blockchain haberleri için en üst düzey statü arıyor. Blok, kullanıcıların daha yüksek kaliteli kripto ve blok zinciri içeriğine erişmesine olanak tanıyan The Block Genesis (ayda 125 $) adlı premium abonelik hizmetleriyle tanınır..

The Block’un bir diğer büyük ayırt edici özelliği, yalnızca kripto para birimlerine hitap etmek yerine bir bütün olarak blockchain teknolojisine odaklanmasıdır. Topluma dahil olan teknolojinin daha geniş etkileri, son gelişmeler ve ileriye dönük neleri uygulayabilecekleri gibi konuları düzenli olarak tartışıyorlar. The Block, kripto şirketlerini, blockchain teknolojilerini ve daha fazlasını kapsayan mükemmel öğreticiler, kılavuzlar ve incelemelere sahiptir, ancak yalnızca bunun için para ödemeye hazırsanız. Abonelik olmadan bile genel olarak iyi bir kapsama sahipler.

New York City merkezli, 2018 yılında Jake McGraw ve Mike Dudas tarafından ortaklaşa kuruldu. Mayıs 2018, şirketin halka açık blockchain şirketi Riot Blockchain’den (Nasdaq: RIOT) yatırım aldığına dair bir duyuru gördü. Bu anlaşmanın değeri asla kamuya açıklanmadı.

Block özel borçludur ve diğer kilit ekip üyeleri arasında platformun kurucu Genel Yayın Yönetmeni Mark Rogowsky ve Editör Frank Navarro yer almaktadır. Kendilerini başka bir kripto sitesinden çok daha fazlası olarak görüyorlar, ancak bir topluluğun abone aracılığıyla bir araya gelebileceği bir yer olarak görüyorlar..

Başlama motivasyonları 2018’de bir lansmanda açıklandı ve aşağıdaki gibi okundu:

“Bugünün kripto para birimi ve blok zinciri medyası sansasyoneldir, açıklanmayan çıkar çatışmalarından ödün vermiştir, şöhrete karşı gerçekliğe odaklanır ve son derece güvenilmezdir. Genellikle teknik ve ekonomik olarak yanlış veya bir projenin veya şirketin basın bülteninin etkili bir şekilde yeniden basılmasıdır. Dolandırıcılık, başarısızlık ve saçma iddialar, gizlemek, dikkatini dağıtmak ve kafa karıştırmak için tasarlanmış bir karmaşıklık duvarında maskelenmiştir. Söylenen ve tekrarlanan birçok iddia, Trump benzeri bir şekilde görkemli, gerçek olmasa bile akılda bir iz bırakması anlamına geliyor. Block ekibi, geçtiğimiz yıl bu sorunun büyümesini, herhangi bir ana akım veya kripto para birimi / blockchain ticaret haber kaynağında okuduklarımıza veya izlediklerimize güvenmediğimiz bir noktaya kadar izledi. “

Blok, yüksek kaliteli yayınları ve güncel haber makaleleri aracılığıyla büyümesini sürdürüyor ancak gelecekte, topluluk üyelerinin etkileşimde bulunabilmesi için Amerika Birleşik Devletleri ve dünyadaki önemli şehirlerde fiziksel çalışma alanı konumlarını başlatmayı planlıyorlar. New York City’den başlayarak birbirine değer. Görevleri, basitçe ifade etmek gerekirse, paranın geleceği için sağlam bir platform olma niyetiyle “Basitleştirilmiş Kripto” dır..

BeIn Crypto

 • Günlük manşetler – güne bağlı olarak 5 ila 15
 • Alexa Sıralaması – # 272,091

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 3700
 • Telgraf – 20
 • Facebook – 290
 • YouTube – 120

Resmi olarak 2018 yılında kurulan ve Londra’da bulunan BeInCrypto, web sitesini, tümü “kripto para birimi ve blok zinciri endüstrisinin en iyi ve en parlaklarından bazıları” olan geniş bir yazar kadrosuna sahip olarak tanımlıyor.

Limited bir ticaret şirketi olan Eğitim Akademisi tarafından sahip olunan şirketin, sürekli ve titiz bir bütünlük sağlamak için sıkı bir gazetecilik ilkeleri, yönergeleri ve etik çizgisine uymak için katı bir dizi yönergesi vardır..

Şirketin merkezi Londra’da olsa da, dünyanın dört bir yanında bulunan bir yazı ve içerik geliştirme ekibinden oluşuyor ve bu aynı yaratıcıların birçoğu teknik analiz, gazetecilik, yatırım stratejisi ve Yeminli Mali Müşavirler, bilim adamları ve emlak konularında uzmanlık sunuyor. geliştiriciler ve hatta özel blok zinciri araştırmacıları. Bu yazarların her birine ayrıca, Be In Crypto sitesindeki her makalede, bu yazarların sahip olduğu çeşitli sosyal medya hesaplarına bağlantılar da dahil olmak üzere, ad ve soyad temelinde açık bir liste verilir..

Yönetici Ekibi

 • Baş Editör – Ady Silver
 • SEO Başkanı – Daniel Polo

İçerik Politikaları

BeInCrypto, yayın politikası için titiz çerçevesini çevrimiçi olarak listeler; bu editör politikasının en önemli bölümlerinden biri, şirketin yayınladığı makaleler için herhangi bir ödeme kabul etmemesidir. Dışarıdaki diğer haber sitelerinin çoğunun, şirketin platformdaki teşhir için ödeme yaptığı sürece sponsorlu gönderileri veya basın bültenlerini kabul ettiği gerçeği düşünüldüğünde bu biraz alışılmadık bir durumdur..

Resmi web sitesinden yapılan bir açıklamaya göre, BeInCrypto’nun karşılaştırmalı olarak ikonoklastik olduğu yer burasıdır – “BeInCrypto, okuyucuların şeffaflığı ve gerçek haberi hak ettiğine inanıyor”, şirket web sitesinde ayrıntılı olarak açıklıyor – “Haberleri bildiriyoruz ve bunu yaparken de hedefliyoruz kripto para biriminizi ve blok zinciri haberlerini almak için gezegendeki en güvenilir ve güvenilir yer olmak. “

Zaman Hassasiyeti

Şirketin içerik oluşturucuları, yazarları ve editörleri tüm dünyaya yayılmıştır; bu, sitenin nerede olursa olsun kripto para birimi ve blok zinciri dünyasındaki herhangi bir son dakika haberine kolayca ve hızlı bir şekilde yanıt verebileceği anlamına gelir..

Sitede küresel bir perspektiften bildirilen çok sayıda haber olsa da, web sitesinin kendisi, alanda faaliyet gösteren diğer, daha büyük rakiplerden gördüğümüz kadar sık ​​güncellenmiyor ve BeInCrypto, odak noktasının daha fazlasını in- Flaş haberler yerine derinlemesine haberler.

Reklam Hacmi

Neyse ki, web sitesinde görünen reklamların sayısında şirketin kendisi oldukça seyrek. Sponsorlu içerik veya basın bültenleri üzerinden reklam olmadığı göz önüne alındığında bu, kullanıcı için reklamlar söz konusu olduğunda ciddi bir doygunluk olmadığı anlamına gelir..

Basın Bültenlerinin Hacmi

Daha önce belirtildiği gibi, basın bültenlerinin aksine iyi araştırılmış içeriğe daha fazla vurgu yapılmaktadır..

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Bu iyi araştırılmış haberlerin yanı sıra, BeInCrypto, kullanıcı tabanına sağlıklı bir dizi haber ve kripto para birimi alanının uzunluğu ve genişliği hakkında kesin analizler sunar. Bunlar, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri konularında bir dizi kılavuz, teknik analiz ve daha çok Blockchain teknolojisi ve kripto para birimlerinin geleceğine dair fikir ve keşiflere odaklanan parçaları içerir..

İtibar: 9/10

Etkinlik Kapsamı

Haber sitesinin kendisi, tüm dünyadaki olaylar ve hikayeler için geniş bir kapsam sunar. Ancak bu, BeInCrypto’nun topluluğuna sağlayabileceği iyi bir içgörü kapsamı olduğu anlamına gelirken, ekip doğrudan kripto para birimi dünyasındaki büyük olaylara katılmıyor gibi görünüyor. Sonuç olarak, bu, BeInCrypto ekibinin, kullanıcılarını belirli olaylardaki gelişmeler hakkında bilgilendirmek için üçüncü taraf muhabirlere daha fazla güvendiği anlamına gelir..

Sosyal medya

BeInCrypto, sosyal medya platformlarının güncel tutulmasını ve platformlarında oldukça aktif olmasını sağlar. Ekibi, Facebook, Twitter ve Telegram’ın günlük olarak güncellenmesini sağlar..

Ekip, bu sosyal medya akışlarının yanı sıra, düzenli olarak belgesel tarzında dakikalarca uzun videolar yayınlayan küçük ama büyüyen bir YouTube kanalı işletiyor. Bu bölümler genellikle büyük kripto haberleri ve tartışmalarla ilgili olarak biraz derinleşir..

Diğer bir dizi kripto haber kaynağı gibi, BeInCrypto şu ana kadar kanallar üzerinden tam olarak büyük bir takipçi hacmine sahip değil, ancak sürekli ve hızlı büyümeye tabi bir takipçi sayısına ve kullanıcı tabanına sahip..

Kullanıcı Araçları

Zamanın bu anı için, BeInCrypto ekibi, topluluğu için kullanıcı araçlarını yayınlamanın aksine, haber hikayelerini anlayışlı, iyi araştırılmış bir şekilde bildirmeye özel bir vurgu yapıyor. Web sitesinin kendisi, büyük kripto para birimleri için teknik analiz için bazı araçlar içeriyor, ancak şu an için başka kullanıcı araçları yok..

Bununla birlikte, hayır yok. bu noktada web sitesinin kendisiyle ilişkili mobil uygulamalar.

En Büyük Güç

Be In Crypto, kripto para birimi ve blok zinciri dünyası için benzersiz bir içerik raporlama türü sunuyor – raporladığı haberlerde nicelikten çok kaliteye özel bir vurgu yapıyor. Şirket, sponsorlu içerik veya basın bültenleri için her türlü ödemeyi reddetme konusundaki kararlı yaklaşımıyla belirli bir düzeyde tarafsızlık sağlar..

Bu, raporlamaya gelince mütevazı bir nesnellik sağlar, ancak gazetecilik yönergeleri açısından katı standartlarının yanı sıra, Be In Crypto, raporlamada derin bir tarafsızlık düzeyine sahiptir..

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Web sitesinin arayüzü, kullanıcıların web sitesinde yayınlanan her bir hikayeye eşlik etmek için kullanılan çok sayıda ilişkili orijinal sanat eseri ve grafik içeren, çok görüntü açısından zengin bir arayüzle karşı karşıya kaldıkları anlamına gelir. Bu detay ve kaliteye gösterilen özen. arayüz, onu piyasadaki diğer orta düzey haber kaynaklarından ayıran şeydir..

gözden geçirmek

BeInCrypto, bir kripto haber medyası olarak faaliyet gösteriyor ve kripto para dünyasından objektif, tarafsız bir analiz sağlama amacı ile 2018’de resmen başlatıldı. Haber platformu, rekabet ettiği bazı daha kıdemli, eski haber kaynaklarının bazılarından daha küçük olsa da, tümü geniş bir disiplin yelpazesine sahip çeşitli uluslararası yazarlardan çok sayıda yüksek kaliteli analitik içerik sunarak..

Biri. Gerçekten takdir etmemiz gereken diğer unsurlar, şirketin sponsorlu içerik veya basın bültenleri için herhangi bir ödeme yapmayı reddetmesidir. Web sitesine eklenen ücretli içerik parçaları veya basın bültenleri yoktur, böylece yüksek kaliteli içerik sağlanır. BeInCrypto ekibine göre bunun altında yatan mantık, web sitesinin en yüksek şeffaflık düzeyinin yanı sıra yasal ve etkili raporlama sağlamasına izin veriyor. BeInCrypto’nun anlayışından bu yana hedefi, “kripto para biriminizi ve blok zinciri haberlerini almak için gezegendeki en güvenilir ve güvenilir yer olmaktır.”

Şirket, yayın politikasından çok daha fazlası, geniş bir şirket yelpazesi hakkında şeffaflık sağlar. Bu, yazım ekibine, lokasyonuna, iletişim bilgilerine ve ayrıca diğer kritik bilgi unsurlarına yönelik şeffaflık politikaları hakkındaki bilgileri içerir. Bu, BeInCrypto’yu daha büyük rakiplerinden ayıran başka bir şey. Daha büyük uluslararası şirketler, bu tür bilgilerde, özellikle de kendi topluluğuna açıklama söz konusu olduğunda, genellikle nispeten belirsiz olabilir. BeInCrypto farklı bir yaklaşım benimsiyor – yaklaşımıyla kendini açık bir kitap olarak sunuyor ve kesinlikle topluluktan olumlu bir basın kazanıyor..

Resmi olarak 2018 yılında kurulan BeInCrypto markası, Londra, Birleşik Krallık’ta faaliyet gösteren Training Academy Limited’in daha geniş adı altında tescil edilmiştir. Ancak bu biraz paradoksal olan bir şey: BeInCrypto LinkedIn profili, şirketinin İrlanda’nın Dublin kentinde olduğunu belirttiğinden.

Üst düzey kurucu ekibinin ve şirket markasının aksine, yazı ekibi dünyanın dört bir yanına dağılmış durumdadır, bu da herhangi bir haberi uluslararası bazda büyük bir verimlilik ve hızla raporlayabilecekleri anlamına gelir. Sonuç olarak, şirketin özellikle nerede olduğu tam olarak önemli değil.

Özetle, BeInCrypto, blok zinciri ve kripto para birimi dünyası için saygın, anlayışlı, iyi araştırılmış, tarafsız ve objektif bir haber kaynağı olarak itibarını sürdürmesini sağlarken büyümesini sürdürmeyi amaçlamaktadır. Bu, hemen hemen her kripto haber sitesinin temsil ettiğini iddia ettiği bir ifade ve değerler kümesi olsa da, BeInCrypto bu değerlere sadece sözde hizmet etmekten daha fazlası gibi görünüyor – ve parasını ağzının olmadığı yere koydu. her türlü sponsorlu içeriği kabul edin.

Bu, son derece deneyimli ve yetenekli uluslararası yazarlardan oluşan bir ekiple bağlantılı olarak, içeriğin adil paylaşımını blok zinciri ve kripto alanı genelinde sağlar. BeInCrypto, bugün çevrimiçi olarak en iyi 15 kripto para birimi ve blok zinciri haber şirketinden biri..

BLOKONOMİ

 • Günlük başlıklar – günde 5 ila 15
 • Alexa Sıralaması – # 57,130

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 6.900
 • Telgraf – 600
 • Facebook – 900

Blockonomi, resmi olarak 2017 yılında kurulmuş ve piyasaya sürülmüş ve Kooc Media tarafından özel olarak sahip olunan kendi ilginç itibarını yarattı..

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Blockonomi, özellikle yönetim ekibi, yöneticiler ve yazarlar söz konusu olduğunda tamamen şeffaf bir organizasyon olarak çalışır. Şirketle ilgili her kişiye, özellikle Hakkımızda sayfası aracılığıyla web sitesinde bir liste sunulur..

Ekibin her bir yazar yelpazesi, çeşitli sosyal medya profillerine ekli bağlantılarla birlikte ad ve soyad temelinde açıkça listelenmiştir. Bu yazarların tümü, şirketin yönetim kurulu üyeleriyle birlikte her biri için kısa bir biyografik özete sahiptir..

Bu şeffaflık seviyesi sayesinde, ekibin çeşitli üyeleri hakkında – bulundukları yer, sahip oldukları mesleki ve akademik deneyim türleri, sahip oldukları çalışma türü hakkında bilgilerle – derin miktarda bilgi var. daha önce kripto dünyasında yer almıştı.

Özetle, Blockonomi bünyesinde çalışan yazma ve yönetim ekibi, kripto haber medyası dünyasındaki en deneyimli, profesyonel ve en yetenekli ekiplerden bazılarından oluşuyor. Bu ekip üyelerinin her birinin dünyanın her yerinde bulunmasının yanı sıra, Blockonomi ayrıca kripto dünyası için kapsamlı bir kapsama alanı sağlayabilir – düzenli olarak haftada 7 gün, günde 24 saat.

Yönetici Ekibi

 • Kurucu ve Genel Yayın Yönetmeni – Oliver Dale
 • Baş Haber Editörü – Robert Devoe
 • Baş Teknoloji Editörü – Zach Hildreth
 • Baş Hukuk Editörü – Andrew Norry

İçerik Politikaları

Blockonomi, bir sayfanın tamamını reklamcılık politikalarının yanı sıra altta yatan editoryal düzenlemeye ayırır. Bu çeşitli politikalar kapsamında Blockonomi, içerik oluşturucularının ve yazarlarının “adil ve dengesiz haberciliğini” sürdürmek ve sürdürmek yoluyla kendisini (görünüşe göre) “En katı gazetecilik politikalarına” bağlı kalmaya adamıştır..

Yazarlarının gerektirdiği bu yüksek kalite seviyesinin yanı sıra, Blockonomi personeli adına çalışan her gazetecinin, içeriklerinde bulunan tüm istatistiklerin veya ifadelerin doğruluk kontrolünü sağlamak için bir kaynak ve / veya bibliyografya gerekli olmasını sağlaması gerekir. yazar tarafından kullanılan çeşitli bilgi parçalarını doğrulamak için.

Zaman Hassasiyeti

Blockonomi, bir yönetim kurulunun yanı sıra dünyanın her yerinde bulunan bir yazar ekibinden oluşur. Bu, şirketin ve yazı ekibinin, ziyaretçilerine günün 24 saati, haftanın 7 günü haberleri uluslararası kapsamda sunmasına olanak tanır. Haber haberciliği için durum böyle olsa da, Blockonomi, daha iyi kurulmuş ve daha büyük medya kuruluşlarına kıyasla aynı kadar çok güncellemeden geçmiyor..

Durum böyle olsa da, Blockonomi, blockchain ve kripto alanında büyük, son dakika haberleri olduğunda hızla güncellenmeyi alışkanlık haline getiriyor..

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Blockonomi, bilgisayar bilimi uzmanları, hukuk uzmanları ve diğerleri gibi sektörün her yerinden bir dizi uzman ve analist istihdam etmeyi bir alışkanlık haline getirir..

Uzman yazarlara ve içerik oluşturuculara odaklanan bu odak, şirketin son derece özel fikir yazıları, kapsamlı kılavuzlar ve sektörün her yerinden konularla ilgili makaleler yayınlayabileceği anlamına gelir. Kripto alanına yeni gelenler ayrıca çok çeşitli yatırım kılavuzlarının yanı sıra çeşitli kripto para birimleri için daha ayrıntılı fiyat analizi bulabilirler..

Blockonomi, birincil web sitesi ile birlikte MoneyCheck olarak bilinen ayrı bir blog işletiyor, bu şirketin Blockonomi’deki makalelerine bir dizi bağlantı da bulabilirsiniz. Blockonomi’nin kendisi, madencilik, kripto ticareti, çeşitli broker türleri, borsalar, dijital ve sert cüzdanlar, çeşitli kripto para birimlerinin tarihçesine başlamak için madencilik ekipmanının üzerinden geçen kapsamlı incelemelerin yanı sıra çok çeşitli kılavuzlara, öğreticilere ve birçok Daha.

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

Blockonomi, uluslararası yazı ekibiyle birlikte tüm dünyada çok sayıda kripto ve blockchain etkinliğine gitme çabası içindedir. Bunun bir sonucu olarak, şirketin çok sayıda büyük kripto olayları için iyi bir kapsama alanı olduğu görülüyor..

Bununla birlikte, Blockonomi, aralarında Malta Blockchain Zirvesi, Coinfest, FutureTech Expo ve Blockchain Visionnaire Zirvesi de dahil olmak üzere bir dizi kripto etkinliği için oldukça aktif bir sponsor oldu ve olmaya devam ediyor..

Sosyal medya

Blockonomi ekibi, sosyal medyada diğer kripto haber kaynaklarına kıyasla tam olarak büyük bir varlığa sahip değil. Durum böyle olsa da, şirketin Twitter ve Facebook profilleri oldukça düzenli bir şekilde sürekli güncellenmektedir. Ana web sitesinden bir dizi özel özellik ile birlikte en büyük haber hikayelerini içerir.

Blockonomi, sosyal medya akışlarından veya benzer türdeki hikayelerden alınan söylentiler hakkında haber yapmak yerine büyük haberler hakkında haber yapma eğilimindedir. Blockonomi, sosyal medyaya dayalı dedikodu ve söylentilere dayalı içerik yayınlamak yerine, öncelikle daha derinlemesine analiz, araştırma ve son derece bilgili raporlama olan özelliklere odaklanır..

Kullanıcı Araçları

Blockonomi, haber raporları, araştırma ve analizlere daha fazla odaklanıyor. Blockonomi’nin kendisi bu tür bir özelliğe ve analitik odağa sahip olsa da, şirket büyük kripto para birimleri için bir dizi fiyat takipçisi gibi bir dizi çok kullanışlı araç içeriyor..

Bu aynı fiyat takipçileri, bu takipçilerin kapsadığı kripto para birimlerinin her biri hakkında çok fazla ayrıntı ve derinliğe girerek, kullanıcılarının genel olarak kripto ile ilgili en son haber raporlarını, özellikle de piyasanın özel olarak görmelerini sağlar..

En Büyük Güç

Blockonomi okuyucularına, tamamen bağımsız ve sonuç olarak Birleşik Krallık merkezli kripto-agnostik bir medya kuruluşundan çok deneyimli bir blockchain ve kripto profesyonellerinden oluşan uluslararası bir ekipten yüksek kaliteli, iyi araştırılmış, profesyonel kalibreli gazeteciliğe vurgu yapıyor..

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Blockonomi sitesi, ana sayfanın üst kısmında yer alan bir dizi öne çıkan hikaye ve haber raporunun yanı sıra, sayfa boyunca en son haberlerden oluşan bir dizi ile blogu için nispeten standart görünümlü bir tasarım sunar. Bu raporların yanı sıra, kenar çubuğunda listelenmiş ve popüler olarak beğenilen kılavuzlar ve incelemeler var..

Sonuç olarak, beyaz, siyah ve gri gibi bazı temiz ve keskin renkler sunan çok temiz bir tasarımdır..

gözden geçirmek

Birleşik Krallık’ta Manchester merkezli olan Blockonomi, kullanıcılarına, 2017’de teknoloji girişimcisi Oliver Dale tarafından resmi olarak kurulan bir blok zinciri ve kripto para haber medya kuruluşu olarak hizmet veriyor. Bu yıl itibariyle – Blockonomi, ancak alandaki en büyük kripto haber medya kuruluşu veya daha sık güncellenenlerden biri, hepsine sahip, kendi benzersiz küçük nişini yaratmayı başardı.

Kripto raporlama dünyasına tamamen bağımsız bir yaklaşımla birlikte, bol miktarda bilgi sağlamaya, araştırmaya özel bir odaklanma. Blockonomi, belirli bir kripto şirketinin basın bültenine atılan bilgileri basitçe bir araya getirmek yerine, iyi araştırılmış içeriğe özen göstermenin yanı sıra kendi araştırmasını sağlamak için zaman ve dikkat çekiyor..

Bu yaklaşımın bir sonucu olarak web sitesi, gazetecilik söz konusu olduğunda çok daha yüksek bir kalite seviyesi sağlar. Tamamen kripto önyargılar içermeyen ve diğer web sitelerinden yaygın olarak görülen düşük düzeyli raporlama kalitesi.

Blockonomi, özellikle diğer kripto haber sitelerine kıyasla sosyal medya alanında o kadar kolay aktif olmamakla birlikte, bazı kanallarda iyi derecede etkinlik sağlıyor. Özellikle, Blockonomi, şirketin 7.000’den fazla takipçiye sahip olduğu Twitter akışında en aktif olduğunu kanıtladı..

Bu büyük ve sürekli büyüyen sosyal medya beslemesinin yanı sıra, Blockonomy ayrıca Facebook sayfasını da düzenli olarak güncelliyor. Bu iki akış en iyi etkinlik oranını görse de, Blockonomi, Instagram ile birlikte YouTube’da tam olarak aynı türden bir varlığa sahip değil (bu iyi, çünkü Blockonomi’nin rakiplerinin çoğu çoğunlukla Twitter ve Facebook’a odaklanıyor). Bununla birlikte, Blockonomi, kripto medya alanında oldukça nadir görülen, düzenli olarak güncellenen kendi Telegram kanalına ev sahipliği yapıyor..

Blockonomi sitesinin kullanıcıları için sahip olduğu site içi araç türlerine gelince, site daha çok haberleri bildirmeye odaklanırken; Kullanıcılar için mevcut olan araçlardan biri, kullanıcıların Ethereum ve Bitcoin gibi kripto para birimleri için en güncel fiyatı görüntülemelerine olanak tanıyan özel bir kripto fiyat bulucu içerir..

Bu kripto fiyat sayfalarının her birine şamdan grafiği, fiyat tablosu, diğer para birimleri için fiyat dönüştürücü gibi çeşitli kaynakların yanı sıra kripto para biriminin kısa bir açıklaması ve nasıl çalıştığı eşlik ediyor. Fiyat sayfasının alt kısmında, söz konusu kripto para birimiyle ilgili en son hikayeler de var. Fiyat bilgilerini birçok farklı kripto web sitesinde bulabilirsiniz, ancak özellikle Blockonomi’de sunulma şeklini beğeniyorum..

Manchester merkezli Blockonomi’nin kurucusu – Oliver Dale – web sitesinde bir miktar içerik sağlamaya devam ederken, aynı zamanda desteklenmektedir, ancak çok yetenekli ve deneyimli yazarların yanı sıra editörlerden oluşan küçük, ancak profesyonel ve uluslararası bir ekip, Jimmy Aki ve Zach Hildreth gibi.

Bunun gibi ekip üyeleriyle, editör ekibi sektörün her yerinden çok sayıda yüksek kaliteli kripto haber makalesi üretmeyi ve yayınlamayı başarıyor. Özetle, Blockonomi, daha küçük haberlerden ziyade daha geniş ve uluslararası pazarı etkileyen büyük haber raporlarına odaklanma eğilimindedir. Bunlar arasında, ana akım finans kurumlarının kripto veya blok zinciri teknolojisine nasıl daha fazla dahil olmaya hazırlandıklarına dair önemli haberler yer alıyor. Blockonomi ziyaretçileri, genellikle Wall Street firmalarından, ulusal düzenlemelerden ve çok daha fazlasından bulacağınız türden hikayeler bekleyebilir..

Şirketin merkezi Manchester, Birleşik Krallık’ta olsa da, Blockonomi, Kooc Media Limited olarak bilinen ana şirketin bir parçasıdır. Kooc Media’nın ilk büyük haber platformu Blockonomi idi. Ancak, tanıdığımız Blockonomi’nin 2017’de ilk kez piyasaya sürülmesinden bu yana Kooc Media, MoneyCheck olarak bilinen başka bir ayrı web sitesini de başarıyla başlattı..

Blockonomi ile karşılaştırıldığında MoneyCheck’in temel amacı “herkes için finans dünyasını basitleştirmek”. MoneyCheck’in bir dizi makalesi Blockonomi web sitesinde göründüğü gibi tam tersi de geçerlidir. Genel olarak, bu iki site, uluslararası finans ve kripto para birimleri dünyası için iyi bir birleşik kapsam sağlarken, tamamen farklı yönlere odaklanan haber kaynaklarını temsil ediyorlar..

Bu nedenle, Blockonomi, daha önce de belirtildiği gibi, Manchester, İngiltere merkezli olsa da, şirketin Baş Haber Editörü Şangay’da bulunuyor. Bununla birlikte, Blockonomi, siteye çok düzenli bir şekilde katkıda bulunan, dünyanın her yerinden bir yazar ekibinden oluşmaktadır. Bu yazarların tümü, sitede ad ve soyad temelinde, bazı temel biyografik ayrıntıların yanı sıra çeşitli sosyal medya profillerine bağlantılar ile listelenmiştir..

Blockonomi’nin kurucusu Oliver Dale, Blockonomi’nin Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapmaya devam ediyor.

Blockonomi, bugün dünyada faaliyet gösteren en büyük veya en çok ticareti yapılan kripto haber medya şirketlerinden biri olarak tam olarak bilinmemekle birlikte. Blockonomi, 2017’de ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri popülerliği ve itibarını istikrarlı bir şekilde büyütmeyi başardı ve bu da onu kripto ve blok zinciri alanındaki en hızlı gelişen ve daha yetkili isimlerden biri haline getirdi..

Blockonomi, kriptodaki her olayı kapsamlı bir şekilde ele almak yerine, büyük haberlerin deneyimli ve derinlemesine analizini sağlamaya odaklanır. Blockonomi ile ilgili makaleler genellikle kripto ve blok zinciri dünyasındaki geleneksel haber medya kuruluşlarından alacağınızdan çok daha ayrıntılı, daha uzun, daha iyi araştırılmış haber güncellemelerinde yazılır..

Blockonomi, başka bir şirketin basın bülteninden gelen bilgileri yeniden canlandırmaktan çok, belirli basın bültenlerinde veya haber raporlarında sağlanan bilgileri araştırmak ve doğrulamak için çok daha fazla zaman ve ilgi harcar. Blockonomi, kripto ve blok zinciri haber raporlama dünyasında kendisini son derece saygın bir lider olarak sunmaya devam ediyor..

KRİPTO BİÇİMLENDİRME

 • Günlük başlık sayısı: 8-15
 • Alexa Sıralaması: # 84066
 • Sahipler: Decentral Media LLC
 • Başlangıç ​​Tarihi: New York, ABD, 2017

Sosyal Medya Takibi

 • Heyecan: 8.060
 • Telgraf: 1.838
 • Instagram: 723
 • Youtube: 1.300

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Crypto Briefing, hem güvenilir hem de bağımsız olarak görülüyor çünkü reklamları yok ve sonuç olarak kimseye sadakat göstermiyor gibi görünüyor. Yazarın tüm tam adları, biyografileri ve sosyal medya profillerini içeren, deneyimlerini kanıtlayan ve önceki gönderilerine bağlantı veren tam bir sayfa da var..

Yönetici Ekibi

Han Kao (Kurucu ve CEO), Jon Rice (Kurucu Ortak ve Yönetici Editör), Ilya Abugov (Ürün Başkanı & Araştırma) ve Jay Putera (İş Geliştirme Direktörü).

İçerik Politikaları

Birçok kripto web sitesi bağımsız olarak işletiliyor ve özel mülkiyete sahip olsa da, Crypto Briefing, reklamsız olması ve sponsorlu makaleleri olmaması açısından da benzersizdir. Resmi web sitesinde “Crypto Briefing, Blockchain ve kripto para biriminin ana akım hayata güvenli ve sorumlu entegrasyonunu savunmak için var” diyor ve resmi yayın politikası, ücretsiz, sponsorsuz ve bağımsız gazeteciliğe olan bağlılıklarını yeniden teyit ediyor..

Zaman Hassasiyeti

Crypto Briefing, dünyanın dört bir yanından onlarca yazarı sayesinde 7/24 haber yayınlayabiliyor. Her zaman büyük son dakika haberleri yayınlarlar, ancak bazı büyük rakipleri kadar çok haber makalesi yoktur..

Çok Fazla Reklam? Hayır

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Crypto Briefing sadece üçüne de sahip değil, aynı zamanda ayrıntılı haberler ve analizler de yayınlıyor. Araştırma parçaları, eksiksiz bir eğitim merkezi ve okuyucuları eğitmek için yüksek bir prim var. Onları ayıran şey, kapsamlı madeni para kılavuzlarıdır. Düzinelerce altcoinin yanı sıra en iyi madeni paraları listeler ve okuyucunun yalnızca en ünlü paralar yerine tüm endüstri hakkında kapsamlı bir şekilde bilgi edinmesine olanak tanır.

İtibar: 9/10

Etkinlik Kapsamı

Web sitesinde bir etkinlik takvimi ve bölgeye göre döküm bulunmaktadır. Crypto Briefing’in gerçekten yazarları veya ekipleri belirli olaylara gönderip göndermediği belirsiz olsa da, hala dünyanın her yerinden önemli olay haberlerini içeriyorlar..

Sosyal medya

Crypto Briefing, tüm büyük sosyal medya platformlarında bir varlığa sahiptir ve düzenli olarak güncellemeler yayınlayarak takipçilerin en son son dakika haberlerinden haberdar olmalarını sağlar..

Kullanıcı Araçları

Crypto Briefing’in araştırma kağıtları, bir madeni para kılavuzu ve bir eğitim merkezi vardır. Ayrıca, madeni paraları, piyasa sınırlarını ve mevcut fiyat hareketlerini ve tüm takas etkinliklerini listeleyen canlı bir veri sayfasına sahiptirler..

Mobil uygulamalar: Hayır

En Büyük Güç

Yüksek standartta önyargısız olan bu profesyonel yazar ekibi birçok makale, kılavuz, araştırma makalesi, inceleme ve diğer analizler sunar.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Profesyonel ve minimalist tasarım. Reklam eksikliği, temiz görünümlerine katkıda bulunur.

gözden geçirmek

CryptoBriefing.com, reklamsız, bağımsız herhangi bir sponsorlu gönderi içermeyen, daha özerk ve tarafsız olmalarına olanak tanıyan, reklamsız, bağımsız bir kapsam sunarak kendisini farklı kılan, önde gelen bir kripto haber sitesidir. Bununla birlikte, Youbi Capital, Fenbushi Capital, DHVC, Neo Global Capital, PreAngel, Goopal Digital Capital, Block 72, Lucen Accelerator, WanFund ve Game Theory Group gibi büyük risk sermayesi firmaları tarafından destekleniyorlar. Şimdiye kadar çalışmalarını etkilediğini gösteren hiçbir kanıt yoktur (diğer siteler geçmişte onlara sponsor olan şirketlere iyilik göstermiştir).

Crypto Briefing, düzenli olarak önemli haberleri kapsar, ancak kılavuzlar, kod ve madeni para incelemelerinden teknolojiye ve belirli bir kriptoyu benzersiz kılan şeylerle ilgili fikir parçalarına kadar her şeyi içeren en büyük güçleridir. Ayrıca düzenli olarak araştırma makaleleri ve DARE raporları (Dijital Varlık Raporu ve Değerlendirme) yayınlarlar. Bunların hepsi eğitim merkezlerinde bulunabilir

Crypto Briefing’deki kod incelemelerini ve madeni para incelemelerini gerçekten takdir ediyoruz. Bu, diğer birçok kripto sitesinin sunduğu bir şey değil. Madeni para incelemeleri Andre Cronje ve ekibi tarafından ICO’ları şirketin teknik incelemesine göre analiz ettikleri yerde yürütülüyor. Ekip, gerçeği kurgudan ayırmak için madalyonun koduna giriyor ve gerçek teknoloji yeteneklerini yutturmaca ile bir sonraki gözden geçirme seviyesine götürüyor..

Crypto Briefing’in bir diğer benzersiz özelliği de web sitesinin hem İngilizce hem de Korece versiyonlarının olmasıdır. Korece makaleler web sitesinde neredeyse İngilizce makaleler kadar sık ​​gönderilmez, ancak sitede Koreli kripto kullanıcılarının okuması için mevcuttur..

Crypto Briefing, New York City şehir merkezindedir ve 2017’de Han Kao ve Jon Rice tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Kao, NYC’de büyüdü ve BA kazandı. Columbia Üniversitesi’nden ekonomi. Teknoloji ve medyada birden fazla şirket kurdu ve onlardan ayrıldı ve 15 yılını girişimci olarak geçirdi. Bugün Han, ekibini danışmanlık yaparak ve aktif olarak ICO’lara ve blockchain varlıklarına yatırım yaparak geçiriyor. Rice ise şu anda yönetici editördür ve 25 yıldan fazla bir süredir pazarlama ve yayıncılık alanında çalışmaktadır..

Diğer ekip üyeleri de ICO’lara ve blok zinciri ile ilgili projelere yatırım yapıyor ancak okuyucuların görmesi için her zaman açıklanıyor gibi görünüyor. “Ekip” sayfasının kendisi, yönetici ekibin ayrıntılı profillerini ve mevcut gazetecilerin, katkıda bulunanların, konuk editörlerin ve önceki katkıda bulunanların bir listesini içerir. Buna sosyal medya bağlantıları dahildir.

Crypto Briefing, çok profesyonel bir ortama sahip endüstri gazileri ve teknoloji girişimcileri tarafından destekleniyor ve reklamsız yayınlardan oluşan bir niş oluşturuyor. Çalışanlarının çoğunluğu tarafından birden fazla firma ve yatırım tarafından desteklenmelerine rağmen, bağımsız ve tarafsız bir haber ve fikir kaynağı olmaya devam ediyorlar. Kapılarını 2017’de ilk kez açtığından beri, hızla büyüdüler ve piyasadaki en güvenilir ve en sevilen bilgi kaynaklarından biri haline geldiler..

Bitcoin.com

 • Başlıklar – 10’dan 15’e
 • Alexa Sıralaması – # 9,980

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 387.000
 • Facebook – 98.400
 • YouTube – 17.000

2008 yılında, orijinal alan adı Bitcoin.com adı altında yeniden kurulan ve 2008 yılında Roger Verr’e ait olan resmi web sitesi, Eylül 2015’te yeniden kullanıma sunulduğundan bu yana özel olarak Roger Verr’e aittir..

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Proje alanında yer alan yazarların her biri sitede yer aldı ve ziyaretçilerin okuyabileceği kendi site içi profillerinde adlarına ve soyadlarına göre listelendi. Bu bilgilerin yanı sıra, yazarlarının bu profil sayfalarında sahip oldukları herhangi bir kripto para birimini açıklamasını sağlamak da şirketin politikasıdır..

Girişimci ve büyük etkileyicinin – Roger Ver’in özel mülkiyetinde olan şirketin kendisi, hem kendi sosyal medya kanallarında hem de web sitesinde kendisi hakkında bol miktarda bilgi sunuyor. Şirketi gerçekten öne çıkaran şey, yazı ve editör ekibinin dünyanın dört bir yanına dağılmış olmasıdır..

Yönetici Ekibi

 • CEO – Roger Ver
 • Teknolojiden Sorumlu Başkan – Emil Oldenburg
 • Operasyon Direktörü – Mate Tokay
 • Finans Direktörü – Natalia Ra
 • Baş Editör – Nanok Bie
 • Genel Danışman – Daniel Kelman
 • Maden Operasyonları Başkanı – Shaun Chong
 • İK Başkanı – Jared Stone
 • Küresel Teknoloji Başkanı – Ben Goodyear
 • CPO – Dennis Jarvis

İçerik Politikaları

Diğer birçok kripto haber kaynağı gibi, Bitcoin.com, haberleri, incelemeleri ve daha derinlemesine analizleri içinde Bitcoin söz konusu olduğunda en iyi tür bilgileri sağlamaya çalışmaktadır. Web sitesi, haber kaynağının derhal ve uygun bir şekilde “bitcoin ile ilgili her şey için birincil kaynağınız” olarak tanımlandığı bir “Hakkımızda” bölümü sağlar. Çevrimiçi olarak belirli bir içerik politikası listelenmemiştir.

Zaman Hassasiyeti

Bitcoin.com, içeriği söz konusu olduğunda sağlam bir tür yayın politikasıyla övünmenin yanı sıra, sektördeki gelişmelere hızlı yanıtlar söz konusu olduğunda çevrimiçi en hızlı kripto haber medya kuruluşlarından biridir. Bu, büyük ölçüde uluslararası düzeyde mevcut olan ve içeriğin 7 gün 24 saat bir sistemde yayınlanmasından sorumlu olan medya ve yazı ekiplerine teşekkür eder..

Bitcoin, cryptocurrecny ve blockchain ile ilgili son dakika haberlerinin çoğu büyük olasılıkla Bitcoin.com’da güvenilir bir şekilde ele alınmaktadır.

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Bitcoin, kripto ve blok zinciri dünyasındaki çok çeşitli son dakika haberlerini kapsamakla birlikte, şirket aynı zamanda kullanıcıların Bitcoin’i nasıl satın alabileceklerine dair çok kapsamlı kılavuzlar, Bitcoin madenciliğine başlamak için olay nasıl yapılır kılavuzları da sunmaktadır. kullanıcıların işlemlerde Bitcoin’e nasıl yatırım yapabileceği, depolayabileceği ve kullanabileceği gibi.

Bu kapsamlı kılavuz listesinin yanı sıra, web sitesi aynı zamanda şirketin editör ekibinden fikir parçaları, Bitcoin söz konusu olduğunda giriş kılavuzları ve Bitcoin’in kullanıcılar için nasıl çalıştığına dair eksiksiz bir keşif kılavuzu gibi özelliklerin adil payını da içeriyor..

İtibar: 9/10

Etkinlik Kapsamı

Bitcoin.com ekibi, mümkün olan her yerde uluslararası ölçekte çok çeşitli kripto para birimi ve blok zinciri etkinliklerine katılmak için ortak bir çaba sarf ediyor. Web sitesi, mevcut günlük içeriğiyle birlikte, dünya çapındaki büyük endüstri olaylarını büyük ölçüde kapsama eğilimindedir..

Şirketin kendisi uluslararası 50’den fazla çalışanıyla övünür ve ekibin bu etkinliklerin bazılarında veya tamamında belirli bir kapasitede bulunmasına izin verir. Bitcoin.com, genel olarak, kripto para birimi ve blok zinciri endüstrisinde en somut kapsama seviyesini sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapar..

Sosyal medya

Bitcoin.com, haber gelişmeleri ve uluslararası etkinlikler dünyasında oldukça aktif olmakla birlikte, özellikle Twitter, Facebook ve YouTube söz konusu olduğunda, sosyal medya platformlarında oldukça aktif olmaya devam ediyor ve web sitesi gururla yüz binlerce takipçiye ev sahipliği yapıyor. bu hesapların aralığı.

Web siteleri sosyal medya platformları, web sitesi ile birlikte bir dizi son dakika haberi, kripto para birimi yatırım dünyasından analizler ve blok zinciri ve kripto para dünyasından diğer bilgilerle birlikte düzenli olarak güncellenir..

Bu sosyal medya beslemelerini kullanmanın yanı sıra, Bitcoin.com, kanalın sektördeki son derece etkili isimlerle bir dizi röportaj sunduğu özel YouTube kanalı aracılığıyla video içeriği geliştirmek ve yayınlamak için çaba harcıyor. Bu röportajlar ayrıca kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinin çeşitli unsurlarını açıklayan belgesel tarzı videolarla birlikte yayınlandı..

Kullanıcı Araçları

Bitcoin.com, web sitesinde ve sosyal medya kanallarında her yerde bulunmanın yanı sıra, kullanıcıları ve ziyaretçileri için büyük ölçüde kullanılabilirliğe sahiptir. Bu kullanıcıların daha geleneksel bir kripto medya haber sitesinde bulabileceklerinin ötesinde, Bitcoin.com, blockchain oyunları, forumlar, özel bir akademi ve daha fazlası gibi bir dizi ilginç ve benzersiz özelliğe ev sahipliği yapıyor..

Bu araçların yanı sıra Bitcoin.com, kullanıcılarının Bitcoin ve Bitcoin Cash hacimlerini güvenli bir şekilde tutmasına ve saklamasına olanak tanıyan kendi çok popüler dijital cüzdanına da ev sahipliği yapıyor. Dijital cüzdanın yanı sıra, insanların BTC veya BCH blok zincirlerinde gerçekleşen çeşitli işlemleri ziyaret etmek için kullanabilecekleri, popüler olarak kullanılan bir blok gezgini de var..

Bunun yanı sıra, Bitcoin.com Akademisi, deneyim seviyesinde başlangıç ​​seviyesinden orta seviyeye kadar değişen kullanıcılar için bir dizi yüksek etkileşimli öğretici ve sınıf içerir. Kullanıcıların platformda oynayabilecekleri bu oyunlar, geleneksel kumar tarzı oyunlar olmakla birlikte. Blok zinciri kullanılarak yedeklenirler, yani muhtemelen adil algoritmalar kullanırlar, bu da oyuncuların kazanma ve kazanma olasılığını artırır..

En Büyük Güç

Bitcoin, Cryptocurrency ve blockchain haberleri dünyasında olup biten her şeyi bildirme konusunda uzmanlaşmış, özel sektöre ait bir şirket olsa da, web sitesinin kendisi oldukça bağımsız bir şekilde çalışır..

Bu verimli raporlama seviyesinin yanı sıra, web sitesi özel bir dijital cüzdan, kapsamlı kılavuzlar, madencilik çözümleri, Blok kaşifleri ve daha fazlası gibi bir dizi büyüleyici özellik içerir..

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Sitenin kendisi, kullandığı ayırt edici renk şeması sayesinde ikoniktir ve oldukça iyi bir şekilde öne çıkmasını sağlar. Kullandığı palet siyah, beyaz ve turuncu bir temadır ve Bitcoin.com içindeki kapsamlı eğitimlerin yanı sıra kılavuzlara odaklanması sayesinde. Daha geleneksel haberlere odaklanan ve hemen hemen bir haber blogu gibi işlev gören, beraberindeki platformu News.Bitcoin.com ile uyumlu bir şekilde çalışır; bir dizi yeni haber, gelişme ve popüler olanları içeren.

Bitcoin.com’un kalabalığın arasından sıyrılmasını sağlayan ayırt edici siyah, beyaz ve turuncu tema. Ana Bitcoin.com sayfası çoğunlukla kılavuzlara ve öğreticilere odaklanırken, News.Bitcoin.com bölümü son hikayelerin, öne çıkan hikayelerin ve popüler hikayelerin günlük bir seçkisini içeren daha geleneksel bir haber blogu..

gözden geçirmek

2008 yılında, orijinal alan adı Bitcoin.com adı altında yeniden kurulan ve 2008 yılında Roger Verr’e ait olan resmi web sitesi, Eylül 2015’te yeniden kullanıma sunulduğundan bu yana özel olarak Roger Verr’e aittir..

Bu gerçek sayesinde, geniş kapsamlı içerik türlerine duyulan ihtiyaca büyük önem vermesi ile birlikte. Kendi Bitcoin cüzdanına bağlanan web sitesi, özel öğreticiler ve kullanıcıların Bitcoin dünyasına nasıl başlayabileceklerine dair eğitici kılavuzlar – örneğin Bitcoin’i nasıl kullanacakları, madenciliği yapacakları ve hatta saklayıp ona yatırım yapacakları öğreticiler gibi..

Bugün bildiğimiz kripto dünyasında, Bitcoin.com, kripto raporlama için piyasadaki en büyük haber medya kuruluşlarından biridir. Haber makalelerinin her biri, beraberindeki news.bitcoin.com.today sitesinde bulunabilir ve bir platform olarak, Roger Ver’in adı altında Saint Kitts ve Nevis bölgesinde tamamen kayıtlıdır..

Ver’in kendisi bir bütün olarak Bitcoin.com’un CEO’su olarak listelenirken, şirket aynı zamanda dünyanın dört bir yanında bulunan 50’den fazla çalışandan oluşuyor ve şirketin geniş ölçekte konferanslara ve toplantılara kolayca katılmasına izin veriyor. Bu, 2017’de Bitcoin’in yükseliş eğilimi sırasında 1.500’e kadar yükselmeyi başaran büyüyen Alexa sıralamasıyla birlikte, Bitcoin.com o zamandan beri Bitcoin içinde haber bildirimi için en çok trafiğe maruz kalan web sitelerinden biri olarak ün kazandı. , Crypto ve blockchain haber dünyası.

İçerik oluşturuculardan yöneticilere ve hatta üst düzey yöneticilere kadar çalışanlarının her biri, Bitcoin.com’un Hakkımızda bölümünde çok şeffaf bir şekilde listeleniyor. Profiller, her çalışanın adı ve soyadı ile birlikte listelenir, bu da herhangi bir yazar hakkında belirli bilgileri almayı kolaylaştırır.

Son birkaç yıldır, Bitcoin.com, kripto ikilisi olan Bitcoin ve Bitcoin Cash için bazen açık görünen desteği sayesinde, o zamandan beri bazı kullanıcıların kafasında bir itibar kazandı ve çoğu zaman ün kazandı. Bu, Roger Ver’in Bitcoin Cash destekçisi olan ilk kişilerden biri olması gerçeğinden kaynaklanmayan bir damgalanmadır..

Bu nedenle yatırımcılar ve okuyucular, Bitcoin.com’un hem Bitcoin hem de Bitcoin Cash’in beğenileri için ‘parlama’ yapması için propaganda amaçlı bir gerekçe olduğuna inanıyorlar. Başkaları o zamandan beri Bicoin.com’a haberlerle ilgili habercilik söz konusu olduğunda nesnelliği sayesinde cömert övgü sunarken, onu bilgi için son derece meşru bir kaynak olarak görüyor..

Aynı kişiler, Bitcoin.com’un, Bitcoin Cash’in hard forkta kaybolan temel özellikleri geri yükleyerek kendisini Bitcoin’den farklılaştırmaya çalıştığı gerçeğini kapsadığı gerçeğini göz önünde bulundurarak, belirli bir pozitiflik ifade ettiler. Bugün Bitcoin.com, Bitcoin’i (BTC) “Bitcoin Çekirdeği” olarak adlandırmaya devam ediyor – BCH destekçileri severken BTC destekçilerinin nefret ettiği bir şey.

Bitcoin Cash veya Bitcoin’e karşı duyduğunuz duyguların türüne bakılmaksızın, Bitcoin.com’u kullanmak için hala meşru bir argüman olmaktan çok daha fazlası var, çünkü internetten gelen gelişmelerle ilgilenenler için internetin en iyi kaynaklarından biri olarak artan itibarı sayesinde blockchain, Crypto ve Bitcoin dünyası.

Eşlik eden haber blogu – News.Bitcoin.com ayrıca, kripto ve blok zinciri dünyasından, tümü dünyanın her yerinden ve endüstriden yüksek kaliteli raporlar olan çok çeşitli haber raporlarına sahiptir. Bitcoin ve Bitcoin Cash’e yönelik öznellik iddialarına rağmen, Bitcoin.com yazarları sorunları keşfetmeye ve mümkün olduğunca objektif bir duruşla büyük sorunlar hakkında kapsamlı raporlar sağlamaya çalışıyor. Sonuç olarak, sektördeki her türden olay ve haber için iyi bir kapsam var..

Bunların hepsi, bazı makalelerde ara sıra ortaya çıkan bazı BCH yanlısı kaymalara rağmen, News.bitcoin.com ayrıca bir tartışmanın birçok perspektifini göstermeye çalışan makaleler yayınlamaktadır..

Bununla birlikte, bu güçlü nesnellik girişimi, bazı kripto kullanıcılarının ve ziyaretçilerin, Bitcoin.com’un kurucusu Roger Ver ile olan bağlantılarının ve Bitcoin Cash ile olan bağlantılarının geçmişine bakmaları için hala yeterli değil..

Ver, Bitcoin.com’un kurucusu ve CEO’su olmasına rağmen, Bitcoin ve kripto topluluğu içinde çok tartışmalı bir figür olmaya devam ediyor. Birçoğu onu yönetim kurulu genelinde kripto para birimleri için oldukça bilgili bir evangelist olarak görüyor. Diğerleri onu Bitcoin ve Bitcoin nakit parası için son derece düşünceli bir şil olarak görürken, kendi çıkarları kendi sahiplerinin performansıyla ilgilidir. Bazıları daha da ileri giderek, web sitesinin kendisinin Ver’in kendi fikirleriyle ortaya çıkması için bir tür medya sözcüsü olduğunu iddia edecek..

Bazılarının kafasında bu belki de böyle olsa da, Ver ile birlikte Bitcoin.com, kripto ve blok zinciri topluluğu içinde otoriter bir güç olmaya devam ediyor ve o zamandan beri çoğu kullanıcı, Bitcoin’in çekirdek geliştiricileri arasındaki önceki hard fork ayrımından geçti. ve Bitcoin Cash 2017’de geri döndü. Topluluğun bu ileriye doğru hareketi, Bitcoin.com’un kripto dünyası için ilgili tartışmaları ve haberleri yayınlamaya odaklanmaya devam edebileceği anlamına geliyor..

Bitcoin o zamandan beri, blockchain alanındaki çeşitli kripto para birimleri ve etkinlikler için çevrimiçi bir akademi olarak güçlü bir ün kazandı. Sonuçta yeni kullanıcılar, şirket tarafından sağlanan çok çeşitli kaynaklardan yararlanabilirler – bu da onu yeni ve orta düzey kullanıcılar için son derece kapsamlı bir kaynak haline getirir..

Siteye yeni giren kullanıcılar, en son haberler için Bitcoin.com’u ziyaret etmeyi seçebilir veya bir örnek olarak ilk kez bitcoin nasıl satın alınacağını ve saklanacağını öğrenmek için bazı talimat kılavuzlarını inceleyebilir. Web sitesinin kendisi ayrıca, kendiniz için veya bir havuzun parçası olarak Bitcoin madenciliğine nasıl başlayacağınıza dair bir dizi kapsamlı kılavuza ev sahipliği yapıyor. Ayrıca çeşitli oyunlar, tartışma panoları ve forumlar da vardır..

Bunların yanı sıra, ister tamamen yeni ister daha yetkin bir kullanıcı olun, Bitcoin dünyasına bakan herkese yardımcı olacak bir dizi araç var. Bitcoin.com bugün dünyanın en büyük Bitcoin madencilik organizasyonlarından biri olmaya devam ediyor.

BTC, BCH ve Roger Ver hakkındaki hafif tartışmalara rağmen, Bitcoin.com bugün kripto topluluğundaki en büyük ve en saygın web sitelerinden biri olarak konumunu sağlamlaştırmaya devam ediyor..

Bitcoinist

 • Günlük başlıklar – 5 ila 15
 • Alexa Sıralaması – # 35,955

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 47.300
 • Telgraf – 13.000
 • Facebook – 22.000
 • Instagram – 2.000

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Diğer bazı crpyto haber raporlama platformları, sitedeki çeşitli içerik oluşturucular ve yazarlar için kullanıcı profilleri yolunda bir şeyler sunarken. Bitcoinist, yazma ekibinin çeşitli üyeleri için herhangi bir yazar profili segmentine sahip olmadığı için alışılmadık bir durumdur..

Platformdaki bu yazarların çoğunun adları, ad ve soyad yapısında listelenmiştir ve kullanıcılar, aynı kullanıcıların site için üzerinde çalıştıkları diğer türdeki makaleleri görmek için bu adlara tıklayabilirler..

Bu basit unsurlar var olsa da, yazarların kendileri hakkında çok az bilgi var veya hiç yok, sahip oldukları arka planı, mesleki veya akademik deneyimleri ve hatta çeşitli kripto varlıklarında sahip oldukları varlıkları gösteren hiçbir şey yok..

Bu gerçeğe bakılmaksızın, Bitcoinist, personelindeki tüm yazarların, içeriklerinden herhangi biri yayınlanmadan önce, çeşitli kripto varlıklarında sahip oldukları tüm varlıkları ifşa etme zorunluluğuna sahip olduklarını iddia ediyor. Bitcoinist kadrosundaki tüm yazarlara şu anda Bitcoin ve / veya Ethereum gibi bir kripto para birimi üzerinden ödeme yapılmaktadır, bu nedenle en azından bu yazarların çalıştıkları süre boyunca en az iki tür kriptoda makul bir hisseye sahip olacağı varsayılmaktadır. bu platform için.

Bitcoinist ekibine göre yazı kadrosu da dünyanın her yerinde bulunuyor..

Yönetici Ekibi

 • Kurucu Ortak ve Operasyon Direktörü – Mate Tokay
 • Kurucu Ortak ve Baş Teknoloji Sorumlusu – Norbert Kovacs
 • Kurucu Ortak – Zoltan Tokay
 • Baş Editör – Scott Fargo

İçerik Politikaları

Bitcoinist, yayın politikasını resmi web sitesindeki bir sayfada açıkça özetlemektedir. Bu editörlük politikası, şirketin yayınlama hedeflerini açıklamaktadır. Ayrıca web sitesinin nasıl para kazandığını da açıklıyor. Özetle, Bitcoinist ekibi, genellikle kullanıcılara “tarafsız raporlama ve gazetecilik bütünlüğü” sağlama becerisinden gurur duyarak, topluluğu için yüksek kaliteli içerik sağlamayı taahhüt ediyor gibi görünüyor..

Bir bütün olarak, web sitesinin kendisi, içeriği, editöryal ve yayın politikası aracılığıyla, daha sonra web sitesinde yer alan yayınlarda göründüğü şekliyle her türlü ölçüm, ifade veya araştırmayı “doğruluk kontrolü, kaynak bulma ve doğrulama için özenle çalışmayı” amaçlamaktadır. . Buna ek olarak, Bitcoinist ekibi, çeşitli makaleler için her türlü yutturmaca kuşağına tamamen karşı olduğunu iddia ediyor. Sonuç olarak, sansasyonelleştirmeye veya çeşitli haber makalelerini tıkırtı yapmaya inanmadığını iddia ediyor.

Bitcoinist, kadrosundaki tüm yazarların, çeşitli kripto varlıklarında sahip oldukları tüm varlıkları içeriklerinden herhangi biri yayınlanmadan önce ifşa etme zorunluluğuna sahip olduğunu iddia ediyor. Bitcoinist, bu gerçeğin yanı sıra, bir limited şirket olarak kripto para birimlerine herhangi bir alım satım veya yatırım yapmadığını belirtiyor. Bununla birlikte, şirket, diğer alanların yanı sıra, bir afiş reklamı, basın bülteni yayını, site içinde sponsorlu içerik yayınlamak isteyen şirketlerin ödemelerini kabul etmektedir..

Zaman Hassasiyeti

Bitcoinist ekibi, belirli bir günde herhangi bir ağır hacimde yayın yapmamayı iddia etse de, daha büyük kripto haber medya kuruluşlarında sıklıkla olduğu gibi. Bununla birlikte, Bitcoin, kripto para birimi ve blok zinciri haber dünyasındaki uluslararası düzeydeki büyük gelişmelere oldukça hızlı yanıt verme eğilimindedir..

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Bitcoinist, web sitesinde çevrimiçi olarak yayınlanan bir dizi temel ancak bilgilendirici kılavuza sahiptir. Yazarlar, çeşitli kripto ve blok zinciri uygulamalarını ve borsalarını da düzenli olarak gözden geçirme alışkanlığına sahipler..

Bu tür kılavuzlar ve incelemeler sunsa da, Bitcoinist’in birincil odak noktası haber öykülerini bildirmek ve yayınlamaktır, bu nedenle bu kılavuzlar mevcut olsa da, bunlar, eğitim dizileri ile birlikte çevrimiçidir ve daha çok temel bir eğitici rehberdir. oldukça kapsamlı olan her şeye karşı.

Bu Bitcoinist kılavuzlarından herhangi birini arayanlar için, kullanıcıların web sitesinde bulunan “Nasıl Yapılır” bölümüne bakmaları yeterlidir ve bunlar, “En İyi Bitcoin Cüzdanı” ve “Bitcoin nedir?” Gibi bir dizi kılavuz içerir. diğer kripto rehberleri arasında.

İtibar: 7/10

Etkinlik Kapsamı

Bitcoinist’in bu uluslararası etkinliklere katılmak için aktif olarak ekipler gönderip göndermediği veya yazarların bu etkinliklere katılmak için zaten yerel olarak yerleştirilip yerleştirilmediği veya bu türler hakkında haber yapmak için öncelikle üçüncü taraf bir haber kaynağına güvenip güvenmedikleri açık değildir. Etkinlikler.

Kapsama politikasından bağımsız olarak, Bitcoinist’in web sitesi, Avrupa genelinde gerçekleşecek bir dizi yaklaşan etkinlik ile çevrimiçi takviminde çok çeşitli etkinlikler içerir..

Sosyal medya

Sosyal medya alanında oldukça aktif olmanın yanı sıra Bitcoinist, bir kripto haber medya şirketinden görülen en büyük sosyal medya takipçilerinden birine ev sahipliği yapıyor. Bununla birlikte – Bitcoinist, Twitter gibi ortamlarda daha büyük isimlerin bazılarının gerisinde kalıyor, hala 50.000’in üzerinde bir takipçiye sahip..

Bu yüksek trafik hacminin yanı sıra, Bitcoinist’in Twitter’ı, geniş yelpazedeki diğer sosyal medya sayfaları ile birlikte, resmi web sitesinden en son haberlerden bazılarıyla günde birkaç kez güncellenir. Toplamda, Bitcoinist’in Facebook, Instagram, Telegram ve diğer ortamlar gibi sayfalarda binlerce takipçisi var..

Kullanıcı Araçları

Bitcoinist’in kendisi, ziyaretçilerin yararlanabileceği sınırlı sayıda kullanıcı aracına sahiptir. Sayfalarında web sitesinin en üstünde küçük bir kripto fiyat takibi yer alıyor. bunun dışında, ancak, Bitcoinist ekibinin hedefleri öncelikli olarak haberleri bildirmeye odaklıdır..

En Büyük Güç

Bitcoinist, en son gelişmelerden herhangi birini açıklamak söz konusu olduğunda, kripto para birimi analizine son derece Avrupa merkezli bir yaklaşım sağlamak için uyumlu bir çaba sarf ederek, son derece objektif ve bağımsız bir şekilde içgörü sağlamasına izin veriyor. Yalnızca nispeten küçük bir yazar ekibinden oluşan Bitcoinist, yüksek kaliteli içerik için çabalamasını ima ediyor – ekibinin dünyanın dört bir yanına serpiştirilirken çok şey başarmasına izin veriyor.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Web sitesinin arayüzü, web sitesinin sol üst köşesinde açıkça görülebilen son derece farklı “B” sembolü ile standart bir blog tasarımından beklediğimiz şeydir..

Sayfanın içinde, çeşitli makaleler “Bitcoin”, “Ethereum” veya “Altcoins” gibi kendi farklı kategorilerine ayrılmıştır. Bu kategorilere ek olarak, “Blokzincir”, “Güvenlik” ve “basın bültenleri” gibi daha spesifik makalelere girmenize olanak tanıyan bir dizi alt kategori vardır.

Sonuç olarak, Bitcoinist, web sitesinde ve çeşitli sosyal medya sayfalarında havalı, şık formatıyla kullanıcıları çekmek için siyah, lacivert ve açık mavi renk paletlerini kullanır..

gözden geçirmek

Bitcoinist, çeşitli sosyal medya sayfalarında binlerce takipçinin yanı sıra haber platformuna aylık olarak iki milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan şirket ile büyümeyi ve sektördeki en etkili kripto medya yayın platformlarından biri olmayı başardı..

2013 yılında kurulan web sitesi, diğerlerine kıyasla küçük ölçekli bir ekibe sahiptir, ancak uluslararası bir düzeye dağılmış olup, haftada 7 gün 24 saat periyodik haber raporları sunmalarına olanak tanır. Bitcoinist yazı ekibi şu ana kadar blockchain ve kripto dünyasındaki çok çeşitli konuları ele almayı başardı – haber raporları, fiyat analizi, çeşitli ürünlerin incelemeleri, borsalar veya kripto varlıkları, röportajlar, blok zinciri, dijital güvenlik, altcoinler gibi. ve daha fazlası.

Bir dizi diğer crpyto haber platformu gibi, Bitcoinist, doğrudan olmasa da. Madencilik veya yatırım gibi kripto para birimlerine dahil olmak, şirketlere sektörde reklam vermek isteyenler için sponsorlu makaleler ve ücretli reklamlar sunuyor. Bu hizmetlerden bazıları Bitcoinist aracılığıyla doğrudan satın alınabilir ve bunlar arasında CPM tabanlı afiş reklamları, haber bülteni sponsorlukları, belirli bir şirketle ilgili sponsorlu içerik ve sayfaya yerleştirilen arka plan reklamları yer alır..

Mate Tokay, Norbert Kovacs ve Zoltan Tokay ekibi tarafından Şubat 2014’te kurulmuş ve resmi olarak kurulmuş. Konumuna gelince, Bitcoinist biraz alışılmadık bir durumdur – resmi olarak Birleşik Krallık’ta adı altında bir işletme olarak tescil edilmiştir. Bitcoinist Limited, paradoksal olarak: şirketin kendisi Budapeşte, Macaristan dışında faaliyet gösteriyor ve.

Bu, Bitcoinist ile ilgili ciddi bir kusurun altını çizmeye devam ediyor – şirketin kendisi, kayıt bilgileri ve konumu söz konusu olduğunda kendisini son derece şeffaf bir ortam olarak sunmuyor. Ancak bunun tamamen Bitcoinist’e özgü bir şey olduğunu ileri sürmek tamamen yanlış olur..

Bitcoinist’in çevrimiçi sitesi aracılığıyla çeşitli yazarları hakkında herhangi bir bilgi sağlamaması alışılmadık bir şey olmaya devam ediyor. Bu yazarların çoğu yalnızca adları ve soyadlarıyla tanımlanıyor, ancak bunun dışında – yazdıklarını göstermek için yazarın adına tıklamak dışında; örneğin, biyografik ayrıntıların yolunda hiçbir şey yok. Bireyin sektördeki deneyiminin veya mesleki niteliklerinin açıklaması yoktur..

Özetle, yazım ekibi sağladıkları içerikte deneyim ve profesyonellik alanından konuşur. Kripto para birimi ve blok zinciri dünyasındaki çeşitli gelişmeleri etkili bir şekilde ve yetkin bir şekilde tartışmaktan daha fazlasını yönetmek – ancak genel olarak daha fazla takdir edilen şey daha fazla şeffaflıktır..

Konum veya şirketiyle ilgili bilgiler konusundaki netlik eksikliğine bakılmaksızın, Bitcoinist, kripto para birimi ve blok zinciri alanı için oldukça saygın ve yetkili bir haber kaynağı olarak kendi nişini ve itibarını oluşturmaya çalışıyor. Bitcoinist, sadece kabaca bir düzine yazarın bulunduğu küçük bir ekipten oluşuyor. Ancak bu küçük bir sayı olsa da, aynı yazarlar dünyanın dört bir yanına dağılmış durumdadır ve sonuç olarak bu, onları en son haberler, içgörü, analiz ve röportajlarla 7/24 yüksek kaliteli içerik sunabilmekten daha fazlasını yapar. kripto dünyası.

Şirketin bu konudaki sözüne gerçekten sahibiz, ancak bu aynı yazarlar, makalelerini göndermeden önce yaptıkları veya sahip olabilecekleri herhangi bir yatırım hakkında bilgi vermekle yükümlüdür. Genel olarak, Bitcoinist ekibi, diğer ana akım kripto medya kuruluşlarının editoryal politikalar konusunda ileri sürdükleri aynı türden iddiaların çoğunu öne sürüyor – gazeteciliklerine ve herhangi bir konu olduğunda haberciliklerine karşı ‘adil, objektif’ ve tarafsız bir yaklaşım sağlamaya çalışıyorlar. kripto olay türleri.

Özetle, Macaristan merkezli bu şirket, içeriklerinin kalitesi hakkında ileri sürdükleri bu iddiaları onurlandırmak için uzun bir yol kat ediyor – en son raporlar da dahil olmak üzere, blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri dünyasının her yerinden etkili bir haber ve analiz kaynağı sağlıyor. Bitcoin, altcoinler, blockchain teknolojisi, güvenlik ve diğerleri ile ilgili haberler ve röportajlar.

Bu, hem site aracılığıyla (web sitesi aracılığıyla ayda 2 milyon) hem de sosyal medya yoluyla (çok çeşitli sosyal medya kuruluşlarında 50.000’den fazla) almasının ardından yüksek düzeyde bir medyaya denk geliyor. çevrimiçi ortamda oldukça etkili bir varlığa sahip olmak.

Şirket, kurumsal, coğrafi bilgiler ve şeffaflık unsurları söz konusu olduğunda – yazarların bilgileri de dahil – eksik olsa da, Bitcoinist, kripto ve blok zincirinden haberler için son derece bağımsız, objektif bir çıkış sağlama taahhüdüne derinden bağlı görünüyor. topluluk.

Şeffaflığın belirli yönlerinde eksik olsa da – yazar bilgileri ve konumu gibi – Bitcoinist, kripto topluluğu için bağımsız, tarafsız bir haber kaynağı olmaya kararlı görünüyor..

Bitcoin Dergisi

 • Günlük başlıklar – 5 ila 15
 • Alexa Sıralaması – # 80,071

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 548.000
 • Facebook – 77.000

Resmi olarak 2012 yılında Nashville, Tennessee, Amerika Birleşik Devletleri’nde yeniden kurulmuş olan şirket, limited şirkete aittir – BTC Media LLC

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Bitcoin Magazine, yazarlarının çoğunu normalde diğer haber kaynaklarından görüldüğü gibi benzer bir şekilde listeler – bu yazarların her biri ad ve soyad temelinde listelenir. Ancak, bu yazarlardan bazılarının genellikle kendi seçtikleri takma adlar altında faaliyet gösterdiğini belirtmek gerekir..

Genel olarak konuşursak, Bitcoin Magazine ekibi için çalışan yazarlar, blok zinciri ve kripto para birimi endüstrisindeki en meşru ve son derece profesyonel yazarlardan bazılarını temsil ediyor ve sıklıkla daha güncel olay parçalarından daha araştırıcıya kadar değişebilen dergi kalitesinde içerik üretimine dahil oluyorlar. çeşitli şirketler, kripto belirteçleri veya zaman içindeki belirteç performansının analizi hakkında içerik.

Bitcoin Magazine’deki tam zamanlı yazarlardan oluşan bir ekibin yanı sıra, çeşitli yetenekli serbest yazarlardan düzenli olarak içerik yayınlamaktadır. Bu içerik oluşturucuların şirket için sağladığı saatler ne olursa olsun – bunların her biri, yazarlardan, editörlerden, editörlerden, tasarımcılardan ve geliştiricilerden şirketin “Hakkında” sayfasında listelenmiştir..

Yönetici Ekibi

 • Kurucu Ortak – Vitalik Buterin
 • Kurucu Ortak – Mihai Alisie
 • Genel Yayın Yönetmeni – Christie Harkin

İçerik Politikaları

Bitcoin Magazine, çeşitli editoryal politikaları ile oldukça açık ve kullanıcıların “Hakkında” sayfasında görebilmeleri için bunları açıkça sergiliyor. Şirket, kullanıcılarına kripto ve blok zinciri topluluğundan “doğru, zamanında ve ilgili” bilgiler, içerik ve haberler için bir çıkış sunmayı amaçlamaktadır..

Şirket, Tennessee merkezli şirket olan BTC Incorporated ve BTC Media LLC’ye ait olmasına rağmen, editör kadrosunun kurumsal ana şirketten ayrı, tamamen bağımsız bir kuruluştan oluştuğunu da iddia ediyor. Bitcoin Magazine ayrıca, yazarlardan ve içerik oluşturuculardan “tamamen gazetecilik değerlerine, güncelliğine ve bitcoin alanındaki yayının okuyucularıyla özel ilgisine dayanan” bir dizi sunum ve hikayeyi de kabul ediyor.

Tam bir nesnelliği tespit etmek için, Bitcoin Magazine için çalışan yazarların, belirli bir hikayeyi veya basın açıklamasını kapsama karşılığında üçüncü bir şahıstan herhangi bir tür ödemeyi kabul etmeleri kesinlikle yasaktır. Bitcoin Magazine’in kendisi de herhangi bir basın bülteni yayınlamaz; bu, kripto medya kuruluşları düşünüldüğünde nadir görülen bir durumdur. Buna ek olarak, şirket makaleleri için herhangi bir ödeme kabul etmemektedir (şirket, bir dizi afiş reklamı, e-posta bülteni sponsorluğu ve yapılan sponsorlu içerik aracılığıyla sunulan reklama izin vermektedir. topluluk üyeleri tarafından açıkça görülebilir.)

Bitcoin Magazine, mümkün olan her yerde BTC Inc, BTC Media LLC veya herhangi bir yan şirket ile herhangi bir bağlantıyı ifşa etmek için her türlü çabayı göstermektedir..

Zaman Hassasiyeti

Bitcoin Magazine, özellikle büyük haber öyküleriyle karşılaştırıldığında, haberler söz konusu olduğunda aynı miktarda yayınlamamayı alışkanlık haline getirmektedir. Her şeye rağmen, Bitcoin Magazine büyük haber hikayelerine dair çok fazla fikir veriyor ve son derece dakik bir şekilde.

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Bitcoin Magazine, yeni başlayanlar ve daha yetenekli kullanıcılar için bir dizi kılavuz içeren, kullanıcıların çevrimiçi olarak göz atabilecekleri bir düzineden fazla kapsamlı kılavuza sahiptir. Bunların yanı sıra, bu vergilerin Bitcoin ile nasıl çalıştığına, Bitcoin’in zaman içinde nasıl ölçeklenebilir olduğuna, nasıl saklanacağına ve ardından Bitcoin yatırımınızı nasıl güvende tutacağınıza dair geniş bir yelpazede daha geniş finansal kılavuzlar da var. diğer başlıklar.

İtibar: 9/10

Etkinlik Kapsamı

Bitcoin Magazine, herhangi bir büyük kripto haber medya kuruluşuna çok benzeyen olaylar da dahil olmak üzere, blok zinciri ve kripto dünyasındaki en büyük gelişmelerden bazılarını kapsayacak çok şey yapıyor. Kendini konferanslar ve haberler için uluslararası bir sahnede sunsa da, Bitcoin Magazine bu etkinliklerde diğer, daha önemli rekabeti ile aynı türden bir varlığa sahip değil, bununla birlikte şirket hala güncel kalmayı başarıyor. topluluğu için en son haberler ve raporlarla.

Bitcoin Magazine ayrıca, bu Haziran ayında San Francisco merkezli Bitcoin 2019 Konferansı olarak bilinen kendi benzersiz etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Biletlerin 100 $ olarak fiyatlandırıldığı düşünüldüğünde, diğer kripto ve blockchain etkinliklerine göre oldukça uygun maliyetli bir olay olarak karşımıza çıkıyor..

Sosyal medya

Dijital dergisi aracılığıyla iyi bir faaliyet seviyesine sahip olmanın yanı sıra, Bitcoin Magazine, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya dünyasında da çok aktif bir oyuncudur. Yaklaşık yarım milyon takipçiden oluşan bu hesapların her biri ile – Bitcoin Magazine, kripto medya dünyasında en çok takip edilen Twitter hesaplarından birine sahip..

Kullanıcı Araçları

Çeşitli haber raporları, finansal analizler ve fiyatlandırma güncellemelerinin yanı sıra Bitcoin Magazine, çok çeşitli diğer sitelerde bulunan aynı türden blok kaşifine benzeyen kendi Bitcoin blok kaşifini de içeriyor. Bu kaşif aracılığıyla, insanlar son blokları görüntüleyebilir ve aynı zamanda bu blokların yükseklikleri ve bu blokta yer alan işlem sayısı gibi çeşitli istatistiklerini kontrol edebilirler..

Bunların yanı sıra, kullanıcılar aynı tür ölçümleri kontrol etmek için önceki bloklarda arama yapabilirler. Bu kaşif ile birlikte Bitcoin Magazine, kullanıcıların tam bir şamdan grafiği de dahil olmak üzere çeşitli büyük kripto varlıklarının güncel fiyatlandırmasını görmelerine olanak tanıyan benzersiz bir fiyat izleyici içerir..

En Büyük Güç

Bitcoin Magazine, okuyucuları için çok sayıda içgörülü, iyi bilgilendirilmiş yorumlar sunan en uzun soluklu kripto haber medya kuruluşlarından biridir. Bu son derece başarılı dijital derginin yanı sıra şirket, yakın gelecekte basılı baskısını da yeniden başlatmak istiyor..

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Bitcoin Magazine, standartlaştırılmış bir blog düzeniyle eşleşen turuncu ve beyaz renk paleti ile kullanıcılara oldukça farklı bir kurulum ve renk tasarımı sunar..

Derginin kendisi, sayfanın en üstünde listelenen bir dizi öne çıkan hikayeye ve sayfanın geri kalanında daha güncel hikayelerinden bazılarına sahiptir. Yeni ve yaklaşan etkinliklerle ilgili bu çeşitli özellikli hikayeler ve sayfa boyunca listelenen bir dizi kılavuz.

Genel olarak, çevrimiçi derginin düzeni çok net, özlü ve gezinmesi kolay kalır. Bitcoin Magazine ikonik bir baskı tabanlı düzene sahipken, daha önce dolaşımda olan gerçek dünya dergisi, o zamandan beri koleksiyoncuların öğeleri haline geldi ve derginin orijinal ilk sayılarından bazıları Bitcoin Magazine mağazasından 800 dolardan fazla satıldı..

gözden geçirmek

Bitcoin Magazine sağlam bir itibar kazandı ve kripto ve blok zinciri dünyasındaki haberler için endüstrinin en uzun süredir devam eden medya web sitelerinden biri olarak – uzun bir oyun boyunca kazanılan bir itibar.

Vitalik Buterin ve Mihai Alisie’nin kurucu ekibi tarafından 2012 yılında yeniden kurulan Bitcoin Magazine, Nashville, Tennessee merkezli bir limited şirket olan BTC Media LLC’ye aittir. Başlangıçta, Bitcoin Magazine, kendi dergisinin hem dijital hem de gerçek dünya yayıncısı olarak faaliyet göstererek, adına oldukça sadık kaldı..

Vitalik, şirketin kurucu ortaklarından biri olsa da, daha sonra Ethereum’u birlikte kurup daha geniş dünyaya getirecekti. Buterin gitmiş olsa da, dergi onsuz daha da güçleniyor. Ve derginin basılı versiyonu birkaç yıl önce kullanımdan kaldırılırken, şirketin bu yıldan itibaren baskı dünyasına geri dönme planları var..

Bitcoin Magazine, gerçek bir dünya ve dergisinin dijital yayıncısı olarak çalıştığı zamanlarda, kripto para birimi raporlama dünyasına adanmış ilk dergi olarak tarihe geçti – insanlar ayda 9 dolarlık bir abonelik fiyatı olarak fiziksel bir kopya satın alabiliyorlardı. Bu makalelerin çoğu dijital formatta da okumakta özgürdü.

Ekibin kurucu ortaklarından biri olmanın yanı sıra – Buterin, üniversitede çalışırken yan projesi olarak web sitesine içerik sağlamaya çok zaman ayırdı, zamanının 10-20 saatinden fazlası söz konusu dergiye ayrıldı..

Ancak 2014 yılında David Bailey adlı kıdemli bir girişimci Nashville, Tennessee’de BTC Media limited şirketini resmi olarak kurduğunda oldu. Şirket, Bitcoin Magazine’e dahil olmadan önce, dijital para birimleri hakkında rapor veren önde gelen yayınlardan biri olan yBitcion’un operasyonlarının arkasındaydı. BTC Media LLC, BTC Incorporated altında medya ve yayıncılıktan sorumlu bir yan şirket olarak hizmet vermektedir..

Bugün, BTC Media LLC ailesi, dağıtılmış defter teknolojisini tartışmak için bir platform olan Distributed.com’un yanı sıra Bitcoin Magazine’i de içeriyor. BTC Media LLC kurucu ekibinin diğer seçkin üyelerinden bazıları Andrew DeSantis ve Tyler Evans gibi üyelerden oluşmaktadır. İşletme medyası ve Bitcoin Magazine gibi haber raporlama kuruluşlarının yanı sıra, şirketin kendisi ayrıca Fortune 500’deki büyük şirketler için bitcoin ve blockchain teknolojisi dünyasında bir dizi danışmanlık hizmeti sunmaktadır..

Bitcoin Magazine, Bitcoin Media LLC tarafından satın alındıktan sonra bile, Bitcoin ve kripto medya dünyasına gelince haberlerin en güvenilir ve saygın kaynaklarından biri olmaya devam ediyor. Bu itibarın yanı sıra, şirket aynı zamanda sosyal medya dünyasının en büyük takipçilerinden birine sahiptir – kendi başına 500.000’den fazla Twitter gibi sayfalarla.

Bu itibar, 2012’den beri faaliyette olması sayesinde yıllar içinde büyüyen ve onu tüm kripto dünyasındaki en uzun süredir devam eden büyük medya kuruluşlarından ve kripto yayınlarından biri haline getiren bir üne sahiptir..

Kripto para birimleri için en eski olmasa da ve sonuç olarak en köklü haber kaynağı olmanın ve olduğunu iddia etmenin yanı sıra. Şirketin kendisi de tamamen bağımsız bir editör kadrosu organizasyonuna sahip olup, BIT Incorporated ve BTC LLC’nin ekibi gibi ana kuruluşlarının tamamen hedefi olmasına izin verir.

Şirketin yayın politikaları ile ilgili olarak, Bitcoin Magazine, çevrimiçi ortamda yayın politikasını titizlikle ortaya koydu. Ziyaretçilerin platforma ve olası yazarların kalite seviyesinin korunmasını sağlamak için yürürlükte olan politika türlerini anlamasına izin vermek.

Bu tutarlı yayın politikası ile birlikte şirket, belirli bir hikaye hakkında raporlama söz konusu olduğunda mümkün olan her yerde BTC Incorporated ve BTC Media LLC ile olan tüm bağlantıları ifşa ettiğini iddia etmektedir. Bu daha fazla şeffaflığa, editoryal ve ticari konuşmalara yönelik dürtüyle birlikte, Bitcoin Magazine herhangi bir basın bülteni yayınlamadığını iddia ediyor, ayrıca içerik için herhangi bir ödeme kabul etmiyorlar..

Durum böyle olsa da, şirket sitede açıkça etiketlenmiş sponsorlu gönderilerle birlikte bir dizi reklam sunar ve sunar. Genel olarak, Bitcoin Magazine editoryal politikası, web sitesinin Bitcoin Magazine ile olan bağlantılarından kaynaklanan önyargı algısını en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır..

Bitcoin Magazine’in basılı versiyonu, geçtiğimiz birkaç yıl içinde o zamandan beri yoldan çıkmış olsa da, ekip bu yıl geri dönüyor. 2019’da Bitcoin Magazine, artık satıldıkları her yerde sıradan bir dergi gibi dağıtılırken, içeriğinin basılı bir sürümünü yayınlamaya resmi olarak geri döneceğini duyurdu..

Bu, bir basılı derginin, Bitcoin ve Cryptocurrency dünyasını kapsayan basılı bir derginin hayatta kalıp kalamayacağı ve çevrimiçi yinelemesi kadar dinamik olup olmadığı sorusunu daha da gündeme getiriyor. Sadece zaman söyleyebilir. Başlangıçta Bitcoin Magazine, bu dergileri basmak için Coin Publishing LLC olarak bilinen Orlando, Florida merkezli bir yayıncılık şirketiyle ortaklık kurmuştu. O zaman için durum böyle olsa da, bu yeniden başlatılan sürümü hangi şirketin yayınlayacağı belirsizliğini koruyor..

Şirketin fiziksel sürümlerini yayınladığı ilk örnekten gelen orijinal Bitcoin Dergileri, o zamandan beri koleksiyoncuların öğeleri haline geldi. Bitcoin Magazine için çevrimiçi mağaza, aslında ilk baskısının kopyalarını (Mayıs 2012’de yayınlandı) 799,99 $ ‘a satarken, 22 Bitcoin Magazine sayısının tümünü içeren bir paketin tamamı 4.450 $’ a satılıyor. Mağazada Bitcoin markalı tişörtlerin yanı sıra benzer ürünler gibi bir dizi başka ürünle.

Derginin diğer unsurlarından biri, yazı ekibi tarafından sağlanan bir dizi kılavuz içerir. Bunlar, kripto para dünyasına, yeni gelenler ve daha deneyimli yatırımcılar için yatırım ve ticaret yapma konusunda çok çeşitli bilgiler sağlar. Kripto ve blok zinciri teknolojisi hakkında bilmeleri gereken her şeye alışmalarına izin vermek.

Bunlar, “Bitcoin nedir?” Gibi bir dizi kılavuz içerir. ve “Blockchain Nedir?” Bunlar, özet bir analiz sağlama ve sürekli gelişen ve değişen bu teknoloji hakkında rehberlik etme konusunda mükemmel bir iş çıkarır..

Sonuç olarak, Bitcoin Magazine, orijinalinden çok farklı bir web sitesidir. Ama böyle bir şey söylendiğinde – kesinlikle en ufak bir şekilde kötü bir şey değildir; her geçen gün daha da güçlenen, alakalı olmaya devam eden ve gelişmeleri hızlandırmak için yıllar içinde sürekli yenilik yapan şirket ile. Hayır, bir basılı derginin 2019 itibariyle yeniden yayınlanacağı duyurulduğunda, Bitcoin Magazine son derece itibarlı bir haber ve rapor kaynağı sağlamak için çabalamaya devam ederek, bu alandaki bir isim olarak zaten güçlü bir üne sahip olmasına izin veriyor..

BLOOMBERG

 • Günlük başlıklar – 3 ila 7
 • Alexa Sıralaması – # 560

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 119.000
 • Facebook – 3,8 milyon
 • Instagram – 174.000
 • YouTube – 167.000

Resmi olarak 1981 yılında Manhattan, New York, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki özel binasından kurulmuştur. Şirketin kendisi, çoğunluk hissedarı olmaya devam eden ve şirketin yüzde 88’ine sahip olan Michael Bloomberg’e aittir ve özel mülkiyette kalmaya devam etmektedir..

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Bloomberg, bugün dünyada faaliyet gösteren en büyük ve en saygın bağımsız medya kaynaklarından biri olarak uluslararası bir üne sahiptir. Bu nedenle, kripto para birimi yazarlarından oluşan ekibinin benzer şekilde güvenilen ve sektörde son derece deneyimli muhabirler olduğu mantıklı geliyor..

Bloomberg, o zamandan beri kripto para biriminin popülaritesindeki artışa, kendi özel kripto odaklı yazar ekibini hızlı bir şekilde oluşturarak tepki gösterdi; hepsi en son haberleri kırma konusunda yüksek düzeyde beceriye sahipken, aynı zamanda bunların her birini detaylandırıyor çok net, anlaşılması kolay bir yazı stilinde haber hikayeleri. Boomberg’in kripto yazarları ekibi, kripto ve blok zincirinin özel bölgelerine taşınmak yerine hem finansal hem de kripto para piyasalarında kapsamı vurgulama eğilimindedir..

Tüm yazarları, her biri kendi sosyal medya profillerine bağlantı içeren ad ve soyad temelinde listelenmiştir..

Yönetici Ekibi

 • Başkan ve CEO – Michael Bloomberg
 • Başkan – Peter Grauer
 • Baş Editör – John Micklethwait

İçerik Politikaları

Diğer, nispeten daha küçük ölçekli kripto haber medya kuruluşlarıyla karşılaştırıldığında, Bloomberg, geniş bir yelpazede tek, tutarlı, editoryal bir politika sağlamak için çok büyük bir organizasyon ve medya şirketi..

Bununla birlikte, amorf editör politikasının takdire şayan unsurlarından biri, şirketin kendisi hakkında herhangi bir şekilde rapor vermeyi reddettiği özel bir kurala sahip olmasıdır. Bloomberg, editörlük politikası söz konusu olduğunda çok ciddi bir yaklaşıma sahip ve şirketin kurucusu ve CEO’su Michael Bloomberg’in Bloomberg Billionaire’in endeksinde görünmediği noktaya kadar ciddiye alıyor. 55 milyar dolarlık toplam net serveti ile dünyanın en zengin 10 erkeği kendi haklarına göre.

Zaman Hassasiyeti

Bloomberg, kripto para birimi ve blok zinciri dünyasındaki en büyük haberlere çok zamanında yanıt verirken, şirket bu konuda oldukça güvenilirken, web sitesi maalesef son dakika haberlerine ilk yanıt veren kişi değil ve çoğu vakalar.

Bu büyük haberlerin yanı sıra, Bloomberg, çok sayıda düşük kaliteli güncellemeye odaklanmak yerine, günde yalnızca az sayıda kripto özel makale yayınlamayı başarıyor..

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Bloomberg’in kendini işine adamış yazı işleri ekibi, çoğu kez, siteye çeşitli özel parçaları güvenilir bir şekilde gönderen bir dizi bağımsız katılımcının yanı sıra, haber web sitesinde kendi benzersiz op-ed türleriyle kripto alanına giriyor. Bununla birlikte, Bloomberg’deki kripto bölümü, kripto ve blok zinciri hakkında bir dizi fikir parçası yayınlamak yerine haberleri bildirmeye daha geniş bir odaklanma eğilimindedir..

Bloomberg, Bloomberg TV video dizisi aracılığıyla diğer kripto araştırma kaynaklarının yanı sıra bir dizi Bitcoin fiyat analizi yayınlıyor; bu, finansal analistler ve blok zinciri / kripto CEO’ları ile bir dizi başka kişiyle birlikte bir dizi özel röportaj da içeriyor..

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

Bloomberg, şirket bu olayları bizzat ele almak için güvenilir bir şekilde ekipler göndermese bile, daha popüler ve büyük kripto olaylarının bazılarından bazı önemli haberleri güvenilir bir şekilde rapor edecek..

Sosyal medya

Bloomberg, geniş sosyal medya beslemeleri yelpazesinde devasa sayıda takipçiye ev sahipliği yapıyor, toplamda şirketin sosyal medya sayfalarında birkaç milyondan fazla takipçisi var. Kripto haberlerinin çoğu Bloomberg Technology’nin sosyal medya hesaplarında yer alıyor. Bununla birlikte, haberleri yayınlamak için bu kanalları kullanırken, Bloomberg ayrıca Bloomberg adına kripto ve blok zinciri haberlerini kapsamak için kullanılan özel @Crypto witter tanıtıcısına da sahiptir..

Kullanıcı Araçları

Bloomberg, çevrimiçi olarak sunulan fiyat takipçileri gibi kripto kullanıcı araçlarına sahip değildir. Ayrıca iOS ve Android için mobil uygulamalar.

En Büyük Güç

Bloomberg, kendisini ana akım finans haberlerinde son derece saygın ve yetkili bir ses olarak tanıtmak için bolca zamana sahip oldu. Ve kripto haberleri, dünyanın en büyük özel sektöre ait finansal medya devlerinden biri olarak bu itibarın taşıdığı alanlardan biridir. Bunu akılda tutarak ve Bloomberg’in kripto para birimine yönelik kendi belirsiz yaklaşımıyla, kendi nesnelliğini garanti edebilir..

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Bloomberg’in özellikle kripto ve blok zinciri alanındaki haberleri hedefleyen özel haber sayfası, milyonlarca kişi tarafından kullanılan ana akım Bloomberg sayfasına çok tanıdık geliyor. Buna karşılık, renk şeması ilginç bir şekilde tersine çevrilmiştir. Örneğin Bloomberg.com ön sayfası, beyaz bir arka plan üzerinde siyah bir metne sahiptir..

Bloomberg kripto sayfası, tam tersine, siyah bir arka plan üzerinde beyaz bir metne sahiptir. Ziyaretçilere çok ilginç bir zıt görünüm sağlar. Web sitesinin kendisi, kripto sayfasının tamamında vurgulanan bir dizi hikaye, video ve belirli kripto kategorilerine sahiptir, bu da her türden kullanıcının aradığı içerik türlerini bulmasını oldukça kolaylaştırır..

gözden geçirmek

Bloomberg, kullanıcılara Bloomberg.com/Crpyto adresinde bulunan özel bir cyptocurrency haber sayfası için kendi görüşlerini sunuyor. Bu sayfa sayesinde kullanıcılar, Forbes ve CNBC gibi diğer ana akım medya sitelerinde bulabileceğiniz ve çeşitli ölçeklerde kendi özel kripto sayfalarına sahip olan aynı türden kapsama türünü bulabilecekler – kullanıcılar da haber bulabilir. ve aynı zamanda kripto alanının her yerinden derinlemesine analiz – hepsi Bloomberg’in son derece deneyimli finans yazarları ekibi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır..

Çok sayıda kripto haberini ve piyasa analizini kullanıcıları için çevrimiçi olarak yayınlamanın yanı sıra. Bloomberg ayrıca kripto ve blok zinciri alanından değişen miktarda video da üretir. Bu videolar, anahtar ve etkili figürlerle yapılan röportajlar, derinlemesine fiyat tahminleri ve pazar analizi gibi çeşitli içerik türlerini ve sektörün her yerinden diğer ilgili içerikleri içerir..

Bloomberg, günlük olarak yalnızca 3 ila 7 kripto güncellemesi yayınlama eğilimindedir. Bloomberg tipik olarak sektörden bir dizi önemli haberi kapsar. Bununla birlikte, bu tür haber öykülerinden çeşitli noktaları kopyalayıp yapıştırmaktan daha fazlası, Bloomberg’in genel olarak konuya kendi tür analizini ekleme eğilimi var. Kullanıcılar ayrıca bu konuyla ilgili olası gelecek, makroekonomik etkileri açıklayan kılavuzlar bulabilirler..

Bloomberg’in kripto haberlerini arayan kullanıcıları, Bitcoin fiyatının kısa, orta ve uzun vadede ne kadar ana akım finans ile birlikte gideceği blok zincirinden bu yeni teknolojilerin gelecekteki olası etkilerini açıklayan çok çeşitli kılavuzlar bulacaklar. kurumlar ya tepki veriyor ya da Crypto ve blockchain teknolojisinin yükselişiyle ilgileniyor.

Bloomberg, diğer ana akım medya kurumlarının tam aksine, kendi özel kripto raporlama markasını, ana Bloomberg web sitesinden tamamen benzersiz bir varlık olarak geliştirdi ve o zamandan beri rafine etti. Bloomberg, kendine özgü karakterine sahip olmasının yanı sıra, kripto raporlaması için özel bir sosyal medya kanalına sahiptir – özellikle kripto tabanlı bir Twitter hesabı – bunlardan biri, @Crypto sembolü altında listelenen twitter hesabıdır. Kripto sayfası resmi olarak Bloomberg Technology şemsiyesinin altına düşüyor ve Bloomberg Technology, Bloomberg kurumsal yapısı içinde kendi ayrı bölümüdür..

Bloomberg’in blok zinciri ve kripto hakkında raporlama konusunda çok yumuşak bir yaklaşım sergilediği gerçeği de takdir ediliyor. Okuyucular, kripto para birimi ve blok zinciri dünyasına yeni başlayanlar için temel kavramlar açıklanarak, genel olarak zayıf bir kripto bilgisine sahip olacakmış gibi yazmak.

Kripto üzerinden geçen diğer medya kuruluşları, yeni başlayanları izole edebilen ve bu haber kaynaklarının ne hakkında konuştuğunu tam olarak anlamalarını engelleyen bir dizi başka terimle birlikte, bu talihsiz jargon veya kısaltmalar kullanma alışkanlığına sahiptir. Bloomberg, makalelerini ana akım kitleye odaklanarak yazıyor, aksi takdirde kripto para biriminden tamamen habersiz olanların veya daha orta düzeydekilerin büyük ölçüde takdir edeceği bir şey. Daha deneyimli olanlara biraz bilgiçlik taslayarak gelebilir..

Bloomberg’i diğer yeni satış noktalarından ayıran diğer şeylerden biri de Bloomberg’in bağımsız olarak sahip olunan bir kuruluş olmasıdır. Bloomberg LP’nin kendisi, CEO’su ve Kurucusu -Michael Bloomberg tarafından 1981’de kurulmuş ve sahip olunan tamamen özel bir şirkettir. Bloomberg, şirketin hisselerinin yüzde 88’i ona ait olmak üzere şirketin çoğunluk hissedarı olmaya devam etmektedir. gün.

Şirket, 2018’deki mali tahminlere göre 15 milyar dolardan fazla gelir elde etmeyi başardı ve dünya çapında 176’dan fazla ofisi idare ederek, onu dünyanın en büyük medya sitelerinden biri olmasa da yapıyor. Örneğin Michael Bloomberg, 55 milyon doları aşan kişisel serveti ile şu anda dünyanın en zengin 9. kişisi olarak biliniyor. Ve Bloomberg LP’nin CEO’su olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Özetle, Bloomberg, kripto ve blok zinciri dünyasının her yerinden keskin ve derinlemesine analiz sağlamak için son derece saygın ve deneyimli ekibini kullanarak tamamen takdire şayan ve mükemmel bir iş çıkarıyor. Kendi kripto özel haber sayfasına sahip olan Bloomberg, Forbes Magazine ve CNBC’ye kıyasla rakipleri kadar sık ​​güncelleme yapmamakla birlikte, küçük ama yüksek kalitede haber, analiz ve haftalık olarak yazılı ve video içeriği aracılığıyla röportaj.

Kullanıcılar, kripto para birimi ve blok zinciri endüstrisinin her yerinden haberler hakkında son derece yetkili bir bakış açısı elde etmek için Bloomberg.com/crypto adresini bugün ziyaret etmeye zaman ayırabilir..

10 CESUR YENİ PARA

 • Günlük başlıklar – 5 ila 15 (aboneleri için 100’den fazla)
 • Alexa Sıralaması – # 142,876

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 35.600
 • Telgraf – 22.600
 • Facebook – 6.300

Adını Aldous Huxley’in “Cesur Yeni Dünya” nın tarihi bilim kurgu romanından ilham alan Brave New Coin, resmi olarak 2014 yılında kuruldu ve sahibi olduğu Techemy Limited şirketinin bir yan kuruluşudur..

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Brave News coin, tümü kripto para birimi ve blok zinciri alanının çeşitli unsurlarında belirli bir yeterliliğe veya uzmanlığa sahip olan oldukça deneyimli yazarlardan oluşan bir ekipten oluşur. Aynı yazarlar da dünyanın her yerine dağıtılır; bu, şirketin uluslararası düzeyde herhangi bir yerden güncellemeler söz konusu olduğunda zamanında işleme ve yayınlama kapasitesinden daha fazlasını kanıtlarken aynı zamanda bunu olabildiğince hızlı yaptığını kanıtladığı anlamına gelir..

Brave New Coin tarafından işe alınan tüm yazarlar, web sitesinde ad ve soyad temelinde listelenir; bu, aynı zamanda çeşitli sosyal medya profillerine bağlantılar ve dünyayla kişisel katılımlarının kısa bir açıklamasını da içerir. kripto para birimleri ve blok zinciri.

Özetle, Brave New Coin adına çalışan yazı ekibi, bugüne kadar sektörde faaliyet gösteren en iyi ve en yetenekli ekiplerden biridir..

Yönetici Ekibi

Techemy Limited’in kurucusu ve CEO’su – Fran Strajnar

İçerik Politikaları

Brave New Coin web sitesi, ziyaretçilerin web sitesinde görmeleri için herhangi bir özel ve net içerik politikasını ana hatlarıyla belirtecek kadar ileri gitmiyor. Bununla birlikte, şirket, alandaki yüksek düzeyde nesnelliği sürdürmesini sağlamak için tamamen bağımsız, özel sektöre ait bir şirketten araştırma yapmanın yanı sıra kurumsal düzeyde veri ve analitik sağlar..

Şimdilik söyleyebileceğimiz kadarıyla, Brave New Coin, 2015 yılında 400.000 ABD Doları değerinde kitle fonlaması başarılı bir şekilde geri kazanmış olan Girişim Sermayesi firmaları veya benzer yatırım kuruluşlarından herhangi bir büyük yatırım almıyor..

Zaman Hassasiyeti

Brave New Coin, kendi özel BNC Haber Besleme Hizmetine ev sahipliği yapıyor ve bu sayede, kripto para birimi ve blok zinciri alanında mevcut en güncel veri akışlarından biri olarak görülebilen, günün 24 saati kesintisiz işleyen , Kripto para birimleri ve blok zinciri dünyasından en son ve son dakika haberlerini ve güncellemeleri sunmak için yılın 365 günü.

Brave New Coin için ana web sitesi, en son son dakika haberlerinden bazılarına yer vermezken, bu BNC Newsfeed hizmeti, kullanıcıların kripto dünyasından önemli bilgileri elde etmelerinin en hızlı yollarından biridir. Brave New Coin’i mutlaka kullanılması gereken bir platform yapmak.

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Brave New Coin, kripto para birimi ve blockchain teknolojisi dünyasının her yerinden makalelerin yayınlanması, dağıtımı ve küratörlüğünden sorumludur ve genellikle kendi görüşünü ve rapor ettiği belirli konulara ilişkin içgörüyü kanıtlar..

Özel BNC Newsfeed hizmeti, bağlantılı makalelerin her birine el yazısıyla yazılmış ek bir başlık sağlarken, web sitesindeki diğer Brave New Coin parçaları, onunla birlikte gitmek için daha fazla bilgi ekleyecektir..

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

Brave New Coin, kripto para birimi ve blok zinciri dünyalarından en son haberleri çok kapsamlı bir şekilde sunmanın yanı sıra, etkinlik kapsamına yönelik çok güçlü bir yaklaşıma da sahiptir. BNC Haber Akışı sayesinde şirket, takiplerini ve belirli bir etkinlik veya konferanstaki tüm son dakika haberlerini düzenli olarak güncelleyebilmektedir..

Brave New Coin, bir editör ekibinin veya belirli bir yazarın uluslararası büyük kripto etkinliklerine katılmasını sağlar. Web sitesi ayrıca kullanıcılara kripto ve blok zinciri dünyasında gerçekleşen tüm olayları vurgulayan özel bir takvim sağlar..

Sosyal medya

Brave New Coin, kendisini sosyal medya dünyasında oldukça aktif bir oyuncu olarak sunuyor; Twitter ve Facebook beğenilerini sadece bazı profilleri olarak sunuyor. Bununla birlikte, bu aynı sosyal medya beslemeleri, genel olarak Brave New Coin web sitesinden ara sıra bir makalenin yanı sıra fiyat güncellemelerini paylaşmaya ve raporlamaya adanmıştır..

En son haberleri ne zaman ve ne zaman meydana geldiklerini öğrenmek veya en son olayların kapsamı hakkında bilgi edinmek isteyenler için, kullanıcılar BNC Newsfeed’e abone olmaya daha uygundur..

Kullanıcı Araçları

Brave New Coin’in benzersiz aracı, piyasa veri beslemeleri, veri alışverişi veri akışları, bir BNC Haber Akışı gibi bir dizi araç ve bir dizi dahil olmak üzere daha kurumsal odaklı kullanıcılara yönelik bir dizi özel kullanıcı aracına sahip olan BNC Haber Beslemesidir. diğer veri beslemelerinin.

Bu aynı araçların çoğu, halka açık bir API olarak da mevcuttur; bu, kurumların Brave New Coin’i halihazırda mevcut hizmet paketine kolayca bağlayabilecekleri anlamına gelir..

En Büyük Güç

Brave New Coin Newsfeed, kendi web sitesi ile birlikte, bağımsız ve son derece objektif bir şirketten sağlanan araştırmalarla birlikte kurumsal düzeyde kripto varlık verileri sağlar. Brave New Coin ayrıca, dünyanın en büyük finans şirketleri için çok çeşitli kurumsal tarzı hizmetler sunmak da dahil olmak üzere, kripto varlıkları dünyasından son dakika haberleriyle topluluğunu güncel tutma görevine adanmıştır..

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Şirketin kendisi son derece fütüristik görünümlü bir arayüz ve oldukça ikonik beyaz ve turuncu renk düzenine sahip bir tasarımdır. Kullanıcılar için mevcut olan ve özel API’sinin yanı sıra MyBNC panosu aracılığıyla sunulan kurumsal stil araçları, kullanıcıların Brave New Coin’i mevcut pakete kolayca bağlamasına veya önceden oluşturulmuş paket sürümüne güvenmesine olanak tanır..

gözden geçirmek

Brave New Coin, kripto ve blockchain dünyasında bulunan daha benzersiz haber platformlarından biridir. Brave New Coin, sıradan kullanıcı türlerine odaklanmak yerine, bir dizi kurumsal sınıf blockchain varlık verisi sağlayarak kurumlara özel bir odak noktası koyar. Aynı kurumlar, endüstri hakkında benzersiz bir fikir edinmek için Brave New Coin’i etkin bir şekilde ödeyebilirler..

Brave New Coin ekibi, çeşitli haber hikayelerini resmi web sitesinde yayınlamaktan çok uzak, buna tamamen farklı bir şekilde yaklaşıyor. Şirket, son derece profesyonel bir haber masası ekibi tarafından işletilen kurumsal düzeyde bir haber platformu olarak tasarlanan BNC Newsfeed gibi bir dizi hizmet sunuyor ve işletiyor..

Brave New Coin için ana web sitesi düzenli olarak yaklaşık 5 ila 10 yayının günlük olarak eklendiğini görürken, BNC Newsfeed gibi hizmetlerin aboneleri günlük olarak yüzlerce makaleye erişebilir ve çok sayıda kurumsal müşterilerin tüm kripto para birimi ve blok zinciri alanındaki en son haberler ve gelişmeler hakkında çok güncel kalmalarına yardımcı olmak.

BNC Haber Akışı resmi olarak başlatıldığından beri, platform o zamandan beri 80.000’den fazla haber ve etkinliği başarılı bir şekilde iletti. Bu BNC Haber Kaynağının sağladığı en büyük avantajlardan biri, yılın 365 günü, 24 saat haber öyküleri sunmasıdır..

Şirketin temel amacı, Bloomberg’in kurumsal haber platformuna çok benzer bir şekilde, gerçekleştiği zaman ve gerçekleştiği zaman geniş bir haber kaynağı sağlamaktır. Brave New Coin tarafından kapsanan 80.000’den fazla haber arasında, 2.000’den fazla kripto para birimi ve platform tarafından kapsanan ICO’lar var. Ek olarak, platformun kendisinde sponsorlu içerik veya üçüncü taraf katkıları yoktur; bunun yerine gerçek bir kurumsal düzeyde kripto haber hizmeti olarak hizmet eder.

Brave New Coin Newsfeed, öncelikle kripto ve blok zinciri dünyasına odaklanan birkaç kurumsal sınıf üründen biridir ve Brave New Coin tarafından müşterilere sağlanan çeşitli ürün türlerinden biridir. Bu haber akışının yanı sıra, müşterilerin yatırım kararlarını ve seçeneklerini desteklemek için tasarlanmış bir terminal deneyiminde sağlanan bir uygulama paketi olan MyBNC de var, bu da kullanıcıların kripto dünyasında zaman içindeki piyasa hareketlerini izlemelerine olanak tanıyor..

Brave New Coin, ticari olarak sunulan bu tür ürünlerin yanı sıra, kullanıcılara toplamda 240’tan fazla olmak üzere çok çeşitli kripto para borsalarından gerçek zamanlı fiyat ve hacim verilerine erişim sağlayan XchangeFeed sunar..

Brave New Coin, borsalardan gelen ham verileri işler ve bu tür bilgileri kullanıcılara kolayca ileterek, önemli piyasa bilgilerini gerçek zamanlı bir kapasitede izlemelerine olanak tanır. Diğer Brave New Coin hizmetlerinden bazıları, piyasa verilerinin yanı sıra bir endeks programı, kripto varlıkları için taksonominin yanı sıra bir dizi başka kurumsal sınıf hizmetleri içerir..

Mülkiyet yapısı söz konusu olduğunda, Brave New Coin, Techemy Limited olarak adlandırılan daha geniş bir holding şirketine aittir. Bu şirket, portföyünde Brave New Coin ve Techemy Capital Limited olarak bilinen özel bir yatırım şirketi, bir danışmanlık şirketi – Techemy Advisory Limited ve benzersiz bir blockchain kimlik yönetimi platformu (Sphere Identity) gibi bir dizi şirkete sahiptir..

Kripto haber medya kuruluşunun merkezi Auckland, Yeni Zelanda’da olsa da, Brave New Coin, Melbourne, Londra ve New York’ta bir dizi ofise sahiptir. Şirketin kendisi, 2014 yılında Brave New Coin’i resmi olarak kuran ve daha önce ilk yıllardan beri kripto para birimleriyle ilgilenen Crypto ve blockchain evangelisti kadar tanınmış bir girişimci olarak ün kazanan Fran Strajnar tarafından kuruldu..

Brave New Coin’i kurucu olarak resmi olarak desteklemenin yanı sıra Strajnar, Blockchain Labs ve Merkezi Olmayan Varlık Borsası – Dasset Borsası gibi bir dizi başka şirketi kurmaya devam etti..

Bugün itibariyle Strajnar, kripto haber çıkışı Brave New Coin’in arkasındaki holding şirketi olarak faaliyet gösteren Techemy Limited’in vekaleten CEO’su olarak hizmet vermeye devam ediyor..

Belki de Brave New Coin için sağlanan çınlayan onaylardan bazıları geniş müşteri yelpazesinden geliyor. Bunlar arasında Nasdaq, Thompson Reuters, Amazon Alexa, ChainLink, TPICAP, TradeSmith, Apollo Capital gibi bir dizi yüksek itibarlı isim ve daha geniş bir yelpazedeki diğer şirketler yer alıyor ve bunların tümü, piyasa verileri kaynağı için Brave New Coin’e bağlı..

Özetle Brave New Coin, kripto haber medya şirketi olma konusunda diğerlerine kıyasla kalıbı kırıyor. Brave New Coin, kripto para birimi ve blok zinciri alanıyla ilgili son derece dakik bilgilerin sağlanmasına adanmış kapsamlı bir veri, pazar bilgisi ve araştırma yelpazesi sunar..

Brave New Coin, sektörde beş yıldan fazla bir süredir birikmiş bir deneyim seviyesine sahip olduğundan, o zamandan beri kendisini uzayda oldukça saygın bir lider olarak başarılı bir şekilde kurmayı başardı. Çok sayıda kurum, blok zinciri ve kripto para birimi dünyasıyla ilgili önemli bilgileri işlemek ve yayınlamak için günlük olarak Brave New Coin’e günde 24 saat, yılın 365 günü kapasite ile güvenmeye devam ediyor..

Ethereum Dünya Haberleri

 • Günlük manşet – 15-30
 • Alexa Sıralaması – # 62915

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 6.521
 • Telgraf – 4,200
 • Facebook – 3.809

2017’de Monako’da kuruldu ve özel mülkiyet

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Ethereum World News, resmi web sitelerinde “Ekibimiz” sayfasına sahip değildir, ancak her makalenin başında ad ve soyadıyla bağlantılı düzenli bir yazar ekibine sahiptir ve okuyucunun önceki tüm gönderilerini keşfetmesine olanak tanır. Okuyucular ayrıca deneyimleri hakkında bilgi ve sosyal medya bağlantılarını bu yolla bulabilirler. Genel olarak, tüm bu bilgileri tek bir yere koymak, ortalama bir okuyucunun ekibin kripto para birimi hakkında yazmada çok bilgili olduğunu görmesini çok daha kolay hale getireceğinden, daha fazla şeffaflık takdir edilecektir..

Yönetici Ekibi

Ethereum World News, üst yöneticileri hakkında daha da az şeffaftır, kendi web sitelerinde veya LinkedIn sayfasında yönetici ekip, editör veya yönetim ekibi bilgilerini ifşa etmezler ve “CEO” yalnızca işletmenin adıyla listelenir..

İçerik Politikaları

Ethereum Dünya Haberleri’ndeki kısa “Hakkımızda” sayfası, ortalama medya kuruluşu ile aynı gazeteci ilkelerine olan bağlılıklarını kısaca açıklıyor, ancak aynı zamanda kendileri hakkında “haberleri mümkün olan en objektif bakış açısıyla kanıtlamaya tamamen adanmış” gibi moda sözcüklerle doludur. ve “hem uzmanlar hem de acemiler, kaliteli içeriği herhangi bir önyargı olmadan okuduklarından emin olabilirler.” Editoryal uygulamalarıyla ilgili belirli bir ayrıntı yok.

Zaman Hassasiyeti

Ethereum World News, kripto para birimi alanındaki en son haberlerle düzenli olarak güncellenir ve genellikle konuyla ilgili en sık güncellenen ve paketlenmiş haber sitelerinden biri olarak bilinir. Ekip dünya çapında olduğu için, güncellemeler 7/24 gerçekleşebilir.

Çok Fazla Reklam? Rakiplerden daha fazla reklam

Çok Fazla Basın Bülteni? Hayır

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Ethereum World News, sitede çeşitli kılavuzlara ve köşe yazılarına sahip ancak sık sık günlük haber güncellemelerine prim veriyor.

İtibar: 5/10

Etkinlik Kapsamı

Ethereum World News, büyük kripto olaylarını ve etkinliklerini kapsayan net ve iyi bir standart gösteren makalelere sahiptir, ancak olaylara gerçekten herhangi bir yazar veya ekip gönderip göndermedikleri bilinmemektedir..

Sosyal medya

Ethereum World News, benzerlerinden daha az takipçisi olmasına rağmen Twitter ve Facebook’ta aktif bir varlığa sahiptir. Okuyucular, sayfalarından kripto para ile ilgili en son son dakika haberlerini ve bilgileri öğrenebilirler..

Kullanıcı Araçları

Ethereum World News web sitesinde yerel kullanıcı aracı yoktur, ancak bazı temel fiyat analizi araçlarına sahiptir. Listelenen uygulamalar da var ancak ortaklarından geliyorlar.

Mobil uygulamalar: Hayır, uygulamalar var ancak Ethereum World News tarafından talep edilmiyor

En Büyük Güç

24/7 sık sık son dakika haberleri güncellemeleri

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Site, gezinmek için kullanımı kolay temel bir düzen ile temiz ve parlaktır. Ancak, dikkat dağıtıcı birçok kenar çubuğu reklamı var.

gözden geçirmek

Ethereum World News, okuyucularını en son kripto, Blockchain ve finans haberleri hakkında güncelleyerek, günlük 15-30 yeni makale yayınlayarak harika bir iş çıkarıyor. Bu, fiyatlandırma vadeli işlemlerini etkileyebilecek hikayeler de dahil olmak üzere, tüm büyük kripto para birimleri için çeşitli fiyat analizlerini görüntüleyebilmeyi içerir..

EWN’nin en büyük avantajı, zamanında güncellemeleridir. Bununla birlikte, şeffaflık eksikliği biraz endişe vericidir. Makalelerin kendileri yazarın adını ve soyadını listelese de, onlara göre daha fazla parça bulmak için onları tıklayabilirsiniz, yani düşmanları kadar. “Hakkımızda” sayfaları neredeyse tamamen kabarıktır, sitenin kendisinde çok sayıda olağandışı 3. taraf web sitesi bağlantısı vardır, iddia ettikleri konumlar belirsizdir ancak Monte Carlo, Monaco’da yazım standartları belirlenmemiştir ve üst kısımda kimse hakkında bilgi yoktur. sahipleri de dahil olmak üzere yönetim. LinkedIn sayfasında bile ekibin Venezuela, Kenya ve Nijerya’dan geldiğini gösteren belirsiz bilgiler var. Hiçbir şey net değil ve bu, sitenin kendisini şüpheli kılıyor.

Bununla birlikte, yazarlarını ad ve soyadına göre listeledikleri için, niteliklerini onlara bakarak bağımsız olarak doğrulayabilirsiniz. En saygın web sitesi değil, ancak kripto alanındaki en iyi ve en iyi hikayeleri kapsayan sık güncellemeleri ve haberleri nedeniyle zirvede kalıyor..

AMB kripto

 • Günlük ortalama başlık sayısı – günün türüne bağlı olarak 10 ila 20
 • Amazon Alexa Sıralaması – # 22,923

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 5.800
 • Facebook – 4.500
 • YouTube – 1.000

Resmi olarak 2018 yılında kurulmuş olan AMBCypto’nun kendisi özel bir şirkettir ve o zamandan beri hem gazetecilik kalibresi hem de editör ekibi söz konusu olduğunda tamamen şeffaf bir şirket olarak ün kazanmıştır..

Şirketin kendisi, okuyucuların ve abonelerin siteyle ilgili editörlerin ve içerik katkıda bulunanların geçmişini daha fazla incelemesine olanak tanıyan kendi “Yazarlar” sayfasına sahiptir. Çoğunlukla, insanların fark edeceği şey, AMBCrypto ekibi adına çalışan yazarların çoğunun Hindistan’da faaliyet göstermesidir..

Site içinde faaliyet gösteren çok sayıda içerik ve haber katılımcısı ile birlikte AMB, kripto para birimi dünyasına ilişkin kendi görüşlerini sağlayan çok sayıda konuk katılımcıya sahiptir ve teknoloji, blok zinciri, yatırım ve analitik endüstrilerindeki uzmanlardan oluşur..

Bu yazarların çoğu, okuyucuların kendi deneyimlerini bilmelerini sağlamak için kullanıcılara çok kısa bir ila iki cümle biyografisi sağlar. Özetle, AMBCrypto’nun arkasındaki ekip çok geniştir ve kripto para birimi ve blok zinciri alanındaki konuların büyük çoğunluğunu kapsayan düzinelerce çok adanmış katılımcı ve yazardan oluşur..

Yönetici Ekibi

 • CEO ve Kurucu Ortak – Himanshu Kumar ve Jeevan Thomas
 • Operasyon Direktörü – Architha JB

İçerik Politikaları

Altta yatan editoryal politikalar, AMBCrypto web sitesinin “Hakkımızda” sayfasında açıkça belirtilmiştir. Şirketin kendisi, kendisini kripto para birimi ve blok zinciri alanı için nesnel, güvenilir ve bağımsız bir içgörü, haber ve röportaj kaynağı olarak sunmaya çalışıyor..

AMBCrypto, hakkımızda bölümündeki web sitesine göre “her zaman bağımsız ve tarafsız olacak” bir içgörü kaynağı sağlamaya çalışmaktadır. Bizim açımızdan görülebildiği kadarıyla, AMBCrypto mülkiyetinde tamamen özeldir ve sonuç olarak, kripto para birimleri söz konusu olduğunda, açık bir favori gösterilmeden nispeten tarafsız bir görüşe sahip olduğu anlamına gelir. Gerçekten uluslararasılaşmış bir ekipten oluştuğu düşünüldüğünde, bu etkileyici bir başarıdır. Şirket, haberlere olabildiğince dengeli bir bakış açısı sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapar..

Zaman Hassasiyeti

AMBCrypto’ya gerçekten saygı duymamızın bir yolu, yorulmadan çalışmasıdır; siteyi haftanın 7 günü 24 saat çalıştırma ve güncelleme. Sonuç olarak, blockchain ve kripto para dünyasında bir son dakika haberi olduğunda yanıt veren ilk haber kaynaklarından biridir..

Nesnellik, hızlı eylem ve proaktiviteye bu odaklanmanın bir sonucu olarak, sitedeki çoğu haber, bazı durumlarda daha erken olmasa da bir saat içinde görünür..

İlan Sayısı

Özel sektöre ait bir girişim olduğu gerçeği sayesinde, okuyucular ve aboneler, web sitesinde geçirdikleri süre boyunca çok fazla reklam tarafından bombalanmadıkları için şanslılar..

Basın Bülteni Sayısı

Ekibin bağlı olduğu şirketle birlikte üzerinde çalıştığı sponsorlu makalelerin yanı sıra şirketin sitede yayınladığı makul sayıda basın bülteni bulunmaktadır..

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Çoğunlukla, AMBCrypto, ağırlıklı olarak, olduğu gibi ve ne zaman gerçekleştiği haberlere odaklanır. Bununla birlikte, site ayrıca ara sıra öne çıkan fikir parçalarının yanı sıra kapsamlı kılavuzlar ve haftalık olarak daha fazla özel makale içeriyor..

Bununla birlikte, şirketler veya bireysel reklamcılar, web sitesine konuk gönderileri veya sponsorlu makaleler göndermek için doğrudan ekiple iletişime geçebilirler. Bununla birlikte, bunu yapmakla ilgili suçlamalar var.

Bununla birlikte, katkıda bulunan yazarlar, web sitesinde yer alacak konuk yazıları olarak kendi makalelerini göndermekten memnuniyet duyar. Özetle, ekibin kripto ve blok zinciri dünyasındaki haberleri ele almaya büyük bir odak noktası var, ancak web sitesinde sık sık yayınlanan daha geniş bir yelpazede başka içerik de var..

İtibar: 8/10

Etkinlik Kapsamı

Şirket, kripto para birimi alanı için en yeni haber kaynaklarından biri olsa da, diğer daha ‘kıdemli’ haber kaynaklarının olay kapsamı söz konusu olduğunda, şirket o kadar yaygın görünmüyor. Bunun temel nedeni, daha önce açıklandığı gibi, daha deneyimli olmaları, ancak aynı zamanda bu kıdem sayesinde daha iyi finanse edilmesidir..

AMBCrypto’nun dahil olduğu en iyi haber ve olay kapsama alanlarından bazıları, Hindistan’da gerçekleşen herhangi bir etkinlik sırasında. Özellikle bu olaylar için en iyi kapsamı sağlama eğilimindedir – özellikle kripto para birimleri ve blok zinciri merkezli diğer haber kaynaklarının çoğunun batı eyaletlerinden çıkma eğiliminde olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda..

Sosyal medya

AMBCrypto, sitede yüksek bir etkinlik oranına sahip olmasının yanı sıra, sosyal medya dünyası söz konusu olduğunda da oldukça aktif. En aktif hesaplarından bazıları Facebook, Twitter, Google+, Youtube ve LinkedIn’dir..

Blockchain dünyası için en yeni medya sitelerinden biri olmak. Şirket, dışarıdaki daha büyük ve daha yaşlı rakiplerle tam olarak aynı sayıda takipçiye sahip değil, ancak oldukça aktif bir toplulukta ve günlük olarak hızla artan bir toplulukta oluşturduğu sayılardan yoksundur..

Kullanıcı Araçları

AMBCrypto’nun odak noktası her zaman haber hikayelerini yayınlamak ve raporlamak olmuştur. Ancak bu, sitedeki kullanıcıların test edebileceği herhangi bir araç olmadığı anlamına gelmez. Bunlardan bazıları, büyük kripto para birimleri için mevcut piyasa sınırlarına ve değerlerine bakmak için kripto para birimi fiyat izleyicilerini içerir. Aynı araç, günler ve haftalar boyunca fiyat hareketleri, diğer ölçütlerin yanı sıra bu kriptolar için toplam arz sayıları gibi daha karmaşık ölçümler için de kullanılabilir..

AMBCrypto’nun fiyat takipçisi için İçerik Yönetim Sistemi, TradingView eklentisi sayesinde kullanıcılara bunu sağlayabildikleri anlamına geliyor. Bu araçla birlikte ekip, o zamandan beri yeni ve devam eden İlk Para Teklifleri için bir listeleme hizmeti başlattı. AMBCrypto’nun mobil uygulamaları yok.

En Büyük Güç

Şirketin en güçlü yönlerinden bazıları, blok zinciri ve kripto para birimleri için tüm haber hikayeleri için çok hızlı bir yayın ve dolaşım döngüsüne sahip olması ve aynı zamanda kendisini özel sektöre ait ve tamamen bağımsız ve tarafsız bir haber kaynağı olarak sunmasıdır. herhangi bir belirli kripto para birimleri ve blok zinciri varlıkları ile hiçbir bağı olmayan.

AMBCrypto’nun sahip olduğu güçlü yönlerden bir diğeri de, Güney Doğu ve Güney Asya kripto para piyasası ve blok zinciri dünyasından gelen her türlü haber için kapsama alanı üzerinde sıkı bir tutuma sahip olmasıdır..

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

AMBCrypto’nun sahip olduğu arayüz türü, bloglarda yaygın olarak görülen standart bir tasarımdır. Kullanıcıların sayfalarda gezinmesine ve alakalı veya öne çıkan hikayeleri nispeten kolay bir şekilde bulmasına olanak tanır. Son haberleri, popüler gelişmeleri ve daha spesifik veya niş kategorilerle ilgili hikayeleri vurgulayan net bölümler vardır..

Özetle, AMBCrypto, diğer kripto para birimi tabanlı haber bloglarıyla karşılaştırılabilir, anlaşılması ve gezinmesi nispeten kolay bir arayüze ve tasarıma sahiptir..

gözden geçirmek

AMBCrypto’nun kendisi, özellikle Bengaluru merkezli olup, özellikle 2017 yılında resmi olarak kurulmuştur. Şirketin kendisi kurulduğunda, web sitesi 2018’in başlarında piyasaya sürülmüştür ve o zamandan beri blok zinciri ve kripto para birimi alanında önemli bir isim haline gelmiştir..

Güney Asya’da yerleşik düzinelerce katılımcı ve yazardan oluşan bir ekipten oluşan ve dünyanın her yerinde bulunan AMBCrypto, haftanın 7 günü, günde 24 saat boyunca çok sayıda hikaye üretir..

AMBCrypto özel sektöre ait ve sonuç olarak bağımsız bir şirket olmaya devam ediyor. Bununla ilgili sorun, blockchain şirketlerinin herhangi bir kriptosundan veya fonlarının gerçekte nereden geldiği konusunda çok az sayıda fon raporunun bulunmasıdır. Ancak olumlu olan, tamamen bağımsız ve objektif bir şirket olma mantrasının arkasında durduğunu görebilmemizdir..

Gelirinin belirli bir miktarı ücretli makalelerden geldiği için, zaman zaman haberlerden daha fazla ücretli içerik ve basın bülteni yayınlama eğiliminde olması mantıklı olacaktır. Kullanıcılar ve şirketler ayrıca sponsorlu makalelerin ve konuk içeriğinin sitede görünmesi için ödeme yapabilirler. Konuk gönderileri sık sık olmakla birlikte, AMBCrypto içeriğinin çoğunu nitelikli ve deneyimli yazarlardan elde etme eğilimindedir..

AMBCrypto’nun ek avantajlarından bir diğeri, Sout ve Güney Doğu Asya’daki benzersiz varlık türü ve daha sonra batılı rakiplere kıyasla blockchain ve kripto dünyasında yapabileceği raporlama türüdür..

Hindistan ve komşu bölgelerden gelen blok zinciri ve kripto haberleriyle ilgilenenler veya bunlarla ilgilenenler için AMB Crypto, mevcut en iyi çözümlerden biridir. Diğer kripto haber sitelerinin çoğu Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada gibi dünyanın farklı bölgelerinde yer alırken, bu, Asya’daki gelişmeler hakkında haber yapmanın bu şirketler için daha zor olduğu anlamına geliyor..

Bu kısıtlamalar nedeniyle, AMBCrypto bu batılı şirketlerin kapsama esnekliğine sahip olmadığı içeriği raporlayabilir ve sağlayabilir..

Gelişmekte olan bir pazara bu erişilebilirliğin dışında, şirket, sürekli olarak onun için çalışan yazar ve yazarlar hakkında oldukça şeffaftır. İçerik sağlayıcılarında durum böyle olsa da, yönetici kadrosu için aynı şey geçerli değildir. Her ikisi de şirketin “CEO’su ve Kurucu Ortağı” rolünü üstlenen Himanshu Kumar ve Jeevan Thomas gibi bazı şirketlerin kurucu ortaklarının LinkedIn Profillerinden elde edilebilecek kadarını biliyoruz..

Bu kişilerin her ikisinin de aktif olarak aynı anda CEO olarak görev yapıp yapmadıkları veya farklı roller oynayıp basitçe meseleleri basitleştirmek için CEO ve Kurucu Ortak unvanlarını kullanıp kullanmadıkları nispeten belirsizliğini koruyor. Bu, platformun kullanıcıları için devam eden bir sorun olarak ortaya çıkarsa, o zaman ek bir “Hakkımızda” sayfası şirket için faydalı olabilir ve bazı önemli soruların açıklığa kavuşturulmasına yardımcı olabilir..

Şirket, objektifliği ve haber raporlarını 7/24 kapasiteyle sunmaya daha fazla önem verirken, AMBCrypto esasen diğer haber platformlarında sıkça bulacağınız derinlemesine, kapsamlı araştırılmış makaleler sunmuyor. Ancak bu tür haber içeriğinden yoksun olduğu yerlerde, kripto ve blok zinciri alanlarından gelen güncellemelerin aslan payını kapsayan haber raporları ve güncellemelere karşı zamanında bir tavrı var. Bunlar aynı zamanda sosyal medyadan haberler ve blok zinciri teknoloji analizi de dahil olmak üzere kripto varlıkların fiyat hareketlerine ilişkin daha derinlemesine içgörüler içerir..

AMBCrypto’nun şu anda sahip olduğu bazı sınırlamalar olsa da, 2018’de piyasaya sürülen nispeten genç bir haber platformu olduğunu aklımızda tutmamız önemlidir – bu, kripto para birimi alanının en yeni üyelerinden biri olduğu anlamına gelir. haber muhabirliği yapmıştır ve bu kısa sürede bile daha iyi bilinen ve saygın haber kuruluşlarından biri olmayı başarmıştır..

Bu nedenlerden ve daha fazlasından dolayı, AMBCrypto yükselişte olan bir kripto ve blok zinciri haber sitesi ve bu yıl boyunca büyümeye devam edecek. Bu büyüme ve performans sayesinde, onu kripto haber medya kuruluşları için ilk 10 sıralamamıza yerleştirdik..

BLOKT

 • Günlük başlıklar – 5 ila 15
 • Alexa Sıralaması – # 50,392

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 4.800
 • Telgraf – 800
 • Facebook – 1.000
 • Instagram – 470
 • YouTube – 25

Blokt, resmi olarak 2017 yılında bir kripto haber medya kuruluşu olarak kuruldu ve merkezi Bangkok, Tayland’da bulunuyor ve özel mülkiyete Blokt.com’a ait..

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Blokt, yazı ekibi için dünyanın her yerinde bulunan 10’dan fazla deneyimli ve kalifiye üyeden oluşan bir ekipten oluşmaktadır. Yazarlarının her birine, kripto medya platformları dünyasında gördüğümüz en derinlemesine ve kapsamlı biyografilerden bazıları eşlik ediyor..

Bu yazarların biyografilerinin her biri, kendi özel adlarını ve soyadlarını, akademik ve mesleki deneyimleri, kişisel geçmişleri, bulundukları yer, farklı konumların yanı sıra sosyal medya sayfaları ve iletişim bilgileri hakkında kapsamlı bir ayrıntı düzeyiyle birlikte listeler..

Bu yazarlar, fintech, gazetecilik, mühendislik, bankacılık, yazılım ve blok zinciri geliştirme dünyalarından önemli ölçüde farklı geçmişlere sahiptir. Özetle, Blokt ile çalışan yazı ekibi, bu güne kadar kripto medya raporlama dünyasındaki en deneyimli ekipler olmasa da en iyilerden birini temsil ediyor..

Yönetici Ekibi

 • Kurucu ve Site Editörü – Greg Adams
 • Site Editörü Yönetme – Darren Brazer
 • Editör – Pete Banham

İçerik Politikaları

Blokt, web sitesi aracılığıyla oldukça kapsamlı ve ayrıntılı bir dizi editoryal politikaları çevrimiçi olarak listeler. Bununla birlikte, diğer web sitelerinin tam tersine, Blokt, editoryal politikasının uygulamadaki örnekleri olarak kendi makalelerinden birkaçını sunmaktadır. Blokt ekibi, örneklerden biri olarak içeriğin dakikliğine veya ‘dakikliğine’ vurgu yaptığında, web sitesi, şirketin bu önemli gelişmeler hakkında ilk rapor veren olduğu bir dizi makaleye atıfta bulunuyor..

Blokt ekibi, editörlük politikasına ve tarafsız ve son derece tarafsız bir gazeteciyi zorlamasına atıfta bulunduğunda, web sitesi, Blokt ekibinin iyi araştırılmış gerçekleri kullanarak aksi takdirde oldukça tartışmalı noktaları pekiştirdiği ve sonuç olarak doğru olduğu kanıtlanan bir dizi rapora atıfta bulunuyor..

Özetle, Blokt’un kullandığı editoryal politika, beş özel, kapsamlı noktadan oluşmaktadır. Bunlar arasında tarafsız haber raporlama ihtiyacı, şirketin istisnai standartlarına göre zamanında yayınlama, küresel olarak kapsayıcı hikayeler, çok sayıda kullanıcı aracı ve reklamcılığa karşı müdahaleci olmayan bir yaklaşım bulunmaktadır..

Zaman Hassasiyeti

Blokt ekibinin normalde daha eski ve daha büyük rakiplerinden görüldüğü gibi aynı hacimde içerikle çıktığı bilinmemektedir. Bununla birlikte, Blokt yazı ekibinin kripto ve blok zinciri alanında büyük bir haberi ilk kıranların olduğu birkaç örnek vardı..

Blokt ekibi, ekibinin yayınladığı makalelerin miktarı konusunda rekabet etmese de, yüksek kaliteli ve dakik makaleler söz konusu olduğunda, ağırlıklarının üzerinde bir yumruk atmaktan daha fazlasını yaparlar. Aynı hikayelerden bazıları ilk olarak Blokt’ta yayınlandı, Kasım 2017’de Parity çoklu işaret güvenlik açığı hatasıyla ilgili raporların yanı sıra PwC ile VeChain ortaklığı ve WaltonChain’in Korea Internet of Things Alliance’a katıldığını duyurdu. , çok çeşitli diğer haber raporları arasında.

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Blokt, bir haber sitesi olarak biraz daha hibritleştirilmiş bir formatı temsil ediyor. Teknik olarak bir kısım haber sitesi ve diğer kısım kripto ve blok zinciri kılavuzu olarak çalışır. Web sitesinin kendisi, kılavuzların adil payından, fikir parçalarının yanı sıra hassas analiz içeriğinden oluşur.

Siteyi ziyaret edenler, büyük kripto para birimlerinin çok çeşitli son derece ayrıntılı özetlerini bulabilir, örneğin, kullanıcılar yeni başlayanlara, yeni başlayanlara ve daha deneyimli olanlara yönelik bir dizi kılavuz bulabilir – bunlar, “Yeni Başlayanlar İçin Kripto Para Ticareti” kılavuzu.

İtibar: 10/10

Etkinlik Kapsamı

Blokt, ziyaretçilerine, özellikle tüm dünyada gerçekleşen çok çeşitli kripto olaylarıyla ilgili olduğu için büyük bir kapsama alanı sunuyor. Tipik olarak Blokt, üçüncü taraf bir medya kuruluşundan olayla ilgili bilgileri basitçe kopyalamak yerine, bir editör veya yazarın aslında bir dereceye kadar katıldığı olayları raporlamaya daha fazla odaklanır..

Sosyal medya

Blokt, Twitter, Instagram gibi sosyal medya platformlarında ve diğer birçok formatta oldukça aktif durumda. Blokt ekibi, daha büyük, çok daha eski kripto medya kuruluşlarıyla aynı türden bir sosyal medya çekişine sahip olmasa da, şirket bu sayfalarda hala çok sayıda takipçi edinebildiğini kanıtladı. Bunların arasında Blokt, yalnızca Twitter hesabı üzerinden 5.000’den fazla takipçi kazanmayı başardı ve web sitesi, platform üzerinden aynı takipçilerle etkileşimde bulunma konusunda becerikli olduğunu kanıtladı ve bu aynı numaralardan yönlendirmeler oluşturdu.

Örneğin Twitter’ı için, gün boyunca bir dizi haberle düzenli olarak güncellenir – bu haberlerin bir aralığı ve bazı belirsiz, kripto merkezli tweet’ler. Blokt’un ana Telegram hesabına ek olarak, kripto haber kuruluşu, çeşitli kaynaklardan çeşitli haber raporlarını bir araya getiren Split Second Crypto olarak adlandırılan ayrı bir Telegram kanalı da işletiyor..

Kullanıcı Araçları

Blokt, kullanıcılarına yeni başlayanlar ve daha deneyimli kripto kullanıcıları için Bitcoin kullanmaya başlamak için bir dizi kılavuzun yanı sıra çeşitli kripto para birimleri hakkında kılavuzlar sunan bir dizi yerinde araç sunar. Platform ayrıca kullanıcılara, topa tıklamadan önce (veya akıllı telefon kullanıyorsanız sallamadan) önce bir soru seçmelerine olanak tanıyan ‘Crypto Magic 8 Ball’ olarak bilinen çok benzersiz ve ilginç bir araç sunar. Cevap. ‘Will BTC Pump?’ Gibi çeşitli sorular sorabilirsiniz. 8 Ball daha sonra ‘outlook boğa’ gibi bir cevap vermeden önce sallanacaktır. Blokt, öngörülebilir gelecekte platforma bir dizi başka aracın da geleceğini iddia ediyor..

En Büyük Güç

Blokt, onlarca yıllık endüstri deneyimine sahip gerçekten uluslararası bir içerik oluşturma ekibi tarafından yazılan, tüm kripto alanındaki içerik için son derece bağımsız, yetkili bir kurumu temsil etme arzusu sayesinde benzersiz olmasının yanı sıra kullanıcıları için çok çeşitli içerikler sunar. çok sayıda insan arasında.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Blokt web sitesi çok iyi tasarlanmış bir platformdur ve içeriğinin tamamı düzgün bir şekilde farklı tematik bölümlere ayrılmıştır ve hepsine kaygan, yukarıdan aşağıya bir menü sisteminden erişilebilir. sayfanın en başından.

Blokt, izleyicilerinin bir dizi sponsorlu içeriği, sektöre özgü içeriği, teknik analizi ve daha geniş bir yelpazedeki diğer bilgileri kolayca gözden geçirmesine olanak tanır. Blokt’un renk şeması, kendine özgü blok veya küp tarzı logosuyla birlikte siyah, beyaz ve koyu gri renk şemaları ile oldukça şıktır..

Yorumlar

Resmi web sitesinde genellikle ‘blokt’ olarak stilize edilen Blokt, 2017’de resmi olarak Greg Adams tarafından kurulan önde gelen kripto haber medya yayın platformlarından birini temsil ediyor. Adams, Blokt’u kurmadan önce güvenlik, çevrimiçi gazetecilik, medya ve pazarlama gibi sektörlerde geniş bir geçmişe sahipti..

Bu becerileri, kripto ile daha fazla ilgilenmek ve “blockchain alanında kapsamlı bir iletişim listesi” oluşturmak için kullanmaya karar vermişti, bu şirkete göre resmi web sitesi aracılığıyla. Adams tarafından tahakkuk ettirilen aynı temaslar, gelecekteki başarısına giden yolu açmak için Blokt için son derece değerli olacaktır..

Bugün Blokt, çevrimiçi kripto haber yayınlama topluluğunun önde gelen üyelerinden biri olarak gelişmeyi başardı. Blokt, yazarlar ve çok çeşitli geçmişleri sayesinde her türlü hikayeyi kolayca ve profesyonel bir şekilde ele almasını sağlayan son derece deneyimli bir yazma departmanına sahiptir. Blokt, diğer daha büyük rakiplere göre yayınladığı makale sayısı söz konusu olduğunda tam olarak aynı miktarda ürettiği bilinmemekle birlikte, Blokt bu ağır isabetçilerle ve ağırlığının üstünde yumruklarla rekabet ediyor..

Blokt’un peşine düştüğü canlandırıcı unsurlardan biri, editörlük politikasının unsurlarını, web sitesinin kendisinden elde edilen hacimli gerçek kanıtlarla doğrulamasıdır. Dışarıdaki kripto medya kuruluşlarının çoğunun kendi özel ‘Hakkımızda’ veya hatta kullanıcıların Blokt ekibinin bunu sağlamak için belirlediği standartları titiz ayrıntılarla görebildiği bir ‘Yayın Politikası’ sayfası var. yüksek kaliteli, objektif kripto haber raporları sağlayabilir.

Ancak Blokt, yayın politikası sayfasını gerçek kanıtlarla destekliyor. Örneğin, Blokt bunun “zamanında” olduğunu söylediğinde, çevrimiçi ortamda herkesten önce çözdükleri birden fazla hikaye yayınlar. Referans noktası olarak kullandığı bazı makaleler arasında, en önemli örneklerden biri olarak, Kasım 2017’de keşfedilen Parity Multi-sig güvenlik açığı hatası gibi ilk olarak başarıyla bildirdiği son dakika haberleri yer alıyor..

Kullanıcılarına, nesnellik güdüsüne aşılamasının kanıtı olarak, başka türlü tartışmalı noktaları istatistiklerle yedekleyebilecekleri hikayelere bağlantıların bir listesini sağlar. Bunu kanıtlamak için uzun bir yol kat eden makalelerden bir diğeri, şirketin yazarın para biriminin – CREDITS aslında bir aldatmaca olabileceğini önerdiği yerde yazdığı makaledir, yazar, CREDITS’in nasıl önemli bir miktar sağlayamadığını anlatmaya devam etti. iddialarını desteklemek için kanıtlar. Dışarıdaki birçok kripto medya şirketi, editoryal sayfalarında ortaya koyduğu bu editoryal değerlere sözde hizmet etme eğilimindedir. Ancak Blokt, editörlük politikalarında belirlediği değerlerin ruhunu ve lafzını takip eden birkaç kişiden biri gibi görünüyor..

Bu çok takdir edilen şeylerden biri, özellikle Blokt’un web sitesinde reklama nasıl yaklaştığı. Şirket, özellikle müdahaleci olmayan reklamcılığa özel bir önem vermektedir. Çok çeşitli kripto medya kuruluşlarındaki reklamlar söz konusu olduğunda bunlar neredeyse müdahaleci olmasa da, şirketin kendisi reklamlarla destekleniyor..

Aynı şekilde, Blokt, reklamları minimumda tutmaya çabalar, böylece son kullanıcıların deneyiminin aşırı müdahaleci reklamlarla engellenmemesini sağlar. BLokt web sitesinde reklamlar yayınlandığında, ekip, kullanıcıların orijinal site içeriğinden ayırt etmeleri için yeterince kolay olmalarını sağlar..

Hepimiz Blokt’un bir haber kaynağı olarak küresel olarak ne kadar kapsayıcı olduğunu takdir etmek için biraz zaman ayırmalıyız. Dışarıdaki kripto haber kaynakları, endüstri dünyasının diğer alanlarının zararına, belirli bir bölgeye veya sektöre belirli bir odaklanma eğilimindedir, diğer yandan Blokt, küresel olarak kapsayıcı olmayı amaçlamaktadır..

Thonglor, Bangkok, Tayland’da bulunan Blokt’un merkez ofisi, seyahat, macera ve dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışma tutkusunu paylaşan dört gurbetçiden oluşuyor. Bu arada, bağlantılı gazeteciler ekibi, hem bulundukları yerde hem de büyük etkinliklere katıldıklarında ötesinde, çeşitli ülkelerde bu tür ortak değerleri benimsiyor. Bunun bir sonucu olarak, yazma ekibi yalnızca tamamen küresel bir şekilde yazmakla kalmaz, aynı zamanda tamamen benzersizdir ve kendi alanlarında başarılıdır..

Bu yazarlar farklı geçmişlere sahiptir. Bu yazarların bazıları ileri derecelere sahip. Ve Blokt’un içerik oluşturucularının mühendislik, blok zincir teknolojisi, hukuk ve finans konularını diğer konuların yanı sıra tartışıyor olsalar da, web sitesi çok çeşitli konularda büyük ölçüde yetkinlikle konuşma yeteneğine sahiptir.

Tüm bu nedenlerden ve daha fazlasından dolayı Blokt, kendini kripto para birimleri ve blok zinciri teknolojisi gibi önemli ölçüde gelişen ve büyüyen bir sektörde son derece yetkili bir web sitesi olarak başarılı bir şekilde kuruyor. Ve şu anda alandaki diğer web siteleriyle aynı miktarda çeşitli haber raporlarını ve makaleleri dışarı pompalamasıyla bilinmesine rağmen, aynı şirketlerle yüksek kaliteli iş üretmeye gelince, kendi ağırlığının ötesinde bir yumruk atıyor. son derece deneyimli yazarlar ve editörler ekibi.

Çevrimiçi Bitler

 • Günlük başlık – 5 ila 10
 • Alexa Sıralaması – # 30,451

Sosyal Medya Takibi

 • Twitter – 3.200
 • Facebook – 10.200
 • YouTube – 1.200

2017 yılında Limited şirket – Talon Media Group tarafından kurulan Bits Online, ana şirketiyle birlikte resmen Charlestown, Nevis, St. Kitts ve Nevis’te kuruldu ve faaliyet gösteriyor..

Yazar Güvenilirliği ve Profilleri

Bits Online, yazarlarının her birinin web sitesinde ad ve soyad temelinde görünmesini sağlar, özellikle de makalelerinin her birinin başında bunlara atıfta bulunulduğundan emin olur. Web sitesini ziyaret edenler için, yazarın adını tıklayabilirler ve onları, yazarın sahip olduğu profesyonel ve akademik geçmişini, özellikle de kripto para birimleri ve blok zinciri ile ilgili olduğunu gösteren kısa bir bir ila iki cümlelik bir biyografiye yönlendirebilirler..

Yazı ekibiyle, dünyanın dört bir yanında yerleşik bir ekip gibi görünüyor – üçü Güney Kore, Japonya ve Hindistan gibi Asya’da ve ayrıca Güney ve Kuzey Amerika dahil Rusya Federasyonu’nda (Arjantin ve Birleşik Devletler).

Yazı ekibinin uluslararası dağıtımı, genel olarak Bits Online ekibi için ek bir avantaja sahiptir. Şirket, yerel yazarları dünyanın o bölgesindeki çeşitli hikayelere atama yeteneğine sahiptir ve bu yazarların, özellikle uluslararası kripto olaylarının kapsamı ile ilgili olduğu durumlarda, önemli ölçüde geliştirilmesini sağlayabilecekleri türden bir kapsam sağlar..

Genel olarak, yazı ekibinin kendisi site için yüksek kaliteli içerik üretir ve kripto ve blok zinciri dünyasındaki diğer haber kaynaklarında bazen eksik olabilecek çok sayıda benzersiz yerel içgörü sağlar..

Yönetici Ekibi

 • Baş Editör – Scott Fargo
 • Kıdemli Editör -Evan Faggart
 • Editör – William Peaster

İçerik Politikaları

Bits Online, “Hakkımızda” sayfasındaki kısa bölümünde içerik politikalarını titiz bir ayrıntıyla özetlemeye devam ediyor. Bits Online ekibi, hedefinin “bitcoin, blockchain, kripto para birimi, fintech ve teknoloji hakkında en son haberleri ve bilgilendirilmiş yorumları” sunmak olduğunu iddia ederken, aynı zamanda çok sayıda endüstri uzmanından bir dizi görüş sunma niyetinde de bulundu. içeriden öğrenenler olarak.

Şirketin kendisi de “paydaşlara sektörümüzdeki önemli hikayeler hakkında adil ve olgusal raporlama ile hizmet etmeyi” amaçladığını belirtiyor. Bitsonline, reklamcılık politikasını kamuya açıklamaz.

Zaman Hassasiyeti

Bits Online, sitesini çok sık aralıklarla güncellemeyi alışkanlık haline getirir. Bu, özellikle meydana gelen büyük bir kripto olayı olduğunda geçerlidir. Ekip için daha sıradan bir günde, ancak, Bits Online ekibi, sayfayı günde 5 ila 10 başlık ile güncellemekten sorumlu olacaktır, ancak bu, günün ne kadar yoğun olduğuna bağlı olabilir..

Kripto ve blok zinciri dünyasındaki son dakika haberlerini kapsayan web sitelerine özellikle önem veren biriyseniz, daha zamanında güncellemeler için ziyaret edebileceğiniz daha büyük siteler vardır. Bununla birlikte, Bits Online trend hikayesi ve son dakika haberi kapsamı genellikle hikaye kırılmasının ilk 12 ila 24 saati içinde platforma eklenir..

Bununla birlikte, uluslararası olarak dağıtılmış olan yazı ekibinin kendisi, yalnızca çeşitli, daha bölgesel odaklı haber hikayelerine daha fazla yerel içgörü sağlayamayacakları anlamına gelir. Aynı ekip, çok çeşitli hikayeler hakkında raporlama yapma ve web sitesini haftanın 7 günü, günün 24 saati güncelleme yeteneğine sahiptir..

Özel Parçalar, Op-Ed’ler ve Kılavuzlar

Bits Online, kripto ve blockchain dünyasından haberleri kapsamanın yanı sıra, çevrimiçi platformunda oldukça kapsamlı bir eğitim bölümüne de sahip. Bu kılavuzlar, kripto kullanımı ve yatırımı dünyasında başlayan veya sadece kripto madenciliği gibi farklı alanlara girmek isteyenler için çeşitli bilgiler sağlar..

Bu kılavuzlardan bazıları, bir örnek olarak ‘Para Madenciliği Bitcoin Yapabilir miyim?’ Gibi kılavuzları içerirken, diğerleri uzayda başlayanlar için temel hususlara daha ilkel bir genel bakış sağlar. Bu kaynakları sağlarken, ekibin birincil odak noktası, öğretim kılavuzlarının aksine haberler ve analizlerdir..

İtibar: 7/10

Etkinlik Kapsamı

Bits Online, haber kapsamı için daha küçük web sitelerinden biri olmasına rağmen, uluslararası olayları kapsama alanında çok aktif olarak kendisini gerçekten ayırmayı başardı. Bu gazetecilik kapsamının yanı sıra, Bits Online YouTube kanalı, kripto dünyasındaki bu çeşitli küçük ve büyük olayları gösteren düzinelerce video içeriyor..

Bits Online, bu etkinlikler sırasında büyük ve oldukça etkili kişilerle röportaj yapmak, çeşitli ürünler hakkında içgörüler elde etmek ve genel olarak kripto ve blok zinciri endüstrisindeki gelişmeler hakkında görüş almakla özel bir ilgiye sahiptir..

Bits Online’ın YouTube kanalları aracılığıyla gerçekleştirdiği daha yeni röportajlardan bazıları arasında bir dizi A-lister influencer’ı ve Jihan Wu gibi girişimciler yer alıyor..

Bits Online ekibi bu etkinliklere şahsen katılmaya karar verdiğinde, şirket hem blogu hem de YouTube kanalı aracılığıyla büyük bir kapsam sağlamaya çalışır. Bits Online, bu belirli etkinliklere yaklaşmaya başladığında, bu etkinlikle ilgili bir veya birkaç kılavuz yayınlayacak, katılmak isteyenlere içgörü ve yardım sağlayacak ve etkinlik ve neler beklemesi gerektiği hakkında daha fazla bilgi edinecek..

Sosyal medya

Bits Online’ın kullandığı çeşitli sosyal medya kuruluşları arasında şirket, Twitter, Facebook ve YouTube beğenilerinde en aktif olanı olduğunu kanıtlıyor. Genel olarak, Bits Online, resmi Bits Online web sitesinde mevcut olan en son haberlerini, güncellemelerini, hikayelerini ve röportajlarını paylaşmak için bu çeşitli sosyal medya kanallarını kullanır..

Bu sosyal medya kanallarının yanı sıra, Bits Online, YouTube kanalı aracılığıyla özellikle uluslararası etkinlikler sırasında aktif olmaktan çok daha fazlasını kanıtlıyor – kullanıcılara blockchain ve kripto para birimi endüstrisindeki düzinelerce videoya erişim sağlıyor, buna oldukça etkili figürlerle röportajlar da dahil..

Kullanıcı Araçları

Şu anda Bits Online ekibi, kullanıcılara herhangi bir kripto veya blok zinciri ile ilgili araca erişim sağlamıyor. Ve yakın gelecekte niyetinin olup olmadığı belirsizliğini koruyor..

En Büyük Güç

Bits Online ekibi, genel olarak, bir dizi blog gönderisinin yanı sıra, çeşitli rehberler, röportajlar, uluslararası olayların kapsamı gibi bir YouTube kanalıyla, etkinliklerin öncesinde, sırasında ve sonrasında olağanüstü bir kapsam sağlar. genel.

Kullanıcı Arayüzü ve Tasarımı

Bits Online’ın kendisi, kullanıcılarına nispeten basit, anlamsız bir blog düzeni ve ana sayfanın üst kısmında dolaşan bir dizi resim içeren, hepsine iki kenar çubuğunda bir dizi başlık ve çeşitli basın bültenleri eşlik ediyor..

Bu kullanıcı arayüzü, diğer kripto ve blok zinciri web sitelerine kıyasla biraz daha dağınıktır; Bits Online, bugünün haber hikayelerini ve birkaç hafta öncesine kadar yayınlanan hikayelere alışılmadık derecede yakın raporlar yerleştirerek siteyi ziyaret edenlerin görmesini oldukça sıra dışı hale getirir. ön sayfada ve özellikle en son ve son dakika haberlerini aradıkları yerlerde, platforma tamamen yeni olanlar için olumsuz bir izlenim bırakmak.

gözden geçirmek

Bits Online’ın kendisi, Charlestown, Nevis, St Kitts ve Nevis merkezli limited şirket Talon Media Group’a ait bir kripto haber medya kuruluşu olarak faaliyet gösteriyor..

Nispeten yakın zamanda kurulmasının yanı sıra, özellikle diğer haber platformlarına kıyasla, çeşitli platformları arasında on binlerce sosyal medya takipçisi ile güçlü bir Alexa sıralamasına sahiptir. Yıllar boyunca gösterdiği performans türü etkileyicidir – bazı durumlarda daha büyük, daha eski meslektaşlarından daha fazla trafik çekebilme.

Web sitesinin kendisi büyük hikayeler yayınlama konusunda o kadar üretken olmasa da, özellikle daha büyük rakiplerinin aynı şeyi yapma yeteneği söz konusu olduğunda – yine de çeşitliliği sayesinde nispeten çeşitli bir kripto ve blok zinciri topluluğundan gelen trafiği yakalamayı başarıyor. videolar, röportajlar, podcast’ler gibi içeriklerin yanı sıra bir dizi diğer benzersiz materyal.

Diğer bazı kripto para birimi ve blok zinciri haber web siteleri genellikle içerik oluşturma, röportaj ve raporlama aracı olarak YouTube’u görmezden gelmeyi tercih ederken, Bits Online video içeriğine özel bir odaklandı. Bits Online’ın özel YouTube kanalı, küçük ve büyük uluslararası kripto para birimi ve blok zinciri konferanslarından bir dizi video ile düzenli olarak güncelleniyor – kripto para dünyasının her yerinden önde gelen, etkili figürlerle röportajlar.

Şu anda, Bits Online ekibinin YouTube’daki varlığı büyümeye ve etki kazanmaya devam eden kanalında bugüne kadar yayınlanan düzinelerce video var. İleride, Bits Online, en son olaylardan ve etkili figürlerden daha fazla röportaj ve yazışma sergilemek için YouTube kanalını ve video içeriğini kullanmaya devam etmeyi planlıyor..

Bits Online, yazı ve düzenleme ekibine gelince nispeten şeffaf kalıyor. Tüm yazarları, web sitesinde yer alan herhangi bir makalenin başında ad ve soyadı temelinde listelenir. Bu yazar adına tıklayan ziyaretçiler, Bits Online web sitesi için sağladıkları tüm içeriği, söz konusu yazarın nispeten kısa bir özetini, tüm mesleki nitelikleriyle ve sektördeki deneyimleriyle birlikte görebilecekler..

LinkedIn sayfasından Bits Online’da bulunan sınırlı bilgilere dayanarak, şirket Baş Editör Scott Fargo tarafından yönetilmektedir. Bu nispeten temel bilgi seviyesinin yanı sıra, Bits Online’ın arkasındaki yönetim ve / veya kurucu ekiple ilgili nispeten seyrek bilgi mevcuttur ve ‘Hakkımızda’ sayfası, şirketin tam olarak ne zaman kurulduğu veya kimin tam olarak şirketi yönetiyor.

Bu belirsiz ve kıt miktardaki bilginin yanı sıra, Bits Online’ın konumu diğer blockchain ve kripto haber platformlarına kıyasla oldukça sıra dışı. Örneğin, resmi olarak Saint Kitts ve Nevis’ten kaçan birkaç kişiden biridir. Bits Online, Charlestown, Nevis olarak şirket için belirli bir adres sağlamaya devam ediyor ve sözde orada kurulduğu sırada, yazı ekibinin kendisinin bir ölçüde aynı bölgeden olup olmadığı belirsiz..

Bits Online şirketi bu bölgenin dışında olsa da, ana şirket “Talon Media Group” a bakıldığında, söz konusu şirket hakkında çok sınırlı miktarda bilgi ortaya çıktı. Bu nedenle, Bits Online’ın resmi olarak ne zaman kurulduğu tamamen net değil; Şirketin bağlı sosyal medya profillerinin çoğu, şirketin 2017’de kurulduğuna işaret ediyor gibi görünüyor. Bu sitelerin iddia ettiği şey bu olsa da, YouTube kanalının 2014 yılına kadar uzanan bir dizi videosu var. Coin Brief Podcast’in bölümleri.

Şirketin yazı ekibiyle ilgili olarak, Bits Online, bir dizi haber hikayesini kapsayan, dünyanın dört bir yanına dağılmış, etkileyici bir şekilde çeşitli yüksek vasıflı ve deneyimli yazarlara sahiptir. Bu, Bits Online’ın yazı ekibine karşı sergilediği zanaatkar yaklaşımı göstermektedir – çok sayıda yazarı işe almak yerine, içinde bulundukları çeşitli şirketleri temsil eden, stratejik olarak yerleştirilmiş çok sayıda yetenekli yazarı işe almayı seçmektedir..

Bu yaklaşım sayesinde Bits Online ekibinin Rusya, Güney Kore, Hindistan, Japonya, Birleşik Krallık, Arjantin ve Amerika Birleşik Devletleri merkezli yazarları var. Yazarların kendi bölgeleri için coğrafi avatarları kullanma yaklaşımı sayesinde, Bits Online, hem haber raporları hem de olaylar için büyük bir kapsama alanı sağlar..

Özetlemek gerekirse, Bits Online, kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisinin birleşik dünyasında daha yeni olayların ve devam eden haberlerin kapsamını sağlarken en iyi şekilde çalışır. Şirketin özel YouTube kanalı, yazılı içeriğinin yanı sıra, abonelere ve ziyaretçilere, kripto para dünyasının en büyük isimlerinden bazılarıyla son derece profesyonel kalitede röportajların düzenli gönderilerini ve video içeriğini ve çeşitli kripto olaylarından bir dizi başka rapor sunar..

Bununla birlikte, Asya’dan Avrupa’ya, Güney ve Kuzey Amerika’ya kadar dünyanın her yerinde bulunan bir yazı ekibine sahiptir. Şirket, sektörün her yerinden önemli haberler ve gelişmeler hakkında yerel içgörü sağlama konusunda çok iyi bir iş çıkaran bu uluslararası ekip sayesinde..

Şirketin kendisi, alandaki en büyük, en popüler ve daha üretken kripto haber kaynaklarından biri olarak tam olarak bilinmemekle birlikte. Yine de, Bits Online, kripto ve blok zinciri olaylarının yanı sıra bunların video yayınlarının yanı sıra çok yüksek kaliteli içerik seviyesi için kendi benzersiz nişini oluşturdu..

En İyi Kripto Haber Sitelerinde Son Söz

İşte millet var. Obvioulsy, MasterTheCrypto.com’un en sevdiğiniz kripto para birimi web sitesi olduğunu biliyoruz, ancak birincil odak noktamız en iyi raf kılavuzları ve öğreticileri sunmak ve en azından en iyi kripto para birimi haber web sitelerinin bir listesini takip etme ihtiyacını hissetti..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map