Kredi Onarımı nedir?

Kredi Onarımının tanımı, bir kredi raporundaki hataları veya hataları düzeltmektir. Neyse ki, kötü krediyle ilgili hataların düzeltilebileceği yollar vardır. Kredi onarım süreci, kredi raporunuzun adil ve% 100 doğru olmasını sağlar.

Kredi onarımı, pek çok nedenden dolayı kötüleşmiş olabilecek bir derecelendirme olan zayıf kredi notlarını düzeltmek için kullanılan bir süreçtir. Kredi onarımı, çeşitli kredi kuruluşları tarafından dağıtılan hatalı bilgilere itiraz etmek anlamına gelebilir.

Kredi onarım şirketleri iyi kredi puanınızı geri kazanmayı hedeflediklerinden, kredi verenleri ve borçluları etkileyen meşru endişeleri de ele alırlar. Kredinizi yenileme süreci çok önemlidir. Bununla birlikte, prosedür uzun ve yoğun.

Kredi raporlarında oldukça yaygın oldukları için farklı türde hatalar vardır. Ne oldu? Senin hatan mı Kredi durumunuzu neyin olumsuz etkilediğini bilmek için hata izleme çok önemlidir.

Kötü kredi, kredi, kredi kartı veya diğer finansal ürünleri alma seçeneklerinizi kalıcı olarak etkileyebilir.

Kredi onarım kurumları, tüm bilgilerin doğrulanmasını ve doğrulanmasını sağlayacaktır..

Kredi Onarımı Nasıl Çalışır??

Kredi onarımının ne olduğunu anladıktan sonra, kredi onarım şirketlerinin nasıl çalıştığını da anlamanız gerekir. Kredi raporu kurumları, kapsamlı bir soruşturma yaptıktan sonra yanlış veya yanlış yorumlanan ayrıntılara itiraz ederler..

Kredi Raporu ajansları, yanlış bilgiler nedeniyle krediniz reddedildiğinde de yardım eli uzatır. Böyle bir durumda, bireysel değerlendirme nihai bir raporun hazırlanmasında da kilit bir rol oynar. Kredi raporu ajansları genellikle raporları kayıtlı üyelere her 12 ayda bir dağıtır..

Bazen kredi raporunuzda beklenmedik gizli sürprizler olabilir ve bu bir miktar dolandırıcılık veya kimlik hırsızlığı içerebilir. Kredi onarımı, kredinize müdahale eden tüm hileli işlemlerin tanımlanmasını gerektirir.

Ödeme geçmişi, iyi bir kredi notu oluşturmak için incelenmesi gereken önemli ancak yanlış anlaşılan bir faktördür. İleriye dönük olarak borç ödeme yöntemlerinizi iyileştirmek için uygun adımları atmanız gerekir. Böyle bir strateji, sonradan kredi puanına fayda sağlayan, gecikmiş ödeme olmamasını sağlayan bir ödeme planı içerir..

Örneğin, kredi kartlarınızda veya diğer borçlarınızda minimum ödeme seçeneklerini sürdürüyorsanız, bu alışkanlık kredi notunuzu olumsuz etkileyebilir. Ödemelerin birkaç gün gecikmesi gibi basit bir şey de olabilir..

Borç yükünü azaltmak için önlemler almak, kredi profilinizde bazı önemli gelişmeler gösterebilir..

Kredi onarımları, kredi raporlarında aşağıdaki hataları düzeltir:


• Yanlış yazılmış ad, adres veya doğum tarihi

• Çift listelenen krediler

• Yanlış borç tutarı

• 60 gün veya daha fazla gecikmiş olarak hatalı ödeme listesi

• Ödenmemiş borç konusunda bilgilendirilmeme

• Yanlış bir şekilde varsayılan ödeme olarak listelenmiş

• Sözleşmedeki değişikliklerden haberdar edilmemek

• Kimlik Hırsızı

Bu nedenle, yukarıdaki hataları düzeltmek için kredi sağlayıcısının devreye girmesi ve kredi raporunu neden düzeltmesi ve güncellemesi gerektiği konusunda bilgilendirilmesi gerekir..

Kredi Onarım Şirketlerinin Faydaları

Önemli sayıda insan kendi kredilerini onarmaya çalışırken, kredi onarım şirketleri sektördeki nüansları anlar ve başarılı sonuçlara ulaşmak için daha iyi konumlanırlar..

Kredi onarım şirketleri, borç doğrulama, iyi niyet mektupları sağlama ve kesin bir ödeme planı düzenleme yoluyla olumsuz yanlış bilgileri kaldırma konusunda uzmanlaşmıştır..

Kredi onarım acentelerinin, kredi raporlarındaki yalnızca doğrulanmamış veya yanlış bilgileri kaldırmasına izin verilir. Rapor edilen olumsuz bilgiler kredi durumunuza zarar verdiğinde, düzenlemek çok zordur.

Kredi onarım acentelerinin bilgiler hakkında kesin bir rapor oluşturması gerekir. Bilgiler daha olumsuz görünse bile destekleyici belgeler gereklidir. Bunu çözmek için, kredi bürolarının borcun meşruiyetini hesaba katması gerekecek..

Gerekli destekleyici belgeleri derlemeye hazır olun.

En İyi Kredi Onarım Firmaları

Öneririz Kredi Artıları, 100.000’den fazla müşteri onlara güveniyor. Yapay Zeka destekli kredi onarımı sunarlar ve BBB ile A + derecelendirmesine sahiptirler. Kolay okunan kredi raporları ve kişiselleştirilmiş puan bilgileri ile araçlar sunarlar & Puanınızı anlamanıza ve bir sonraki adımı atmanıza yardımcı olacak ipuçları. En İyisi Kredi İzleme Dahildir Ek ücret yok potansiyel kimlik hırsızlığını tespit etmenize yardımcı olabilir.

Daha fazla seçenek arıyorsanız, En İyi Kredi Onarım Şirketlerinin bu listesini sunuyoruz..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map