Robinhood’da Penny Hisse Senetleri

Investopedia Bir kuruşluk hisse senedini, genellikle hisse başına 5 doların altında işlem gören küçük bir şirketin hissesi olarak tanımlar. NYSE ve Nasdaq gibi büyük borsalarda işlem gören birkaç kuruşluk hisse senedi olmasına rağmen, genellikle, kuruşluk hisse senedi ticareti tezgah üstü (OTC) işlemlerle OTC hisse senedi olarak gerçekleşir.. 

Altın stoklarından esrar stoklarına, en yüksek kuruş stokları herhangi bir sektörle sınırlı değildir..

Kuruşluk hisse senedi alım satımında önemli kazançlar elde edebilseniz bile, bu ucuz hisse senetleri yatırımınızın önemli bir kısmını kısa sürede kaybetme riskini taşır..

Kuruşluk hisse senetleri, giriş engelleri olmadığı için popülerdir ve kendilerini sermayeden yoksun bulabilecek yeni başlayan tüccarlar için oldukça caziptir..

Şu anda, çevrimiçi olarak en sıcak hisse senetlerinden bazıları biyoteknoloji hisse senetleri, enerji stokları, marihuana stokları ve teknoloji hisse senetlerini içermektedir..

Robinhood kuruş hisse senetleri sayesinde, bu hisse senedi tüccarları sıfır işlem ücreti alırken ucuz hisse senetlerine erişebilirler.

Bu yazıda, 2020’de göz önünde bulundurmanız gereken Robinhood kuruşluk hisse senetleri kategorisinde yer alan iki hisse senedine odaklanacağız..

LightInTheBox (NYSE: LITB) – İzlenecek Bir Kuruşluk Hisse

Tam anlamıyla LightInTheBox Holding Co., Ltd olarak da bilinen LITB, ürünlerini dünya çapında 200’den fazla ülkede bulunan tüketicilere çevrimiçi olarak sunan uluslararası bir perakende şirketidir.. 

Merkezi Çin’in Pekin şehrinde bulunan şirket, 2007 yılında kuruldu. Hisse senetleri yaklaşık 90 sentten işlem gördüğü için şu anda bir kuruşluk hisse senedi ticareti seçeneği..

MinilnTheBox.com, LightInTheBox.com ve 26’dan fazla ana dilde bulunan diğer birkaç web sitesi dahil olmak üzere çeşitli web siteleri aracılığıyla yaşam tarzı ürünlerini sergileyerek tüketicileri cezbeder..

Neden LITB Portföyünüzde Büyük Stok Yapar?

İzlenecek kuruşluk hisse senetlerinin listesi, özellikle 1 doların altındaki hisse senetleri oldukça uzun. Bununla birlikte, başka hiçbiri LITB gibi potansiyel getiri sağlamaz. 

Şu anda, fiyatı 0,90 ABD doları olan hisse senedi, şirketin operasyonel verimliliği, maliyet kontrollerini ve ürün optimizasyonunu iyileştirmek için uyguladığı değişikliklerden yararlanacak şekilde ayarlanmıştır.. 

İyileştirmeler en son finansal sonuçlarda zaten görülebilir ve şirketin 2014’ten bu yana ilk karlı GAAP çeyreğini kaydetmesine yardımcı oldu.


LightInTheBox CEO’su Bay Jian He’ye göre, “ürün optimizasyonunu iyileştirmeye, müşteri katılımını artırmaya ve pazar ölçeğimizi genişletmeye odaklanmak, şimdiye kadar gördüğümüz başarı için kritik öneme sahipti. “

Dolayısıyla, bir çevrimiçi hisse senedi, özellikle bir Çin hisse senedi veya uzun bir teknoloji hisse senedi listesinden seçiyorsanız, içinde bulunduğu pazarı bilmek önemlidir. Bu konum nedeniyle, LITB, izlenecek uzmanlar listesinde kuruşluk hisse senetleri listesinde yer almaktadır. liste. Bir portföyde mükemmel bir büyüme hisse senedi olabilir, ancak riskler de beraberinde gelir (ticaret hisse senetlerindeki tüm faaliyetler gibi).

Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL)

GPL: Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL)

Great Panther Mining Ltd (NYSE: GPL) bir ara gümüş ve altın madenciliği ve keşif şirketidir. Şirket Brezilya, Peru ve Meksika’da üç maden işletiyor. Son zamanlarda, Great Panther Mining Ltd, 146.853 ons altın ürettikten sonra 4. çeyrek üretim tahminlerinde zirveye ulaştı.. 

Bu rakam, şirket için büyük bir destek oldu ve şirketin bilançosunun istikrarına önemli ölçüde katkıda bulundu. Ayrıca, beklenen iyileştirilmiş nakit akışı, firma için riski azaltacak ve daha fazla yatırımcı kuruşluk hisse senedi satın almaya yönelecektir.. 

Şu anda GPL, hisse başına 0,60 $ ‘dan işlem gördüğü için satın alınabilecek en iyi hisseler arasında yer alıyor. Daha yüksek üretimden ve altın fiyatlarındaki artıştan dolayı artmaya devam edecek ucuz bir hisse senedi arıyorsanız, GPL aradığınız yerdir. Altının fiyatı artarsa, hisse senedinin payı 1,20 $ ‘a yükselecek ve bu muhtemel bir olaydır.. 

Bu sizin için% 66 ile% 100 arasında bir artış. 

Oynaklık, öngörülen günlük değer genişliğinin bir oranıdır, kayıt dışı bir yatırımcının çalıştığı aralıktır. Daha fazla oynaklık, talihsizliğin daha dikkate değer faydasını gösterir. 

GPL hissesinin volatilite analizinin ardından,% 6,36’da. Bu, kısa süre içinde bu kuruşluk hisseyi satın alan yatırımcılar için daha yüksek kayda değer getirilere işaret ediyor.. 

Ayrıca, potansiyel olarak daha yüksek enflasyon, Çin’deki son koronavirüs salgını ve artan jeopolitik gerilimler, yatırımcıları daha güvenli varlıklara iten ana faktörlerden bazılarıdır.. 

Bu daha güvenli varlıklardan biri GPL hissesidir. Yukarıda belirtildiği gibi, potansiyel yüksek yatırım getirisi yüzdesi göz önüne alındığında, bu yatırımcılar için satın alınabilecek en iyi kuruşluk hisse senetlerinden biridir.. 

Bu nedenle, yatırım yapmak için bir kuruşluk hisse senedi arıyorsanız, GPL hisse senetleri potansiyel müşteri listenizin başında olmalıdır.. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map