2020’de Satın Alınacak En İyi 20 En İyi Kripto Para Birimi

2020'de en iyi kripto para birimi yatırımları

2020 yılına yatırım yapmak için en iyi kripto para birimi madeni paralarını gözden geçirelim ve bu en iyi kripto varlıkların bir sonraki kripto piyasası boğa koşusu döngüsünde neden çalıştırılmasının en önemli olduğunu görelim..

2020 için Satın Alınacak En İyi 20 Kripto: 2020’de Yatırım Yapacak En İyi Paralar

Geçen yıl, kripto para birimlerinin giderek daha yaygın hale geldiğini gördük. 2019 boyunca olumlu piyasa işaretleri gördük ve bu 2020’yi kripto para birimleri için rekor bir yıl haline getirebilir..

2020’de satın alınabilecek en iyi kripto para birimleri nelerdir? Hangi kripto paralar bugün en iyi yatırım fırsatını sunuyor? Önlerinde hangi dijital tokenlerin en parlak günleri var??

2020 için satın alınacak en iyi 20 kripto para birimini vurgularken okumaya devam edin.

Bitcoin (BTC)

2020'de bitcoin

Bitcoin (BTC), kripto dünyasının kralıdır. Toplam kripto para birimi pazar payının% 60’ını oluşturan dünyanın en baskın kripto para birimidir. Bitcoin yükseldiğinde veya düştüğünde, piyasanın geri kalanı takip etme eğilimindedir. İster ilk kez kripto kullanıyor olun, ister gelişmiş bir kripto kullanıcısı olun, bitcoin’e yatırım yapmakta yanlış bir şey yoktur. Denenmiş, gerçek ve kanıtlanmış bir kripto para birimidir ve onu desteklemek için bol miktarda altyapıya sahiptir. İyimser yatırımcılar, BTC’nin 2020’nin sonunda 100.000 $ ‘a ulaşmasını isteyen fiyat tahminlerine işaret edecek.

  • Bitcoin Fiyatı 2019 Yüksek: $ 13,793 BTC / USD döviz kuru değeri
  • Bitcoin Fiyatı 2019 Düşük: 3.444 $ BTC / USD döviz kuru değeri
  • Tüm Zamanların En Yüksek Bitcoin Fiyatı: 19,892 $ BTC / USD

Ethereum (ETH)

2020'de ethereum

Ethereum (ETH), piyasa değeri açısından dünyanın en büyük ikinci kripto para birimidir. 2015 yılında piyasaya sürülen ETH, kripto dünyasının kralı olarak bitcoin için geçerli bir rakip haline geldi. ETH ile iyimserliğin en büyük nedenlerinden biri, bitcoin ve diğer kripto para birimlerinden çok daha farklı bir şekilde çalışmasıdır. ETH, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen merkezi olmayan uygulamalar tarafından kullanılır. Bu merkezi olmayan uygulamalar, Ethereum’un merkezi olmayan yönetişim, akıllı sözleşmeler ve daha fazlası gibi katil özelliklerinden yararlanıyor. Ethereum, kripto alanındaki en aktif geliştirici topluluklarından birine sahip ve Ethereum’un ivmesinin yakın zamanda yavaşlayacağına inanmak için hiçbir neden yok.

  • Ethereum Fiyatı 2019 Yüksek: 350 $ ETH / USD
  • Ethereum Fiyatı 2019 Düşük: 103.41 $ ETH / USD
  • Tüm Zamanların En Yüksek Ethereum Fiyatı: 1.396 $ ETH / USD

Dalgalanma (XRP)

Ripple XRP 2020'de

XRP, Ripple’ın ekosisteminde çok önemli bir rol oynayan dijital bir belirteçtir. İsviçre merkezli özel bir finansal hizmetler şirketi olan Ripple, jetonun menkul kıymet olarak etiketlenmesini önlemek için XRP’den uzaklaşmaya çalıştı. Bununla birlikte, XRP’nin değeri bugüne kadar Ripple’ın ürün ve hizmetleriyle yakından bağlantılı. Ripple, bankacılık hizmetlerini dünya çapındaki kurumlara genişlettikçe, XRP’nin değeri artmaya devam etti. Özellikle Ripple ve XRP, bankaların uçtan uca şeffaflık ve daha düşük maliyetlerle gerçek zamanlı olarak sınır ötesi ödemeleri gerçekleştirmesine olanak tanır. XRP, madencilik yapılması gerekmediği için de benzersizdir. XRP şu anda piyasa değeri açısından dünyanın en büyük üçüncü kripto para birimi olarak gösteriliyor, ancak zaman zaman ETH’yi geçerek yalnızca bitcoin’in arkasında ikinci sırayı almasına rağmen..


  • XRP Fiyatı 2019 Yüksek: 0,48 $ XRP / USD
  • XRP Fiyatı 2019 Düşük: 0,25 $ XRP / USD
  • Tüm Zamanların En Yüksek XRP Fiyatı: 3.05 $ XRP / USD

DigiByte (DGB)

2020'de DigiByte (DGB)

DigiByte (DGB), 2014 yılında lider geliştirici Jared Tate tarafından kurulan bir dijital jetondur. DigiByte’in hedefi, merkezi olmayan bir ortamda çalışırken işlem hızını ve güvenliğini artırmaktır. Hedeflerine uygun olarak, DigiByte’ın teknolojisi diğer kripto para birimlerinden daha iyi performans gösteriyor. Örneğin, bitcoin’den 40 kat daha hızlıdır, çünkü 15 saniyelik blok süresine sahiptir ve DGB’yi UTXO blok zincirindeki en hızlı token yapar. DigiByte ayrıca dünyanın Ayrılmış Tanık’ı (SegWit) uygulayan ilk blok zinciri olma yolunda manşetlere taşındı; bu, işlem onaylarının blok içinde depolanan bilgilerden ayrı tutulması ve DigiByte’ın güvenlikten ödün vermeden daha hızlı işlemler gerçekleştirmesine yardımcı olduğu anlamına geliyor. DigiByte’ın nihai hedefi, dünyanın her yerinden insanların erişebileceği küresel bir ödeme sistemi oluşturmaktır..

Litecoin (LTC)

2020'de Litecoin (LTC)

Litecoin (LTC), bitcoin’e göre daha hızlı ve daha hafif bir alternatif olarak 2011 yılında piyasaya sürüldü. Litecoin, bitcoin’in temel kodunu aldı ve işleri hızlandırmak için belirli ölçümleri değiştirdi. Bugün LTC, Bitcoin’den 4 kat daha hızlı blok süreleri (10 dakika yerine 2,5 dakika) ve 4 kat fazla token (21 milyon yerine 84 milyon toplam arz) sunmaya devam ediyor. LTC yaratıcısı Charlie Lee, tüm LTC varlıklarını 2018’de pazarın zirvesinde sattı ve bazıları bunun LTC’nin ölümü olacağına inanıyordu. Bununla birlikte, Litecoin güçlenmeye devam ediyor ve popüler kripto para birimi için tüccarın benimsenmesi artıyor..

Yapımcı (MKR)

Maker (MKR) 2020'de

Maker (MKR), Maker dijital ekosisteminin tescilli belirtecidir. MKR ile ilgili en benzersiz şeylerden biri, toplam arzının düşük olmasıdır: toplamda sadece 1 milyon MKR jetonu var. Maker, 20 Ocak 2018’de 1.687,86 dolarla şimdiye kadarki en yüksek fiyatına ulaştı. 2020’ye girerken, MKR 550 $ civarında fiyatlandırılıyor. Diğer birçok token, 2018’de tüm zamanların en yüksek değerlerinden% 90 veya daha fazlasını kaybetti, bu da MKR’yi karşılaştırarak etkileyici gösteriyor. İleriye dönük olarak Maker, Ethereum blok zincirinde, teminatlandırılmış borç pozisyonları (CDP’ler), otonom geri bildirim mekanizmaları ve teşvik edilmiş dış aktörler sistemi aracılığıyla stabilcoin DAI’nin değerini destekleyen ve dengeleyen akıllı bir sözleşme platformu olmaya devam edecek. MKR jetonları, Maker ekosisteminde işlem ücretlerini ödemek için kullanılır ve MKR jeton sahiplerinin bu ekosistem içinde oy hakları vardır. DAI stablecoin’e ve onun benzersiz merkezi olmayan dengeleme mekanizmasına inanıyorsanız, MKR sizin için doğru seçim olabilir.

Binance Coin (BNB)

2020'de Binance Coin (BNB)

Binance Coin (BNB) tartışmasız bugün dünyadaki en başarılı kripto para borsasıdır. 2020’ye girerken, BNB, Haziran 2019’daki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 38.82 $ ‘dan yaklaşık 15 $ değerinde. Binance popüler bir borsa olarak kaldığı ve Binance’de işlem ücretlerini ödemek için BNB tokenleri kullanılabildiği sürece, BNB önemli bir değere sahip olmaya devam ediyor. Bazı insanlar Binance’de düzenli olarak yüksek hacimli alım satım yaptıkları ve para biriktirmek istedikleri için BNB satın alırlar. Bazıları ise Binance borsasının popüler olmaya devam edeceğine inanarak BNB’yi yatırım olarak satın alıyor..

Cardano (ADA)

2020'de Cardano (ADA)

Cardano (ADA), Eylül 2017’de Ethereum’un kurucularından Charles Hoskinson tarafından oluşturuldu. İlk bakışta ADA, Ethereum ile aynı faydaların çoğunu sunuyor gibi görünüyor: Cardano, örneğin, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar ve akıllı sözleşmeler oluşturmasına izin veriyor. Cardano ve ADA belirteci, ileriye doğru, dünya çapında kripto para birimlerinin karşılaştığı en büyük sorunlardan bazılarını çözmeyi hedefliyor: birlikte çalışabilirlik ve ölçeklenebilirlik. Cardano’nun geliştiricileri, özellikle uluslararası ödeme alanını ele almaya ve uluslararası para transferlerinin zamanını ve maliyetini azaltmaya odaklanmıştır. Bankalar, ADA’yı kullanarak uluslararası ödeme sürelerini birkaç günden yalnızca birkaç saniyeye düşürebilir.

Zincir bağlantı (LINK)

2020'de Chainlink (LINK)

Chainlink (LINK), Chainlink merkezi olmayan oracle ağına güç veren bir Ethereum belirtecidir. Bu ağ, Ethereum akıllı sözleşmelerinin harici veri kaynaklarına, API’lere ve ödeme sistemlerine güvenli bir şekilde bağlanmasına izin verir. Bir spor bahisleri akıllı sözleşmesi, örneğin üçüncü taraf futbol skorlarına bağlanmak için Chainlink’i kullanabilir ve ardından bu skorları sözleşmeyi yürütmek için kullanabilir. Chainlink’in benzersiz satış özelliği, geliştirme ekibinin hala güvenli, güvenilir ve merkezi olmayan bir şekilde bir blok zincirinin içine ve dışına nasıl bilgi alınacağını bulmasıdır. LINK ayrıca son aylarda önemli ölçüde kazanan birkaç token’den biridir: BTC, ETH, XRP ve LTC 2019’un sonuna doğru düştüğü için LINK iki katından fazla arttı. LINK, 2019 yılının Temmuz ayında ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.90 $ ‘dan 2020 yılına girerken, parça başına yaklaşık 2 $’ lık bir fiyatla oturuyor..

Crypterium (CRPT)

2020'de Crypterium (CRPT)

Crypterium (CRPT), 2020’ye girerken tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3 $ ‘dan önemli ölçüde düşerek 0,40 $ civarında fiyatlandırılıyor. Bugün, CRPT yaklaşık 37 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. CRPT, bu listedeki en iyi bilinen isim değil. Öyleyse neden 2020’de yatırımcılar için en iyi 20 kripto para biriminden biri olarak seçtik? CRPT meraklılarının gelecekte iyimser olmak için nedenleri var. CRPT, Crypterium Cüzdan’da bulunan tüm kripto-fiat işlemleri için “yakıt” olarak çalışan Ethereum tabanlı bir belirteçtir. Crypterium’un geliştiricileri, 2019 yılı boyunca para çekme, Crypterium Card kontörleri ve kripto para alımları için destek ekledi. Crypterium ile ilgili en benzersiz kısımlardan biri, CRPT tokenlerini yakmak için% 0,5 işlem ücretinin kullanılmasıdır. Birisi Crypterium içinde her işlem yaptığında, dolaşımdaki CRPT token arzı düşer. Bu, gelecekte yatırımcılar için büyük kazançlar sağlayabilir.

0x (ZRX)

0x (ZRX) 2020'de

0x (ZRX), Ethereum blok zincirinde merkezi olmayan borsaların oluşturulmasını kolaylaştırmak için altyapı sağlayan izinsiz bir protokoldür. 0x, açık bir sipariş defteri ve merkezi olmayan değişim sağlamak için zincir dışı işlem aktarıcılarını ve Ethereum akıllı sözleşmelerini kullanır. Bu arada ZRX belirteci, protokolün kullanıcıları tarafından aktarıcılara ödeme işlevi görür. Aynı zamanda protokol yükseltmeleri için bir yönetim belirtecidir. 2020’ye girerken, ZRX, Ocak 2018’deki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.53 $ ‘dan önemli ölçüde düşerek 0.25 $ civarında fiyatlandırılıyor. ZRX token sahiplerinin ileriye doğru ilerlemek için iyimserlik nedenleri olabilir, ancak eleştirmenler ZRX’in rakiplerinden sert rekabetle karşı karşıya olduğu gerçeğine işaret edecek Binance DEX ve diğer merkezi olmayan değişim platformları.

EOS (EOS)

EOS (EOS) 2020'de

EOS, listemizdeki en yeni dijital para birimlerinden biridir. Haziran 2018’de kripto para biriminin öncüsü Dan Larimer tarafından başlatılan EOS, ilk olarak tarihteki en uzun ve en karlı ICO’lardan biri olan 4 milyar dolarlık ICO ile manşetlere girdi. EOS ile benzersiz satış özellikleri arasında, çoğu büyük kripto para birimlerinden farklı bir şekilde fikir birliğine ulaşan delege edilmiş hisse kanıtı mekanizması bulunur. EOS ayrıca madencilik mekanizmasına sahip değildir; bunun yerine, blok üreticileri bloklar oluşturur ve üretim oranlarına göre EOS jetonlarıyla ödüllendirilir. EOS’un yönetişim sistemi, karmaşık bir kurallar dizisi üzerine kurulmuştur. EOS, 2018’de piyasaya sürüldüğünde yönetişim yapısıyla artan sıkıntılar yaşamasına rağmen, 2020’ye doğru ivme kazanmaya devam ediyor. EOS, Ağustos 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 23 $ ‘dan şu anda 2,70 $ civarında fiyatlandırılıyor.

Yıldız (XLM)

2020'de Stellar (XLM)

Stellar (XLM), ultra hızlı dijital para birimi ödemeleri sağlamak için 2014 yılında piyasaya sürüldü. Ayrıca, bir avuç erken yatırımcıyı çok zengin yaptı: 2014’teki lansmanda, XLM bir kuruştan daha az bir fiyata el ticareti yapıyordu. Ocak 2018’de XLM, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,94 dolara ulaştı. 2020’ye girerken, XLM yaklaşık 0,06 ABD doları olarak fiyatlandırılıyor. Hızlı ödeme sistemi ve sağlam geliştirme ekibi, XLM’nin ilerlemesi için ivme kazanmaya devam edebilir, ancak XLM, yüksek hızlı işlemleri vurgulayan diğer tüm dijital para birimleriyle rekabet etmeye devam ediyor..

Temel Dikkat Simgesi (BAT)

2020'de Temel Dikkat Simgesi (BAT)

Basic Attention Token (BAT), bu listedeki en eşsiz kripto para birimlerinden biridir. Bu, Brave tarayıcının blockchain tabanlı dijital reklamcılık platformuna güç veren bir Ethereum belirtecidir. Brave tarayıcısı, mobil ve masaüstü kullanıcıları için büyümeye devam ediyor. İnternet’i kullanmanız için size ödeme yapan dünyadaki tek tarayıcıdır: Brave, İnternet kullanıcılarını görüntüledikleri reklamlara göre reklam gelirlerinin bir kısmı ile ödüllendirir. Tümü blockchain teknolojisi ve Basic Attention Token ile desteklenmektedir. BAT bildiğimiz şekliyle tüm dijital ekosistemi yasal olarak bozsa da, Brave tarayıcıyla zengin olmayacaksınız. 2020’ye girerken, BAT, Ocak 2018’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,98 Dolar’dan 0,20 Dolar civarında fiyatlandırıldı..

Kyber Network Crystal (KNC)

Kyber Network Crystal (KNC) 2020'de

Kyber Network Crystal (KNC), her yerde kesintisiz token swapları sunan dijital bir belirteçtir. Ethereum üzerine inşa edilmiş, merkezi olmayan, eşler arası bir kripto varlık borsasıdır. Kyber Network ile dinamik bir rezerv havuzu, takas borsalarını olabildiğince ucuz ve hızlı tutarken ağın likiditesini korumasına olanak tanır. KNC, Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 5,32 dolara ulaştı. 2020’ye girerken, KNC’nin fiyatı 0,18 dolar civarında. KNC, Kyber Network’teki Rezerv Yöneticileri tarafından zincir içi borsalar için değişim ücretlerini ödemek için kullanılan deflasyonist bir ERC20 belirtecidir. KNC’nin “deflasyonist” kısmı önemlidir: KNC’nin bir kısmı her işlemde yanar. KNC ile iyimserliğin en büyük nedeni, birçok merkezi borsada karşılaşılan önemli bir likidite sorununu çözmesidir..

Crypto.com (MCO)

2020'de Crypto.com (MCO)

MCO, bir dizi ürün ve hizmete erişmek için kullanılan dijital bir belirteçtir. Bugün, ağın temel özelliği, MCO Visa kartları, MCO cüzdanı ve portföy oluşturma hizmetlerini içermektedir. Ekosistem, projeyi Monaco markası altında başlatan Crypto.com tarafından işletilmektedir. Crypto.com ileriye doğru “dünyanın kripto para birimine geçişini” körükleme misyonuna devam etmeyi planlıyor. En temel düzeyde, Crypto.com ve MCO belirteci, ön ödemeli vize kartları ve mobil cüzdanlar gibi araçlarla kriptoyu daha erişilebilir ve kullanılabilir hale getiriyor. Crypto.com/MCO Visa kartları ayrıca Airbnb ve Expedia’da% 10 nakit para iadesi ve standart Spotify ve Netflix abonelik planları için% 100 satın alma indirimi gibi benzersiz avantajlarla birlikte gelir. Ön ödemeli kart şu anda Singapur Doları’nı (SGD) destekleyerek, SGD’nin kabul edildiği her yerde bitcoin bakiyenizi harcamanıza olanak tanır..

Ripio Kredi Ağı (RCN)

Ripio Credit Network (RCN) 2020'de

Ripio Credit Network (RCN) tokenleri, kripto piyasası sınır listesinin çok altında. 2020’ye girerken, RCN tokenleri piyasa değerine göre ilk 120 kripto para biriminin dışında kalıyor. Öyleyse neden bazıları RCN tokenlerinin 2020 için en iyi yatırımlardan biri olduğuna inanıyor? Ripio Kredi Ağı, sürtünmesiz, şeffaf ve sınırsız borç piyasaları oluşturmak için borç verenleri, borçluları ve kredi sağlayanları blok zincirinde birbirine bağlayan açık bir küresel kredi ağıdır. Bu, Ripio Credit Network’ün dünyanın herhangi bir yerindeki herkesin faiz kazanmak için borç almasını veya borç vermesini kolaylaştırdığını söylemenin süslü bir yolu. Başarılı olursa, proje küresel bankacılık sektörünü değiştirebilir ve her şey RCN belirteciyle desteklenir.

Katman (TNT)

2020'de Tierion (TNT)

Tierion (TNT), veri doğrulama için Tierion platformunun bir parçası olarak kullanılan Ethereum tabanlı bir belirteçtir. Tierion, blok zincirini herhangi bir veriyi, dosyayı veya işi doğrulamak için küresel bir platforma dönüştürür. TNT, blok zinciri kullanıcılarının büyük miktarda veriyi tek ve hızlı bir işlemde depolamasına, paylaşmasına ve doğrulamasına olanak tanır. 2020’ye taşınırken Tierion, zincir üzerindeki verileri doğrulamak için 500’den fazla uygulamayla çalışır. Tierion’u destekleyen uygulamaların sayısı artmaya devam ettikçe, makul bir şekilde TNT’nin değerinin artmasını bekleyebiliriz.

Decred (DCR)

2020'de Decred (DCR)

Decred (DCR), geliştirme fonunu, zincir içi yönetişimi ve fikir birliği mekanizmalarını vurgulayan açık kaynaklı bir bitcoin fork’udur. 2016’da kurulan DCR, gerçekten otonom bir dijital para birimi oluştururken bitcoin’in verimsizliklerini çözmek istiyor. DCR ile paydaşlar, yenilikçi bir fikir birliği oylama modeli kullanarak kuralları belirler. Sonuç, üçüncü şahıslar ve diğer etkileyicilerden bağımsız, onu elinde tutan kişiler tarafından kontrol edilen bir dijital para birimidir. 2020’ye taşınan Decred geliştirme ekibi, diğer özelliklerin yanı sıra yenilikçi bir hibrit çalışma kanıtı (PoW) ve hisse kanıtı (PoS) fikir birliği oylama sistemi, sansüre dirençli bir blok zincir bağlantılı kamu teklif platformu ve akıllı sözleşmeler oluşturmayı hedefliyor.

Bitcoin Cash (BCH)

2020'de Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash (BCH), bitcoin geliştirme ekibindeki bir çatlağın ardından 1 Ağustos 2017’de piyasaya sürüldü. BCH’nin geliştiricileri, bitcoin’in zincir üzerinde ölçeklenebilirliğini iyileştirmek için blok boyutu sınırlarını kaldırmak istedi. Bugün, BCH geliştiricileri bitcoin’in değerini günlük bir ödeme mekanizması olarak vurgulamaya devam ederken, BTC geliştiricileri uzun vadeli bir varlık depolama biçimi olarak bitcoin’in değerine odaklanma eğilimindedir. Bitcoin maksimalistlerinden gelen sonsuz tartışmalara ve saldırılara rağmen, BCH, piyasa değeri açısından dünyanın en iyi kripto para birimlerinden biri olmaya devam ediyor. BCH ayrıca, bugün Bitcoin Cash (BCH) ve Bitcoin Satoshi’nin Vision (BSV) olarak bilinen iki BCH versiyonunu oluşturan Kasım 2018 hard fork’undan da sağ çıktı. Günlük ödeme seçeneği olarak bitcoin’in değerine inanıyorsanız, BCH akıllı bir yatırım olabilir..

Mansiyonlar ve Uyuyan Adaylar

2020'de yatırım yapmak için en iyi kripto varlıklar

TRON (TRX): Tronix (TRX), TRON blok zinciri için dijital para birimidir. TRON’un amacı, internetin merkezi olmayan bir versiyonunu yaratmaktır. Bugün, TRON, yüksek ölçeklenebilirlik, verimlilik ve kullanılabilirlik sunan, halihazırda dünyanın en büyük blok zinciri tabanlı işletim sistemlerinden biridir. TRON kullanımı 2020’ye doğru büyümeye devam ederken, TRX’in değerinin artması beklenebilir..

Tezos (XTZ): Tezos, küresel bir doğrulayıcılar, araştırmacılar ve inşaatçılar topluluğu tarafından desteklenen varlıklar ve uygulamalar için açık kaynaklı bir platformdur. Platform, akıllı sözleşme güvenliği, uzun vadeli yükseltilebilirlik ve açık katılım gibi kilit blok zinciri teknolojisi engellerini çözen güvenli, kurumsal düzeyde akıllı sözleşmeler sunar. Tüm Tezos jetonu (XTZ) sahipleri, değişiklikleri değerlendirerek, önererek veya onaylayarak ağ yükseltmelerine katılabilir. Jeton sahipleri, jeton pişirerek veya yetkilendirerek ağın güvenliğini sağlamaya da yardımcı olabilir.

DigixDAO (DGD): DGD, Digix ağını yöneten yerel Ethereum tabanlı bir belirteçtir. Merkezi olmayan özerk organizasyon, fiziksel varlıklara bağlı jetonları destekler. Örneğin Digix Gold (DGX), altın fiyatına bağlıdır. Gelecekte, platform gümüş, platin ve diğer değerli metalleri temsil eden diğer DG jetonlarını desteklemeyi planlıyor. DGD, Şubat 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 600 $ ‘a ulaştı. 2020’ye geçerken, DGD sadece 17 $ seviyesinde bulunuyor..

Komodo (KMD): Komodo açık, düzenlenebilir bir akıllı zincir platformudur. Komodo’nun benzersiz özelliği, şeffaf, anonim, özel ve değiştirilebilir işlemleri desteklemesidir. Komodo, Aralık 2017’de ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 10 $ ‘dan 2020’yi piyasa değeri açısından en yüksek 60 kripto para birimi arasında sonlandırıyor. güvenli, birlikte çalışabilir, ölçeklenebilir ve uyarlanabilir.

Monero (XMR): Ultra güvenli, gizlilik odaklı kripto para birimi izlenemez ve izlenemeyen para birimi her zaman internette bir değere sahip olacaktır. İster XMR’yi karaborsa faaliyetleri için kullanıyor olun ister sadece para hareketlerinizin gizli kalmasını isteyin, Monero mükemmel bir seçenektir.

Zcash (ZEC): ZEC, 2016’da piyasaya sürülen, merkezi olmayan, açık kaynaklı bir kripto para birimidir. Bitcoin’in HTTP olduğunu düşünüyorsanız, ZEC HTTPS’dir. Hala bir blok zincirindeki tüm işlemleri yayınlayan ve kaydeden daha güvenli bir kripto para birimidir, ancak gönderen, alıcı ve miktarla ilgili ayrıntılar gizli kalır. Gizliliğin giderek daha nadir hale geldiği bir dünyada, XMR ve ZEC gibi kripto para birimleri değer taşımaya devam edecek.

Siacoin (SC): Siacoin (SC), düşük maliyetli bir bulut depolama çözümünü beslemek için blok zinciri teknolojisini ve kripto para birimini kullanır. Geliştirme ilerlemesi yavaş olsa da, SC, gelecekte bir noktada milyar dolarlık bulut depolama endüstrisini meşru olarak bozabilir. SC’nin temel özelliği, yeterince kullanılmamış sabit disk alanınızı para kazanmak için kullanmanıza izin vermesidir. Bu arada, depolama alanına ihtiyaç duyan herkes, bu depolama alanına erişmek için SC harcayabilir. Dosyalar şifrelenir ve Sia merkezi olmayan bulut üzerinde dağıtılır.

Enjin Coin (ENJ): Enjin, ilk olarak 2009 yılında Enjin Ağı adlı bir oyun topluluğu platformu olarak kuruldu. 2017’de Enjin, 18.9 milyon dolar topladığı bildirilen bir ICO ile kripto alanına girmeye karar verdi. Bugün Enjin ekosistemi, oyuncuları dijital varlıklara sahip olma konusunda güçlendirirken aynı zamanda oyun geliştiricilerin gelir elde etmesine olanak tanıyan Enjin Platformu, Explorer, Cüzdan ve Beam’i içeriyor..

Enigma (ENG): Enigma, merkezi olmayan açık kaynak protokolünü kullanarak merkezi olmayan web’i güvence altına almayı hedefliyor. Enigma protokolü, herkesin şifrelenmiş veriler üzerinde hesaplamalar yapmasına izin vererek, akıllı sözleşmelere ve halka açık blok zincirlerine gizlilik getirir.

Çöz (ÇÖZ): Solve, sağlık yönetimi alanını bozmak için blockchain kullanmayı hedefliyor. Ethereum tabanlı SOLVE token, platforma katılmak ve işlem yapmak için gereklidir. Solve platformunun kullanımı dünya çapında sağlık hizmeti sağlayıcıları arasında artmaya devam ederken, SOLVE belirtecinin değerinin artması beklenebilir..

En İyi 2020 Kripto Para Birimleri Listesi: Satın Almak İçin En İyi Kripto Varlık Yatırımları Yatırımcı Sorumluluk Reddi Beyanı

Kripto para birimleri (dijital veya sanal para birimleri, kripto varlıklar, altcoinler, jetonlar vb. Olarak da bilinir) ticareti yapmak ve bunlara yatırım yapmak risklidir. Biz kayıtlı bir komisyoncu, analist, yatırım danışmanı veya bu nitelikte herhangi bir şey değiliz. Yukarıdaki bilgiler tamamen rehberlik, bilgilendirme ve eğitim amaçlı sağlanmıştır. Bu sayfada bulunan tüm bilgileri bağımsız olarak doğrulamanızı ve onaylamanızı öneririz. Bilgilerimizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya hasar için herhangi bir sorumluluk kabul etmiyoruz. Kripto para birimleri tüm yatırımcılar için uygun değildir ve tüm kripto para birimi yatırımları kendi risk ve takdirinize bağlı olarak yapılır..

kripto olayı

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map