NEO ve Kucoin Hisse Senetleri – PoS Token Savaşı – Bölüm I

NEO (NEO) yeni nesil bir akıllı ekonomi platformudur. Orijinal adı Antshares’ten yeniden markalandı. Ethereum gibi, NEO ekosistemi de GAS jetonları Ethereum platformundaki Gwei ile aynı işlevi gören. NEO jetonlarını elinde tutanlar, diğer jetonlar / jetonlarla takas edilebilen GAS ile ödüllendirilir. Jetonlar önceden çıkarılmış ve NEO’nun oluşum bloğunda yayınlanmıştır..

KuCoin Payları (KCS) Öte yandan KuCoin kripto para birimi değişimi için bir belirteçtir. Borsa, sahip oldukları KCS token miktarına bağlı olarak işlem ücretlerinin% 50’sini KCS sahipleriyle günlük olarak paylaşır. Borsa, platformda işlem gören jetonlar için işlem ücreti talep ettiğinden, KCS sahipleri zaman içinde bonus olarak farklı jetonlar alırlar. KCS belirteçleri.

KuCoin Shares ve NEO, pasif gelir sağlayan iki kripto para birimidir. NEO’ya sahip olmak size ücretsiz GAS verir ve KuCoin Shares tokenleri sahiplerine günlük işlem ücretlerinin bir yüzdesini sunar..

Karlılık

NEO ve KCS tokenleri arasında hangisinin tutulacağına karar verirken herkesin aklına gelen bir soru, bu varlıkları tutarken günlük bazda ne kadar kazanç elde edileceğidir..

Aşağıdaki hesaplamalar, yazı yazıldığı andaki mevcut değerlere dayanmaktadır ve herhangi bir zamanda değiştirilebilir..

Tutulan her NEO jetonu için (şu anda 51,39 ABD doları), günlük 0,004 ABD doları alırsınız. KuCoin hisseleri için ise, NEO ile aynı değeri korumak, 22.444096 KuCoin Hisselerini elinde tutacaktı. Dolayısıyla, tutulan her 22.45 KuCoin hissesi için, sahipleri günlük 0,0074 $ alır..

Yukarıdaki hesaplamalara göre, KuCoin hisselerini NEO tokenleri tutmakla tutmak daha karlı..

(Mevcut ödül oranlarını almak için şunu kullanın: https://neotogas.com/ ve https://kucoinshares.com/ ödül hesaplayıcılar).

Bu Jetonlarla Kazanmanın Daha Fazla Yolu

Bu jetonları günlük ödüller için tutmanın yanı sıra, piyasadaki diğer tüm kripto para / jetonlar gibi, piyasa değerleri kısa sürede% 1000’in üzerine çıkabilir. Aynı zamanda, kripto para piyasasında değerlerin hızla düştüğünü gördük. Örneğin, şu anda 46 $ + seviyesinde olan NEO, son 1 yılda% 23.237,83 artış gördü ve KuCoin hisseleri aynı dönemde yalnızca% 173.67 kazanç sağladı..

Bu durumda, geçtiğimiz yıl NEO’ya sahip olanlar, KuCoin hissedarlarından çok daha fazla kazanç elde ettiler..

Bu Ödüller Nasıl Elde Edilir

Çoğu borsada NEO ve KuCoin Shares tokenleri bulundurmak, yukarıda analiz edildiği gibi ödülleri garanti etmez. Bununla birlikte, tokenlerinizin değeri, onlara sahip olduğunuzda piyasa değerlerinde yükselebilir ve düşebilir..

GAS jetonlarını talep etmek için


NEO tokenleri için GAS talep etmenin birkaç güvenli yolu vardır. GAS’ı donanım cüzdanları, yazılım cüzdanları ve bazı borsalarda talep edebilirsiniz..

# 1. NEON Cüzdan

GAS’ı doğrudan bir NEON cüzdan, NEO resmi cüzdanı. Jetonları talep etmek için, NEO’larınızı NEON cüzdanında bir süre saklamanız gerekir..

NEO jetonlarınız NEON cüzdanınıza girdikten sonra, GAS jetonlarınızın cüzdanınızın içinde sürekli olarak biriktiğini göreceksiniz. GAS’ınızı istediğiniz zaman talep edebilirsiniz.

Yüklü bir NEON cüzdanınız varsa, NEON cüzdanında GAS talep etmek için şu adımları izleyin:

 • Cüzdanınıza giriş yapın ve talep etmek için GAS’ın olup olmadığını kontrol edin.
 • Hak talebinde bulunmak için yeterli GAS’a sahipseniz, üzerinde belirtilen talep etmeniz gereken GAS değeri ile bir GAZ hak talebi düğmesi etkinleştirilecektir..
 • Hak talebinde bulun düğmesini tıklayın ve rahatlayın.
 • Talep edildiğinde, yeni GAS bakiyeniz güncellenecektir.

# 2. Ledger Donanım Cüzdanı Sahipleri NEON Cüzdanıyla İddia Ediyor

Ledger Nano S cüzdanı, NEON cüzdanının GUI arayüzü aracılığıyla NEO kripto para birimini destekler.

Bu nedenle NEON Cüzdanını indirmek mümkündür İşte, daha sonra NEO paralarınızı Ledger Nano Cihazında görüntülemek için Ledger Nano S cihazınızı bağlayın.

Ledger Nano, kurulu NEON cüzdanınıza başarıyla bağlandığında GAS’ınızı talep etmek oldukça basittir..

GAS tokenlerinizi Ledger Nano S Kullanıcısı olarak talep etmek için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Ledger cüzdanını bilgisayarınıza bağlayın.
 • Ledger Manager Chrome Uygulamasını Aç.
 • Ledger, uygulama yöneticisi üzerindeki NEO’nun yanındaki Kurulum düğmesine tıklayarak NEO uygulamasını Ledger’e yükleyin..
 • Sağ tuşa tıklayarak Ledger cihazında kurulumu onaylayın.
 • İşletim Sisteminiz için NEON cüzdanını indirin ve kurun.
 • Ledger cüzdanındaki NEO simgesine tıklayın; cihaz yerleşik ekranında Wake up, NEO göstermelidir.
 • NEON cüzdanını açın ve Ledger ile oturum açma seçeneğini seçin.
 • Sonraki ekranda, “USB Ledger Nano S Başarılı Bulundu.” Yazan bir mesaj göreceksiniz. NEO Uygulaması Donanım Aygıtında Bulundu. Oturum Açmak İçin Yukarıdaki Düğmeyi tıklayın. “
 • NEON cüzdanınız aracılığıyla erişim sağlamak için “Ledger Nano S Kullan” düğmesine tıklayın.
 • Şimdi GAS Talep Et düğmesini görmelisiniz.
 • Bekleyen talepleriniz varsa talep etmek için düğmeye tıklayın.

# 3. Borsalarda GAS Talep Edin.

Tüm borsalar bunu desteklemese de, NEOGAS’ı destekleyen borsalarda depolanan NEO için GAS talep edebilirsiniz..

Kripto para birimlerinizi bir borsada tutmanın riskli olduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Hack’lere karşı hassastır veya borsa, kendileri tarafından en iyi bilinen nedenlerle tamamen kapanabilir. Bu nedenle, bir borsada kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını saklamak istemezsiniz.

Binance ve KuCoin Borsalar, şu anda kullanıcıların NEO için GAS talep etmesine izin verenlerdir..

Kullanıcıların bu borsalarda GAS jetonlarını almaları için gerekli hiçbir şey yoktur. Jetonlarınız Binance’e aylık olarak ve KuCoin exchange kullanıcıları için günlük olarak eklenecektir..

KuCoin Shares (KCS) Token Talep Etmek İçin

Bu “temettü” veya “kucoin bonusu” ndan bahsedildiği şekliyle bir pay almak için, KuCoin Borsası.

İnsanlar kripto para birimlerini KuCoin borsasında takas ederken, KCS sahipleri o gün işlem gören farklı coin / tokenlerde de yüzde artış elde edecekler..

Tüm bu madeni paralar / jetonlar, tercih ettiğiniz herhangi bir kripto para birimi ile takas edilebilir ve geri çekilebilir veya bunları alım satım ücretlerini ödemek için de kullanabilirsiniz..

Tüm bu farklı jetonları almanın dezavantajı, size günlük makul bir yüzde veren çok sayıda KCS jetonuna sahip değilseniz, nakde çevirmek zor olabilir..

Sonuç

Her iki token de uzun vadeli kazançlar için tutulmaya değer olduğunu kanıtladı. Yine de, bu makale bunlardan hiçbirini yatırım fırsatı olarak önermemiştir. Bu nedenle, araştırmanızı yapmak ve inandığınız şeye yatırım yapmak çok önemlidir. Ayrıca kaybetmeyi göze alamayacağınız şeylere yatırım yapmadığınızdan emin olun.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map