5 Doların Altındaki En İyi Hisse Senetleri

Kuruşluk hisse senetleri olarak da bilinen 5 doların altındaki hisse senetleri, küçük şirketlerin düşük fiyatlı hisselerinden oluşur. Bunlar genellikle Robinhood veya başka bir yerden satın alabileceğiniz en ucuz hisse senetleridir. Enerji stokları, biyoteknoloji stokları ve diğerlerini içerir. Kuruş ticareti, ana akım olmayan şirketlere yatırım yapmanın bir yoludur.

Son yıllarda, günlük alım satım kuruşluk hisse senetleri, küçük miktarları önemli kazanımlara dönüştürme kabiliyetine ek olarak, giriş engelinin düşük olması nedeniyle fırladı. Bilgili bir yatırımcıysanız, bu kuruşluk hisse senetleri riskli hızlı kar elde etmenin bir yolu olabilir.. 

Robinhood gibi komisyonsuz ticaret uygulamaları sayesinde, 5 doların altındaki hisse senetlerine (“kuruşluk hisse senetleri”) yatırım yapmak daha kolay olmamıştı. Yatırım uygulaması, özellikle genç yetişkinler arasında son zamanlarda kitlesel popülerlik kazandı. Robinhood’daki kuruşluk hisse senetleri seçeneklerinizden yalnızca bazılarını temsil ediyor, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz iyi olanlar da var. 

Robinhood, altın, nakit yönetimi, kripto para birimleri, opsiyon ticareti ve tabii ki satın alınacak hisse senetleri dahil olmak üzere birinin kullanabileceği ve para kazanabileceği çeşitli ürünler sunar..

Bu parçada 5 doların altındaki iki Robinhood hissesini alacağız.

Limelight Network (NASDAQ: LLNW) – 5 Doların Altındaki En İyi Hisse Senetlerinden Biri

Limelight Networks, Inc Haziran 2001’de Allan M. Kaplan, Michael M. Gordon, William H. Rinehart ve Nathan F. Raciborski tarafından kuruldu. Şirketin genel merkezi Temple, AZ’de bulunmaktadır.. 

Şirket, teknolojik hizmetler ve yazılım sunmaya odaklanıyor. Şu anda yaklaşık 563 çalışanı istihdam etmektedir.. 

Yıllar geçtikçe şirket, müşterileri olağanüstü dijital deneyimler sağlama konusunda genel olarak güçlendirmek amacıyla bulut güvenliği, dijital içerik dağıtımı ve uç bilişim hizmetlerinde lider bir sağlayıcı olarak kendini kanıtlamayı başardı..

Şirketin uç hizmet platformu, mevcut ve gelecekteki iş akışlarını mümkün kılan benzersiz uzman destek hizmetleriyle birleştirilmiş akıllı yazılımı içerir..

Limelight Networks, Inc, Nasdaq borsasında tinker LLNW altında teknoloji hisselerinden biri olarak işlem görüyor. 

3. Çeyrek Finansal Sonuçlar 

Son zamanlarda Limelight Networks, Inc, 3. çeyrek kazanç raporu. Şirket, Zacks Consensus Estimate ile hisse başına 0.01 $ ‘lık kazancı eşleştirmeyi başardı.. 

Ayrıca şirket, tarihindeki en yüksek ikinci gelirini tek bir çeyrekte kaydetmeyi başardı.. 

Limelight Networks, Inc üçüncü çeyrekte 51.32 milyon $ gelir elde ederek Zacks Consensus Tahminini% 1.87 aştı. Bunu yaparak şirket, dört yıldan uzun bir süredir ilk kez mutabakat geliri tahminlerini geçmeyi başardı..


İyileştirme, yüksek kaliteli uç bulut bilişimine odaklanma stratejik kararına bağlanabilir. Başlangıçta, hareket önemli ölçüde net gelir kaybına yol açtı ve aynı zamanda hisse senedi için zor zamanlara neden oldu. 

Ancak yönetim ekibi, kumarın nihayet karşılığını vermeye başladığına inanıyor. Platformun uç bilişimle ilgili hizmetleri% 60 arttı ve üç aylık trafiği şimdiye kadarki en yüksek noktasına ulaştı.

LLNW’nin Satın Almak İçin Büyük Bir Kuruşluk Hisse Yapmasının Nedenleri

Şu anda 3,98 dolardan işlem gören teknoloji hisse senedi önemli kazançlar elde edecek gibi görünüyor ve her şey yolunda giderse kısa süre sonra kuruşluk hisse senedi statüsünü terk edebilir. Şirket, hisse başına kazancın önümüzdeki yıl% 500 artacağını öngörüyor ki bu, şirketin hisselerinde önemli bir artış olabilir..

Ayrıca, yakın tarihli bir “Çevrimiçi Videonun Durumu” raporuna göre, akış yoluyla video görüntüleme haftada 6 sa 48 dakikaya ulaştı ve izleyicilerin çoğu şovları art arda izliyor. Çevrimiçi görüntüleme arttıkça, kaliteli deneyimler beklentisi de artıyor.

Göre LLNW’nin kıdemli yöneticisi Michael Milligan’a göre, içerik sağlayıcıları için başarının anahtarı, tüketicilerine en iyi kullanıcı deneyimini sunduklarından emin olmak için video özellikli uç hizmetleri benimsemektir ve bu, müşterilerini ellerinde tutmalarına yardımcı olacaktır..

“Bu nedenle Limelight, küresel kapasiteyi genişletmeye yatırım yaparak, en yüksek kalitede çevrimiçi video sunarak ve yenilikçi etkileşimli izleyici deneyimleri sağlayarak kendisini farklılaştırdı.” 

Yukarıda görebileceğiniz gibi, LLNW güzel günlere doğru gidiyor; bu nedenle, kuruşluk hisse senedi ticareti yapmayı düşünüyorsanız, LLNW hisseleri satın almayı düşünmelisiniz..

Ayrıca, hisse senedi haberlerini kontrol ederseniz, LLNW’nin en ucuz hisse senedi olmadığını, kesinlikle büyüme hissesi olduğunu ve en yüksek kuruşluk hisse senetlerinin arasında olduğunu fark etmemize rağmen, çevrimiçi broker ve analistlerin LLNW’yi en iyi teknoloji kuruşluk hisse senetlerinden biri olarak değerlendirdiğini fark edeceksiniz. göz kulak olmak.

LITB (NYSE: LITB) – LightInTheBox Hisse Senedi 1 Doların Altında

LITB’yi başlatma fikri, şirketin kurucuları Liang Zhang ve Quji Guo, Çin’in mükemmel üretim ve tedarik zincirinden yararlanmaya çalışırken ortaya çıktı.. 

LightInTheBox geçen hafta, oldukça etkileyici olan ve şirketin kaydettiği iyi ilerlemeye işaret eden üçüncü çeyrek mali sonuçlarını açıkladı.. 

Özetle, toplam gelirler bir önceki yıla göre% 34,6 artarak 59,9 milyon dolara yükselerek gözle görülür bir büyüme ivmesi kazandı. Brüt kar marjı geçen yılın aynı çeyreğine göre% 27,2 artarak% 15,1’den% 42,3’e yükseldi. 

Net gelir 10 milyon dolardı ve bu, 2018’in 3. çeyreğinde kaydedilen 17,8 milyon dolarlık net zarardan sonra 27 milyon doların üzerinde bir iyileşme anlamına geliyordu. net kayıp. 

Ve son olarak, geçen yıl 3. çeyrekte kaydedilen 6,7 milyon $ ‘a kıyasla brüt kar 25,3 milyon $’ ı aşarak 18 milyon $ ‘ın üzerinde bir artış oldu.. 

Ek olarak, düzeltilmiş FAVÖK, 2018’in 3. çeyreğindeki 17,3 milyon dolarlık zarardan, 2019’un üçüncü çeyreğinde 0,5 milyon dolarlık gelire yükseldi; bu, şirket için ikinci olumlu çeyrek oldu ve şirketin üzerinde bulunduğu büyüme yörüngesini vurguladı. Kuruş ve büyüme stoğuna bakarken, bu tür metrikler çok önemlidir. 

Yukarıdaki finansal sonuçlardan da gördüğümüz gibi, LITB para kazanan bir şirkettir. Aynı zamanda önemli varlıkları var ve yerinde bir büyüme stratejisi var, eğer bir kuruşluk hisse senedi para kazandıran bir hisse senedi olacaksa, hepsi çok önemli bileşenlerdir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map