WebDollar – Geleceğin Sorunlarını Çözmek İçin Orijinal Bir Kripto Para Birimi

Giriş

Kripto para piyasası son birkaç yılda sürekli genişliyor ve piyasaya yeni dijital varlıklar çıktı. Olduğunu iddia eden kripto varlıklarından biri geleceğin kripto para birimi WebDollar’dır (WEBD). Bu makalede, WebDollar’ın ne olduğunu, neyi iyileştirmeyi amaçladığını ve bu kripto para biriminin temel özelliklerini açıklayacağız..

İnternet, günlük hayatımızın önemli bir parçası haline geldi ve sadece insanları ve işletmeleri değil, aynı zamanda nesneleri ve makineleri de birbirine bağlıyor. WEBD ile amaç, World Wide Web için yerel bir varlığa sahip olmak ve tüm www ekosistemini geliştirmektir..

WebDollar nedir?

WebDollar, World Wide Web’in yerel kripto para birimi olmak ve tüm endüstrinin taşınabilirliğini, hafifliğini ve basitliğini geliştirmek için genişlemesine yardımcı olmak istiyor. Bitcoin (BTC) piyasadaki en büyük kripto para birimi olmaya devam etse de, kendisini internetin yerel para birimi olarak kuramadı..

WebDollar’ın arkasındaki ekip, tüm ağ için orijinal bir kod yazmak için çok sıkı çalışıyor. Bununla birlikte, farklı yeteneklere sahip bağımsız ve güçlü bir blok zinciri çalıştırmak mümkündür..

Bu projeyle ilgili şaşırtıcı olan şey, şu anda piyasada bulunan tokenlerin çoğu gibi bir İlk Para Teklifinden (ICO) başlamamış olmalarıdır. Mucit Alexandru Ionut Budisteanu diğer birkaç geliştiriciyle birlikte, özel yatırımcılardan ICO biçiminde fon almayan, halihazırda devam eden bir projesi var.

2017’de ICO’lar, kripto ve blok zinciri ile ilgili projeler için ana araçtı. Ancak, bu ICO’ların çoğu başarılı olamadı ve büyüyemedi. Nitekim, pazar meraklıları tarafından çok eleştirildiler ve birçok ülke onları yasakladı. ICO’lar yaratıcıları için yüksek kar elde ediyorlardı, bu da genel olarak ademi merkeziyet üzerinde olumsuz etkisi olan bir dolandırıcılık projeleri dalgasıyla sonuçlanıyordu..

WebDollar bunun yerine bir ICO olmadan sıfırdan başladı ve ağın yaratacağı toplam arzın sadece% 10’unu ayırdı. Bu fonlar, yalnızca yaratıcılar tarafından birçok ödül biçiminde pazarın sürekli gelişimi için ödeme yapmak için kullanılır..

WebDollar ekibi, kripto para birimlerini işlemek için basit bir kullanıcı deneyimi sunmak için çalışıyor. Kurulum veya indirme gerekmez ve karmaşık yapılandırmalarla uğraşmaya gerek yoktur. Kullanıcılar için daha hızlı hale getirmek için, cüzdanlar otomatik olarak oluşturulur ve kullanılır ve depolama alanı olan herhangi bir makineye yerel olarak kaydedilebilir..

WebDollar Nasıl Çalışır??

WebDollar şu anda,% 33.33 İş Kanıtı (PoW) ve% 66.66 Teminat Kanıtı (PoS) içeren karma bir fikir birliği algoritması tarafından desteklenmektedir. Ağ,% 90 PoS ve yalnızca% 10 PoW olma hedefiyle ilerlemektedir, bunun tüm ekosistem için çok daha etkili, yeşil (çevre dostu) ve güvenli olacağı düşünülmektedir. Piyasaya sürüldüğünde (26 Nisan 2018) kripto para birimi% 100 PoW idi..

Kullanıcılar, desteklenen herhangi bir cihazda herhangi bir tarayıcıyı çalıştırarak dijital para biriminde hızlı ve kolay bir şekilde madencilik yapmaya başlayabilirler. Bir bilgisayar kolayca WEBD madenciliğine başlayabilir ve kullanıcı hızlı bir şekilde ödüllendirilir. Dahası, WEBD, en gelişmiş NIPoPoW fikir birliği algoritmalarından biri tarafından desteklenmektedir..

Etkileşimli Olmayan Çalışma Kanıtı Kanıtları, bir bilgisayar programının PoW ağında meydana gelen bir olayı inceleyip doğrulayabileceği bağımsız dizelerdir. Bunlar genellikle diğer şeylerin yanı sıra mobil cüzdanlar ve yan zincirler için çok etkilidir..


Daha önce de belirtildiği gibi, WebDollar, kullanıcıların herhangi bir özel indirme, kurulum veya kayıt yapmadan onu kullanmaya başlamasına izin verir. Dahası, cüzdanlar doğrudan tarayıcıda oluşturulur ve bu da bilgili olmayan kişilerin kripto para birimlerini işlemeye başlamasına olanak tanır. Aynı zamanda, ağ çevrimdışı işlemler sunar ve ASIC dirençli ve GPU dostu olmayacak şekilde tasarlanmıştır..

Gelecekte hedef, işlem karıştırıcıları geliştirip ekleyerek kullanıcılarının anonimliğini artırmaktır. Bu mikserler, ağ üzerinde işlem yaparken gizliliklerini ve verilerini korumak isteyen kişiler için çok kullanışlıdır. Bu özellikleri zaten ekleyen bazı kripto para birimleri var, ancak hiçbiri WebDollar tarafından sunulan hızlı ve kullanımı kolay hizmetleri sunamıyor..

Ekip aynı zamanda akıllı sözleşmeler de uygulamak istiyor. Bu, tüm ağın yalnızca işlemleri yapmak ve işlemek için bir blok zinciri platformu olarak değil, aynı zamanda daha karmaşık görevleri ve talimatları işlemek için de çalışmasına yardımcı olacaktır..

Gelecekteki bir dizi yeni özellik arasında bir ekosistem değişimi ve değişim listeleri, ölçeklendirme işlemleri, güncellemeler için bir topluluk oylama merkezi, parmak izi ve yüz tanıma kimliği kullanılarak çoklu imza ve daha pek çok şey yer alıyor..

Projenin Twitter ve YouTube’da aylık ödüllerle ağı da tanıttığını belirtmekte fayda var, haftalık konular için Twitter’da (@ webdollar.io) takip edebilirsiniz..

WEBD kripto para birimini edinmek isteyen kullanıcılar bunu, müşterilerin piyasadaki dijital varlıkları alıp satmalarına olanak tanıyan bir platform olan BitRabbit kripto para birimi değişimine kaydolarak yapabilirler. Bu sanal para birimini destekleyen diğer borsalar arasında P2PB2B, BitMahavi (banka havalesi), Swaps Ağı ve WebD Timi (paypal ve kredi kartı) bulunur. Borsaların tam listesi burada bulunabilir: https://webdollar.io/partners/exchanges

WebD Timi değişimi, WEBD kripto para birimini engelsiz satın almak ve satmak ve WebDollar topluluğu üyeleri arasında en yaygın fiat para birimlerini kullanmak için 7/24 hizmet sunmayı amaçlamaktadır..

Ekip, bu kripto para biriminin likiditesini artırmak için sürekli çalışıyor. Ayrıca dijital varlıkları diğer popüler ve yaygın olarak kullanılan kripto borsalarında listelemeye çalışıyorlar. Yatırımcılara, tüccarlara ve kripto meraklılarına daha fazla maruz kalacağı düşünüldüğünde, bu WEBD üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır..

Şu anda WEBD ile çalışan şirketlerden bazıları Hostero, Webd.Shop, Ale-Teo, Mojito Club, Crypto Coffee, Shop Aji ve diğerleri. Gelecekte, WEBD ile çalışan şirketlerin sayısının, ekip yeni ortaklıklar oluşturdukça ve WEBD dijital varlığı pazarda genişledikçe artması bekleniyor..

Sonuç

WebDollar, İnternetin yerel varlığı haline gelmek isteyen bir kripto para birimi olarak yaratıldı. Ekip bunun kolay bir iş olmadığını bilse de, kullanımı kolay ve kullanıcılara yenilikçi çözümler sağlayacak bir ağ kuruyorlar..

Bir NiPoPoW ve ASIC’e dayanıklı fikir birliği algoritması ile WEBD, şu anda tüm dünyada İnternet’i kullanan kullanıcılara basitlik, hafiflik ve taşınabilirlik sunmayı amaçlamaktadır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map