Crypto.com: Master The Crypto Kullanıcı İnceleme Kılavuzu

Crypto.com incelemesi

Tüm kriptolarda en iyi alan adına sahip olabilecek olan Crypto.com, kripto para birimleri ile satın almak, satmak ve ödeme yapmak için en iyi yer olduğunu iddia ediyor. 1 milyondan fazla kripto yatırımcısı tarafından kullanıldığı söylenen Crypto.com cüzdanı, yatırımcıların dijital varlığın gerçek maliyetiyle kripto satın almalarına olanak tanıyan sıfır ücret veya fiyat artışları sunan 50’den fazla farklı coin satın alma olanağı sunuyor..

Popüler Crypto.com uygulama incelemesinin bu incelemesinde, cüzdanı, Metal Visa geri ödeme kartlarını ve yıllık% 18’e kadar kazanma kabiliyetini ele alacağız. kripto varlıklarınız, anında kripto kredileri için kredi ve ödeme seçeneklerinin yanı sıra yatırım seçenekleri. Ayrıca MCO / CRO Crypto.com tokenlerinin kısa bir analizi de yapılacaktır..

Kullanıcıların diğer kripto para birimlerinin yanı sıra Bitcoin’den gerçekten yararlanma yolları, son birkaç yılda istikrarlı bir şekilde artmaktadır. Ancak, nispeten sabit tutulmasının yollarından biri, tam da nasıl yatırım yaptığınızdır..

Elbette, bir miktar kripto borçlanma sürecinin tamamı kendi başına bir yatırım olarak görülmelidir, ancak uzun vadeli yatırım yapanlar için, kesinlikle sadece depolamaktan daha fazlasını yapabilirsiniz.?

Artık piyasada yatırımlarınıza biraz daha esneklik sağlayan ürünler var. Bunlardan biri, daha önce göz attığımız Celsius ve diğerlerinden biri de ‘Her Cüzdandaki Kripto Para Birimi’ sloganıyla hareket eden ve dünyanın bitcoin’e geçişini hızlandırma misyonu olan Crypto.com’dur. merkezi olmayan dijital ekonomi. İkincisi, kendisini başka bir yatırım platformundan daha fazlası olarak kurdu ve daha çok, Glint gibi çözümlerle (kabaca) aynı damarda ‘hepsi bir arada’ finansal pakete benziyor..

Crypto.com’un ne olduğunu, kullanıcılarına neler sunduğunu ve piyasadaki bazı çağdaşlarına karşı gerçekte nasıl durduğunu biraz daha araştıracağız..

Crypto.com hakkında

2016 yılında kurulan Crypto.com, Celsius gibi benzerlerle ilginç bir ortak noktaya sahiptir: uygulaması bir insan hakkı olduğuna inandığı şeyle yüzleşmeyi amaçlamaktadır – finansal egemenlik.

kripto-com-incelemesiBu kavram, Andreas Antonopoulos gibi düşünürlerin üzerinde düşündüğü bir kavramdır. Merkezi bir sistem, finans ve varlık bilgileriyle birlikte kimlik gibi kişisel bilgiler üzerinde bir tekele sahipse, kime veya ne için ödeme yapabileceğinizi engellemekten ve hatta sizi hizmetlerinden alıkoymaktan neyin alıkoyacağını?

Bu, Milo Yiannapolos gibilerin saldırılara ve şeytanlaştırmaya maruz kalmasıyla (görünüşte) tartışmalı varlıklar ve bireyler için bir olasılıktan daha fazlasıdır. Ancak bunu kripto para birimi yatırımlarında da daha doğrudan görüyoruz; bazı bankalar bazı kullanıcıların Bitcoin satın almasını bile engelliyor.

Crypto.com’un devreye girdiği yer, değerlerinin temelinde, “her cüzdandaki” kripto para birimi “vizyonunu gerçeğe dönüştürmeyi hedeflerken, kullanıcılara dijital, kişisel ve finansal egemenlik sağlamak için şirketi kurdu. , her seferinde bir müşteri. “

Celsius’a çok benzeyen Crypto.com platformu, iş için gerçek bir güç olan kesinlikle bir mobil uygulamadır; Kullanıcıları, varlıklarını nereye aktarmayı seçerlerse seçsinler, varlıklarına geniş erişim hakkına sahip olmaları için güçlendirmek.

Daha önce de belirtildiği gibi, kullanıcı Android ve iOS’ta indirilebilir olması sayesinde uygulamaya kolayca erişebilir ve göreceli bir kolaylıkla işe başlayabilir..

Crypto dot com’daki birincil ekip, CEO Kris Marszalek, CFO Rafael Melo, CTO Gary Or ve Kurumsal Geliştirme Başkanı Bobby Bao’dan oluşuyor..

Crypto.com Başlıyor

Finans kurumlarıyla ortaklık, Crypto.com yolculuğunuzun başlangıcına başlamadan önce düzenleyici prosedürlerden geçmeniz gerektiği anlamına gelir. Ne yazık ki şirket, hizmetlerinin henüz Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut olmadığını, ancak bunu sakinlerine sağlama sürecinde olduğunu açıkça belirtiyor..

İlk olarak, numara ve e-posta adresi gibi iletişim bilgileriyle birlikte adınızı ayarlayın. Kullanıcı Deneyimi, oldukça kolay bir KYC sürecine sahip olmanın yanı sıra yapmanız gerekenler hakkında anında geri bildirim sağlar..

KYC, AML ve PSD2’ye uyan Crypto.Com, parmak izi ve yüz tanıma gibi biyometrik kimlik kullanır. Dolayısıyla, adresinizi ve kimliğinizi kanıtlamak söz konusu olduğunda, tüm kullanıcıların yapması gereken, kimliklerinin resimlerini sağlamaktır. Buna pasaport, ehliyet ve hatta resmi kimlik kartı dahildir.

Bundan sonra – uygulama, kimliğinizle çapraz referans yapmak için bir yüz resmi çekmenizi isteyecektir..

Uygulama, normalde bunun hesap başvurunuzu işleme koyması ve onaylaması için 1-3 gün gerektirdiğini size bildirirken. Gerçekte, oldukça hızlı bir süreç olabilir; örneğin, onaylanmam ve hesabıma tamamen erişilebilir olmam birkaç saatten kısa sürdü.

Biraz zaman alan bir kısım, fiat ödemelerini ayarlamaktır ve şu an için ödeyebileceğiniz yalnızca birkaç para birimi vardır. Bunlara ABD Doları, Pound Sterling, Euro ve Singapur Doları dahildir..

Ödemeler için, bankasına uluslararası bir ödeme yapmanız gerekir (ironik bir şekilde Londra merkezli)

Crypto.com Cüzdan Uygulamasında neler var?

crypto-com-cüzdan-uygulaması

“7 fiat ve 53 kripto para al ve sat. MCO Visa Card ile paranıza istediğiniz zaman erişin, yönetin ve harcayın. “

Uluslararası bir ödeme ile ödeme ağ geçidinize katılmanız gerekse de, aslında Crypto.com cüzdanıyla hemen başlayabilirsiniz. Celsius gibi bir cüzdan / yatırım çözümünden farklı olma yollarından biri, varsayılan olarak platforma ‘yatırım yapmamanızdır’.

Crypto.com cüzdanı aslında uygulamaların diğer özelliklerinden ayrı bir üründür ve kullanıcılarının yüksek miktarlarda yaklaşık 60 dijital varlık depolamasına izin verir. Hemen yapmanız gereken tek şey cüzdan adresinizi ele geçirmek ve göndermek. Uygulama ayrıca, bir para birimi cüzdanınıza taşındığında bildirim sağlar ve nihayet doğrulandığında ve hesabınıza girdiğinde sizi güncel tutar..

Her tür kripto cüzdanı gibi, kullanıcılar dijital para birimlerini kolayca gönderebilir, yatırabilir ve çekebilir. Ancak, cüzdanınızda bulunan her türlü kripto para birimiyle doğrudan ödeme yapmanıza da olanak tanır..

Bu ödemeler, çeşitli kafelerden, hırdavatçılardan hediye kartları satın alınarak karşılanabilir. Katılımcı bir işletmenin pahalı üçüncü şahıslara olan ihtiyacı ortadan kaldırırken kripto ödemelerini kabul etmek istemesi durumunda bir QR kod tarayıcı ile donatılmıştır..

Crypto.com ekibine göre, cüzdanın ödeme sistemi aslında 120’den fazla büyük marka ve 60.000’den fazla farklı ürünle ortaktır..

Crypto.com Kartlarının İncelenmesi

kripto-com-kartları-incelemesi

Visa ile ortaklaşa olan Crypto.com’un benzersiz satış noktası, kendi yenilikçi banka kartı yelpazesine sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Bu aynı kart, seçtiğiniz itibari para birimiyle desteklenebilir ve aynı zamanda almayı seçtiğiniz model türüne bağlı olarak bir dizi farklı avantaj sağlar..

Şimdi bu farklı kart türlerinden bazılarını ve kullanıcıların uygulamalarıyla birlikte bahis oynamayı / etmemeyi seçmeleri durumunda elde edebileceği faydaları gözden geçirelim..

Gece yarısı mavisi

Bu, temel MCO banka kartıdır ve şirket için meşhur “kutu standardı” dır. Durum böyle olsa da, kart kullanılarak yapılan herhangi bir satın alma işleminde yüzde 1 geri ödeme teşviki gibi bazı ek avantajlarla birlikte gelir..

Tüm kartlar Visa ile ortaklaşa sağlanır, bu da anında dünya çapında tanınan bir kart olduğu ve temassız ödemelere hazır ve donanımlı olduğu anlamına gelir..

Ücretsiz ATM Limitleri – 200 $ / 200 £

Bankalararası faiz oranları aylık limiti – 2.000 $

Ruby Steel (Staking)

Kripto para birimini (tam olarak MCO) yatırmayı seçerseniz, o zaman Mycrypto.com’un net faydalarının gerçekten devreye girdiği yer burasıdır..

Alımlarda yüzde 2’lik bir geri ödeme teşvikinin yanı sıra ATM ve Bankalararası Faiz limitlerinin iki katına çıkması anında pozitiftir:

ATM Limitleri – 400 $ / 400 £

Eklenen diğer avantajlardan biri de Ruby Steel kullanarak Spotify aboneliği için ödeme yapmayı seçerseniz, tam bir indirim alırsınız (aylık 9,99 $ ‘a kadar)

Bu tür kart serilerinin dile getirilmeyen pozitif yanlarından biri de metalden yapılmış olmalarıdır. Size çok ihtiyaç duyulan bazı dayanıklılığı sağlar.

Unstaked, nakit iadenizi yüzde 2’den 1’e düşürür ve Spotify indirimini kaldırır.

Paydaşlık kartının avantajlarından yararlanmak için, özellikle Ruby Steel için, bunlara erişmek için 50 MCO yatırmanız gerekir. 50 MCO 138 sterline eşdeğerdir.

Değerli Metal Serisi (Yeşim Yeşili ve Kraliyet İndigo) crypto.com kartları incelemesiPrecious Metal serisi kartların en büyük net avantajlarından biri, bu kartların sahiplerinin dünyanın her yerinden çok çeşitli havaalanı salonlarına erişmenize izin vermesidir..

Bundan sonra, hem Jade Green hem de Royal Indigo, yalnızca Spotify’da değil, aynı zamanda Netflix’te 11.99 $ ‘lık bir satın alma değerine kadar yüzde 3 geri ödeme ve yüzde 100 indirim sağlıyor..

Ücretsiz ATM Limiti – 800 $

Bankalararası Faiz Oranları Aylık Limit (daha sonra% 0,5) – 10.000 $

Jade Green veya Royal Indigo’ya bağlı avantajların kilidini açmak için, 3 ay veya daha uzun bir süre için 1.380 £ eşdeğeri olan 500 MCO yatırmanız gerekir..

Buzlu Beyaz / Gül Altın Sürümü

Precious Metal serisi banka kartlarının bazı arzu edilen avantajlarından ek olarak, hem Icy White hem de Rose Gold kartları, hem Netflix hem de Spotify’daki% 100 indirimlerin yanı sıra tüm satın alımlarda yüzde 4 geri ödeme sunar, bu kartlar ayrıca 10 Expedia ile yapılan rezervasyon ve ödemelerde yüzde para iadesi.

Sahiplerin, yalnızca sahipler için değil, artı bir kişi için uluslararası olarak herhangi bir sayıda havaalanı salonuna erişmesine izin vererek faydalara daha da fazlasını ekler..

ATM Limitleri – 1.000 $

Bankalararası Faiz Oranları Aylık Limit (daha sonra% 0,5) – 15.000 $

Banka kartlarının Icy White veya Rose Gold sürümünden bu özelliklerin kilidini açmak için, kullanıcıların 3 ay veya daha uzun bir süre için ağda 5.000 MCO’nun üzerinde yatırması gerekir. Depolamada tutulan ve faiz kazanan 13.800 sterline eşdeğer 5.000 MCO.

Obsidiyen Siyahı

Bu, MyCrypto.com’da bulunan en iyi sürümdür ve beraberinde kullanıcıların, özellikle sık uçanların özellikle seveceği çok çeşitli avantajlar sağlar..

Obsidian Black kart, Icy White ve Rose Gold’un tüm avantajlarını taşır, ancak Airbnb’ye yapılan ödemelerde artı yüzde 10 geri ödeme ve herhangi bir satın alma işleminde yüzde 5 geri ödeme.

Tek dezavantajı, 138.000 £ olan 50.000 MCO yatırmanız gerekmesidir. Ancak parası boşa giden ve yaratabileceği faizle ilgilenenler için oldukça etkileyici bir karta sahipken, Obsidian Black tek karttır..

Kripto Temettüleri – Crypto.com ile Kazanmak

kripto-com-kazanmakBunu Celsius gibi ürünlerin yanına yerleştirmemizin nedenlerinden biri, Crypto.Com’un dijital varlıklarınızı depolamak, satın almak, satmak ve harcamaktan daha fazlasını yapmanıza izin vermesidir..

Mobil cüzdan / uygulama içinde Crypto Earn kullanarak, çeşitli miktarlarda kripto para birimlerini kilitlemeyi ve faiz oranları kazanmayı seçebilirsiniz..

Bu miktar, bir MCO paydaşı olup olmadığınıza bağlıdır; Ne kadar MCO yatırım yapmayı seçtiğinize bağlı olarak ayrı ilgi seviyeleriyle.

Faiz kazanmak için bu cüzdana kripto ekleme süreci oldukça basittir. Tek yapmanız gereken Kazan sayfasındaki “+” simgesine basmak. Bundan sonra, Crypto.com tarafından desteklenenler arasından tercih ettiğiniz kripto para birimini seçmeniz yeterlidir..

Şimdi, zaman içinde biriktirebileceğiniz faiz oranı, hem yatırmayı seçtiğiniz MCO miktarına hem de onu kilitlemeye karar verdiğiniz sürenin uzunluğuna bağlıdır..

Bitcoin için seçebileceğiniz üç zaman aralığı vardır:

Esnek: Yıllık kazancın% 2’si (1.000 $ hisse için 20 $)

Esnek bir seçenek seçmek, size diğer yöntemlere kıyasla uzun vadede az miktarda kazanç sağlar. Ancak kripto ile daha aktif bir rol üstlenirseniz, biraz kripto biriktirmek hiç yoktan iyidir.

1 Aylık Vade: Yıllık kazancın% 4’ü (1.000 $ ‘lık hisse için 40 $)

Kripto paranızı 1 ay boyunca saklamayı seçtiğinizde, para biriminiz emanette tutulacak, ancak yine de sizin tarafınızdan görülebilir. Bu size çok daha iyi bir faiz oranı sunar ve bir ayın bittiği anın kilidini açar.

3 Aylık Vade: Yıllık kazancın% 6’sı (1.000 $ ‘lık hisse için 60 $)

Varlıklar üç aylık bir süre için tutulur. Bu zaman zarfında, miktar hala açıkça görülebilir, ancak üç ay geçene kadar cüzdandan çıkarmanız mümkün olmayacaktır..

Sahip olduğunuz dijital varlığın türüne bağlı olarak bu faiz oranlarının değiştiğini unutmamak önemlidir. Örneğin, bir Bitcoin yatırımı size Annum Başına% 6 net kazandırırken, Tether’in hissesiz bir yatırımı size% 8’lik bir netlik sağlayabilir..

500 MCO yatırmayı seçerseniz, bu faiz oranları daha da iyidir. Üç aylık hisse için Bitcoin% 8’e yükselirken Tether% 10’a yükseldi.

Yatırım yapabileceğiniz kripto miktarı için herhangi bir sınır yoktur ve esnek, 1 veya 3 aylık bir pozisyonu tamamladığınızda, kripto paranız, pozisyonu yeniden açabileceğiniz cüzdanınıza iade edilir..

Crypto.com – Kredi ve Teminat

kripto-ticari-kredi-kredisi

Kripto para birimlerinize temettü getirisi için yatırım yapmanın yanı sıra, kullanıcılar kriptolarını buna karşı fiat ödünç almak için bir teminat biçimi olarak sağlayabilir. Kripto Kredisine hak kazanmak için sağlamanız gereken minimum ve maksimum hacimler vardır..

Minimum miktar, maksimum 1 milyon $ olmak üzere TUSD / PAX gibi dijital varlıklarda toplam 100 $ ‘dır. Crypto.com üzerinden kredi almanın ek olumlu yönlerinden biri, 12 aylık bir süre boyunca teklif edilmeleri ve faiz oranı ödemelerinde daha fazla esneklik sunmalarıdır..

Platforma MCO yatırıp yatırmamanıza bağlı olarak, daha iyi faiz oranları elde edebilir, ortalama% 12 APR’den, 500 MCO veya daha fazla hisseye sahipseniz% 8’e düşürebilirsiniz..

Bununla birlikte, herhangi bir kredi almadan önce şartlar ve koşullara dikkat ettiğinizden emin olun. Resmi crypto.com web sitelerinde, kullanıcılara kredi kontrolü gerekmeden anında, harcamaya hazır kredi vermenin faydalarından ve geri ödeme süresinin bulunmadığından bahsediyorlar..

Crypto.com Invest

crypto-com-yatırım-portföy-yöneticisi

Elbette, mobil tabanlı bir kripto para birimi cüzdanı, portföyünüze eklemek için yerleşik bir kripto para birimi değişimi olmadan veya kazandığınız itibari paranın bir kısmını kullanmadan tamamlanmış sayılmaz. Tüm işlevler ve seçenekler henüz Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcut olmasa da, herhangi bir pazarda performans gösterecek ve kişisel tercihlerinize göre tamamen özelleştirilmiş tercihlere izin verecek şekilde tasarlanmıştır..

Şirketlerin mobil uygulamasına eklenen daha yeni özelliklerden bazıları fiyat uyarılarını içerir. Hisse senedi alım satım uygulamaları ile ilgili uyarılara benzer şekilde çalışan bunlar, kullanıcıların tuttukları yatırımlarının performansını ve potansiyel kredilerdeki faiz oranlarını takip etmelerini sağlar..

Belirli bir kripto satın almak için ihtiyacınız olan tek şey, cüzdan menüsünde onu seçmek, tutarı girmek ve ödemeyi yapmak istediğiniz cüzdandan seçmek: ekli bir kredi kartından, kriptodan ve hatta ilgili fiat cüzdanından.

Ekibe göre toplamda bu, kullanıcıların kişiselleştirilmiş fiyat uyarıları oluşturma yeteneği de dahil olmak üzere 200’den fazla sanal para biriminin fiyat hareketlerinden haberdar olmasını sağlıyor. Bu bireysel fiyat uyarılarının yanı sıra, uygulamanın özel ‘Takip’ bölümü, kullanıcıların kripto para birimlerinin daha geniş pazar performansını kolayca görmelerini sağlar. Ayrıca, dakikalar içinde kurulabilen ve yönetim, giriş veya çıkış ücreti gerektirmeyen otomatik nicelik ticaret stratejilerinden yararlanarak kripto portföyünüzü oluşturma yeteneğine de sahiptirler..

Hangi metriklerin peşinde olduğunuza bağlı olarak, Büyük, küçük boyutludan o gün piyasadaki en iyi ve en kötü performans gösterenlere kadar bir dizi seçebilirsiniz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map