VET’i Güvenli Bir Şekilde Saklamak için En İyi VeChain (VET) Cüzdanları | iOS ve Android Vechain Cüzdanlar

VeChain platformu, tedarik zinciri yönetimini iyileştirmek ve yeniden düzenlemek için 2015 yılında piyasaya sürüldü. Platformun yerel belirteci, tüm VeChain blok zincirindeki değer aktarım işlevini ve bununla ilişkili etkinlikleri taşıyan VET’dir. En iyi VeChain cüzdanlarından bazılarını mı arıyorsunuz? Okumaya devam etmek.

Bugün Binance’te VET Satın Alın!

Bazı VET jetonlarını alıyorsanız, gönderiyorsanız veya saklıyorsanız, paranızı tutmak için güvenli bir kripto para birimi cüzdanına ihtiyacınız vardır. VET paralarınız için seçtiğiniz cüzdan, özel anahtarı üzerinde kontrol sahibi olmanıza izin vermelidir. Bu, dijital varlıklarınıza istediğiniz zaman erişebileceğiniz anlamına gelir. Masaüstü cüzdanlar, donanım cüzdanları, kağıt cüzdanlar, mobil cüzdanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz birçok seçenek vardır..

Aynı şekilde, sanal fonlarınız için bir cüzdan seçmeden önce, birini seçip diğerini bırakmanıza neden olabilecek olağanüstü özellikleri göz önünde bulundurmalısınız. Popüler özellikler arasında şifre şifreleme, 2FA ve PIN kodları bulunur. Bu tür özellikler, cüzdanınızın içeriğine sizden başka hiç kimsenin erişmemesini sağlar. Bu kılavuzda, VET jetonlarınızı tutmak için VeChain’in en iyi cüzdanlarını listeliyoruz.

VeChain cüzdanlar

Kaynak: bitcoinexchangeguide.com

VeChain Thor Cüzdan

VeChain Thor Cüzdan İnternet sitesi: https://wallet.vechain.org/

VeChain Thor Cüzdan tip: Mobil

Kullanım kolaylığı: Kullanımı kolay

Kasa: Evet

Maliyet: Bedava

VeChain blockchain, Thor ana ağının piyasaya sürülmesinden hemen sonra Thor Cüzdanını piyasaya sürdü. Başlangıçta hafif bir mobil kripto cüzdan uygulaması olarak piyasaya sürülen cüzdanın amacı, VeChain Thor blok zincirine “güçlü, güvenli, basit ve tamamen işlevsel bir portal” vermekti.

Thor Cüzdan hem Android hem de iOS sürümlerinde indirilebilir. Piyasaya sürüldüğünden bu yana, VET jetonlarını ve VTHO jetonlarını depolamanın modern ve güvenilir bir yolu olarak topluluktan olumlu geri bildirimler almaya devam ediyor. Aşağıdaki özelliklerle birlikte gelir:

 • Sağlam güvenlik koruması

VeChain Thor cüzdanı, çeşitli sıkı güvenlik testlerinden geçerek VeChain’in en iyi mobil kripto para cüzdanlarından biri olmasını sağladı. Ürün, piyasaya sürülmeden önce kaynak kod incelemesi, işlevsel test, oturum yönetimi denetimi, akıllı sözleşme denetimi ve daha fazlasını içeren bir dizi güvenlik kontrolünden geçti..

Ayrıca cüzdan, parmak izi kimliği, 2-Faktörlü Kimlik Doğrulama, tekrar önleme, POST veri şifreleme, yerel veri şifreleme, ters koruma ve daha fazlasını içeren ek koruma katmanları sunar. Bu güvenlik özellikleri, Mesleki Eğitim ve Öğretim fonlarınızın her zaman güvende kalmasını sağlar.

 • Çapraz platform Kripto Varlık Yönetimi

Verimli güvenlik önlemlerine ek olarak, VeChain Thor Cüzdan dijital para işlemleri için uygun bir ortam sunar. Örneğin, kullanıcıların VET jetonlarını Cüzdanı Gözlem işlevi aracılığıyla etkili bir şekilde değiştirmelerine olanak tanır. Ayrıca, dijital varlıklarının dengesini VeChain Thor masaüstü ve donanım cüzdanlarında görmelerine olanak tanıyan X Node bağlama işlemini gerçekleştirmek de kolaydır..

Guarda Cüzdan

Guarda Wallet web sitesi: https://guarda.co/

Guarda Cüzdan türü: Mobil, Masaüstü, Web

Kullanım kolaylığı: Kullanımı kolay

Kasa:  Evet

Maliyet: Bedava

Kullanıcıların VET jetonlarını tutmaları ve saklamaları için birçok farklı cüzdan vardır, ancak Guarda cüzdanı, kullanıcıların dijital para birimleriyle nasıl başa çıktıklarına farklı bir yaklaşım sunar. Guarda cüzdanı, kullanıcıların sanal para birimlerini güvenli bir şekilde saklamasına, işlemesine, göndermesine, almasına ve değiştirmesine olanak tanıyan çok varlıklı ve çok platformlu bir kripto para cüzdanıdır.. 

Guarda cüzdanı uzun bir kripto para birimi listesini destekliyor ve cüzdanlarına yeni dijital varlıklar ekleme olasılığını her zaman analiz ediyorlar. Bu kripto paralardan bazıları Binance Coin (BNB), Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC), Ethereum (ETH), Cardano (ADA) ve tabii ki VeChain (VET) içerir.. 

Piyasada birçok farklı cüzdan var ancak Guarda’nın sanal para birimleri ile nasıl başa çıkılacağı ve yönetileceği konusunda farklı bir yaklaşımı var. Özellikle, birden fazla kripto para birimine sahip yatırımcıların tüm varlıklarını aynı cüzdanda bir arada tutmalarına izin veriyorlar.. 

Buna ek olarak, şirketin izlemeye karar verdiği çoklu platform yaklaşımı, bireylerin sanal para birimleriyle hızlı ve kolay bir şekilde başa çıkmalarına yardımcı oluyor. Kripto pazarının şu anda bireyler için dostça arayüzler sunacak cüzdanlara, platformlara ve hizmetlere ihtiyacı var.. 

Göre Trustpilot’a göre, Guarda cüzdan kullanıcılarının% 84’ünden fazlası cüzdanı “harika” veya “mükemmel” olarak değerlendirdi. Kullanıcıların sadece% 9’u Guarda cüzdanının “Kötü” bir hizmet sunduğunu düşündü. Kalan oylar “Yetersiz” ve “Ortalama” kategorilerine eşit olarak dağıtıldı. 

Trust Wallet | VeChain Cüzdanlar

Trust Wallet İnternet sitesi:https://trustwallet.com/

Güven Cüzdan tip: mobil

Kullanım kolaylığı: Evet

Kasa: Orta

Trust Wallet, Mesleki Eğitim ve Öğretim fonlarınızı saklamayı düşünebileceğiniz bir Android ve iOS ürünüdür. Güvenli ve güvenilirdir ve güvenlik uzmanları tarafından denetlenen açık kaynaklı bir kodu benimser. Ayrıca Trust Wallet’a çevrimiçi bir tarayıcı üzerinden erişebilir ve çeşitli dijital paraları ve tokenları göndermek, almak veya saklamak için kullanabilirsiniz. Desteklenen jetonlar ve jetonlar şunları içerir:

· Ethereum (ETH)

· Ethereum Blockchain üzerindeki tüm ERC20, ERC223 ve ERC721 tokenleri

· GoChain (GO)

· POA Ağı (POA)

· Callisto (CLO)

· Ethereum Classic (ETC)

· VeChain (VET)

· WanChain (WAN)

Trust Wallet’ta özel anahtarınız cihazınızda yerel olarak kalır, böylece üçüncü şahıslarla asla paylaşılmaz. Bununla birlikte, Trust Wallet’ın 2FA’ya sahip olmadığını, ancak basit kurtarmaya yardımcı olan bir yedekleme özelliğine sahip olduğunu unutmamak önemlidir. Ayrıca, Kyber Network ile yaptığı işbirliği sayesinde, cüzdan, kolay ticaret için yerleşik bir merkezi olmayan borsaya ve Trust Wallet uygulaması aracılığıyla merkezi olmayan uygulamalarla doğrudan bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz yerleşik bir Web3 tarayıcısına sahiptir..

Trust Wallet’ın en önemli özellikleri şunlardır:

 • Güvenlik: özel anahtarınız yerel olarak depolanır ve birçok güvenlik katmanıyla korunur.
 • ERC20 Uyumlu: cüzdan, Ethereum blok zincirindeki tüm ERC20 ve ERC223 belirteçlerini destekler.
 • Çoklu parabirim: Bu çoklu kripto para birimi cüzdanı, büyük kripto belirteçlerini ve madeni paraları destekler
 • Anonim: Kişisel bilgilerinize hiç kimse erişemez. Cüzdan, verilerinizi her zaman gizli ve güvende tutar.

Genel olarak, Trust Wallet, Thor Wallet’tan bile daha fazla esnekliğe sahip basit, sağlam bir çözüm sunar. Merkezi olmayan bir değişim ve Web3 tarayıcısının varlığı onu daha iyi hale getiriyor. Ancak güvenlik özellikleri sınırlıdır.

VeChain cüzdanlar

Kaynak: unblock.net

Cobo Cüzdan | VeChain Cüzdanlar

Cobo Cüzdan İnternet sitesi: https://cobo.com/

Cobo Cüzdan Tür: Donanım / Mobil

Kullanım kolaylığı: Kullanımı kolay

Kasa: Evet

Maliyet: Ücretli

Cobo, VeChain’in en iyi cüzdanlarından biridir ve değerli VET paralarınızı güvenli bir şekilde göndermek, almak ve saklamak için kullanabilirsiniz. Hem donanım hem de mobil platformlara hizmet veren cüzdan güvenli ve kullanımı kolaydır. Özellikleri aşağıdaki gibidir:

 • Güvenli veri aktarımı: “hava aralıklı” işlevselliği ile işlemlerinizi her türlü bilgisayar korsanlığı girişiminden korur. Bu, ağ sızmasına neden olabilecek tüm Bluetooth, Wi-Fi, NFC veya Bant Genişliği yeteneklerini ortadan kaldırarak elde edilir..
 • Askeri Sınıf Dayanıklılık: Cobo, ABD askeri güvenlik standardına uyan ilk donanım cüzdanı olmaktan gurur duyuyor. Su geçirmezlik derecesine ve IK9 sertifikasına sahip MIL-STD-810G’yi kucaklar.
 • Çoklu para birimi desteği: Cobo; Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Dash, Litecoin, Ethereum Classic ve 500’den fazla jeton dahil olmak üzere tüm büyük kripto para birimlerini destekleyen bir çoklu kripto para cüzdanıdır.
 • Yeni Nesil Güvenlik: BIP 32, 39 ve 44 protokollerini karşılamak için özelleştirilmiş ürün yazılımına sahip banka sınıfı bir şifreleme çipi ile birlikte gelir. Bu, özel anahtarın her zaman şifreleme çipinde kalmasını sağlar.

Cobo Cüzdanının en önemli özellikleri şunlardır:

 • Hepsi bir arada cüzdan: hem bulut hem de HD cüzdan.
 • Çoklu para birimi platformu: 20’den fazla zinciri ve 500’den fazla jetonu destekler.
 • Ödül yatırımı: PoS ve PoW koinleri için dijital varlık büyüme araçları sağlar.
 • dApp mağazası: Cobo, dünyanın bazı popüler dApp’larına ev sahipliği yapıyor ve onlara güç veriyor.

Genel olarak, Cobo Wallet size POS cüzdanlarını yatırma ve gelir elde etme fırsatı sunar. Ayrıca Cobo ile yerleşik bir dApp mağazasına, dApp tarayıcısına ve geliştiriciler için dApp SDK’ya sahipsiniz. Piyasada nispeten yeni olmasına rağmen, olağanüstü özellikleri, VeChain’in en iyi kripto donanım cüzdanlarından ve mobil kripto cüzdanlarından biri olarak kalacağının bir kanıtıdır..

VeChain cüzdanlar

Kaynak: 99bitcoins.com

Ledger Nano X

Ledger Nano X Cüzdan İnternet sitesi: https://shop.ledger.com/pages/ledger-nano-x

Ledger Nano X Cüzdan tip: Donanım

Kullanım kolaylığı: Kullanımı çok kolay

Kasa: Çok güvenli

Maliyet: Ücretli

Ledger Nano X, gittiğiniz her yerde tüm dijital varlıklarınızın güvende olduğundan emin olmak için özel anahtarlarınızı saklayan güvenli, Bluetooth uyumlu bir cihazdır..

Aşağıdakiler Nano X Cüzdan’ın en önemli özellikleridir:

 • Üst düzey güvenlik: Nano X Cüzdan, özel anahtarınızı sertifikalı güvenli çipinde (CC EAL5 +) saklar. Bu, pasaportlar ve kredi kartları gibi son derece güvenli uygulamalarda kullanılan çipin aynısıdır..
 • Kolay yedekleme: Cihazınızı kaybetseniz bile kripto paranız güvende kalacaktır. Bu, başlatma sırasında cüzdana eşlik eden 24 kelimelik kurtarma cümlesiyle mümkün olur. Hesabınızı herhangi bir Ledger cihazında kurtarmak için parolayı kullanabilirsiniz..
 • Basitlik: Ledger Nano X Cüzdan, olabildiğince sezgisel olacak şekilde tasarlanmıştır. İki düğme ve bir görüntüleme ekranı – cihazınızı kontrol etmek için sahip olmanız gereken tek şey bu. Ledger Live PC ve Mobil uygulamaları kullanarak işlemlerinizi doğrudan Akıllı Telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan yönetebilirsiniz..
 • Hareketlilik: Ürün Bluetooth özellikli olduğundan, Ledger Live Mobile uygulamasını kullanarak nereye giderseniz gidin akıllı telefonunuza bağlayabilirsiniz. Ayrıca, bu işlevi kullanırken paranızın güvenliği konusunda asla endişelenmeyin çünkü tüm Bluetooth iletişimleri, herhangi bir güvenlik tehdidine karşı kalkan sağlayan tam, uçtan uca şifrelemeye sahiptir..
 • Çoklu parabirim: Nano X çoklu kripto para birimi cüzdanı 100 adede kadar uygulamayı aynı anda barındırabilir. Bitcoin, Ethereum, Ripple’ın XRP’si ve çok daha fazlası dahil olmak üzere büyük kripto para birimleri desteklenir – tüm varlıklarınızı aynı anda tek bir çatı altında yönetebilirsiniz.

Son düşünceler

VET varlıklarınızın güvende kalmasını sağlamak için güvenilir bir kripto para cüzdanına ihtiyacınız var. Kripto borsaları, bilgisayar korsanlığı saldırılarına karşı her zaman savunmasızdır, bu yüzden tamamen yönetebileceğiniz ve kontrol edebileceğiniz bir cüzdana ihtiyacınız vardır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map