2021’de Satın Alınacak En İyi Blockchain Hisse Senetleri ve ETF’ler

Blockchain, yatırım ve kripto para dünyasında giderek daha fazla kullanılıyor. Bunun nispeten yeni bir konsept olduğunu ancak buna dahil olan şirketlerin iyi kurulmuş olduğunu iddia edebilirsiniz. Blockchain ve borsada işlem gören fonların (ETF’ler) en iyi beş hissesini ele alacağız.

Siren Nasdaq NexGen Ekonomi ETF (BLCN)

BLCN, uzun vadeli büyüme için harika bir seçenektir. Bir yıl içinde performansı% 62,8 ve yönetim altındaki 219,1 milyon dolarlık varlık ile önemli ölçüde artırdı. Nasdaq Blockchain Ekonomi Endeksi ile BLCN, blockchain şirketlerini izler ve kullanır.

Değer stoklarında büyüme gösteren gelişmiş pazar firmaları hedefleridir. Bir sorun, devasa şirketlerin katılımı olabilir. İlerlemeye zarar verebilir, ancak iş birçok alanda merkezlenmiştir. Kolayca yapabilirsin dalgalanma bitcoinleri satın al İşte.

BLCN’nin endeks komitesi, dahil edilecek şirketleri seçme konusunda en büyük söz hakkına sahip olacaktır. Karar sürecinde ana nokta olarak genellikle şirket tarafından araştırma ve geliştirme çalışmalarına giderler. BLCN, farklı sektör türlerine maruz kaldığı için büyük bir avantaja sahiptir..

Dönüşümsel Veri Paylaşımı ETF’yi (BLOK)

Bir yılda% 112 büyüme kaydeden BLOK ile büyük bir performans artışı var. Yönetim altında 535,9 milyon dolarlık bir varlığa ve günlük ortalama 389,233 hacme sahiptir. Tek bir Blockchain stoğu aramıyorsanız en iyisi.

Teknolojiyi geliştirenlere% 80 geri yatırım yapan, stratejisine sahip birden fazla şirket bulabilirsiniz. Riskli yatırımı daha çeşitli hale getirecek çok çeşitli bir blok zinciri yöntemidir. Devasa bir teknolojik devrime girerken güvenli bir yaklaşım.

BLOK’un stratejisi, dünyadaki hem büyüme stokunu hem de değeri karıştırmaktır. Yazılım ve hizmet, blok zincirinin paylaşımlarında aktif olarak yer almaktadır. En büyük hisse senedi şirketlerinin tümü teknoloji platformlarında yer almaktadır..

First Trust Indxx Yenilikçi İşlem & Süreç ETF (LEGR)

LEGR, hisse senetlerine yatırılan varlıkların en az% 90’ına sahip olacaktır. Teknoloji platformlarında ve finans sektörlerinde faaliyet gösteren 100 şirketi bulunmaktadır. Bu güçlü kuruluşlardan gelen fonla, yönetim altında 57,2 dolarlık varlığa sahip.

Performans artışı yıllık ortalama 10.294 hacimle yıllık% 22,5’tir. LEGR’ın fonu, ilk fon hizmeti sağladığı için Indxx Blockchain endeksini hedefliyor. Aktif olarak yatırım yapan ve ürün geliştiren firmaları takip eder..

Endekslemeleri ayrıca yalnızca blockchain kaynaklarına sahip şirketleri takip eder. Indxx Blockchain Endeksini dünyadaki tüm şirketlere odaklanarak izler. Dahil olan şirketler normalde teknoloji üzerinde çalıştıkları için yeni teknolojik paradigmalardan yararlanıldı.

Kare (SQ)

Square, kişisel hayatımızın birçok alanında yer alır. Ödeme işlemcisi, işinizi kolaylaştıran yazılımlar sunduğu için hayatı kolaylaştırır. 2018’de Weebly de dahil olmak üzere satın alma şirketlerine yatırım yapıyorlar.


Net gelirde% 140 artış gördükleri için 2020, Square için en iyi yıllardan biriydi. Mobil ödeme şirketi, bir mobil uygulama ile eşler arası para transferi hizmetine sahiptir. 2018’de bitcoin ticareti seçeneğini yeniden başlattılar.

İşletme bitcoin gelirinde büyük başarı elde ettiği için akıllıca bir karardı. Artış da her çeyrekte yükseliyor ve 50 milyon dolar değerinde bitcoin satın aldı geçen yıl. Square’in kripto para birimine erken katılımı şirket için çok yararlı oldu.

Visa (V)

Doğal olarak, kredi kartı hizmeti veren şirketlerin blok zincirinin işin sınırlarından biri olduğunu gördükleri düşünülüyor. Visa, 2016’da en başından beri dahil oldukları için bu şirketlerden biridir..

Güvenli işletmeden işletmeye ödeme ile entegre olmasına yardımcı olur. Ödül ödemelerinin yanı sıra onu nakite dönüştürmenize izin verebilir. Şüphesiz, VISA, sürekli büyüyen blockchain teknolojisi endüstrisinde ana rollerden birini oynuyor..

Visa’nın blok zincirine yatırım yapma konusundaki katılımı, Visa B2B Connect ile başlar. Blockcahin seçeneği ile güvenli ödeme hizmeti için tanıtıldı. Artık borç ve kredileri kripto para cüzdanlarına bağlama seçenekleri var. Bu, ödemeyi mutlak bir kolaylıkla halledebileceğiniz için hayatı kolaylaştırır..

Gelecek Burada

Blockchain’de en iyi hisse senetlerini ve ETF’leri arıyorsanız birçok seçenek var. Uzun vadeli büyümeyi planlıyorsanız, BLCN ve BLOK iyi seçeneklerdir. Square ve Visa beğenileriyle, blockchain’in ana oyuncularına sahipsiniz. Genel olarak 2021 yılının blockchain teknolojileri için dünya çapında bir çekişe işaret etmesi bekleniyor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map