10 En İyi Cryptocurrency Cashback Ödülleri ve Geri Ödeme Uygulamaları

Çevrimiçi alışveriş yapan Bitcoin ve kripto para birimi kullanıcılarının, en iyi kripto para iadesi ödüllerine ve indirim platformlarına aşina olmaları gerekir. Bitcoin kazanmanın en iyi yollarını ele almış olsak da, aşağıdaki en iyi 10 ödül uygulaması ve indirim web siteleri, insanların satın alımlarınızdan kripto para birimi ile ödenen nakit geri kazanmalarını sağlayan, mutlaka görülmesi gereken seçeneklerdir..

Birçoğu, örneğin Rakuten, Honey, Ibotta veya Drop gibi popüler geri ödeme hizmetlerine aşina olabilir, ancak bitcoin’in ortaya çıkmasıyla birlikte, birçok kişi, ekstra madeni parayı cebe indirmenin harika bir yolu olarak nasıl kripto parayı geri alabileceklerini görmeye başlıyor. Bedava.

Dünyada fırsatları keşfetmeyi, kuponları kesmeyi, promosyon kodlarını uygulamayı ve sadakat programlarından yararlanmayı seven yüz milyonlarca Amerikalı ve yüz milyonlarca insan var – ve şimdi bu para tasarrufu hareketi kripto para piyasasına giriyor..

Kripto para merkezli nakit geri ödeme programları nispeten yeni olsa da, alışveriş ve tasarruf ödülü platformları henüz teknoloji kullanım durumlarını ve takdirlerini yeniden keşfetmiyor. Nakit para ödülü teklifleri alarak daha akıllıca alışverişe nasıl başlayacağınızı (seyahat milleri, kredi kartı puanları, toplu indirimler vb.) Öğrenmek, para harcama becerisini en sevdiğiniz mağazalardan para kazanmakla birleştirir..

İnternette para harcamanın ne kadar kolay olduğunu hepimiz biliyoruz, ancak internette alışveriş yaparken paradan nasıl tasarruf edeceğinizi anlamak o kadar kolay değildir ve bu bitcoin cashback ödülleri kılavuzu, günlük alışverişlerinizde kolayca kripto para iadesi kazanmayı öğrenmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır..

Tabii ki, “ücretsiz öğle yemeği diye bir şey yoktur” deyiminin de uygulandığı gibi, tüm kripto ödül programları eşit şekilde oluşturulmaz, ancak paraya çevrilebilir geri ödeme uygulama hizmetlerini kullanmak, kazançları optimize ederken aynı zamanda para tasarrufu yapmayı eğlenceli ve kolay hale getirebilir. Açık olsa da, bitcoin dolandırıcılıkları çılgına dönüyor, bu yüzden çok dikkatli olun ve durum tespiti yapın.

Kuponların kesildiği günlerden geri ödemelerin gönderilmesine kadar, tüm kripto varlık kullanıcılarını, tasarrufları kilitlemek için aşağıdaki en iyi 10 bitcoin tabanlı nakit iade ödül programından tam olarak yararlanmaya teşvik ediyoruz..

Kullanılacak En İyi 10 Kripto Nakit Geri Ödeme Programı

Ücretsiz para sunan herhangi bir dijital tabanlı hizmetin derhal şüphecilik ve bol miktarda göz yuvarlama ile karşılanması gerektiğini söylemek güvenlidir, ancak aşağıdaki bitcoin ile ilgili çevrimiçi alışveriş ödül platformları listesi denenmiş ve gerçek, grup programlarının en iyisidir. değerlendırmek.

Bu kripto para iadesi uygulamaları, bir indirime benzer şekilde bir mal veya hizmet satın aldıktan sonra (ödeme yapmadan önce bir kupon veya promosyon kodu uygulandığında) karşılığında para kazanmanıza yardımcı olur..

Kripto para birimleri, niş teknoloji oyuncaklarından çok çeşitli uygulamalarla değerli jetonlara dönüşmüştür..

En iyi 10 geri ödeme ödül sağlayıcısına geçmeden önce, listelenenlerin her biri için incelemeye değer üç ödeme ayrımı vardır:

  • Ödeme şekli: Bu geri ödeme ödül programlarının her birinin size kazançlarınızı nasıl gönderdiğini araştırın (cüzdan kurulum talimatları)
  • ödeme sıklığı: Anında ödenen ödüller alıp almadığınızı veya ödemelerin haftalık mı yoksa aylık mı olduğunu öğrenin
  • ödeme eşiği nitelikleri: Ödüllerinizi kullanmadan önce ne kadar üretmeniz gerektiği için gereken miktarları araştırın ve her bir perakendecinin ince baskısını inceleyin

Şimdi, çevrimiçi alışveriş yaparken para biriktirmenize ve bitcoin kazanmanıza yardımcı olacak en popüler kripto para birimi geri ödeme ödüllerine ve geri ödeme programlarına atlayalım..

1) Lolli – Kripto’nun Balı


Bu, zayıf bir korelasyondan daha fazlasıdır. Lolli, Honey gibi masaüstü tabanlı ödül platformlarına benzer bir şekilde çalışır. Tüm kullanıcıların yapması gereken, şu anda yalnızca Chrome için kullanılabilen masaüstü eklentisini indirmektir..

Buradan tek yapmanız gereken, Lolli’nin teşvik sağladığı çeşitli mağaza kategorilerini kontrol etmek, bir satın alma işlemi yapmak ve Lolli Eklentisini kullanarak ödeme işlemini tamamlamak ve satın alımlarınızda maksimum% 10’a kadar nakit para iadesi kazanmaktır..

Toplamda, Lolli, her biri satın alımlarda kendi geri ödeme seviyesini sunan yüzlerce farklı dijital mağaza tarafından desteklenmektedir. Bu, Macy’s, TopShop, Sears, Rag gibi birkaç iyi bilinen ismi içerir. & Kemik ve daha fazlası.

Bu, yalnızca tarayıcınıza takmanın değil, aynı zamanda temiz kullanıcı arayüzü ve basit stilinin göreceli kolaylığı ve sezgiselliği sayesinde 3. sırada yer almaktadır..

2) Pei – Bitcoin’de Otomatik Para İadesi

Bir mobil uygulama için, Pei, bağlı bir karttan satın aldığınızda hesabınıza anında nakit veya Bitcoin katkısı yaptığı MoneyBox gibi benzer bir ödeme sistemine sahip gibi görünüyor..

Tüm kullanıcıların yapması gereken, Android veya iOS için ücretsiz olan mobil uygulamayı indirmektir. Oradan kayıttan geçersiniz, seçtiğiniz kartı eklersiniz ve ödemelerinizden ikincil indirimler oluşturmaya başlarsınız..

Kullanıcılara sunulan iki seçenek olan ödemeler, hesabınıza hemen fiat veya Bitcoin olarak akredite edilmez. Bununla birlikte, uygulamanıza yansıtılan kartınızdan yapılan her ödeme, cari toplamınıza puan sağlar.

Pei’yi diğerlerinden ayıran şeylerden biri, onu ne kadar çok kullanırsanız, para iadesi ve aldığınız puanların o kadar iyi olmasıdır..

Şimdilik, kullanıcılar Pei aracılığıyla yalnızca USD veya BTC alabilirler, şirket öngörülebilir gelecekte daha fazla kripto ekleyeceğini duyurdu..

3) Earn.com – Katkılar için Kripto

Kullanıcıların Lyft, UberEats ve diğerleri gibi uygulamalar yoluyla ekstra gelir elde etmeyi başardığı, konser ekonomisi son birkaç yılda oldukça dramatik bir şekilde büyüyor..

Başka bir gig ekonomi uygulaması, çeşitli görevleri tamamlamak için kripto para kazanmanıza izin veren Earn.com’dur. Bu görevler, özel anketlerden soruları yanıtlamak, çalışmalara katılmak veya belirli e-postaları yanıtlamak kadar basit olabilir..

Her görev size küçük bir Bitcoin değeri sağlar. Dolayısıyla, zamanınızın bir nebze kadarını vermek, gelecekte oldukça iyi bir getiri sağlayabilir..

Kullanıcılar, başkalarının kişisel iletişim bilgilerini ifşa etmeden kullanıcıya mesajlar ve görevler göndermesine olanak tanıyan bir Earn.com genel profili oluşturur. Bir mesajı yanıtladıktan veya bir görevi tamamladıktan sonra, bitcoin cinsinden bir görev ödülü alacaksınız. Daha sonra Bitcoin cüzdanınıza veya Coinbase hesabınıza para yatırabilirsiniz.

4) Storm X – Mikro görevden para kazanma

Göreceli olarak iyi karşılanan bir mobil uygulama olarak Google Play’de oldukça sağlam incelemelere sahip olmanın yanı sıra Storm X, sık sık karşılaştığımız günlük gerçek hayat ve dijital görevleri oyunlaştırmaya vurgu yapıyor..

Kullanıcılar, uygulamayı Google Play veya iOS uygulama mağazasından indirerek kolayca “bağlanabilir”. Oradan, kendinize bir hesap ayarlamanız ve görevlerden para kazanmaya başlamanız yeterlidir..

Uygulama içindeki her görev, kullanıcıları platformun ‘Cıvatalar’ olarak bilinen uygulama içi para biriminin belirli bir hacmiyle ödüllendirir. Finansal ödüllerin kilidini açmak için, size atanan çeşitli görevler aracılığıyla belirli bir miktarı aşmanız gerekir..

Bir görev, Lyft gibi bir işletme için bir anket doldurmanızı isteyebilir. Başka bir görev, sizden bir tarayıcı oyunu oynamanızı ve katılmak, arkadaşlarınızı davet etmek veya geri bildirim sağlamak için Bolt kazanmanızı isteyebilir.

Şirket, 2014’teki ilk lansmanından bu yana 249’dan fazla BTC ve 570 ETH dağıttığını iddia ediyor..

Oyunlaştırılmış görevlerin yanı sıra, Storm’da StormShop olarak bilinen bir uygulama içi mağaza da var. Bu özel mağazayı kullanarak, kullanıcılar uygulamayı kullanarak alışveriş yaptıklarında ve ödeme yaptıklarında, satın aldıklarında kripto ödülleri kazanabilirler..

Bu mağazaların her biri için geri ödeme oranları değişmekle birlikte, şirkete göre geri ödeme% 30 gibi yüksek oranlara ulaşabilir..

5) CoinRebates – Teneke üzerinde Tam Olarak Ne Diyor?

“En sevdiğiniz çevrimiçi mağazalardan alışveriş yapın ve ücretsiz bitcoin cashback ödülleri kazanın.”

Adından da anlaşılacağı gibi CoinRebates, ne kadar harcadığınızdan bağımsız olarak sabit olan dalgalı bir geri ödeme seviyesi sağlar..

Bu sıralamayı çok sayıda (ve artan) geri ödeme ve ödül platformunda bu kadar yüksek yapan şey, etrafta olduğu yıllar boyunca onunla ortaklık kuran çok sayıda işletme yüzündendir..

Ortak şirketler arasında Walmart, Macy’s, Expedia gibi büyük ev isimleri ve hatta Udemy, Microsoft ve Groupon gibi çevrimiçi isimler bulunur. Kullanmak istediğiniz şirkete bağlı olarak, para iadesi% 1,5 ile% 20 arasında değişiyor ve Udemy gibi şirketler harcanan dolar başına 24 Bit (platformun para birimi) sağlıyor.

Bu şirket, Amerika Birleşik Devletleri içinde veya komşusu olan bir tüketici tabanına daha fazla hitap ederken, bu Avrupa’dakilerin CoinRebates’i kullanmasını sınırlamaz. Şirket Amerika merkezli olsa da, rakip mağazalar o kullanıcının menşe ülkesine nakliye desteği sağladığı sürece, kullanıcılar bu indirimlerden kripto para karşılığında faydalanabilirler..

6) BitcoinRewards – Birden Fazla Kriptoda Ödüller

Lolli ve CoinRebates’e benzer şekilde BitcoinRewards, kullanıcılara gemiye binmek, hesaplarını ve kripto cüzdanlarını bağlamak ve alışverişe çıkmak için oldukça sezgisel bir yol sunar..

BitcoinRewards, mobilya, yüksek moda, seyahat ve güzellik gibi çok sayıda mağazaya büyük bir maruz kalma sunar. Kullanıcıların elde edebileceği geri ödeme seviyesi, satın aldığınız mağazaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Ancak bunlar genellikle Game gibi mağazalardan yapılan satın alımlarda% 1,6’dan çevrimiçi eğitim platformu için% 16’ya kadar değişiyor – Udemy.

Mağazalar ve indirimler söz konusu olduğunda önemli miktarda çeşitlilik sağlamanın yanı sıra. BitcoinRewards kullanmanın diğer net olumlu yanlarından biri de sosyal medyayı ve ön sayfasını bir dizi zamana duyarlı promosyon teklifleriyle sürekli olarak yenilemesidir. Şu anda bunlara indirim kodları ve Rosegal ve Contiki’den daha yüksek nakit geri ödemeler dahildir.

Sahip olduğunuz dezavantajlardan biri, platformun kendisinin aşırı meşgul olmasıdır, bu da insanları gerçekten başlarından atabilir ve platformu kullanma ihtimaliyle kafalarının karışmasına neden olabilir..

7) Steem – Kripto Topluluğunun Ortama Yanıtı

Steem, esasen bir ödül uygulaması olma kategorisine girmese de, zamanınız için daha iyi bir tazminat sistemi sunar. Earn.com’a benzer şekilde, içerik oluşturucu olarak Steem’e katkıda bulunmaya karar veren kullanıcılar, makalelerinin / yazılarının ne kadar iyi alındığına bağlı olarak Steem tokenleri kazanabilirler..

İlişkili kripto para birimi değişimine sahip olmak, içerik oluşturarak elde ettiğiniz herhangi bir Steem tokeninin USD veya diğer kripto para birimi mezhepleri karşılığında anında satılabileceği anlamına gelir ve bu da zamanınızı etkin bir şekilde paraya dönüştürür..

Kaydolma, Medium ile aynı şekilde çalışır – bir içerik oluşturucu olarak başlamayı veya sadece platformda bulunan çok çeşitli haber hikayelerini incelemeyi oldukça kolaylaştırır..

8) TV-TWO – İzleme Sürenizden Para Kazanın

Daha etkileyici olan ve kabul edelim ki, zamanınızdan para kazanmanın en çok aranan yollarından biri, normalde TV izleyerek veya çevrimiçi video izlemek ve onlardan para kazanmak için harcayacağınız zamanı ayırmaktır..

Bu, doğrudan ve ilişkili içerik oluşturucu havuzundan içerik izlemek için özel uygulamasını kullanan kullanıcılar için dijital teşvikler sunan TV-TWO’un altında yatan temel dayanaktır..

Şu anda uygulama Android, iOS ve LG ve Samsung gibi popüler TV üreticileri için mevcuttur..

Başlamak için tek yapmanız gereken uygulamayı seçtiğiniz işletim sistemine, televizyona veya uygulama mağazasına indirmektir. Oradan, cihazınızın ekranında görünen QR kodunu taramanız gerekecek. Bu, uygulamanızın TV-TWO cihazında kullanmayı planladığınız televizyon veya tabletlerle senkronize olmasını sağlar..

TV-TWO, kullanıcıları diğer fungible tokenlerle takas edilebilen Ethereum tabanlı ERC20 tokenleri kullanarak uygulaması aracılığıyla içerik izlemeye teşvik ediyor..

9) Captain Bitcoin – Reklamları İzlemek için Kripto

Hiç kimse 30 saniyelik bir YouTube reklamını izlemeye zorlanmaktan hoşlanmaz. Reklamı görüntülediğiniz için herhangi bir ödül kazanmazsınız.

Bu yüzden Captain Bitcoin gibi platformların ilginç bir alternatif sunduğunu görmek güzel. CB, kullanıcıların önüne sadece reklam vermek yerine, kullanıcılara geniş çapta bilinen bir dizi şirketten Decentraland gibi daha niş blok zinciri tabanlı şirketlere kadar belirli reklamları izlemek için finansal teşvikler sunar..

Kaptan Bitcoin’in burada yer almasının nedeni, sadece yakın zamanda başlatılmış olan nispeten yeni bir proje olmasından kaynaklanıyor. Bununla birlikte, bu projeden bekleyecek çok şey var.

10) SatsApp

SatsApp, SatsBack ve CasaHODL’nin arkasındaki aynı ekip tarafından başlatılan tanınmış bir kript projesidir. SatsApp iyi bilinmesine rağmen, platform çoğunlukla sınırlı erişilebilirliği nedeniyle bugüne kadar karışık incelemeler yaptı..

Ekibe göre SatsApp yalnızca Casa Gold, Platinum ve Diamond üyelerine açık. Aynı şekilde, hem Bitcoin’i hem de katman-2 Lightning Network’ü kullanan birkaç platformdan biridir..

Hem Android hem de iOS’ta mevcut olan uygulama, kullanıcıların platformu kullanarak hızlı bir şekilde ödeme yapmasına olanak tanır ve aynı zamanda aynı olanlardan para iadesi de kazanır..

Kripto Para İadesi Şirketleri Dikkat Edilecek

  • KAT
  • Bozuk para
  • Metal Pay
  • Nuo Ağı
  • Crypto.com
  • Kuş zinciri

Bu ay göz önünde bulundurmaya değer belirli bir şirket, 2,5 milyon dolardan fazla başarılı sermaye artışını açıklayan FOLD. Bu yeni sermayeyle ilgili akılda tutulan kapsayıcı amaç, perakende mağazalarına Bitcoin kullanarak ödeme almanın sorunsuz bir yolunu sağlamaktır..

FOLD’un ürün lideri Will Reeves, ürünün şirketin abonelik hizmetiyle ilgilenen işletmelere sunulacağını belirtti:

“İnsanlar perakendecilerde fiat harcadıklarında BTC ödülleri alacaklar. Bu ödülleri harcayabilir veya zincir üzerindeki bir adrese çekebilirler. Gelecekte, insanların ödülleri doğrudan yıldırımlara çekmelerine olanak tanıyan bir güncelleme yayınlıyoruz, bu da ücretleri düşürecek ve daha kullanışlı hale getirecektir. “

Coinseed adında başka bir kripto para para iadesi uygulaması var, kripto varlık yatırımını kolaylaştırmaya odaklanıyor, aynı zamanda Amazon, Walmart, Ebay ve yerel restoranlar gibi yerlerden kripto para iadesi almaya odaklanıyor..

Gelecek, kripto para iadesi ve nakit ödül platformları için parlak görünüyor.

Son Söz: Kriptoda Geri Ödeme İndirimi Ödülleri Kazanmak

Yukarıda listelenen web sitelerinin ve mobil uygulamaların çoğu, sınırlı riskle çevrimiçi olarak yasal olarak kripto kazanmanıza izin verir. Basit görevleri tamamlama, belirli ürünleri satın alma veya belirli oyunları oynama karşılığında, hizmetlerinden yararlanma karşılığında önemli kripto ödülleri kazanabilirsiniz..

Yakın gelecekte her bir platformu da gözden geçireceğiz, bu yüzden tekrar kontrol ettiğinizden ve bu bireysel kripto para iadesi hizmet sağlayıcılarının hepsinin nasıl çalıştığını görün..

Yukarıdaki web sitelerinden birini bugün deneyin ve indirim, geri ödeme ve ödül platformları aracılığıyla kripto kazanmaya başlayın.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map