Pasif gelir paraları: NEBL, KMD ve NEO

Pasif Gelir Paraları: NEBL, KMD ve NEO

Pasif gelir bazen finansal yatırımın “Kutsal Kasesi” olarak görülür. Erken emeklilik savunucuları, genellikle bu hedefe ulaşmanın en büyük kilidi olarak pasif gelire işaret ediyorlar..

Elbette, çoğunun aşina olduğu farklı pasif gelir biçimleri vardır: ağ pazarlaması, kiralık bir mülke sahip olmak vb..

Ancak bazı yatırımcılar, kripto yatırımları yoluyla pasif gelir yaratma sanatında da ustalaştı. Peki, uyurken kripto kazanmanın en iyi yolları nelerdir? İşte pasif gelir elde etmek için en iyi üç kripto para birimi.

NEBLIO

“Yeni nesil blok zinciri ağı” Neblio Blockchain’in potansiyelini ortaya çıkarmanın bir yolunu sağlamayı amaçlamaktadır. Neblio, blockchain tabanlı dağıtılmış uygulamaların geliştirilmesini ve konuşlandırılmasını geliştirmek için oluşturuldu. Başka bir deyişle, tek bir düğüm yerine P2P düğüm ağında çalışan dApp’lerin hızlı bir şekilde benimsenmesini kolaylaştırmaya yardımcı olur..

Neblio yerel jetonu NEBL, Neblio’nun blockchain platformunun kalbindedir. Pasif gelir yaratmayı mümkün kılan dijital paralardan biridir. Platform bir Proof of Stake (PoS) fikir birliği mekanizması kullanıyor.

NEBL ile stake etme yoluyla pasif gelir elde edebilirsiniz. Ancak gelir elde etmek için Neblio cüzdanınızı 7/24 çalışır durumda tutmanız gerekir. NEBL’niz cüzdanınızda ne kadar uzun süre kalırsa, geliriniz o kadar yüksek olur.

raspberrypi VNC Görüntüleyici e1512333422668

Kaynak: https://nebl.io/

Bu yazının yazıldığı sırada NEBL’nin değeri 1,90 dolar civarında. Bu yılın Ocak ayının ortasında, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 50 $ ‘a ulaştı. Neblio tarafından verilen hesap makineleri, madeni parayı tutmak ve 24/7 stake etmek için yıllık yaklaşık% 10 ödül gösteriyor.

Şu anda, göre 172. sırada yer almaktadır. CoinMarketCap, 13 milyon jeton arzı ve 26,5 milyon dolarlık piyasa değeri ile.

Komodo (KMD)

The Komodo platform bir çataldır Zcash. 2016 yılında başlatıldı. Komodo, mutlak mahremiyeti korurken insanlara dijital paraları üzerinde kontrol sağlayan merkezi olmayan bir blok zinciri projesidir. KMD, gecikmiş iş kanıtı (dPoW) adı verilen benzersiz bir fikir birliği algoritmasına dayanır.


Platform, hükümet düzenlemelerine duyarlı olmayan merkezi olmayan bir ilk teklif yöntemi sağlamak için BarterDEX ve Jumblr teknolojilerini kullanır – genellikle finansal özgürlüğü engelleyen düzenlemeler.

BarterDEX, para transferleri için atomik swapları kullanır. Şu anda, atomik takaslar madeni paralar arasındaki boşlukları kapatmak için kullanılıyor; Ethereum tabanlı jetonlar ve kendi zincirlerini kullananlar gibi.

BarterDEX, merkezi sunucularda barındırılmaz ve Komodo Platformu tarafından desteklenen dağıtılmış bir ağ üzerinde çalışabilir..

CoinMatrketCap.com’dan alınan verilere göre KMD, yazı yazarken 1,15 dolardan işlem görüyor. 21 Aralık 2017’de madeni para tüm zamanların en yüksek seviyesi olan $ 12,54’e ulaştı..

Teknik Yol Haritası

Kaynak: https://komodoplatform.com/

Şu anda dolaşımda 109.057.135 KMD var ve planlanan toplam 200 milyon token arzı – 2031’de ulaşılması bekleniyor., KMD “hODLers”% 5 KMD kazanabilir yıllık.

Komodo’nun Proof-of-stake (PoS) algoritmasını kullanmadığı, ancak belirli cüzdanlarda yerel token sahiplerini ödüllendirdiği unutulmamalıdır. Pasif gelir, insanları KMD’sini kripto para borsalarından HODL yapmaya teşvik etmek için uygulandı..

NEO

NEO, eskiden “Antshares” olarak bilinen bir kripto para birimidir. Ethereum. Aslında, genellikle “Çin Ethereum” olarak anılır ve yenisini başlatmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Akıllı Ekonomi. Hem NEO hem de Ethereum, Merkezi Olmayan Uygulamalar, Akıllı Sözleşmeler ve İlk Para Teklifleri için platformlar olmak istiyor.

NEO, üçüncü tarafların katılımı olmadan programları yürütmek için akıllı sözleşmeler kullanır. Sözleşmeler oluşturulduktan sonra, üçüncü şahıslar tarafından sansürlenemez, etkilenemez veya değiştirilemez..

NEO, 2014 yılında kuruldu. O zamandan beri, blockchain kullanıcılar arasında önemli miktarda ilgi gördü ve 21. yüzyılın en önemli icatlarından biri haline geldi..

PoW veya PoS algoritmasını kullanmak yerine NEO, konsensüs protokolü olarak Delegated Byzantine Tolerance (dBFT) olarak bilinen akıllı bir çözüm kullanır..

NEO ağı iki farklı token kullanıyor – GAS ve NEO. NEO, ağı yönetmek ve blok oluşturmak için kullanılan bir belirteçtir.

1024

Kaynak: https://neo.org

GAS, adından da anlaşılacağı gibi, NEO blockchain ağını “beslemek” için tasarlanmıştır. GAS jetonları, NEO’ya sahip kullanıcılara dağıtılır. Cüzdanınızda ne kadar çok NEO jetonu tutarsanız, temettü olarak o kadar çok GAS kazanırsınız.

Değişimler gibi Binance ve KuCoin kullanıcıların NEO’larını platformlarında depolayarak GAS’larını toplamalarına olanak tanır.

Son düşünceler

Bu yöntemlerin çoğu uygulamalı bir yaklaşım gerektirir ve başarılı olmak için zaman alır. Yine de, artık ve pasif gelir elde etmenin bu yöntemleri, katılabilenler için büyük bir kilit açma olabilir; özellikle bu erken aşamalarda.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map