Blox: Herkes için Cryptocurrency Muhasebesi, Takibi ve Yönetimi

Farklı platformlarda, borsalarda, cüzdanlarda ve cihazlarda depolanan kripto para birimlerinizi kullanırken hiç sorun yaşadınız mı? Cevabınız evet ise, Blox bu sorunun çözümü ve en iyilerinden biri kripto para takibi Hizmetler.

Blox, varlıklarınız üzerinde sahip olduğunuz kontrolü en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanıyan kripto para birimlerini izlemek ve yönetmek için bir platformdur..

Sadece birkaç basit adımda, sahip olduğunuz cüzdan ve hesap sayısı ne olursa olsun, kripto paralarınız üzerinde daha fazla kontrole sahip olacak ve portföyünüzün net bir genel görünümünü elde edebileceksiniz..

Blox Kripto Yönetim Çözümleri

Blox şu anda çözümler sunuyor sadece bireysel kullanıcılara değil, aynı zamanda kripto para birimleri ile uğraşan işletmelere de.

Blox tarafından sağlanan hizmetlerle cüzdanları, borsaları, hesapları ve hesap bakiyelerini senkronize edebileceksiniz..

Bu, tüm kripto para birimi portföyünüzü tek bir açık ve kullanıcı dostu kontrol panelinde görüntülemenize ve anlamanıza yardımcı olacaktır..

Buna ek olarak, Otomatik Eşitleme özelliği ile tüm en iyi blok zinciri, değişim hizmeti sağlayıcıları ve kripto cüzdanlarını aynı platformda senkronize etmek mümkündür. Blox’un API’sini kullanarak, tüm veriler ve bilgiler tek bir yerde görülebilir.

Profesyonel kullanıcıların ayrıca günlük bakiyeleri hakkında bir genel bakışa sahip olmaları gerekir. Blox bu çözümü hesap bakiyeleri ve işlem etkinliği ile sağlar. Bu, finans ekiplerine ve diğer uzman kullanıcılara basitlik sağlar.

Veri ve gizliliğin dikkate alınması çok önemlidir, Blox da bununla ilgilenir. Google Trendler’e göre, “veri gizliliği” arama terimi Amerika Birleşik Devletleri’nde 2004 yılından bu yana en yüksek noktasına ulaştı..

Blox’un diğer şeylerin yanı sıra dokunmatik kimlik, dağıtılmış yönetici ayrıcalıkları ve yalnızca hazır erişimle etkinleştirilmesinin nedeni budur. Seçilmiş kullanıcılar, güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan özel çözümlerden yararlanma olanağına da sahiptir..

Blox’un hizmetlerinden yararlanabilecek müşterilerden bazıları arasında kripto yöneticileri, varlık yöneticileri, blok zinciri protokolleri, muhasebe firmaları, kripto şirketleri, madencilik işlemleri, kripto fonları, risk sermayedarları ve diğerleri yer alıyor..

Blox Kripto Yönetim Araçları

Blox, şirketlerin ve kullanıcıların varlık tahsisini iyileştirmek için işlemleri etiketlemelerine ve sınıflandırmalarına olanak tanıyan bir platformdur..

Şirketlerin kripto para birimleri ve çözümleriyle ilgili birçok sorunu vardı. Fonları bir hesaptan diğerine taşımak ve portföyleri hakkında net bir genel bakışa sahip olmak açıkça karmaşık bir görevdir..


Dahası, her platformun, kolayca bir araya getirilemeyen işlemleri işlemek ve sınıflandırmak için kendi sistemi vardır..

Bu nedenle Blox, kullanıcıların Hesap Planını bir Tx Tablosu ile eşleştiren özel tasarım işlem sınıflandırmaları sunar. Bu, günlük olarak kripto varlıkları ile uğraşan finans ekiplerinin işini basitleştirecektir..

Ek olarak, sahip oldukları finansal verileri bir CSV dosyasına aktarma olanağına sahip olacaklar, bu da tüm bilgilere net bir genel bakışa sahip olmalarına yardımcı olacak. Bu dosyalar, raporlama amacıyla kullanılabileceği gibi, tüm hareketlerin ve portföy değişikliklerinin bir güvenlik kopyasını saklamak için de kullanılabilir..

Blox tarafından sağlanan diğer bir yararlı araç da Denetim İzi’dir. Bu araç, ekip üyelerinin işlemlerin hareketini geri izlemesine yardımcı olur. Bu sayede şirketler hataları tespit edip düzeltebilir, dolandırıcılığı önleyebilir, varlık hareketlerini takip edebilir ve finansal raporlarını iyileştirebilir..

Diğer Blox Özellikleri

Blox, bu kripto para birimi yönetim hizmetini bireyler ve şirketler için özel kılan birçok başka özelliğe sahiptir..

O içerir:

  • Otomatik İzleme ve Senkronizasyon: İstediğiniz kadar cüzdanı senkronize edebilir ve hesap alışverişi yapabilirsiniz.
  • CPA Financial Tools: finans ekipleri, finansal tarihi daha iyi idare etmek için bu hizmetleri kullanabilir
  • Gerçek Zamanlı Gösterge Tablosu: Gösterge tablosu gerçek zamanlı veri sağlar ve bakiyelerinizi, işlemlerinizi ve geçmiş verilerinizi görüntülemenize ve anlamanıza yardımcı olur.
  • Mobil ve web desteği: Blox hizmetleri hem web hem de mobil kullanıcılar için oluşturulmuştur. Şu anda iOS, Android ve web cihazları için destek var.
  • Defter Tutma ve İşlem Kontrolü: Blox finansal raporlar üretir, farklı varlıkları sınıflandırır ve varlık yöneticilerinin kripto fonlarını daha iyi yönetmesine yardımcı olur.
  • Kullanıcıların verilerinin her zaman korunduğundan emin olmaları için gelişmiş güvenlik ve gizlilik.

Şirket ayrıca Blox Maliyet Temeli adlı yeni bir özellik ekledi. Bununla kullanıcılar, kripto para birimi kar ve zararını kolayca hesaplayabilir. Bu, elektronik tablolara, hesap makinelerine ve diğer araçlara olan ihtiyacı azaltacaktır..

Şu anda Blox, eToro, Nexo, Paxful, crypto.com, Zilliqa, SwissBorg, 0x ve diğerlerini içeren çok sayıda müşteriye hizmet sunuyor..

Maliyet esaslı

Blox’un yeni başlatılan özelliği, işletmeleri ve profesyonelleri, kripto para birimi maliyet temelini hesaplamak için endüstrinin ilk otomatik ve doğru aracının kontrolüne veriyor. Kriptonuzun kazanç ve kayıplarını gerçek zamanlı olarak hesaplamak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı.

Blox’un akıllı otomasyon motoru yalnızca endüstriyi aşan hızlarda doğru sonuçlar sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tüm hesaplama sürecini sorunsuz bir deneyim haline getirmek için kapsamlı yönetim ve filtreleme kontrolleri sağlar..

CSV Dışa Aktarma

Kripto paranızı Quickbooks ve Xero gibi geleneksel genel muhasebe yazılımına bağlı tutun. Saniyeler içinde organize etmek, yönetmek ve CSV’ye dönüştürmek için Blox platformunu kullanarak işlemleri içe veya dışa aktarmayı çok basit hale getiriyoruz.

Blox kullanıcıları, denetimler, vergi sezonu veya genel muhasebe ve defter tutma sırasında onlara yardımcı olmak için ithalat ve ihracat araçlarımızdan yararlanabilir..

İşbirliği

Birlikte veya uzaktan çalışması gereken ekipler için, işletmeler, muhasebeci yatırımcıları ve finansal muhasebeciler için kripto portföylerinize ve hesaplarınıza ayrıcalıklı erişim sağlamak için güvenli işbirliği araçlarına sahip olmak önemlidir..

Blox, özel ve hassas bilgilere erişimi paylaşmayı güvenli hale getirir. Daha akıllı işbirliği araçlarımız, hesaplar ve portföyler üzerinde çalışan ekipler için güvenli bir ekosistem oluşturur.

Sonuç

Blox, kullanıcıların kripto para birimi varlıklarını kullanma biçimini basitleştirmeyi amaçlayan bir kripto para muhasebesi, izleme ve yönetim platformudur..

Kripto endüstrisinin son yıllarda genişlediğini düşünürsek, pazardaki şirketler kripto para birimi portföylerini yönetmek, görselleştirmek ve anlamak için yeni çözümlere ihtiyaç duyuyor..

Kullanıcı dostu bir platform olarak Blox, halihazırda bu alandaki çok sayıda tanınmış şirkete hizmet sunuyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map