TrustSwap – DeFi İşlemlerini İşleme Yöntemini Geliştirme ve Yükseltme

TrustSwap ön planda Merkezi Olmayan Finans (DeFi) pazarı yenilik, güvenlik ve hizmetler açısından. Şirket şu anda kullanıcılar ve yatırımcılar için güvenilir bir aracıya bağlı kalmak zorunda kalmadan güvenli ve hızlı kripto işlemleri yapmanın en kolay yollarından biridir..

trustswap defi işlemleri

TrustSwap Arka Planı

Şirket mevcut CEO tarafından oluşturuldu Jeff Kirdeikis, kripto para birimleri için İlk Para Arzı (ICO) döneminin avukatların yüksek ücretlerinden ve tokenlerle ilgili pompa ve boşaltma sorunlarından etkilendiğini kim açıklıyor.

Bir Risk Sermayesi firması indirimli bir kripto projesine yatırım yaptığında, tokenleri satan şirketin piyasadaki token fiyatını düşürerek coinlerin hemen satılmayacağından emin olması gerekiyor. Avukatlar bu sorunu% 5 ila% 10 ücret karşılığında çözebilirken, Sayın Kırdıkış bu soruna daha ucuz bir çözüm olabileceğini düşündü..

Bu nedenle, zamana dayalı ödemelere izin verecek bir akıllı sözleşme hizmeti fikrini ortaya attı. Bu çözüm, satın aldıkları paraları piyasa fiyatlarında indirimli olarak satan VC şirketlerinin piyasada bir çöküşe neden olan olumsuz etkisini azaltmaya yardımcı olacaktır..

TrustSwap Temel Özelliklerini Anlama

TrustSwap platformu, kullanıcıların temelde güvenilir ve güvenli bir şekilde para alışverişi yapmasına izin veriyor. Kullanıcılar, ödemelerin tam otomatik bir şekilde doğru bir şekilde ve tam bir zamanda işleneceğinden% 100 emin olabilirler. Bu, pazardaki kullanıcıları ve şirketleri etkileyen birçok sorunu çözer.

Kullanıcılar ayrıca ödemelerini bölebilir ve bu fonları göndermek için farklı tarihler kullanabilir. TrustSwap’in şu anda piyasada bulunan, True USD (TUSD) ve DAI gibi stabilcoinler de dahil olmak üzere piyasada bulunan tüm Ethereum tabanlı para birimleriyle çalıştığını dikkate almakta fayda var..

Şu anda stablecoin’lerle çalışan ve bu stablecoin’lerde ödeme yapan müşterilere ve işçilere birkaç sanal para birimi şirketi var. Bu nedenle, TrustSwap’in şu anda hizmetleri ve özellikleri ile yaptığı iş kesinlikle önemlidir..

Trust swap temel özellikleri

TrustSwap Çalışma Şekli

Bu platform, şirketlerin güvenilir bir üçüncü tarafa bağlı kalmak zorunda kalmadan ödeme gönderip alabilmesi için çok basit ve kolay bir şekilde çalışacak. Bu platformu kullanarak, kullanıcının ödenecek tutarı, yapılacak ödemelerin sayısını ve ödemelerin alıcılarını seçmesi gerekecektir..

Trust Swap ile ilgili birçok şirket ve kullanım durumu vardır. Bu kesinlikle DeFi pazarında devrim yaratacak ve şirketlerin zaman işleme ödemelerini azaltmalarına izin verecek bir şey. Süreçleri otomatikleştirmek aynı zamanda şirketlerin ve yeni başlayanların çalışma şeklini standartlaştırmanın, verimliliği ve üretkenliği artırmanın önemli bir yoludur..

TrustSwap Kullanım Durumları

Şirket şu anda, firmaların ve yatırımcıların fonlarını yönetmesini kolaylaştıracak çok sayıda kullanım durumu sunuyor..

Bunlardan biri ile ilgili zaman kilitli belirteçler. Yatırımcılar ve kullanıcılar arasında güveni artırmaya yardımcı olmak için kurucu ve çalışan tokenlerini zamana dayalı bir sürüm programında kilitlemek mümkündür..

Birçok ICO ve Inital Exchange Teklifi (IEO), oluşturdukları tokenlerin kilidini açabilir ve bunları kullanıcılara, kuruculara ve daha fazlasına aktarabilir. Bu, ödemelerin ve transferlerin işlenme biçiminde şeffaflık arayan yatırımcılar için olumsuz bir şey olabilir..

TrustSwap, mucitlerin token oluşturuculardan kuruculara ve diğer katılımcılara yapılan ödemelerin nasıl işleneceği konusunda net bir programa sahip olmasına izin vererek bu sorunu çözer..

Anında İrade uygulama, vefat ettiğinizde sahip olduğunuz parayı sevdiklerinize gönderecek akıllı bir sözleşme oluşturmanıza olanak sağlar. Bu konuşmak kesinlikle üzücü bir şey olmasına rağmen, tuttuğumuz fonların kaybolmayacağını bilmek çok önemlidir..

Son yıllarda bahsedebileceğimiz örneklerden biri de, Quadriga CX Kripto para birimi değişimi. Değişim, Ocak 2020’de, Gerald Cotten platformunun sahibinin kendisini etkileyen bir hastalık nedeniyle vefat ettiğini bildirdi..

Kullanıcıları etkileyen ana sorun, kripto para borsasının özel anahtarları ve şirketin sahip olduğu fonlar hakkında bilgiye sahip tek kişinin Bay Cotten olmasıydı. Bugüne kadar, şirket tarafından tutulan fonların özel anahtarının hangileri olabileceği veya platform tarafından hangi cüzdanların kullanıldığına dair herhangi bir bilgi yoktu..

TrustSwap, bu sorunların bir daha yaşanmaması için çalışıyor. Şirketler ve kullanıcılar fonlarını düzgün bir şekilde idare etmek için gerekli adımları atarlarsa, TrustSwap bu ödemeleri güçlendirmek için gerekli altyapıyı sağlamaya hazırdır..

TrustSwap ayrıca aylık ve haftalık abonelikler. Platformu kullanarak kullanıcılar, piyasadaki en sevdikleri kripto para birimini kullanarak abonelikleri kolayca ayarlayıp ödeme yapabilirler. Günümüzde geleneksel platformlarda kripto ödemelerini otomatikleştirmek kesinlikle mümkün olmasa da, TrustSwap bunu mümkün kılmaya hazır..

Bu, abonelikleriniz için veya şirketlerden veya bireysel kullanıcılardan diğer üçüncü taraflara ödenmesi gereken aylık ve düzenli işlemler için gereken ödemeleri gerçekleştirmek için gereken saatleri azaltacaktır..

TrustSwap ayrıca otomatik çalışan ödemeleri. Bu, TrustSwap ile ilgili en önemli şeylerden biri ve kripto girişimlerinin standartlarını iyileştirmelerine ve süreçlerini daha verimli hale getirmelerine nasıl yardımcı olduğu..

Bordro, bazen firmalar için yapılması gereken zaman alıcı ve pahalı bir iştir. Kripto para birimlerinde, eklenmesi gereken çok sayıda hesap, kontrol edilmesi gereken miktarlar ve daha fazlası nedeniyle işler daha sıkıcı hale gelebilir..

TrustSwap ile eski ve modası geçmiş bordro sistemlerine olan bağımlılığı azaltmak mümkündür. Akıllı sözleşmeler ve blok zinciri teknolojisini kullanarak, ödemeleri daha standart, hızlı ve basit hale getirmek kesinlikle mümkündür..

Son olarak, bu platform şunları sağlar: anlık hediyeler ve ödemeler. Fonlar, şu anda haftalık ödenek alan bir babadan oğluna gönderilebilir. Aynı zamanda, çocukların doğum günleri olduğu için veya evde yardım ettikten sonra bunu hak ettikleri için hediye almaları da mümkündür..

trustswap özellikleri - otomatik çalışan ödemeleri

Akıllı Sözleşmelerle Desteklenen Güvenli İki Taraflı Takas

TrustSwap tarafından kullanılan akıllı sözleşmeler, dünyadaki herhangi bir kişiyle anında ve güvensiz ticaret yapmak için de çok kullanışlıdır. Belirli bir fiyata sanal para birimi satan bir kişi bulduysanız ve parayı alacağınızdan emin olmak istiyorsanız, TrustSwap bunu güvenli ve hızlı hale getirecektir..

Platform, satın aldığınız kripto para birimleri için göndermek istediğiniz fonları belirlemenize izin verecek ve diğer kullanıcının parayı yatırmasını beklemeniz gerekecektir. Her iki taraf da bir anlaşmaya vardığında, fonlar derhal ve herhangi bir sorun olmaksızın işleme alınacaktır..

Bu, kullanıcıların bekledikleri parayı üçüncü bir tarafa veya aracıya güvenmeden almalarını çok hızlı ve kolay hale getirebilir. TrustSwap, bir yabancıyla veya tanımadığınız kişilerle fonlarınızı yönetmeyi, kripto para birimlerini değiştirmeyi ve parayı yönetmeyi daha iyi ve daha kolay hale getiriyor.

güven takası ödemeleri örneği

TrustSwap Hizmetlerini Anlamak

TrustSwap, güvenli, zamana bağlı ve düşük ücretli transferler gerçekleştirmek için çok yararlı olabilir. Önceki bölümlerde de bahsettiğimiz gibi bu, kripto ödemelerini düzenli olarak yapan şirketler ve kullanıcılar için işini kolaylaştıracak..

Şirketin verdiği örneklerden biri, büyük bir kripto yatırımcısına token satmak isteyen bir şirket. Şirket, 100.000 $ karşılığında 5.000 jeton satma teklifi aldı. Tabii ki firma, yatırımcılar tarafından önerilen fonları alacağından emin olmak istiyor. Ancak bunun olup olmayacağını bilmek mümkün değil.

TrustSwap’in bunu kolaylaştırmasının ve aracıları ortadan kaldırmasının nedeni budur. Bu platformla şirket, 100.000 $ da gönderildikten sonra piyasaya sürülecek tokenları gönderebilir. Bu, işleme dahil olan herkes için işleri daha kolay ve daha hızlı hale getirecek.

Ayrıca şirket, indirimli olarak elde edilen 5.000 jetonun muazzam bir satışından kaçınmak istiyor. TrustSwap platformuyla, fonları yatırımcıya yavaşça serbest bırakacak bir sözleşme oluşturmak mümkündür. Bu şekilde firmanın açık piyasada büyük bir açığın olmayacağından emin olması mümkündür..

Son olarak, TrustSwap çok düşük ücretlerle çalışır. Avukatlar ve geleneksel aracılar işlem gören fonların% 5 veya% 10’unu alabilirken TrustSwap, ticaretin şirket tarafından oluşturulan SWAP jetonuyla gerçekleşmesi durumunda% 1 ücret ve% 0,5 ücret ile çalışır..

SWAP Jetonunu Anlamak

TrustSwap ekosistemi, bir ticarette yer alan tarafların onu işlemesi için çok daha verimli hale getirecek olan TrustSwap token ile çalışır..

Şirket tarafından oluşturulan SWAP jetonu, diğer şeylerin yanı sıra yönetişimine, stake ödüllerine, azaltılmış ücretlere ve istikrara yansıtılabilecek çok sayıda özelliğe sahiptir. SWAP tokenlerini elinde bulunduran kullanıcılar, ekosistemin geleceğini şekillendirecek platform yönetişim kararları için seçmen olabilirler..

SWAP sahipleri kesinlikle sürekli büyüyen bir ekosistemin parçası olmak isteyeceklerdir. Ekosistemi genişletme ve zaman içinde daha verimli hale getirme konusunda kesinlikle teşvik edilecekler. Uygunsuz bir şekilde davranırlarsa, sonuçlar kesinlikle onlar için olumsuz olur ve uygunsuz davranışlar nedeniyle elde edebilecekleri kısa vadeli kazançları siler..

Bu tokenler, platformda bu fonları kullanan bir takasın her seferinde yanacakları ve SWAP tokenlerinin toplam arzını azaltacakları bir deflasyonist şemaya sahiptir. Bu, zamanla piyasada daha az SWAP belirteci olacağı anlamına gelir..

Birkaç kripto para birimi, bu deflasyonist düzeni uygulayarak, kullanıcıların kripto para birimini ellerinde tuttukça değer kazanmalarına ve toplam arzlarının zamanla azaldığını görmelerine olanak tanıdı. TrustSwap tarafından verilecek 100.000.000 SWAP token olacak..

Ayrıca, ödeme yapmak ve işlem yapmak için SWAP jetonlarını kullananlar, ödedikleri ücretlerde% 50 indirim alacaklar. Transferi gerçekleştirmek için başka bir kripto para birimi kullanırlarsa, SWAP belirteci tarafından sunulan% 0,5 azaltılmış seçenek yerine% 1 ücret ödemeleri gerekecektir..

TrustSwap para birimini tutarken kullanıcıların alabilecekleri ödüllerle ilgili olarak Staking’i içeriyor. Staking, bir kripto para birimini tutma, ağı koruma ve bunu yapmak için ödüller alma faaliyetini tanımlayan kelimedir. Yalnızca TrustSwap ağının yönetişim sürecine katılmakla kalmayacak, aynı zamanda stake etme ödülleri de alacaksınız..

Stake sahiplerinin alacağı ödüller, SWAP jetonunu kullanan taraflar arasında gerçekleşen işlemlerden gelir. Stake’ler ve likidite sağlayıcıları işlem ücretlerinin% 80’ini alırken, bir işlemi işleme koyma ücretlerinin% 10’u yakılacaktır. Bu, TrustSwap kripto para biriminde uzun vadeli yatırımcı olmak isteyen kişileri, yönetişim katılımını ve kullanıcıları teşvik etmenin en iyi yoludur..

Token dağıtımı, İlk Likidite Teklifi için% 60, ekip için% 20 ve pazarlama, geliştirme, ödüller ve airdroplar için% 20 olacak..

tröst takası ilk likidite

Ekip, İlk Likidite Teklifini Haziran 2020’de başlattı ve testnet Ağustos ayı başlarında tamamlanacak. Ayrıca, şirketin yatırımcılar için hızlı ve sorunsuz hale getirmek için elinden gelen her şeyi yaptığını gösteren Ağustos ayında tam bir lansman planlıyorlar..

Ayrıca Çapraz Zincir entegrasyonunu başlatmayı, NFT’leri, güvenlik belirteçlerini ve belirteçli varlıkları eklemeyi, alışveriş ve alım ve kaldıraçlı ticaret ile DEX gibi daha birçok şeyi ve daha fazlasını yapmayı planlıyorlar. Proje açıkça genişliyor ve kripto para piyasasında kullanıcılara ve yatırımcılara daha iyi çözümler sunmak için mümkün olan her şeyi yapıyor..

Sonuç

TrustSwap, Merkezi Olmayan Finans piyasasında dijital para birimleri kullanarak ödemeleri kolaylaştıracak devrim niteliğinde bir şirkettir. Şirketler, kullanıcılar ve firmalar, ödemeleri hızlı ve güvenli bir şekilde işlemek için TrustSwap platformunu kullanmaya başlayabilir..

SWAP jetonu, madeni paralarını yatıran kullanıcıları ödüllendirecek. Ayrıca, SWAP tokenlerinin yönetim sistemi ve deflasyonist yönleri, yatırımcıların TrustSwap ekonomisine katılmasını çok çekici hale getirecek..

Bir İlk Likidite Teklifi başlatarak TrustSwap, düzenli ödemeleri işlemek isteyen ve güvenilir bir üçüncü tarafa bağımlı olmak istemeyen tüccarlar ve kullanıcılar için en yararlı şirketlerden biri olacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map