NiceHash’a En İyi 4 Kullanıcı Dostu Alternatif (Güncellenmiş 2019)

NiceHash değişimi insanların bilgi işlem güçlerini yeni madeni paralar yaratmak isteyen madencilere bıraktıkları bir yerdir.

NiceHash saldırıya uğradığı doğrulandı birkaç gün önce, bilgisayar korsanları platformdan çok sayıda yatırımcı Bitcoin’i taşıyor.

NiceHash, çalınan Bitcoin sayısından bahsetmemiş olsa da, Reuters rakamın yazı yazarken 60 milyon doların üzerinde olan 4.700 Bitcoin civarında olduğunu bildirdi..

NiceHash, tam olarak ne olduğunu bilmek için araştırmalar devam ederken şu anda madencilik faaliyetlerini durdurdu. Birkaç gün sonra Nicehash’ın hizmeti yeniden başlatıldı, ancak bazı kullanıcılar hizmetin ne olduğuna olan güvenini kaybetti. çoğu kullanıcı dostu madencilik platformu.

NiceHash çalışmaya devam edene kadar, madencilik yoluyla biraz para kazanmak için gemiye alabileceğiniz alternatifler var. Peki, bazı güzel nicehash alternatif hizmetleri nelerdir??

CudoMiner

Cudo Madenci altcoin madenciliği yapmak için PC’ye indirilip yüklenebilen bir kripto madenciliği yazılımıdır. Yazılım, her ikisi de BT uzmanı olan Duncan Cook ve Matt Hawkins tarafından geliştirilmiştir..

Yazılım Windows, Ubuntu ve Mac OS ile uyumludur. Yazılımı bilgisayarınıza kurmak için, madenci indirme ve kurulumunun resmi web sitesini ziyaret edin. Ardından bir hesap oluşturmaya devam edin.

Yazılım, kullanıcılara yalnızca en karlı madeni paraları çıkarmalarını sağlayan otomatik algoritma değiştirme dahil birçok özellik sunar. Bu, madeni para değerini ve zorluğunu tarayarak ve ardından kullanıcının her zaman en yüksek karlılığı elde etmesini sağlamak için madencilik çabalarını otomatik olarak değiştirerek yapılır..

Bununla birlikte, makinelerini belirli bir madeni parayı çıkarmak için nasıl optimize edeceklerini bilen tecrübeli madenciler, otomatik algoritmayı devre dışı bırakmayı ve madenciliği yapılacak madeni parayı manuel olarak seçmeyi seçebilirler..

Sonuç olarak, Cudo Madenci hem yeni hem de deneyimli madenciler için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, piyasada bulunan ve kullanıcıların faaliyetten kar elde etmesine olanak tanıyan birkaç kripto para birimi madenciliği yazılımından biridir..

Yerleşik GPU hız aşırtma ayarları ve ISO yapısı ile Cudo Miner harika bir NiceHas alternatifi.


HoneyMiner

HoneyMiner Bilgisayar sisteminizi bir madencilik teçhizatı yapmak için sizi bir rotaya sokar ve işlem gücünüzü ekstra pasif bir gelire dönüştürür. Kendi başınıza madencilik yapmak zorunda kalmanın aksine, HoneyMiner ile madencilik, özellikle elektrikte maruz kalabileceğiniz birçok maliyetten tasarruf etmenizi sağlar..

HoneyMineWindows işletim sistemi için mevcut olan r uygulamasının indirilmesi ve kurulması kolaydır. Kayıt için gerekli olan tek şey geçerli bir e-posta adresidir.

Program, hangi madeni paranın herhangi bir zamanda madencilik için en karlı olduğunu otomatik olarak algılayacak, madenciliğini yapacak ve madencilikle çıkarılan tüm kripto para birimlerini ödeme için Bitcoin’e çevirecek şekilde geliştirildi. Ödeme talepleri, yakında Venmo desteği ile herhangi bir Bitcoin cüzdanına yapılabilir..

Daha önce kripto para madenciliği yapanlar için de bir değerlendirme var; madencilik çiftlikleri olanlar. HoneyMiner Uygulaması, kripto para madenciliği yapmak için yüksek işlem hızlarından da yararlanabilir.

Bu madencilik, donanım gücünden bağımsız olarak herkes katılabileceği için oldukça karlı. Kripto Hesaplayıcı Madeni paralarınızı belirli bir süre boyunca durdurursanız ne kadar kazanabileceğinizi belirlemenize yardımcı olur.

MinerGate

MinerGate bulut madenciliği programı, madenciliği herkes için karlı ve ekonomik hale getirir. Düşük bir ücret karşılığında Bitcoin ve diğer 14 kripto para birimini kazabilirsiniz. İskoçya merkezli bir şirket olan Hashing24, MinerGate’e bitcoin bulut madenciliği için gereken hash gücünü sağlıyor.

Karma gücünüz, belirli bir dönemde ne kadar jeton çıkarabileceğinizi belirler. Mümkün madencilik için 20GH / s satın almak için, diğer rakiplere kıyasla nispeten düşük olan 0,0066 USD günlük bakım ücreti ile 0,0034 BTC tek seferlik bir ücrete ihtiyacınız var. 100GH / s ve 500GH / s için fiyatlandırma sırasıyla 0,017 BTC ve 0,085 BTC’dir..

MinerGate’in NiceHash’e göre avantajı, paralarınızı platformda saklamamanızdır. Mayınlı kripto para birimleri, minimum ödemelere ulaşıldığında doğrudan cüzdanlarınıza ödenir. Bu nedenle, madencilik şirketi batarsa ​​önemli miktarda bitcoin kaybetme korkusu ortadan kalkıyor. Minergate, Nicehash mı? Nicehash platformu, Minergate platformundan çok daha karlı, ancak insanların Nicehash’a olan güven eksikliği, Minergate’i iyi bir alternatif haline getiriyor.

Kryptex Madenci

Kryptex Madenci Windows kullanıcıları için, hangi kripto para birimini madencilik yapacağınızı belirlemeseler veya belirlemenize izin vermeseler de madenciliği kolaylaştırır. Uygulamayı indirmek, bilgisayar donanımınızı analiz eder ve size günlük ve aylık olarak ne kadar kazanacağınızın fiat değerini verir. Kazançlarınız daha sonra Bitcoin cüzdan adresinize gönderilir ve ayrıca Visa kartınız gibi internette kullanılabilen ücretsiz bir çevrimiçi banka kartı olan Qiwi Visa Cüzdan ile ödeme alma seçeneğiniz de vardır..

Ülkeniz için para çekme seçenekleriniz, hangisinin en iyisi olduğuna dair size bir rehber verecektir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map