Web Sitenizde Monero Ödemelerini Kabul Etmenin 7 Yolu

Piyasa değeri açısından ilk 10 kripto para biriminden biri olan Monero, giderek birçok kişi tarafından kabul görüyor. Bireyler ve kamu kurumları da Monero coin’i doğrudan veya web siteleri / mağazaları aracılığıyla sunulan mal veya hizmetler için alıyorlar. Bu, Monero’nun ilgi odağı haline gelmesine ve aynı zamanda kitlesel olarak benimsenmesi için konumlandırılmasına katkıda bulundu..

Ayrıca, çevrimiçi ürün ve hizmetler için Monero’yu kabul edenlerin topluluğunun bir parçası olmak istiyorsanız, her bir işlevi nasıl ve web sitenizde nasıl uygulayacağınızı öğrenmek için bu araçlara bir göz atmak isteyebilirsiniz..

Monero’yu çevrimiçi olarak kabul edebilmeniz için bir web sayfanız / siteniz olmalıdır. Bu, ödeme yaptığınız ürün veya hizmeti tanımlayan arayüz olduğu için gereklidir ve ardından ödemeleri işlemek için Monero API komut dosyası veya eklentisi siteye bağlanacaktır..

Bazı yollar ve platformlar, Monero ödemelerini otomatik olarak işlemenizi mümkün kılar ve her birini ayrıntılı olarak inceleyeceğiz.

Web sitenizde Monero Ödemelerini nasıl kabul edebilirsiniz??

1. Cüzdan Adresiniz Üzerinden Monero Ödemelerini Kabul Edin

Monero Ödemeleri

Ayrıca, Monero Cüzdan Adresinizi web sitenizde bulundurarak işlem ücreti ödemekten kaçınmanın stresinden de kurtulabilirsiniz. Ürününüz veya hizmetiniz için ödeme yapan herkes sadece kopyalar ve ardından Monero Cüzdanlarından ödeme gönderdikten sonra sizi bilgilendirir. Aynı miktarda birden fazla ödeme yaptığınız bir durumda Monero Blockchain Explorer aracılığıyla ödemeyi onaylamak için ihtiyacınız olan tek şey bir işlem hash değeri veya ödeme kimliği olacaktır..

2. Coinpayments

Monero Ödemeleri

The bozuk para ödemeleri platform, Monero ve 80’den fazla diğer kripto para birimini web sitenizde% 0,50’lik bir ücret karşılığında kabul etmenize olanak tanır. Bu, çevrimiçi mağazalara sahip olanlar veya bazı hizmetler sunanlar için kullanışlıdır, serbest meslek sahibi veya benzeri bir şey olabilir. Platforma kaydolmak, yalnızca Monero madeni parayı mı yoksa şu anda destekledikleri tüm paraları mı kabul etmek istediğinizi seçme seçeneği sunar. Ayrıca Monero’nuzu diğer kripto para birimlerine veya tam tersine dönüştürebilirsiniz. Ödemelerin bozuk para ödemelerinin bakiye bölümünde tutulmasını isteyip istemediğinizi seçmekte özgürsünüz veya ödemelerin otomatik olarak belirttiğiniz cüzdan adresinize gönderilmesi gerekiyor. Coinpayments, WHMCS, WooCommerce, Opencart, Prestashop, Magento ve OSCommerce gibi büyük platformlar için kullanılabilir..

3. Kaplama

Monero Ödemeleri

The karma platform, alınan Monero ödemelerinizin işlenmesine yardımcı olan ve size EUR, USD veya Bitcoins cinsinden ödeme yapan başka bir platformdur. Kayıt adımları basittir ve birkaç dakika içinde ödemeleri kabul etmeye hazırsınız. Coingate, offline mağazalarda kullanabileceğiniz POS için de mevcuttur..

4. Monero WooCommerce Uzantısı


Bu, GitHub’da mevcuttur ve PHP bilginize bağlı olarak; ayarlamanıza yardımcı olması için bir PHP programcısına ihtiyacınız olabilir. İndirme ve kurulum kılavuzu burada https://github.com/monero-integrations/monerowp bulunabilir. Yeterince kurulursa, WooCommerce mağazanızda bazı Monero coinleri kabul etmeye hazırsınız..

5. GloBee

The GloBee platform, BitPay kullanıcıları için entegre edilmesi kolay bir eklentidir. Coinpayments platformundan daha fazla e-ticaret platformu için eklentileri var, bu nedenle üzerinde çalışabileceğiniz çeşitli.

Ödemelerinizi işleyecek bir siteye sahip olma fikri, müşterinizin ödeme yapması gerektiği her seferinde Monero Adresinizi göndermek zorunda kalmadan sizi kurtarır. Ayrıca sizi daha profesyonel kılar ve bildiriminiz olsun veya olmasın dünyanın herhangi bir yerindeki herhangi biri tarafından ödeme alırsınız.

6. PayKassa

PayKassa Monero ve kullanıcıların web sitelerinde XMR ödemelerini anında kabul etmelerine yardımcı olan diğer birçok kripto para için çevrimiçi bir ödeme ağ geçididir. Ayrıca, kullanıcılar birçok ödeme sistemi üzerinden toplu ödeme yapma seçeneğine sahiptir. Şimdiye kadar, platformun hizmetlerini kullanan 2.214’ün üzerinde site var.

Platformda, kullanıcılar kripto paralarını kolayca güvenli bir şekilde saklayabilir, gönderebilir ve değiştirebilir. Hesap erişimi, nerede olurlarsa olsunlar ve herhangi bir cihazdan kullanıcılar için günün her saati kullanılabilir..

PayKassa kontrol paneli, kullanıcılar için gezinmesi kolaydır ve Monero’larını tek bir kişisel kabin içinde yönetmelerine olanak tanır. Maksimum güvenlik sağlamak için platform, tüm hizmetlerinin SSL (HTTPS) bağlantısı kullanarak çalışmasını sağlar. Ayrıca, hayati bilgiler en iyi kriptografik algoritmalar kullanılarak şifrelenir.

7. Satoshi’nin Oturma Odası (Yalnızca Avustralyalılar İçin)

Bu platform, ödemeler için aracı görevi görür. Web sitesinde / mağazada yapılan Monero ödemeleri banka hesabınıza geçer. Bu, sitenizde satın alınan tüm mallar veya hizmetler için ödemenizi almanızı çok kolaylaştırır.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map