Prime XBT sektördeki en gelişmiş kripto para alım satım platformlarından biridir. 2018 yılında kurulan bu şirket, günlük ortalama 545 milyon ABD doları işlem hacmi ile 30’dan fazla farklı sanal para birimi için ticaret hizmetleri sunmaktadır.. 

Firma şu anda 40’tan fazla çalışanı ve dünya çapında bulunan üç ofisi ile faaliyet gösteriyor. Şu anda piyasadaki en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC) ve diğer altcoinler için kaldıraçlı ticaret sunuyorlar. Bu dijital varlıklar arasında dünyanın en büyüklerinden biri olarak kabul edilen Ethereum (ETH), XRP ve Litecoin (LTC) bulunmaktadır.. 

Prime XBT ayrıca müşterilere likiditeye erişim ve kullanıcıların alım satım stratejilerini planlandığı gibi yürütmelerine yardımcı olmayı amaçlayan çeşitli alım satım araçları sunuyor. Platform tarafından sağlanan tüm çözümler, bireylerin kendilerini güvende hissetmelerine ve verimli sistemlerden yararlanmalarına yardımcı olan güvenlik standartları üzerine inşa edilmiştir.. 

Tüccarlar için Kullanımı Kolay ve Net Arayüz

Kullanıcılar için en önemli şeylerden biri net ve kullanımı kolay bir platforma sahip olmaktır. Bu, kullanıcıların platformu net bir şekilde kullanmasını sağlamak için geliştirilmiş bir arayüz içerir. Ticaret yapmak için gerekli tüm araçları bulmak en kolay olanı, kullanıcı için daha iyi genel deneyim. 

Buna ek olarak, KYC doğrulamaları olmadan kullanıcı için% 100 anonim hesaplara sahiptirler. Bu, alandaki birçok platforma bilgi vermekten kaçınmak isteyen birçok tüccar için iyidir.. 

Platform ayrıca CFD’ler, forex ve diğer endeksler de sunuyor. Büyük ve küçük döviz çiftleri mevcuttur. Ayrıca, FTSE 100 veya S&Diğerleri arasında P 500. Bu, bireylere sadece kripto para birimleri yerine birkaç pazarda işlem yapma imkanı sağlayacaktır.. 

Kullanıcıların kendilerini bu platforma kaydettirmek için bir e-posta ve şifre sağlamaları gerekir. Sadece birkaç basit adımda para yatırmaya ve cüzdanınızı yönetmeye başlama olanağına sahip olacaksınız. Diğer değişimler, destek ekiplerinin sağlanan belgeleri ve sunulan resimleri kontrol etmesini gerektirir.. 

Bu nedenle Prime XBT, tüccarlar ve kripto kullanıcıları için harika ve kullanımı kolay bir platform olarak görülmelidir. Nitekim borsa, kullanıcıların kayıt olduktan sonra 40 saniye gibi kısa bir sürede işlem yapmaya başlayabileceklerini söylüyor.. 

Ekranın sol tarafında, yatırımcılar alım satım için mevcut olan farklı alım satım çiftleriyle ilgili gerekli tüm bilgilere sahip olacaklar. Bu, en önemli alım satımları aramak ve kripto para birimi piyasasındaki genel fiyatlara genel bir bakış sağlamak için harika. Bununla ilgili ilginç olan şey, hem FX ticaret çiftlerine hem de dijital varlıklara aynı arayüzde sahip olabilmenizdir, bu da onu farklı çiftler ve pazarlarla ticaret yapan profesyonel tüccarlar için çok yararlı kılar.. 

Ekranın ortasında, her kullanıcının ihtiyacına göre değiştirilebilen bir grafiğimiz olacak. Bu, çalıştırmak için birkaç araca ihtiyaç duyan ve bunlara ihtiyaç duyan teknik analistler için harikadır. Bu platformda bulunan tüm araçlarla, bireylerin ticaret stratejilerini planlamaya başlaması ve ihtiyaç duydukları işlemleri yerleştirmesi kesinlikle rahat olacaktır.. 

Ana ekran ayrıca diğer şeylerin yanı sıra Bakiyeleri, sahip oldukları öz sermaye, gerçekleşmemiş PLN, kullanılan marj ve mevcut marj ile ilgili tüm bilgileri yatırımcılarla paylaşacaktır. Bu ve tüccarlar için mevcut tüm ticaret ve teknik araçlar, Prime XBT’yi dijital varlıklar ve diğer geleneksel pazarlarda ticaret yapmak için en gelişmiş platformlardan biri haline getirecektir. 

Prime XBT ayrıca emtialarla da çalışıyor. Bu, yatırımcılara ticaret stratejilerini geliştirmeleri için çok sayıda araç sunan birkaç platformdan biri olduğu düşünüldüğünde harika bir şey.. 

Prime XBT’de bulunabilecek bazı ürünler şunlardır:

  • Doğal gaz
  • Brent Petrol
  • Ham petrol
  • Altın
  • Ücretler

Prime XBT Teknolojisi ve İşlemleri

Kripto pazarındaki hem yeni gelenler hem de profesyonel tüccarlar, Prime XBT tarafından sunulan en iyi hizmetlerin tadını çıkarabilirler – Kullanıcılar, bu platformun performansına da yansıyabilecek oldukça güvenilir piyasa verilerine sahip olacaklardır.. 

Bu değişimin arkasındaki uzmanlar ekibi, işlemlerin gerçekleştirilmesine izin veren ultra hızlı bir emir yürütme sistemi geliştirdi. < Ortalama 7,12 ms. Bu, ticaret faaliyetlerini gerçekleştirmek için birkaç borsa ve platforma sahip olan tüm kripto para birimi endüstrisindeki en hızlı yürütme zamanlarından biridir.. 

Ayrıca, tüccarlara Amazon AWS altyapısı tarafından desteklenen gerçek zamanlı bir risk yönetimi uygulamasına sahip bir ticaret motoru da sunuyorlar. Borsanın çok sayıda likidite sağlayıcısına bağlı olması nedeniyle gecikme süresi düşüktür ve fiyatlar platformda güvenilir bir şekilde görüntülenir.. 

Borsadan sağlanan verilere göre, müşterilerin piyasa emirlerinin% 74,1’i bekledikleri fiyattan gerçekleştirildi. Bu, daha az verimli eşleştirme sistemleri sunabilen geleneksel kripto borsalarından çok daha yüksektir. Kullanıcıların% 20,8’i piyasa siparişleri için olumlu bir teklif aldı ve sadece% 5,1’i olumsuz sonuç verdi. Bu, tüm piyasadaki en düşük rakamlardan biridir. 

Kullanıcılar tarafından gerçekleştirilen işlemlerin her biri, borsanın sağladıkları hizmetlerle para kazanmasına yardımcı olacak ücretlere sahip olacak. Alım satım ücreti, BTC / USD, ETH / USD, LTC / USD, XRP / USD ve EOS / USD dahil çoğu ticaret çifti için% 0,05’e eşit minimumdur.. 

Kaldıraç kullanan uzun pozisyonların da ücret ödemesi gerekir. Ancak, işlem gören dijital varlıklara göre ücretler farklıdır. Dahası, piyasada kısaysanız, günlük finansman da uzun bir pozisyon açmanızdan farklı olacaktır.. 

Buna ek olarak, kullanıcıların borsadaki paralarını kullanarak ödeyecekleri para çekme ücretleri vardır. Şu anda kullanıcılar yalnızca Prime XBT cüzdanına Bitcoin yatırabilirler. Aynısı kullanıcıların yaptığı para çekme işlemlerinde de olur. 

Kullanıcılar ayrıca ortaklık programı aracılığıyla ödül alma olanağına sahip olacaklar. Ne kadar çok kullanıcı tavsiye alırsa, daha fazla para kazanmaları o kadar iyi olur. İlk doğrudan yönlendirmeler size% 20 kazanç,% 15 kazanç ikinci tavsiye seviyesi,% 10 üçüncü tavsiye seviyesi ve% 5 sonuncusu sağlayacaktır. Bu, platformu tanıtmanın ve ayrıca borsadan biraz para kazanmanın en iyi yollarından biridir.. 

R’ye Sürekli Yatırım&D ve Güvenlik

Prime XBT, R’ye yatırım yapıyor&D ve kullanıcılar için yeni çözümler. Bu, bu platformu piyasadaki en iyilerden biri yapan şeylerden biridir..

Resmi web sitelerinde açıkladıkları gibi, ne kadar dinamik olduklarını ve müşterilerinin çıkarlarına en iyi şekilde hizmet etmek için her zaman nasıl çalıştıklarını gösterirler. Dahası, önümüzdeki yıllarda dünyanın en yenilikçi platformu olarak ilerlemek, hizmetlerini düzenli olarak yeniden tanımlayarak ve tüccarların ihtiyaçlarını karşılamasına izin vermek istiyorlar.. 

Borsalar, kötü niyetli tarafların saldırıları ve saldırılarından birçok kez etkilenmiştir. Kripto endüstrisi geçmişte çok zayıf güvenlik standartlarına sahipti, bu yüzden borsalar tüccarlar ve yatırımcılar için daha güvenli hale gelmek için büyük miktarlarda para yatırıyorlardı.. 

Platform tarafından tutulan fonların çoğu soğuk hava deposunda saklanacak. Bu, çevrimiçi bilgisayar korsanlarından etkilenemeyecekleri ve paranın kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer kimlik avı dolandırıcılıklarından güvende olduğu anlamına gelir. Borsa tarafından kullanılan sıcak cüzdan, tüccarlara likidite sağlamak için sadece bazı madeni paralarla finanse edilmektedir.. 

Ayrıca, son yıllarda kripto endüstrisinde çok yaygın olan Dağıtılmış Hizmet Reddi Saldırılarından (DDoS) kaçınmak için Cloudflare teknolojisini kullanıyorlar.. 

Temel olarak, borsa, kullanıcıları ve fonlarını kötü niyetli saldırı girişimlerinden ve bilgisayar korsanlarından korumak için gerekli tüm önlemleri alıyor. Bu, çevrimiçi cüzdanlarında büyük miktarlarda dijital varlık tutmaya devam eden diğer borsalara kıyasla çok olumlu bir şey olarak görülmelidir.. 

Ayrıca, değişim yoluyla gönderdiğiniz tüm bilgileri koruyacak bir SSL şifrelemesine sahiptirler. Bu şekilde kötü niyetli kişilerin bundan faydalanması veya verilerinizi çalması mümkün olmayacaktır. Buna ek olarak, sayfa harici bir saldırının olumsuz etkilerini azaltmak için bir “bcrypt” algoritması kullanıyor. 

Bir üçüncü tarafın hesabınıza ve dolayısıyla paranıza erişme olasılıklarını azaltmak için her zaman 2FA’yı etkinleştirmeniz önerilir. Bu, günümüz borsalarında standart bir güvenlik özelliği olmasına rağmen, her platform bu çözümü sunmuyor. 

Sonuç

Prime XBT tüccarlar için kripto para piyasasında geliştirilmiş en gelişmiş değişim platformlarından biridir. Kullanıcılar, bu değişim tarafından sağlanan en iyi hizmetlerden yararlanma olanağına sahip olacaklar. Ayrıca kullanıcılar, kullanıcılara en iyi takas hizmetlerini sağlayacak en gelişmiş ticaret eşleştirme sistemlerinden birinin keyfini çıkarma olanağına da sahip olacaklar.. 

Son olarak, yatırımcıların platforma yatırdıkları fonlar konusunda güvende olmaları için harika bir güvenlik sistemi de geliştirdiler. Borsalar hackler ve diğer sorunlardan etkilendi ve Prime XBT bu sorunları azaltmak için gerekli tüm önlemleri alıyor. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me